• 04
    11:00
    Piast II Gliwice
    3
    2
    :
    Wilki Wilcza
  • 04
    11:00
    Start Sierakowice
    3
    0
    :
    KS 94 Rachowice
    (walkower)
  • 04
    11:00
    Concordia Knurów
    4
    6
    :
    Gwarek Ornontowice
  • 04
    16:00
    ŁTS Łabędy
    2
    2
    :
    Czarni Pyskowice
  • 04
    17:00
    Sokół Łany Wielkie
    3
    2
    :
    Ruch Kozłów
  • 04
    17:00
    Gwiazda Chudów
    0
    0
    :
    Jedność 32 Przyszowice
  • 05
    17:00
    Zamkowiec Toszek
    1
    3
    :
    Przyszłość Ciochowice
  • 05
    17:00
    Zryw Radonia
    3
    0
    :
    Tęcza Wielowieś
    (walkower)
  • 05
    17:00
    Naprzód Żernica
    2
    6
    :
    Sośnica Gliwice
  • 08
    17:00
    Zaborze Zabrze
    0
    4
    :
    Górnik II Zabrze
  • 11
    17:00
    Korona Bargłówka
    1
    5
    :
    Młodość Rudno
  • 11
    17:00
    Victoria Pilchowice
    3
    0
    :
    Piast Pawłów
  • 11
    17:00
    LKS Bujaków
    2
    6
    :
    Tempo Paniówki
  • 12
    17:00
    Naprzód Świbie
    2
    1
    :
    Drama Kamieniec
  • 28
    17:00
    Start Sierakowice
    2
    1
    :
    Piast II Gliwice
  • 28
    17:00
    Tempo Paniówki
    0
    3
    :
    Gwarek Ornontowice
  • 29
    17:00
    Naprzód Świbie
    1
    1
    :
    Przyszłość Ciochowice
  • 04
    17:00
    Sośnica Gliwice
    1
    4
    :
    Górnik II Zabrze
  • 04
    17:00
    Victoria Pilchowice
    0
    1
    :
    Sokół Łany Wielkie
  • 05
    17:00
    Górnik III Zabrze
    3
    0
    :
    Gwiazda Chudów
  • 05
    17:00
    Zryw Radonia
    1
    3
    :
    Czarni Pyskowice
  • 11
    17:00
    Młodość Rudno
    1
    5
    :
    Gwarek Ornontowice
  • 18
    16:30
    Górnik III Zabrze
    6
    0
    :
    Start Sierakowice
  • 19
    16:30
    Przyszłość Ciochowice
    1
    2
    :
    Górnik II Zabrze
  • 19
    16:30
    Sokół Łany Wielkie
    1
    2
    :
    Czarni Pyskowice
  • 02
    16:00
    Górnik III Zabrze
    1
    1
    :
    Gwarek Ornontowice
  • 03
    16:00
    Czarni Pyskowice
    1
    6
    :
    Górnik II Zabrze
  • 10
    17:00
    Gwarek Ornontowice
    1
    1
    :
    Górnik II Zabrze