Śląskie | Liga okręgowa | Częstochowa
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
152
49.67 %
Zwycięstwa gości
106
34.64 %
Remisy
48
15.69 %

Bramki

Gospodarzy
734
średnia: 2.4
Gości
539
średnia: 1.76

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.96%
6 z 306
0.5
98.04%
300 z 306
13.07%
40 z 306
1.5
86.93%
266 z 306
25.82%
79 z 306
2.5
74.18%
227 z 306
46.08%
141 z 306
3.5
53.92%
165 z 306
59.48%
182 z 306
4.5
40.52%
124 z 306
72.55%
222 z 306
5.5
27.45%
84 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 23 7.52 %
1:2 20 6.54 %
1:1 19 6.21 %
0:1 19 6.21 %
3:1 16 5.23 %
2:2 15 4.9 %
1:0 15 4.9 %
3:0 12 3.92 %
3:2 11 3.59 %
2:0 11 3.59 %
0:2 9 2.94 %
2:3 7 2.29 %
4:2 7 2.29 %
0:3 7 2.29 %
4:1 7 2.29 %
1:4 7 2.29 %
5:2 7 2.29 %
6:0 7 2.29 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 6 1.96 %
3:4 6 1.96 %
2:4 5 1.63 %
5:1 5 1.63 %
0:5 5 1.63 %
3:3 4 1.31 %
4:0 4 1.31 %
6:1 4 1.31 %
4:4 3 0.98 %
1:3 3 0.98 %
0:4 3 0.98 %
1:5 3 0.98 %
5:0 3 0.98 %
1:6 3 0.98 %
2:5 2 0.65 %
6:2 2 0.65 %
7:1 2 0.65 %
7:0 2 0.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:7 2 0.65 %
8:0 2 0.65 %
0:8 2 0.65 %
10:1 2 0.65 %
5:5 1 0.33 %
4:3 1 0.33 %
5:3 1 0.33 %
3:5 1 0.33 %
6:4 1 0.33 %
6:3 1 0.33 %
2:6 1 0.33 %
7:2 1 0.33 %
2:7 1 0.33 %
8:3 1 0.33 %
8:1 1 0.33 %
9:0 1 0.33 %
12:1 1 0.33 %
13:0 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    111
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    68
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    34
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    51
    19%
  • 10
    20:00
    Pogoń Kamyk
    0
    8
    :
    Znicz Kłobuck
  • 11
    11:00
    Sparta Lubliniec
    3
    0
    :
    Stradom Częstochowa
  • 11
    16:30
    Lotnik Kościelec
    1
    2
    :
    Gmina Kłomnice
  • 11
    17:00
    Unia Kalety
    1
    2
    :
    Liswarta Krzepice
  • 11
    17:00
    Orzeł Babienica/Psary
    2
    0
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 11
    17:00
    Warta Mstów
    2
    3
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 11
    17:00
    Piast Przyrów
    0
    1
    :
    KS Panki
  • 11
    17:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    3
    3
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 11
    17:00
    MLKS Woźniki
    2
    2
    :
    Amator Golce
  • 15
    10:00
    MLKS Woźniki
    3
    1
    :
    Unia Kalety
  • 15
    17:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    1
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 15
    17:00
    KS Panki
    2
    0
    :
    Sparta Lubliniec
  • 15
    17:00
    Olimpia Truskolasy
    0
    1
    :
    Piast Przyrów
  • 15
    17:00
    Gmina Kłomnice
    2
    5
    :
    Pogoń Kamyk
  • 15
    17:00
    Olimpia Huta Stara
    2
    1
    :
    Lotnik Kościelec
  • 15
    17:00
    Liswarta Krzepice
    1
    1
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 15
    17:00
    Warta Mstów
    1
    6
    :
    Znicz Kłobuck
  • 15
    17:00
    Amator Golce
    7
    0
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 18
    14:00
    Pogoń Kamyk
    2
    1
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 18
    17:00
    Unia Kalety
    3
    0
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 18
    17:00
    Orzeł Babienica/Psary
    2
    0
    :
    MLKS Woźniki
  • 18
    17:00
    Warta Mstów
    0
    1
    :
    Gmina Kłomnice
  • 18
    17:00
    Znicz Kłobuck
    2
    0
    :
    Piast Przyrów
  • 18
    17:00
    KS Panki
    6
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 19
    17:00
    Amator Golce
    4
    1
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 19
    17:00
    Lotnik Kościelec
    2
    1
    :
    Liswarta Krzepice
  • 19
    17:00
    Sparta Lubliniec
    8
    3
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 24
    18:00
    Olimpia Huta Stara
    3
    2
    :
    Warta Mstów
  • 25
    13:00
    Olimpia Truskolasy
    3
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 25
    17:00
    Znicz Kłobuck
    8
    1
    :
    Sparta Lubliniec
  • 25
    17:00
    Gmina Kłomnice
    6
    1
    :
    Piast Przyrów
  • 25
    17:00
    Liswarta Krzepice
    4
    2
    :
    Pogoń Kamyk
  • 25
    17:00
    MLKS Woźniki
    3
    0
    :
    Lotnik Kościelec
  • 25
    17:00
    Orzeł Kiedrzyn
    1
    1
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 26
    17:00
    Amator Golce
    6
    0
    :
    Unia Kalety
  • 29
    17:30
    Warta Kamieńskie Młyny
    0
    7
    :
    KS Panki
  • 01
    11:00
    Sparta Lubliniec
    5
    2
    :
    Gmina Kłomnice
  • 01
    17:00
    Unia Kalety
    1
    1
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 01
    17:00
    Orzeł Babienica/Psary
    2
    2
    :
    Amator Golce
  • 01
    17:00
    Lotnik Kościelec
    2
    2
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 01
    17:00
    Pogoń Kamyk
    2
    1
    :
    MLKS Woźniki
  • 01
    17:00
    Warta Mstów
    1
    1
    :
    Liswarta Krzepice
  • 01
    17:00
    Piast Przyrów
    3
    2
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 01
    17:00
    Stradom Częstochowa
    1
    2
    :
    Znicz Kłobuck
  • 02
    17:00
    KS Panki
    2
    2
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 05
    17:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    3
    1
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 05
    17:00
    Znicz Kłobuck
    4
    1
    :
    KS Panki
  • 05
    17:00
    Gmina Kłomnice
    2
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 05
    17:00
    Olimpia Huta Stara
    2
    4
    :
    Sparta Lubliniec
  • 05
    17:00
    Liswarta Krzepice
    2
    1
    :
    Piast Przyrów
  • 05
    17:00
    MLKS Woźniki
    5
    1
    :
    Warta Mstów
  • 05
    17:00
    Orzeł Kiedrzyn
    2
    5
    :
    Pogoń Kamyk
  • 05
    17:00
    Amator Golce
    3
    0
    :
    Lotnik Kościelec
  • 05
    17:00
    Unia Kalety
    0
    1
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 08
    11:00
    Pogoń Kamyk
    0
    5
    :
    Amator Golce
  • 08
    11:00
    Olimpia Truskolasy
    0
    8
    :
    Znicz Kłobuck
  • 08
    15:30
    Warta Mstów
    6
    4
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 08
    15:30
    Piast Przyrów
    2
    1
    :
    MLKS Woźniki
  • 08
    16:30
    Orzeł Babienica/Psary
    0
    1
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 08
    16:30
    Lotnik Kościelec
    3
    3
    :
    Unia Kalety
  • 08
    16:30
    Stradom Częstochowa
    3
    1
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 09
    16:00
    Sparta Lubliniec
    3
    2
    :
    Liswarta Krzepice
  • 09
    16:30
    KS Panki
    5
    1
    :
    Gmina Kłomnice
  • 15
    16:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    0
    1
    :
    Znicz Kłobuck
  • 15
    16:00
    Gmina Kłomnice
    6
    0
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 15
    16:00
    Olimpia Huta Stara
    0
    1
    :
    KS Panki
  • 15
    16:00
    Liswarta Krzepice
    2
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 15
    16:00
    MLKS Woźniki
    4
    4
    :
    Sparta Lubliniec
  • 15
    16:00
    Orzeł Kiedrzyn
    3
    4
    :
    Piast Przyrów
  • 15
    16:00
    Amator Golce
    5
    5
    :
    Warta Mstów
  • 15
    16:00
    Unia Kalety
    1
    1
    :
    Pogoń Kamyk
  • 15
    16:00
    Orzeł Babienica/Psary
    2
    1
    :
    Lotnik Kościelec
  • 22
    16:00
    Lotnik Kościelec
    3
    1
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 22
    16:00
    Pogoń Kamyk
    1
    1
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 22
    16:00
    Warta Mstów
    0
    1
    :
    Unia Kalety
  • 22
    16:00
    Piast Przyrów
    1
    1
    :
    Amator Golce
  • 22
    16:00
    Stradom Częstochowa
    1
    2
    :
    MLKS Woźniki
  • 22
    16:00
    Olimpia Truskolasy
    4
    4
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 22
    16:00
    Znicz Kłobuck
    3
    0
    :
    Gmina Kłomnice
  • 23
    15:00
    Sparta Lubliniec
    7
    1
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 23
    16:00
    KS Panki
    1
    0
    :
    Liswarta Krzepice
  • 29
    13:00
    Liswarta Krzepice
    0
    1
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 29
    15:30
    Warta Kamieńskie Młyny
    3
    0
    :
    Gmina Kłomnice
  • 29
    15:30
    Olimpia Huta Stara
    0
    5
    :
    Znicz Kłobuck
  • 29
    15:30
    MLKS Woźniki
    1
    2
    :
    KS Panki
  • 29
    15:30
    Unia Kalety
    0
    0
    :
    Piast Przyrów
  • 29
    15:30
    Orzeł Babienica/Psary
    2
    4
    :
    Warta Mstów
  • 30
    15:30
    Orzeł Kiedrzyn
    1
    2
    :
    Stradom Częstochowa
  • 30
    15:30
    Amator Golce
    4
    0
    :
    Sparta Lubliniec
  • 30
    15:30
    Lotnik Kościelec
    4
    0
    :
    Pogoń Kamyk
  • 06
    13:00
    Znicz Kłobuck
    3
    0
    :
    Liswarta Krzepice
  • 06
    15:30
    Pogoń Kamyk
    1
    1
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 06
    15:30
    Warta Mstów
    2
    2
    :
    Lotnik Kościelec
  • 06
    15:30
    Piast Przyrów
    5
    2
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 06
    15:30
    Stradom Częstochowa
    0
    3
    :
    Amator Golce
  • 06
    15:30
    Olimpia Truskolasy
    2
    4
    :
    MLKS Woźniki
  • 06
    15:30
    Gmina Kłomnice
    5
    2
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 07
    15:00
    Sparta Lubliniec
    0
    2
    :
    Unia Kalety
  • 07
    15:30
    KS Panki
    12
    1
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 13
    15:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    2
    2
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 13
    15:00
    Liswarta Krzepice
    2
    1
    :
    Gmina Kłomnice
  • 13
    15:00
    MLKS Woźniki
    0
    4
    :
    Znicz Kłobuck
  • 13
    15:00
    Orzeł Kiedrzyn
    2
    2
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 13
    15:00
    Amator Golce
    3
    0
    :
    KS Panki
  • 13
    15:00
    Unia Kalety
    1
    0
    :
    Stradom Częstochowa
  • 13
    15:00
    Orzeł Babienica/Psary
    1
    4
    :
    Sparta Lubliniec
  • 13
    15:00
    Lotnik Kościelec
    1
    4
    :
    Piast Przyrów
  • 13
    15:00
    Pogoń Kamyk
    0
    5
    :
    Warta Mstów
  • 20
    11:00
    Sparta Lubliniec
    5
    2
    :
    Lotnik Kościelec
  • 20
    15:00
    Warta Mstów
    3
    5
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 20
    15:00
    Olimpia Truskolasy
    4
    1
    :
    Amator Golce
  • 20
    15:00
    Znicz Kłobuck
    9
    0
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 20
    15:00
    Gmina Kłomnice
    0
    2
    :
    MLKS Woźniki
  • 20
    15:00
    Olimpia Huta Stara
    0
    3
    :
    Liswarta Krzepice
  • 20
    15:30
    Stradom Częstochowa
    3
    0
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 21
    15:00
    Piast Przyrów
    4
    2
    :
    Pogoń Kamyk
  • 21
    15:00
    KS Panki
    3
    1
    :
    Unia Kalety
  • 26
    19:00
    Pogoń Kamyk
    3
    2
    :
    Sparta Lubliniec
  • 27
    14:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    1
    2
    :
    Liswarta Krzepice
  • 27
    14:00
    MLKS Woźniki
    0
    1
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 27
    14:00
    Unia Kalety
    0
    1
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 27
    14:00
    Orzeł Babienica/Psary
    0
    3
    :
    KS Panki
  • 27
    14:00
    Lotnik Kościelec
    1
    2
    :
    Stradom Częstochowa
  • 27
    14:00
    Warta Mstów
    6
    1
    :
    Piast Przyrów
  • 28
    14:00
    Amator Golce
    2
    2
    :
    Znicz Kłobuck
  • 24
    13:00
    Orzeł Kiedrzyn
    3
    2
    :
    Gmina Kłomnice
  • 03
    13:30
    Piast Przyrów
    1
    2
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 03
    13:30
    Stradom Częstochowa
    1
    1
    :
    Pogoń Kamyk
  • 03
    13:30
    Olimpia Truskolasy
    2
    3
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 03
    13:30
    Znicz Kłobuck
    10
    1
    :
    Unia Kalety
  • 03
    13:30
    Gmina Kłomnice
    1
    6
    :
    Amator Golce
  • 03
    13:30
    Olimpia Huta Stara
    6
    1
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 03
    13:30
    Liswarta Krzepice
    0
    2
    :
    MLKS Woźniki
  • 04
    13:30
    Sparta Lubliniec
    2
    7
    :
    Warta Mstów
  • 04
    13:30
    KS Panki
    3
    0
    :
    Lotnik Kościelec
  • 10
    13:30
    Warta Kamieńskie Młyny
    2
    2
    :
    MLKS Woźniki
  • 10
    13:30
    Orzeł Kiedrzyn
    1
    2
    :
    Liswarta Krzepice
  • 10
    13:30
    Amator Golce
    1
    2
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 10
    13:30
    Unia Kalety
    3
    2
    :
    Gmina Kłomnice
  • 10
    13:30
    Orzeł Babienica/Psary
    0
    1
    :
    Znicz Kłobuck
  • 10
    13:30
    Lotnik Kościelec
    4
    2
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 10
    13:30
    Pogoń Kamyk
    3
    2
    :
    KS Panki
  • 10
    13:30
    Warta Mstów
    5
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 10
    13:30
    Piast Przyrów
    2
    1
    :
    Sparta Lubliniec
  • 17
    11:00
    Liswarta Krzepice
    3
    1
    :
    Amator Golce
  • 17
    13:00
    Sparta Lubliniec
    0
    5
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 17
    13:00
    Stradom Częstochowa
    0
    0
    :
    Piast Przyrów
  • 17
    13:00
    Olimpia Truskolasy
    6
    2
    :
    Pogoń Kamyk
  • 17
    13:00
    Znicz Kłobuck
    8
    0
    :
    Lotnik Kościelec
  • 17
    13:00
    Gmina Kłomnice
    3
    4
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 17
    13:00
    Olimpia Huta Stara
    0
    0
    :
    Unia Kalety
  • 17
    13:00
    MLKS Woźniki
    3
    1
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 18
    13:00
    KS Panki
    6
    0
    :
    Warta Mstów
  • 09
    15:00
    Amator Golce
    4
    2
    :
    MLKS Woźniki
  • 09
    15:00
    Liswarta Krzepice
    1
    3
    :
    Unia Kalety
  • 09
    15:00
    Olimpia Huta Stara
    1
    0
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 09
    15:00
    Gmina Kłomnice
    2
    1
    :
    Lotnik Kościelec
  • 09
    15:00
    Znicz Kłobuck
    2
    0
    :
    Pogoń Kamyk
  • 09
    15:00
    Olimpia Truskolasy
    1
    6
    :
    Warta Mstów
  • 09
    15:00
    Stradom Częstochowa
    3
    0
    :
    Sparta Lubliniec
  • 10
    12:30
    Orzeł Kiedrzyn
    1
    0
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 10
    15:00
    KS Panki
    3
    1
    :
    Piast Przyrów
  • 16
    15:30
    Znicz Kłobuck
    6
    2
    :
    Warta Mstów
  • 16
    15:30
    Orzeł Kiedrzyn
    2
    2
    :
    Amator Golce
  • 16
    15:30
    Stradom Częstochowa
    1
    0
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 16
    15:30
    Sparta Lubliniec
    1
    2
    :
    KS Panki
  • 16
    15:30
    Piast Przyrów
    4
    1
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 16
    15:30
    Pogoń Kamyk
    1
    2
    :
    Gmina Kłomnice
  • 16
    15:30
    Lotnik Kościelec
    5
    0
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 16
    15:30
    Orzeł Babienica/Psary
    3
    1
    :
    Liswarta Krzepice
  • 16
    15:30
    Unia Kalety
    0
    0
    :
    MLKS Woźniki
  • 23
    14:30
    MLKS Woźniki
    3
    1
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 23
    15:30
    Warta Kamieńskie Młyny
    2
    3
    :
    Amator Golce
  • 23
    15:30
    Liswarta Krzepice
    2
    0
    :
    Lotnik Kościelec
  • 23
    15:30
    Olimpia Huta Stara
    1
    1
    :
    Pogoń Kamyk
  • 23
    15:30
    Gmina Kłomnice
    0
    2
    :
    Warta Mstów
  • 23
    15:30
    Piast Przyrów
    1
    4
    :
    Znicz Kłobuck
  • 23
    15:30
    Olimpia Truskolasy
    0
    5
    :
    Sparta Lubliniec
  • 23
    15:30
    Stradom Częstochowa
    1
    3
    :
    KS Panki
  • 24
    15:00
    Orzeł Kiedrzyn
    0
    0
    :
    Unia Kalety
  • 30
    16:00
    Stradom Częstochowa
    2
    3
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 30
    16:00
    Sparta Lubliniec
    0
    2
    :
    Znicz Kłobuck
  • 30
    16:00
    Piast Przyrów
    1
    1
    :
    Gmina Kłomnice
  • 30
    16:00
    Warta Mstów
    2
    3
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 30
    16:00
    Pogoń Kamyk
    2
    1
    :
    Liswarta Krzepice
  • 30
    16:00
    Lotnik Kościelec
    2
    1
    :
    MLKS Woźniki
  • 30
    16:00
    Orzeł Babienica/Psary
    0
    1
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 30
    16:00
    Unia Kalety
    1
    0
    :
    Amator Golce
  • 31
    16:00
    KS Panki
    1
    1
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 06
    14:00
    Znicz Kłobuck
    4
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 06
    17:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    4
    0
    :
    Unia Kalety
  • 06
    17:00
    Orzeł Kiedrzyn
    1
    0
    :
    Lotnik Kościelec
  • 06
    17:00
    MLKS Woźniki
    2
    1
    :
    Pogoń Kamyk
  • 06
    17:00
    Liswarta Krzepice
    2
    4
    :
    Warta Mstów
  • 06
    17:00
    Olimpia Huta Stara
    2
    4
    :
    Piast Przyrów
  • 06
    17:00
    Gmina Kłomnice
    1
    0
    :
    Sparta Lubliniec
  • 06
    17:00
    Olimpia Truskolasy
    0
    2
    :
    KS Panki
  • 07
    17:00
    Amator Golce
    0
    0
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 13
    17:00
    Olimpia Truskolasy
    5
    2
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 13
    17:00
    Stradom Częstochowa
    3
    2
    :
    Gmina Kłomnice
  • 13
    17:00
    Piast Przyrów
    2
    2
    :
    Liswarta Krzepice
  • 13
    17:00
    Warta Mstów
    3
    2
    :
    MLKS Woźniki
  • 13
    17:00
    Pogoń Kamyk
    3
    1
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 13
    17:00
    Lotnik Kościelec
    1
    2
    :
    Amator Golce
  • 13
    17:00
    Orzeł Babienica/Psary
    0
    2
    :
    Unia Kalety
  • 14
    17:00
    KS Panki
    3
    4
    :
    Znicz Kłobuck
  • 14
    17:00
    Sparta Lubliniec
    6
    0
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 18
    17:30
    Znicz Kłobuck
    7
    0
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 20
    13:00
    MLKS Woźniki
    4
    2
    :
    Piast Przyrów
  • 20
    15:00
    Unia Kalety
    3
    1
    :
    Lotnik Kościelec
  • 20
    15:00
    Gmina Kłomnice
    1
    1
    :
    KS Panki
  • 20
    17:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    1
    1
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 20
    17:00
    Amator Golce
    3
    1
    :
    Pogoń Kamyk
  • 20
    17:00
    Orzeł Kiedrzyn
    2
    3
    :
    Warta Mstów
  • 20
    17:00
    Liswarta Krzepice
    2
    0
    :
    Sparta Lubliniec
  • 20
    17:00
    Olimpia Huta Stara
    0
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 27
    17:00
    Znicz Kłobuck
    4
    2
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 27
    17:00
    Olimpia Truskolasy
    4
    3
    :
    Gmina Kłomnice
  • 27
    17:00
    KS Panki
    1
    2
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 27
    17:00
    Stradom Częstochowa
    4
    1
    :
    Liswarta Krzepice
  • 27
    17:00
    Sparta Lubliniec
    1
    2
    :
    MLKS Woźniki
  • 27
    17:00
    Piast Przyrów
    0
    1
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 27
    17:00
    Warta Mstów
    3
    3
    :
    Amator Golce
  • 27
    17:00
    Pogoń Kamyk
    2
    1
    :
    Unia Kalety
  • 27
    17:00
    Lotnik Kościelec
    5
    1
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 01
    15:00
    MLKS Woźniki
    1
    0
    :
    Stradom Częstochowa
  • 01
    17:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    1
    4
    :
    Lotnik Kościelec
  • 01
    17:00
    Orzeł Babienica/Psary
    2
    0
    :
    Pogoń Kamyk
  • 01
    17:00
    Unia Kalety
    2
    0
    :
    Warta Mstów
  • 01
    17:00
    Amator Golce
    2
    1
    :
    Piast Przyrów
  • 01
    17:00
    Orzeł Kiedrzyn
    1
    2
    :
    Sparta Lubliniec
  • 01
    17:00
    Liswarta Krzepice
    2
    1
    :
    KS Panki
  • 01
    17:00
    Olimpia Huta Stara
    2
    3
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 01
    17:00
    Gmina Kłomnice
    1
    2
    :
    Znicz Kłobuck
  • 04
    13:00
    Olimpia Truskolasy
    4
    1
    :
    Liswarta Krzepice
  • 04
    17:00
    Gmina Kłomnice
    3
    4
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 04
    17:00
    Znicz Kłobuck
    8
    0
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 04
    17:00
    Sparta Lubliniec
    2
    1
    :
    Amator Golce
  • 04
    17:00
    Piast Przyrów
    3
    3
    :
    Unia Kalety
  • 04
    17:00
    Warta Mstów
    6
    3
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 04
    17:00
    Pogoń Kamyk
    1
    0
    :
    Lotnik Kościelec
  • 04
    17:30
    Stradom Częstochowa
    2
    0
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 05
    17:00
    KS Panki
    5
    0
    :
    MLKS Woźniki
  • 11
    17:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    0
    3
    :
    Pogoń Kamyk
  • 11
    17:00
    Lotnik Kościelec
    5
    2
    :
    Warta Mstów
  • 11
    17:00
    Orzeł Babienica/Psary
    0
    4
    :
    Piast Przyrów
  • 11
    17:00
    Unia Kalety
    1
    1
    :
    Sparta Lubliniec
  • 11
    17:00
    MLKS Woźniki
    5
    0
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 11
    17:00
    Liswarta Krzepice
    0
    2
    :
    Znicz Kłobuck
  • 12
    11:00
    Olimpia Huta Stara
    0
    4
    :
    Gmina Kłomnice
  • 12
    15:00
    Orzeł Kiedrzyn
    3
    4
    :
    KS Panki
  • 12
    17:00
    Amator Golce
    1
    0
    :
    Stradom Częstochowa
  • 15
    17:30
    Olimpia Huta Stara
    1
    5
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 15
    17:30
    Gmina Kłomnice
    1
    1
    :
    Liswarta Krzepice
  • 15
    17:30
    Znicz Kłobuck
    6
    0
    :
    MLKS Woźniki
  • 15
    17:30
    Olimpia Truskolasy
    0
    3
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 15
    17:30
    KS Panki
    5
    1
    :
    Amator Golce
  • 15
    17:30
    Stradom Częstochowa
    3
    4
    :
    Unia Kalety
  • 15
    17:30
    Sparta Lubliniec
    0
    1
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 15
    17:30
    Piast Przyrów
    2
    1
    :
    Lotnik Kościelec
  • 15
    17:30
    Warta Mstów
    1
    4
    :
    Pogoń Kamyk
  • 18
    15:30
    MLKS Woźniki
    1
    2
    :
    Gmina Kłomnice
  • 18
    15:30
    Liswarta Krzepice
    4
    0
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 18
    17:00
    Warta Kamieńskie Młyny
    6
    0
    :
    Warta Mstów
  • 18
    17:00
    Pogoń Kamyk
    1
    1
    :
    Piast Przyrów
  • 18
    17:00
    Lotnik Kościelec
    3
    2
    :
    Sparta Lubliniec
  • 18
    17:00
    Orzeł Babienica/Psary
    0
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 18
    17:00
    Unia Kalety
    0
    1
    :
    KS Panki
  • 18
    17:00
    Amator Golce
    2
    6
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 18
    17:00
    Orzeł Kiedrzyn
    3
    0
    :
    Znicz Kłobuck
  • 25
    16:00
    Piast Przyrów
    2
    2
    :
    Warta Mstów
  • 25
    17:00
    Liswarta Krzepice
    1
    0
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 25
    17:00
    Olimpia Huta Stara
    1
    4
    :
    MLKS Woźniki
  • 25
    17:00
    Gmina Kłomnice
    1
    0
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 25
    17:00
    Znicz Kłobuck
    5
    3
    :
    Amator Golce
  • 25
    17:00
    Olimpia Truskolasy
    4
    2
    :
    Unia Kalety
  • 25
    17:00
    KS Panki
    13
    0
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 25
    17:00
    Stradom Częstochowa
    1
    1
    :
    Lotnik Kościelec
  • 26
    17:00
    Sparta Lubliniec
    2
    1
    :
    Pogoń Kamyk
  • 01
    17:30
    Warta Kamieńskie Młyny
    1
    2
    :
    Piast Przyrów
  • 01
    17:30
    Warta Mstów
    7
    1
    :
    Sparta Lubliniec
  • 01
    17:30
    Pogoń Kamyk
    0
    3
    :
    Stradom Częstochowa
  • 01
    17:30
    Lotnik Kościelec
    2
    1
    :
    KS Panki
  • 01
    17:30
    Orzeł Babienica/Psary
    1
    5
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 01
    17:30
    Unia Kalety
    1
    0
    :
    Znicz Kłobuck
  • 01
    17:30
    Amator Golce
    1
    4
    :
    Gmina Kłomnice
  • 01
    17:30
    Orzeł Kiedrzyn
    1
    0
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 01
    17:30
    MLKS Woźniki
    2
    2
    :
    Liswarta Krzepice
  • 07
    18:00
    Olimpia Huta Stara
    2
    2
    :
    Amator Golce
  • 08
    17:30
    MLKS Woźniki
    7
    2
    :
    Warta Kamieńskie Młyny
  • 08
    17:30
    Liswarta Krzepice
    0
    2
    :
    Orzeł Kiedrzyn
  • 08
    17:30
    Gmina Kłomnice
    3
    2
    :
    Unia Kalety
  • 08
    17:30
    Znicz Kłobuck
    5
    2
    :
    Orzeł Babienica/Psary
  • 08
    17:30
    Olimpia Truskolasy
    2
    2
    :
    Lotnik Kościelec
  • 08
    17:30
    KS Panki
    0
    3
    :
    Pogoń Kamyk
  • 08
    17:30
    Stradom Częstochowa
    2
    1
    :
    Warta Mstów
  • 08
    17:30
    Sparta Lubliniec
    6
    0
    :
    Piast Przyrów
  • 14
    18:00
    Warta Mstów
    4
    4
    :
    KS Panki
  • 15
    15:00
    Lotnik Kościelec
    0
    7
    :
    Znicz Kłobuck
  • 15
    15:00
    Amator Golce
    3
    1
    :
    Liswarta Krzepice
  • 15
    17:00
    Pogoń Kamyk
    1
    3
    :
    Olimpia Truskolasy
  • 15
    17:30
    Warta Kamieńskie Młyny
    3
    1
    :
    Sparta Lubliniec
  • 15
    17:30
    Piast Przyrów
    0
    1
    :
    Stradom Częstochowa
  • 15
    17:30
    Orzeł Babienica/Psary
    1
    5
    :
    Gmina Kłomnice
  • 15
    17:30
    Unia Kalety
    10
    1
    :
    Olimpia Huta Stara
  • 15
    17:30
    Orzeł Kiedrzyn
    2
    0
    :
    MLKS Woźniki