Świętokrzyskie | Klasa A | Kielce I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
-
-
WPWPWPWPRWPPWWWWPWWWPWWWPW
-
-
-
-
-
-
RWPPPRPPPPPPPRPWRWRPWWWRWR
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
90
49.45 %
90
49.45 %
Zwycięstwa gości
73
40.11 %
73
40.11 %
Remisy
19
10.44 %
19
10.44 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.65%
3 z 182
3 z 182
0.5
98.35%
179 z 182
179 z 182
6.04%
11 z 182
11 z 182
1.5
93.96%
171 z 182
171 z 182
19.78%
36 z 182
36 z 182
2.5
80.22%
146 z 182
146 z 182
37.36%
68 z 182
68 z 182
3.5
62.64%
114 z 182
114 z 182
53.85%
98 z 182
98 z 182
4.5
46.15%
84 z 182
84 z 182
71.43%
130 z 182
130 z 182
5.5
28.57%
52 z 182
52 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 12 | 6.59 % |
2:0 | 10 | 5.49 % |
2:1 | 9 | 4.95 % |
2:3 | 8 | 4.4 % |
0:2 | 8 | 4.4 % |
1:1 | 7 | 3.85 % |
2:2 | 7 | 3.85 % |
1:3 | 7 | 3.85 % |
1:0 | 6 | 3.3 % |
3:2 | 6 | 3.3 % |
3:1 | 6 | 3.3 % |
0:3 | 6 | 3.3 % |
4:1 | 6 | 3.3 % |
3:4 | 5 | 2.75 % |
3:0 | 5 | 2.75 % |
1:4 | 5 | 2.75 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:4 | 5 | 2.75 % |
4:0 | 5 | 2.75 % |
5:0 | 5 | 2.75 % |
4:2 | 4 | 2.2 % |
1:5 | 4 | 2.2 % |
6:0 | 4 | 2.2 % |
0:0 | 3 | 1.65 % |
4:3 | 3 | 1.65 % |
5:2 | 3 | 1.65 % |
5:1 | 3 | 1.65 % |
7:0 | 3 | 1.65 % |
0:1 | 2 | 1.1 % |
6:3 | 2 | 1.1 % |
4:7 | 2 | 1.1 % |
0:5 | 2 | 1.1 % |
7:1 | 2 | 1.1 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
9:0 | 2 | 1.1 % |
3:3 | 1 | 0.55 % |
4:4 | 1 | 0.55 % |
2:4 | 1 | 0.55 % |
3:5 | 1 | 0.55 % |
2:5 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
8:4 | 1 | 0.55 % |
1:6 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
7:2 | 1 | 0.55 % |
3:8 | 1 | 0.55 % |
1:7 | 1 | 0.55 % |
1:8 | 1 | 0.55 % |
8:1 | 1 | 0.55 % |
11:1 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6640%Wygrana przynajmniej 1 bramką4326%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1911%Wygrana 3 bramkami i więcej3823%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
18 sie14:00Top-Spin Promnik47:MSS Klonówka Masłów
-
18 sie17:00Polonia Białogon Kielce22:Łopuszański KS
-
19 sie11:00Tęcza Gowarczów21:AZS Politechnika Kielce
-
19 sie15:00Gród Ćmińsk02:Sokół Rykoszyn
-
19 sie15:00Polanie Pierzchnica12:Samson Samsonów
-
19 sie15:00Orlęta Kielce50:Lechia Strawczyn
-
19 sie15:00Granat Borki43:Wicher Miedziana Góra
-
26 sie15:00Sokół Rykoszyn15:Wicher Miedziana Góra
-
26 sie15:00AZS Politechnika Kielce14:Granat Borki
-
26 sie15:00MSS Klonówka Masłów40:Tęcza Gowarczów
-
26 sie15:00Lechia Strawczyn23:Polonia Białogon Kielce
-
26 sie15:00Orlęta Kielce42:Polanie Pierzchnica
-
26 sie15:00Gród Ćmińsk02:Samson Samsonów
-
18 lis12:00Łopuszański KS22:Top-Spin Promnik
-
01 wrz16:00Polonia Białogon Kielce11:Polanie Pierzchnica
-
01 wrz16:00Wicher Miedziana Góra42:AZS Politechnika Kielce
-
02 wrz11:00Tęcza Gowarczów12:Łopuszański KS
-
02 wrz15:00Orlęta Kielce71:Gród Ćmińsk
-
02 wrz15:00Top-Spin Promnik23:Lechia Strawczyn
-
02 wrz15:00Granat Borki14:MSS Klonówka Masłów
-
02 wrz16:00Samson Samsonów23:Sokół Rykoszyn
-
08 wrz15:00Polonia Białogon Kielce21:Gród Ćmińsk
-
09 wrz15:00Sokół Rykoszyn21:AZS Politechnika Kielce
-
09 wrz15:00MSS Klonówka Masłów01:Wicher Miedziana Góra
-
09 wrz15:00Łopuszański KS32:Granat Borki
-
09 wrz15:00Lechia Strawczyn40:Tęcza Gowarczów
-
09 wrz15:00
-
09 wrz16:00Samson Samsonów13:Orlęta Kielce
-
15 wrz15:00Orlęta Kielce02:Sokół Rykoszyn
-
15 wrz16:00Polonia Białogon Kielce32:Samson Samsonów
-
15 wrz16:00Wicher Miedziana Góra30:Łopuszański KS
-
16 wrz11:00Tęcza Gowarczów52:Polanie Pierzchnica
-
16 wrz15:00Top-Spin Promnik02:Gród Ćmińsk
-
16 wrz15:00Granat Borki12:Lechia Strawczyn
-
16 wrz15:00AZS Politechnika Kielce04:MSS Klonówka Masłów
-
22 wrz11:00Sokół Rykoszyn34:MSS Klonówka Masłów
-
23 wrz15:00Łopuszański KS20:AZS Politechnika Kielce
-
23 wrz15:00Lechia Strawczyn03:Wicher Miedziana Góra
-
23 wrz15:00Polanie Pierzchnica52:Granat Borki
-
23 wrz15:00Gród Ćmińsk00:Tęcza Gowarczów
-
23 wrz15:00Samson Samsonów51:Top-Spin Promnik
-
23 wrz15:00Orlęta Kielce13:Polonia Białogon Kielce
-
29 wrz15:00Polonia Białogon Kielce04:Sokół Rykoszyn
-
29 wrz15:00Granat Borki31:Gród Ćmińsk
-
29 wrz15:00Wicher Miedziana Góra21:Polanie Pierzchnica
-
30 wrz11:00Tęcza Gowarczów12:Samson Samsonów
-
30 wrz15:00Top-Spin Promnik13:Orlęta Kielce
-
30 wrz15:00AZS Politechnika Kielce02:Lechia Strawczyn
-
30 wrz15:00MSS Klonówka Masłów70:Łopuszański KS
-
06 paź15:00Polonia Białogon Kielce11:Top-Spin Promnik
-
07 paź15:00Sokół Rykoszyn21:Łopuszański KS
-
07 paź15:00Lechia Strawczyn20:MSS Klonówka Masłów
-
07 paź15:00Polanie Pierzchnica20:AZS Politechnika Kielce
-
07 paź15:00Gród Ćmińsk10:Wicher Miedziana Góra
-
07 paź15:00Samson Samsonów33:Granat Borki
-
07 paź15:00Orlęta Kielce41:Tęcza Gowarczów
-
13 paź13:00Wicher Miedziana Góra41:Samson Samsonów
-
14 paź11:00Tęcza Gowarczów14:Polonia Białogon Kielce
-
14 paź15:00Top-Spin Promnik18:Sokół Rykoszyn
-
14 paź15:00Granat Borki50:Orlęta Kielce
-
14 paź15:00AZS Politechnika Kielce04:Gród Ćmińsk
-
14 paź15:00MSS Klonówka Masłów61:Polanie Pierzchnica
-
14 paź15:00Łopuszański KS24:Lechia Strawczyn
-
20 paź14:00Polonia Białogon Kielce11:Granat Borki
-
21 paź14:00Sokół Rykoszyn23:Lechia Strawczyn
-
21 paź14:00Polanie Pierzchnica20:Łopuszański KS
-
21 paź14:00Gród Ćmińsk03:MSS Klonówka Masłów
-
21 paź14:00Samson Samsonów70:AZS Politechnika Kielce
-
21 paź14:00Orlęta Kielce12:Wicher Miedziana Góra
-
21 paź14:00Top-Spin Promnik70:Tęcza Gowarczów
-
27 paź14:00Wicher Miedziana Góra14:Polonia Białogon Kielce
-
28 paź11:00Tęcza Gowarczów47:Sokół Rykoszyn
-
28 paź13:00Granat Borki63:Top-Spin Promnik
-
28 paź13:00MSS Klonówka Masłów13:Samson Samsonów
-
28 paź13:00Łopuszański KS11:Gród Ćmińsk
-
28 paź13:00Lechia Strawczyn31:Polanie Pierzchnica
-
18 lis11:00AZS Politechnika Kielce05:Orlęta Kielce
-
03 lis13:00Polonia Białogon Kielce03:AZS Politechnika Kielce
-
04 lis11:00Tęcza Gowarczów11:Granat Borki
-
04 lis13:00Sokół Rykoszyn42:Polanie Pierzchnica
-
04 lis13:00Gród Ćmińsk40:Lechia Strawczyn
-
04 lis13:00Samson Samsonów52:Łopuszański KS
-
04 lis13:00Orlęta Kielce22:MSS Klonówka Masłów
-
04 lis13:00Top-Spin Promnik38:Wicher Miedziana Góra
-
10 lis13:00Wicher Miedziana Góra40:Tęcza Gowarczów
-
10 lis13:00AZS Politechnika Kielce43:Top-Spin Promnik
-
11 lis11:00Lechia Strawczyn02:Samson Samsonów
-
11 lis13:00Granat Borki14:Sokół Rykoszyn
-
11 lis13:00MSS Klonówka Masłów22:Polonia Białogon Kielce
-
11 lis13:00Łopuszański KS25:Orlęta Kielce
-
11 lis13:00Polanie Pierzchnica31:Gród Ćmińsk
-
30 mar15:00
-
30 mar15:30Sokół Rykoszyn31:Gród Ćmińsk
-
31 mar15:00Samson Samsonów21:Polanie Pierzchnica
-
31 mar15:00Lechia Strawczyn12:Orlęta Kielce
-
31 mar15:00Łopuszański KS31:Polonia Białogon Kielce
-
31 mar15:00MSS Klonówka Masłów50:Top-Spin Promnik
-
31 mar15:00AZS Politechnika Kielce23:Tęcza Gowarczów
-
06 kwi15:30
-
06 kwi16:30Polonia Białogon Kielce13:Lechia Strawczyn
-
07 kwi11:00Tęcza Gowarczów60:MSS Klonówka Masłów
-
07 kwi15:00Top-Spin Promnik32:Łopuszański KS
-
07 kwi15:00Polanie Pierzchnica22:Orlęta Kielce
-
07 kwi15:00Samson Samsonów20:Gród Ćmińsk
-
07 kwi16:30Wicher Miedziana Góra51:Sokół Rykoszyn
-
13 kwi15:30AZS Politechnika Kielce20:Wicher Miedziana Góra
-
13 kwi16:30
-
14 kwi15:00Sokół Rykoszyn12:Samson Samsonów
-
14 kwi15:00Gród Ćmińsk30:Orlęta Kielce
-
14 kwi15:00Polanie Pierzchnica84:Polonia Białogon Kielce
-
14 kwi15:00Lechia Strawczyn42:Top-Spin Promnik
-
14 kwi15:00Łopuszański KS41:Tęcza Gowarczów
-
20 kwi11:00Tęcza Gowarczów34:Lechia Strawczyn
-
20 kwi11:00Orlęta Kielce12:Samson Samsonów
-
20 kwi12:00AZS Politechnika Kielce13:Sokół Rykoszyn
-
20 kwi12:00
-
20 kwi12:00Top-Spin Promnik12:Polanie Pierzchnica
-
20 kwi12:00Gród Ćmińsk10:Polonia Białogon Kielce
-
20 kwi15:00Wicher Miedziana Góra12:MSS Klonówka Masłów
-
27 kwi15:30Sokół Rykoszyn00:Orlęta Kielce
-
27 kwi17:00Gród Ćmińsk41:Top-Spin Promnik
-
28 kwi13:00
-
28 kwi15:00Samson Samsonów20:Polonia Białogon Kielce
-
28 kwi15:00Polanie Pierzchnica71:Tęcza Gowarczów
-
28 kwi15:00Łopuszański KS03:Wicher Miedziana Góra
-
28 kwi17:00MSS Klonówka Masłów90:AZS Politechnika Kielce
-
01 maj11:00Tęcza Gowarczów41:Gród Ćmińsk
-
01 maj12:00Polonia Białogon Kielce04:Orlęta Kielce
-
01 maj14:00Wicher Miedziana Góra20:Lechia Strawczyn
-
01 maj15:00MSS Klonówka Masłów30:Sokół Rykoszyn
-
01 maj15:00AZS Politechnika Kielce03:Łopuszański KS
-
01 maj15:00Top-Spin Promnik02:Samson Samsonów
-
01 maj17:00Granat Borki10:Polanie Pierzchnica
-
04 maj14:00Orlęta Kielce50:Top-Spin Promnik
-
05 maj15:00Sokół Rykoszyn72:Polonia Białogon Kielce
-
05 maj15:00Samson Samsonów43:Tęcza Gowarczów
-
05 maj15:00
-
05 maj15:00Polanie Pierzchnica41:Wicher Miedziana Góra
-
05 maj15:00Lechia Strawczyn11:AZS Politechnika Kielce
-
05 maj15:00Łopuszański KS10:MSS Klonówka Masłów
-
11 maj15:00Wicher Miedziana Góra30:Gród Ćmińsk
-
11 maj16:00
-
12 maj11:00Tęcza Gowarczów16:Orlęta Kielce
-
12 maj15:00Łopuszański KS40:Sokół Rykoszyn
-
12 maj15:00MSS Klonówka Masłów32:Lechia Strawczyn
-
12 maj15:00AZS Politechnika Kielce15:Polanie Pierzchnica
-
12 maj15:00Top-Spin Promnik22:Polonia Białogon Kielce
-
18 maj17:00Gród Ćmińsk21:AZS Politechnika Kielce
-
19 maj15:00Sokół Rykoszyn51:Top-Spin Promnik
-
19 maj15:00
-
19 maj15:00Lechia Strawczyn30:Łopuszański KS
-
19 maj16:00Samson Samsonów23:Wicher Miedziana Góra
-
29 maj17:45Polonia Białogon Kielce15:Tęcza Gowarczów
-
05 cze17:30Polanie Pierzchnica20:MSS Klonówka Masłów
-
25 maj12:00Wicher Miedziana Góra31:Orlęta Kielce
-
25 maj16:30Granat Borki20:Polonia Białogon Kielce
-
26 maj11:00Tęcza Gowarczów111:Top-Spin Promnik
-
26 maj12:00MSS Klonówka Masłów10:Gród Ćmińsk
-
26 maj15:00Lechia Strawczyn21:Sokół Rykoszyn
-
26 maj15:00Łopuszański KS44:Polanie Pierzchnica
-
26 maj15:00AZS Politechnika Kielce15:Samson Samsonów
-
01 cze14:00Orlęta Kielce23:AZS Politechnika Kielce
-
02 cze15:00Sokół Rykoszyn60:Tęcza Gowarczów
-
02 cze15:00
-
02 cze15:00Samson Samsonów32:MSS Klonówka Masłów
-
02 cze15:00Gród Ćmińsk34:Łopuszański KS
-
02 cze15:00Polanie Pierzchnica17:Lechia Strawczyn
-
02 cze17:00Polonia Białogon Kielce12:Wicher Miedziana Góra
-
08 cze12:00Wicher Miedziana Góra90:Top-Spin Promnik
-
08 cze16:30
-
09 cze15:00Polanie Pierzchnica10:Sokół Rykoszyn
-
09 cze15:00Lechia Strawczyn12:Gród Ćmińsk
-
09 cze15:00Łopuszański KS35:Samson Samsonów
-
09 cze15:00MSS Klonówka Masłów62:Orlęta Kielce
-
09 cze15:00AZS Politechnika Kielce02:Polonia Białogon Kielce
-
16 cze15:00Sokół Rykoszyn81:Granat Borki
-
16 cze15:00Tęcza Gowarczów23:Wicher Miedziana Góra
-
16 cze15:00Top-Spin Promnik34:AZS Politechnika Kielce
-
16 cze15:00Polonia Białogon Kielce22:MSS Klonówka Masłów
-
16 cze15:00Orlęta Kielce34:Łopuszański KS
-
16 cze15:00Samson Samsonów00:Lechia Strawczyn
-
16 cze15:00Gród Ćmińsk32:Polanie Pierzchnica