Śląskie | Liga okręgowa | Katowice I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
113
47.08 %
Zwycięstwa gości
90
37.5 %
Remisy
37
15.42 %

Bramki

Gospodarzy
501
średnia: 2.09
Gości
409
średnia: 1.7

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.17%
10 z 240
0.5
95.83%
230 z 240
15.42%
37 z 240
1.5
84.58%
203 z 240
28.33%
68 z 240
2.5
71.67%
172 z 240
47.08%
113 z 240
3.5
52.92%
127 z 240
67.92%
163 z 240
4.5
32.08%
77 z 240
82.08%
197 z 240
5.5
17.92%
43 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 15 6.25 %
1:2 15 6.25 %
1:0 14 5.83 %
2:0 14 5.83 %
0:1 13 5.42 %
2:1 13 5.42 %
3:1 13 5.42 %
1:3 12 5 %
0:0 10 4.17 %
1:1 10 4.17 %
0:3 9 3.75 %
3:0 8 3.33 %
1:4 8 3.33 %
4:0 8 3.33 %
2:3 7 2.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 7 2.92 %
3:2 6 2.5 %
5:0 6 2.5 %
4:1 5 2.08 %
2:4 4 1.67 %
5:3 4 1.67 %
5:1 4 1.67 %
1:5 4 1.67 %
4:2 3 1.25 %
6:1 3 1.25 %
5:2 2 0.83 %
0:4 2 0.83 %
2:6 2 0.83 %
6:2 2 0.83 %
0:5 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 0.83 %
8:1 2 0.83 %
3:3 1 0.42 %
4:4 1 0.42 %
4:3 1 0.42 %
5:4 1 0.42 %
4:5 1 0.42 %
3:6 1 0.42 %
8:4 1 0.42 %
2:7 1 0.42 %
3:8 1 0.42 %
1:8 1 0.42 %
8:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    96
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    44
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    36
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    37
    17%
  • 11
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    1
    0
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 11
    15:00
    Sokół Wola
    4
    3
    :
    LKS Łąka
  • 11
    17:00
    Wyzwolenie Chorzów
    2
    4
    :
    AKS Mikołów
  • 11
    17:00
    LKS Studzienice
    3
    0
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 11
    17:00
    Sparta Katowice
    2
    3
    :
    MKS Lędziny
  • 11
    17:00
    MKS Mysłowice
    1
    2
    :
    Podlesianka Katowice
  • 11
    17:00
    Pogoń Imielin
    2
    1
    :
    MK Górnik Katowice
  • 12
    17:00
    Fortuna Wyry
    3
    1
    :
    Iskra Pszczyna
  • 15
    17:00
    AKS Mikołów
    4
    0
    :
    MK Górnik Katowice
  • 15
    17:00
    LKS Łąka
    1
    3
    :
    Pogoń Imielin
  • 15
    17:00
    Piast Bieruń Nowy
    2
    0
    :
    Sokół Wola
  • 15
    17:00
    Podlesianka Katowice
    5
    0
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 15
    17:00
    MKS Lędziny
    3
    0
    :
    MKS Mysłowice
  • 15
    17:00
    Iskra Pszczyna
    1
    2
    :
    Sparta Katowice
  • 15
    17:00
    Ogrodnik Tychy
    1
    1
    :
    Fortuna Wyry
  • 15
    17:00
    Wyzwolenie Chorzów
    1
    2
    :
    LKS Studzienice
  • 18
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    2
    1
    :
    MKS Lędziny
  • 18
    11:00
    MK Górnik Katowice
    6
    1
    :
    LKS Łąka
  • 18
    17:00
    Fortuna Wyry
    0
    0
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 18
    17:00
    Sparta Katowice
    6
    2
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 18
    17:00
    MKS Mysłowice
    1
    3
    :
    Iskra Pszczyna
  • 18
    17:00
    Sokół Wola
    0
    1
    :
    Podlesianka Katowice
  • 18
    17:00
    Pogoń Imielin
    3
    1
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 19
    17:00
    LKS Studzienice
    0
    4
    :
    AKS Mikołów
  • 25
    11:00
    MKS Lędziny
    2
    2
    :
    Sokół Wola
  • 25
    17:00
    AKS Mikołów
    4
    0
    :
    LKS Łąka
  • 25
    17:00
    Piast Bieruń Nowy
    3
    1
    :
    MK Górnik Katowice
  • 25
    17:00
    Podlesianka Katowice
    0
    2
    :
    Pogoń Imielin
  • 25
    17:00
    Iskra Pszczyna
    4
    2
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 26
    11:00
    Wyzwolenie Chorzów
    2
    2
    :
    Sparta Katowice
  • 26
    17:00
    Ogrodnik Tychy
    2
    0
    :
    MKS Mysłowice
  • 26
    17:00
    LKS Studzienice
    2
    2
    :
    Fortuna Wyry
  • 01
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    2
    0
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 01
    11:00
    MK Górnik Katowice
    1
    3
    :
    Podlesianka Katowice
  • 01
    16:00
    MKS Mysłowice
    3
    1
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 01
    16:00
    Sokół Wola
    2
    3
    :
    Iskra Pszczyna
  • 01
    16:00
    Pogoń Imielin
    2
    0
    :
    MKS Lędziny
  • 01
    16:00
    LKS Łąka
    1
    0
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 01
    18:30
    Sparta Katowice
    1
    0
    :
    LKS Studzienice
  • 02
    16:00
    Fortuna Wyry
    2
    1
    :
    AKS Mikołów
  • 08
    11:00
    Wyzwolenie Chorzów
    1
    2
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 08
    16:00
    AKS Mikołów
    3
    0
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 08
    16:00
    Podlesianka Katowice
    3
    0
    :
    LKS Łąka
  • 08
    16:00
    Iskra Pszczyna
    1
    4
    :
    Pogoń Imielin
  • 08
    16:00
    Ogrodnik Tychy
    0
    3
    :
    Sokół Wola
  • 08
    16:00
    LKS Studzienice
    6
    2
    :
    MKS Mysłowice
  • 08
    17:00
    MKS Lędziny
    0
    2
    :
    MK Górnik Katowice
  • 09
    16:00
    Fortuna Wyry
    1
    1
    :
    Sparta Katowice
  • 15
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    8
    1
    :
    LKS Studzienice
  • 15
    11:00
    MK Górnik Katowice
    0
    2
    :
    Iskra Pszczyna
  • 15
    11:00
    Piast Bieruń Nowy
    0
    3
    :
    Podlesianka Katowice
  • 15
    16:00
    Sparta Katowice
    0
    3
    :
    AKS Mikołów
  • 15
    16:00
    Sokół Wola
    5
    4
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 15
    16:00
    Pogoń Imielin
    1
    1
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 15
    16:00
    LKS Łąka
    2
    2
    :
    MKS Lędziny
  • 15
    17:00
    MKS Mysłowice
    1
    0
    :
    Fortuna Wyry
  • 22
    16:00
    AKS Mikołów
    1
    0
    :
    Podlesianka Katowice
  • 22
    16:00
    MKS Lędziny
    1
    0
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 22
    16:00
    Ogrodnik Tychy
    1
    3
    :
    MK Górnik Katowice
  • 22
    16:00
    Wyzwolenie Chorzów
    3
    2
    :
    Pogoń Imielin
  • 23
    16:00
    Iskra Pszczyna
    2
    0
    :
    LKS Łąka
  • 23
    16:00
    LKS Studzienice
    0
    0
    :
    Sokół Wola
  • 23
    16:00
    Fortuna Wyry
    4
    1
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 23
    17:00
    Sparta Katowice
    5
    0
    :
    MKS Mysłowice
  • 29
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    1
    5
    :
    Sparta Katowice
  • 29
    11:00
    MK Górnik Katowice
    1
    0
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 29
    16:00
    MKS Mysłowice
    1
    3
    :
    AKS Mikołów
  • 29
    16:00
    Sokół Wola
    1
    2
    :
    Fortuna Wyry
  • 29
    16:00
    Pogoń Imielin
    2
    4
    :
    LKS Studzienice
  • 29
    16:00
    LKS Łąka
    0
    1
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 29
    16:00
    Piast Bieruń Nowy
    0
    1
    :
    Iskra Pszczyna
  • 29
    16:00
    Podlesianka Katowice
    0
    0
    :
    MKS Lędziny
  • 06
    15:00
    AKS Mikołów
    2
    1
    :
    MKS Lędziny
  • 06
    15:00
    Iskra Pszczyna
    0
    0
    :
    Podlesianka Katowice
  • 06
    15:00
    Ogrodnik Tychy
    0
    1
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 06
    15:00
    Wyzwolenie Chorzów
    0
    3
    :
    LKS Łąka
  • 06
    15:00
    LKS Studzienice
    1
    4
    :
    MK Górnik Katowice
  • 06
    15:00
    MKS Mysłowice
    5
    3
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 07
    15:00
    Fortuna Wyry
    0
    2
    :
    Pogoń Imielin
  • 07
    18:00
    Sparta Katowice
    4
    2
    :
    Sokół Wola
  • 13
    11:00
    MK Górnik Katowice
    1
    1
    :
    Fortuna Wyry
  • 13
    15:00
    Sokół Wola
    5
    2
    :
    MKS Mysłowice
  • 13
    15:00
    Pogoń Imielin
    0
    0
    :
    Sparta Katowice
  • 13
    15:00
    LKS Łąka
    2
    6
    :
    LKS Studzienice
  • 13
    15:00
    Piast Bieruń Nowy
    6
    1
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 13
    15:00
    Podlesianka Katowice
    4
    0
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 13
    15:00
    MKS Lędziny
    2
    0
    :
    Iskra Pszczyna
  • 20
    10:00
    Urania Ruda Śląska
    2
    1
    :
    Sokół Wola
  • 20
    15:00
    AKS Mikołów
    1
    0
    :
    Iskra Pszczyna
  • 20
    15:00
    Ogrodnik Tychy
    0
    3
    :
    MKS Lędziny
  • 20
    15:00
    Wyzwolenie Chorzów
    1
    3
    :
    Podlesianka Katowice
  • 20
    15:00
    MKS Mysłowice
    0
    3
    :
    Pogoń Imielin
  • 21
    15:00
    LKS Studzienice
    1
    4
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 21
    15:00
    Fortuna Wyry
    3
    0
    :
    LKS Łąka
  • 21
    17:00
    Sparta Katowice
    4
    0
    :
    MK Górnik Katowice
  • 27
    11:00
    MK Górnik Katowice
    3
    1
    :
    MKS Mysłowice
  • 27
    11:00
    MKS Lędziny
    4
    1
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 27
    14:00
    Sokół Wola
    1
    0
    :
    AKS Mikołów
  • 27
    14:00
    Pogoń Imielin
    4
    0
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 27
    14:00
    LKS Łąka
    1
    5
    :
    Sparta Katowice
  • 27
    14:00
    Piast Bieruń Nowy
    0
    1
    :
    Fortuna Wyry
  • 27
    14:00
    Podlesianka Katowice
    2
    1
    :
    LKS Studzienice
  • 27
    14:00
    Iskra Pszczyna
    1
    0
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 03
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    2
    2
    :
    MK Górnik Katowice
  • 03
    14:00
    AKS Mikołów
    1
    0
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 03
    14:00
    Wyzwolenie Chorzów
    1
    4
    :
    Iskra Pszczyna
  • 03
    14:00
    LKS Studzienice
    2
    6
    :
    MKS Lędziny
  • 03
    14:00
    MKS Mysłowice
    4
    0
    :
    LKS Łąka
  • 03
    14:00
    Sokół Wola
    1
    2
    :
    Pogoń Imielin
  • 03
    17:30
    Sparta Katowice
    1
    1
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 04
    14:00
    Fortuna Wyry
    3
    8
    :
    Podlesianka Katowice
  • 10
    11:00
    MK Górnik Katowice
    5
    3
    :
    Sokół Wola
  • 10
    13:30
    Pogoń Imielin
    1
    1
    :
    AKS Mikołów
  • 10
    13:30
    LKS Łąka
    2
    3
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 10
    13:30
    Podlesianka Katowice
    2
    2
    :
    Sparta Katowice
  • 10
    13:30
    MKS Lędziny
    2
    2
    :
    Fortuna Wyry
  • 10
    13:30
    Iskra Pszczyna
    5
    0
    :
    LKS Studzienice
  • 10
    13:30
    Ogrodnik Tychy
    1
    2
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 17
    12:00
    Piast Bieruń Nowy
    2
    0
    :
    MKS Mysłowice
  • 16
    11:00
    AKS Mikołów
    3
    0
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 16
    11:00
    MKS Lędziny
    0
    1
    :
    Sparta Katowice
  • 16
    11:30
    MK Górnik Katowice
    1
    1
    :
    Pogoń Imielin
  • 16
    15:30
    Ogrodnik Tychy
    4
    0
    :
    LKS Studzienice
  • 16
    15:30
    Iskra Pszczyna
    2
    1
    :
    Fortuna Wyry
  • 16
    15:30
    Podlesianka Katowice
    5
    1
    :
    MKS Mysłowice
  • 16
    15:30
    Piast Bieruń Nowy
    0
    1
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 16
    15:30
    LKS Łąka
    5
    0
    :
    Sokół Wola
  • 23
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    1
    4
    :
    Podlesianka Katowice
  • 23
    13:00
    MK Górnik Katowice
    1
    8
    :
    AKS Mikołów
  • 23
    15:30
    Pogoń Imielin
    3
    2
    :
    LKS Łąka
  • 23
    15:30
    Sokół Wola
    1
    3
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 23
    15:30
    MKS Mysłowice
    0
    2
    :
    MKS Lędziny
  • 23
    15:30
    LKS Studzienice
    5
    0
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 23
    18:00
    Sparta Katowice
    1
    1
    :
    Iskra Pszczyna
  • 24
    15:30
    Fortuna Wyry
    0
    2
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 30
    12:00
    Piast Bieruń Nowy
    0
    2
    :
    Pogoń Imielin
  • 30
    16:00
    AKS Mikołów
    3
    1
    :
    LKS Studzienice
  • 30
    16:00
    Wyzwolenie Chorzów
    2
    2
    :
    Fortuna Wyry
  • 30
    16:00
    Ogrodnik Tychy
    2
    2
    :
    Sparta Katowice
  • 30
    16:00
    Iskra Pszczyna
    2
    0
    :
    MKS Mysłowice
  • 30
    16:00
    MKS Lędziny
    5
    0
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 30
    16:00
    Podlesianka Katowice
    2
    1
    :
    Sokół Wola
  • 30
    16:00
    LKS Łąka
    2
    0
    :
    MK Górnik Katowice
  • 06
    11:00
    MK Górnik Katowice
    5
    3
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 06
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    1
    2
    :
    Iskra Pszczyna
  • 06
    17:00
    LKS Łąka
    0
    1
    :
    AKS Mikołów
  • 06
    17:00
    Pogoń Imielin
    0
    5
    :
    Podlesianka Katowice
  • 06
    17:00
    Sokół Wola
    0
    1
    :
    MKS Lędziny
  • 06
    17:00
    MKS Mysłowice
    0
    3
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 06
    17:00
    Sparta Katowice
    6
    0
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 07
    17:00
    Fortuna Wyry
    1
    2
    :
    LKS Studzienice
  • 13
    12:00
    Piast Bieruń Nowy
    2
    3
    :
    LKS Łąka
  • 13
    17:00
    AKS Mikołów
    1
    0
    :
    Fortuna Wyry
  • 13
    17:00
    LKS Studzienice
    0
    0
    :
    Sparta Katowice
  • 13
    17:00
    Wyzwolenie Chorzów
    3
    3
    :
    MKS Mysłowice
  • 13
    17:00
    Ogrodnik Tychy
    2
    1
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 13
    17:00
    Iskra Pszczyna
    4
    1
    :
    Sokół Wola
  • 13
    17:00
    MKS Lędziny
    2
    2
    :
    Pogoń Imielin
  • 13
    17:00
    Podlesianka Katowice
    4
    2
    :
    MK Górnik Katowice
  • 20
    11:00
    LKS Łąka
    0
    3
    :
    Podlesianka Katowice
  • 20
    11:00
    MK Górnik Katowice
    1
    5
    :
    MKS Lędziny
  • 20
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    6
    1
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 20
    11:00
    Sparta Katowice
    1
    2
    :
    Fortuna Wyry
  • 20
    12:00
    Piast Bieruń Nowy
    1
    3
    :
    AKS Mikołów
  • 20
    13:00
    Pogoń Imielin
    1
    3
    :
    Iskra Pszczyna
  • 20
    13:00
    Sokół Wola
    3
    1
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 20
    13:00
    MKS Mysłowice
    2
    2
    :
    LKS Studzienice
  • 27
    11:00
    MKS Lędziny
    2
    0
    :
    LKS Łąka
  • 27
    17:00
    AKS Mikołów
    3
    0
    :
    Sparta Katowice
  • 27
    17:00
    Wyzwolenie Chorzów
    1
    2
    :
    Sokół Wola
  • 27
    17:00
    Ogrodnik Tychy
    1
    1
    :
    Pogoń Imielin
  • 27
    17:00
    Iskra Pszczyna
    3
    2
    :
    MK Górnik Katowice
  • 27
    17:00
    Podlesianka Katowice
    2
    1
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 28
    17:00
    Fortuna Wyry
    5
    1
    :
    MKS Mysłowice
  • 28
    17:00
    LKS Studzienice
    2
    3
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 01
    11:00
    MK Górnik Katowice
    0
    1
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 01
    11:00
    Pogoń Imielin
    8
    1
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 01
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    3
    6
    :
    Fortuna Wyry
  • 01
    12:00
    Piast Bieruń Nowy
    0
    1
    :
    MKS Lędziny
  • 01
    17:00
    Podlesianka Katowice
    3
    0
    :
    AKS Mikołów
  • 01
    17:00
    LKS Łąka
    1
    2
    :
    Iskra Pszczyna
  • 01
    17:00
    Sokół Wola
    2
    0
    :
    LKS Studzienice
  • 01
    17:00
    MKS Mysłowice
    5
    2
    :
    Sparta Katowice
  • 04
    17:00
    AKS Mikołów
    6
    0
    :
    MKS Mysłowice
  • 04
    17:00
    Sparta Katowice
    2
    2
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 04
    17:00
    LKS Studzienice
    2
    1
    :
    Pogoń Imielin
  • 04
    17:00
    Wyzwolenie Chorzów
    4
    5
    :
    MK Górnik Katowice
  • 04
    17:00
    Ogrodnik Tychy
    2
    0
    :
    LKS Łąka
  • 04
    17:00
    Iskra Pszczyna
    1
    2
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 05
    17:00
    Fortuna Wyry
    0
    0
    :
    Sokół Wola
  • 05
    17:00
    MKS Lędziny
    1
    3
    :
    Podlesianka Katowice
  • 11
    11:00
    MKS Lędziny
    0
    1
    :
    AKS Mikołów
  • 11
    11:00
    MK Górnik Katowice
    3
    1
    :
    LKS Studzienice
  • 11
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    3
    2
    :
    MKS Mysłowice
  • 11
    12:00
    Piast Bieruń Nowy
    1
    3
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 11
    13:00
    Podlesianka Katowice
    4
    1
    :
    Iskra Pszczyna
  • 11
    17:00
    LKS Łąka
    2
    0
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 11
    17:00
    Pogoń Imielin
    2
    2
    :
    Fortuna Wyry
  • 11
    17:00
    Sokół Wola
    1
    1
    :
    Sparta Katowice
  • 18
    15:00
    Ogrodnik Tychy
    0
    1
    :
    Podlesianka Katowice
  • 18
    17:00
    AKS Mikołów
    1
    0
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 18
    17:00
    MKS Mysłowice
    2
    0
    :
    Sokół Wola
  • 18
    17:00
    Sparta Katowice
    0
    0
    :
    Pogoń Imielin
  • 18
    17:00
    LKS Studzienice
    3
    1
    :
    LKS Łąka
  • 18
    17:00
    Wyzwolenie Chorzów
    0
    5
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 18
    17:00
    Iskra Pszczyna
    2
    3
    :
    MKS Lędziny
  • 19
    17:00
    Fortuna Wyry
    2
    1
    :
    MK Górnik Katowice
  • 25
    11:00
    MK Górnik Katowice
    0
    0
    :
    Sparta Katowice
  • 25
    15:00
    Sokół Wola
    1
    2
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 25
    17:00
    Iskra Pszczyna
    2
    2
    :
    AKS Mikołów
  • 25
    17:00
    LKS Łąka
    2
    4
    :
    Fortuna Wyry
  • 25
    17:00
    Pogoń Imielin
    3
    1
    :
    MKS Mysłowice
  • 25
    18:00
    MKS Lędziny
    0
    0
    :
    Ogrodnik Tychy
  • 26
    13:00
    Podlesianka Katowice
    8
    0
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 05
    17:00
    Piast Bieruń Nowy
    5
    3
    :
    LKS Studzienice
  • 01
    11:00
    AKS Mikołów
    1
    0
    :
    Sokół Wola
  • 01
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    2
    1
    :
    Pogoń Imielin
  • 01
    17:00
    MKS Mysłowice
    1
    4
    :
    MK Górnik Katowice
  • 01
    17:00
    Sparta Katowice
    3
    1
    :
    LKS Łąka
  • 01
    17:00
    LKS Studzienice
    2
    7
    :
    Podlesianka Katowice
  • 01
    17:00
    Ogrodnik Tychy
    2
    4
    :
    Iskra Pszczyna
  • 02
    11:00
    Wyzwolenie Chorzów
    0
    3
    :
    MKS Lędziny
  • 02
    17:00
    Fortuna Wyry
    4
    0
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 08
    11:00
    MK Górnik Katowice
    4
    4
    :
    Urania Ruda Śląska
  • 08
    13:00
    Iskra Pszczyna
    3
    2
    :
    Wyzwolenie Chorzów
  • 08
    17:00
    Ogrodnik Tychy
    1
    5
    :
    AKS Mikołów
  • 08
    17:00
    MKS Lędziny
    3
    1
    :
    LKS Studzienice
  • 08
    17:00
    Podlesianka Katowice
    1
    2
    :
    Fortuna Wyry
  • 08
    17:00
    Piast Bieruń Nowy
    2
    2
    :
    Sparta Katowice
  • 08
    17:00
    LKS Łąka
    3
    1
    :
    MKS Mysłowice
  • 08
    17:00
    Pogoń Imielin
    2
    3
    :
    Sokół Wola
  • 15
    11:00
    Urania Ruda Śląska
    5
    1
    :
    LKS Łąka
  • 15
    11:00
    LKS Studzienice
    8
    4
    :
    Iskra Pszczyna
  • 15
    15:00
    AKS Mikołów
    5
    1
    :
    Pogoń Imielin
  • 15
    17:00
    Sokół Wola
    4
    1
    :
    MK Górnik Katowice
  • 15
    17:00
    MKS Mysłowice
    3
    2
    :
    Piast Bieruń Nowy
  • 15
    17:00
    Sparta Katowice
    1
    4
    :
    Podlesianka Katowice
  • 15
    17:00
    Fortuna Wyry
    1
    3
    :
    MKS Lędziny
  • 15
    17:00
    Wyzwolenie Chorzów
    0
    4
    :
    Ogrodnik Tychy