Świętokrzyskie | Klasa okręgowa | świętokrzyska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
-
WRWPRWWWWWPWRWPPWWPPRWWPWWRPWW
-
WWPWRWWPWPPWWPRWWWPWWPPPPPWWRP
-
-
PPPPPPPWPWWPWRWWWRWWPPWRWPRWPW
-
PWWWWPRRPWWWPPPPPRWPPWWWPWRPPW
-
-
-
WPPPWWWWWPPRWPPWPPPPPWRPPPPWPR
-
PPWWWRPPPRWPPRWPPWPPPPWPWWRPPR
-
-
PPWWWPWPWPPPPRRPPPPRRRPPPPPPWW
-
-
WPPPPRPRRWPPPRRPWPPPRPPPWPPPPR
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
110
45.83 %
110
45.83 %
Zwycięstwa gości
91
37.92 %
91
37.92 %
Remisy
39
16.25 %
39
16.25 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.75%
9 z 240
9 z 240
0.5
96.25%
231 z 240
231 z 240
16.67%
40 z 240
40 z 240
1.5
83.33%
200 z 240
200 z 240
32.08%
77 z 240
77 z 240
2.5
67.92%
163 z 240
163 z 240
51.67%
124 z 240
124 z 240
3.5
48.33%
116 z 240
116 z 240
67.92%
163 z 240
163 z 240
4.5
32.08%
77 z 240
77 z 240
80.83%
194 z 240
194 z 240
5.5
19.17%
46 z 240
46 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:1 | 23 | 9.58 % |
2:1 | 17 | 7.08 % |
1:1 | 14 | 5.83 % |
1:2 | 13 | 5.42 % |
3:0 | 13 | 5.42 % |
0:2 | 12 | 5 % |
2:2 | 11 | 4.58 % |
2:0 | 11 | 4.58 % |
1:3 | 10 | 4.17 % |
0:0 | 9 | 3.75 % |
1:0 | 8 | 3.33 % |
3:1 | 8 | 3.33 % |
5:2 | 7 | 2.92 % |
4:0 | 7 | 2.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 7 | 2.92 % |
5:0 | 7 | 2.92 % |
3:2 | 6 | 2.5 % |
4:1 | 6 | 2.5 % |
3:3 | 5 | 2.08 % |
2:3 | 5 | 2.08 % |
0:5 | 5 | 2.08 % |
2:4 | 4 | 1.67 % |
0:3 | 4 | 1.67 % |
0:4 | 3 | 1.25 % |
6:0 | 3 | 1.25 % |
4:3 | 2 | 0.83 % |
4:2 | 2 | 0.83 % |
1:4 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:5 | 2 | 0.83 % |
7:0 | 2 | 0.83 % |
1:9 | 2 | 0.83 % |
3:4 | 1 | 0.42 % |
2:5 | 1 | 0.42 % |
3:6 | 1 | 0.42 % |
2:6 | 1 | 0.42 % |
6:2 | 1 | 0.42 % |
2:7 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
0:7 | 1 | 0.42 % |
8:0 | 1 | 0.42 % |
9:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola11052%Wygrana przynajmniej 1 bramką4421%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2411%Wygrana 3 bramkami i więcej3215%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie16:00Star Starachowice50:Sparta Dwikozy
-
12 sie17:00Zenit Chmielnik11:Piaskowianka Piaski
-
12 sie17:00LZS Samborzec30:Sparta Kazimierza Wielka
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00OKS Opatów30:Bucovia Bukowa
-
12 sie17:00Nidzianka Bieliny33:Świt Ćmielów
-
12 sie17:00Stal Kunów12:Piast Stopnica
-
12 sie17:00Astra Piekoszów05:Moravia Morawica
-
15 sie12:00Piaskowianka Piaski12:Moravia Morawica
-
15 sie15:00Sparta Dwikozy32:Astra Piekoszów
-
15 sie17:00Piast Stopnica12:Star Starachowice
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00Bucovia Bukowa52:Nidzianka Bieliny
-
15 sie17:00Orlicz Suchedniów31:OKS Opatów
-
15 sie17:00Sparta Kazimierza Wielka22:GKS Rudki
-
15 sie17:00Zenit Chmielnik13:LZS Samborzec
-
18 sie17:00Stal Kunów20:Bucovia Bukowa
-
18 sie17:00Star Starachowice10:Świt Ćmielów
-
19 sie17:00LZS Samborzec01:Piaskowianka Piaski
-
19 sie17:00GKS Rudki21:Zenit Chmielnik
-
19 sie17:00OKS Opatów23:Sparta Kazimierza Wielka
-
19 sie17:00Nidzianka Bieliny02:Orlicz Suchedniów
-
19 sie17:00Astra Piekoszów02:Piast Stopnica
-
19 sie17:00Moravia Morawica13:Sparta Dwikozy
-
25 sie12:00
-
26 sie14:30Piaskowianka Piaski02:Sparta Dwikozy
-
26 sie17:00Piast Stopnica00:Moravia Morawica
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00Bucovia Bukowa27:Star Starachowice
-
26 sie17:00Sparta Kazimierza Wielka51:Nidzianka Bieliny
-
26 sie17:00Zenit Chmielnik00:OKS Opatów
-
26 sie17:00LZS Samborzec25:GKS Rudki
-
01 wrz11:00Astra Piekoszów02:Bucovia Bukowa
-
01 wrz16:00
-
01 wrz17:00GKS Rudki31:Piaskowianka Piaski
-
02 wrz16:00OKS Opatów50:LZS Samborzec
-
02 wrz16:00Nidzianka Bieliny01:Zenit Chmielnik
-
02 wrz16:00Stal Kunów32:Sparta Kazimierza Wielka
-
02 wrz16:00Moravia Morawica21:Świt Ćmielów
-
02 wrz16:00Sparta Dwikozy51:Piast Stopnica
-
08 wrz16:00Świt Ćmielów33:Sparta Dwikozy
-
09 wrz16:00Piaskowianka Piaski01:Piast Stopnica
-
09 wrz16:00Bucovia Bukowa15:Moravia Morawica
-
09 wrz16:00Orlicz Suchedniów62:Astra Piekoszów
-
09 wrz16:00Sparta Kazimierza Wielka03:Star Starachowice
-
09 wrz16:00Zenit Chmielnik21:Stal Kunów
-
09 wrz16:00LZS Samborzec19:Nidzianka Bieliny
-
09 wrz16:00GKS Rudki51:OKS Opatów
-
15 wrz11:00Nidzianka Bieliny01:GKS Rudki
-
15 wrz12:00Piast Stopnica22:Świt Ćmielów
-
15 wrz14:00Moravia Morawica01:Orlicz Suchedniów
-
15 wrz16:00Star Starachowice40:Zenit Chmielnik
-
16 wrz16:00OKS Opatów21:Piaskowianka Piaski
-
16 wrz16:00Stal Kunów41:LZS Samborzec
-
16 wrz16:00Astra Piekoszów42:Sparta Kazimierza Wielka
-
16 wrz16:00Sparta Dwikozy11:Bucovia Bukowa
-
22 wrz13:00Orlicz Suchedniów11:Sparta Dwikozy
-
23 wrz15:00Piaskowianka Piaski11:Świt Ćmielów
-
23 wrz15:00Bucovia Bukowa01:Piast Stopnica
-
23 wrz15:00Sparta Kazimierza Wielka14:Moravia Morawica
-
23 wrz15:00Zenit Chmielnik60:Astra Piekoszów
-
23 wrz15:00LZS Samborzec05:Star Starachowice
-
23 wrz15:00GKS Rudki22:Stal Kunów
-
23 wrz15:00OKS Opatów40:Nidzianka Bieliny
-
30 wrz15:00Nidzianka Bieliny13:Piaskowianka Piaski
-
30 wrz15:00Stal Kunów01:OKS Opatów
-
30 wrz15:00Astra Piekoszów00:LZS Samborzec
-
30 wrz15:00Moravia Morawica21:Zenit Chmielnik
-
30 wrz15:00Sparta Dwikozy10:Sparta Kazimierza Wielka
-
30 wrz15:00Piast Stopnica02:Orlicz Suchedniów
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00Star Starachowice11:GKS Rudki
-
07 paź15:00Piaskowianka Piaski03:Bucovia Bukowa
-
07 paź15:00Orlicz Suchedniów60:Świt Ćmielów
-
07 paź15:00Sparta Kazimierza Wielka41:Piast Stopnica
-
07 paź15:00Zenit Chmielnik02:Sparta Dwikozy
-
07 paź15:00LZS Samborzec22:Moravia Morawica
-
07 paź15:00GKS Rudki21:Astra Piekoszów
-
07 paź15:00OKS Opatów13:Star Starachowice
-
07 paź15:00Nidzianka Bieliny11:Stal Kunów
-
13 paź15:00Star Starachowice90:Nidzianka Bieliny
-
14 paź15:00Stal Kunów30:Piaskowianka Piaski
-
14 paź15:00Astra Piekoszów21:OKS Opatów
-
14 paź15:00Moravia Morawica01:GKS Rudki
-
14 paź15:00Sparta Dwikozy11:LZS Samborzec
-
14 paź15:00Piast Stopnica21:Zenit Chmielnik
-
14 paź15:00Świt Ćmielów01:Sparta Kazimierza Wielka
-
14 paź15:00Bucovia Bukowa13:Orlicz Suchedniów
-
20 paź12:00GKS Rudki21:Sparta Dwikozy
-
20 paź13:00Sparta Kazimierza Wielka01:Bucovia Bukowa
-
20 paź14:00LZS Samborzec01:Piast Stopnica
-
21 paź14:00Piaskowianka Piaski12:Orlicz Suchedniów
-
21 paź14:00Zenit Chmielnik01:Świt Ćmielów
-
21 paź14:00OKS Opatów20:Moravia Morawica
-
21 paź14:00Nidzianka Bieliny23:Astra Piekoszów
-
21 paź14:00Stal Kunów01:Star Starachowice
-
28 paź13:00Star Starachowice52:Piaskowianka Piaski
-
28 paź13:00Astra Piekoszów12:Stal Kunów
-
28 paź13:00Moravia Morawica30:Nidzianka Bieliny
-
28 paź13:00Sparta Dwikozy00:OKS Opatów
-
28 paź13:00Piast Stopnica22:GKS Rudki
-
28 paź13:00Świt Ćmielów51:LZS Samborzec
-
28 paź13:00Orlicz Suchedniów23:Sparta Kazimierza Wielka
-
17 lis11:00Bucovia Bukowa10:Zenit Chmielnik
-
04 lis13:00Piaskowianka Piaski02:Sparta Kazimierza Wielka
-
04 lis13:00Zenit Chmielnik31:Orlicz Suchedniów
-
04 lis13:00LZS Samborzec07:Bucovia Bukowa
-
04 lis13:00GKS Rudki52:Świt Ćmielów
-
04 lis13:00OKS Opatów12:Piast Stopnica
-
04 lis13:00Nidzianka Bieliny21:Sparta Dwikozy
-
04 lis13:00Stal Kunów24:Moravia Morawica
-
04 lis13:00Star Starachowice50:Astra Piekoszów
-
10 lis12:00Moravia Morawica12:Star Starachowice
-
10 lis12:00Sparta Dwikozy31:Stal Kunów
-
10 lis12:00Orlicz Suchedniów70:LZS Samborzec
-
10 lis12:00Sparta Kazimierza Wielka31:Zenit Chmielnik
-
11 lis13:00Astra Piekoszów23:Piaskowianka Piaski
-
11 lis13:00Piast Stopnica21:Nidzianka Bieliny
-
11 lis13:00Świt Ćmielów30:OKS Opatów
-
11 lis13:00Bucovia Bukowa24:GKS Rudki
-
17 mar12:00Piaskowianka Piaski04:Zenit Chmielnik
-
17 mar14:00Sparta Kazimierza Wielka11:LZS Samborzec
-
17 mar14:00GKS Rudki13:Orlicz Suchedniów
-
17 mar14:00Bucovia Bukowa21:OKS Opatów
-
17 mar14:00Świt Ćmielów33:Nidzianka Bieliny
-
17 mar14:00Piast Stopnica20:Stal Kunów
-
17 mar14:00
-
17 mar14:00Moravia Morawica12:Astra Piekoszów
-
23 mar15:00Moravia Morawica41:Piaskowianka Piaski
-
23 mar15:00Stal Kunów13:Świt Ćmielów
-
23 mar15:30Star Starachowice22:Piast Stopnica
-
24 mar12:00LZS Samborzec00:Zenit Chmielnik
-
24 mar13:00Astra Piekoszów00:Sparta Dwikozy
-
24 mar15:00Nidzianka Bieliny00:Bucovia Bukowa
-
24 mar15:00OKS Opatów02:Orlicz Suchedniów
-
24 mar15:00GKS Rudki32:Sparta Kazimierza Wielka
-
30 mar11:00Piast Stopnica30:Astra Piekoszów
-
31 mar15:00Piaskowianka Piaski10:LZS Samborzec
-
31 mar15:00Zenit Chmielnik01:GKS Rudki
-
31 mar15:00Sparta Kazimierza Wielka20:OKS Opatów
-
31 mar15:00Orlicz Suchedniów41:Nidzianka Bieliny
-
31 mar15:00Bucovia Bukowa02:Stal Kunów
-
31 mar15:00
-
31 mar15:00Sparta Dwikozy11:Moravia Morawica
-
06 kwi13:00Star Starachowice50:Bucovia Bukowa
-
06 kwi16:00Stal Kunów01:Orlicz Suchedniów
-
07 kwi16:00Sparta Dwikozy00:Piaskowianka Piaski
-
07 kwi16:00Moravia Morawica50:Piast Stopnica
-
07 kwi16:00Astra Piekoszów02:Świt Ćmielów
-
07 kwi16:00Nidzianka Bieliny01:Sparta Kazimierza Wielka
-
07 kwi16:00OKS Opatów10:Zenit Chmielnik
-
07 kwi16:00GKS Rudki30:LZS Samborzec
-
13 kwi13:00Sparta Kazimierza Wielka01:Stal Kunów
-
14 kwi16:00Piaskowianka Piaski12:GKS Rudki
-
14 kwi16:00LZS Samborzec01:OKS Opatów
-
14 kwi16:00Zenit Chmielnik30:Nidzianka Bieliny
-
14 kwi16:00
-
14 kwi16:00Bucovia Bukowa40:Astra Piekoszów
-
14 kwi16:00Świt Ćmielów21:Moravia Morawica
-
14 kwi16:00Piast Stopnica43:Sparta Dwikozy
-
20 kwi15:00Piast Stopnica20:Piaskowianka Piaski
-
20 kwi15:00Sparta Dwikozy22:Świt Ćmielów
-
20 kwi15:00Moravia Morawica51:Bucovia Bukowa
-
20 kwi15:00Astra Piekoszów24:Orlicz Suchedniów
-
20 kwi15:00Star Starachowice30:Sparta Kazimierza Wielka
-
20 kwi15:00Stal Kunów11:Zenit Chmielnik
-
20 kwi15:00Nidzianka Bieliny21:LZS Samborzec
-
20 kwi15:00OKS Opatów21:GKS Rudki
-
27 kwi16:00Piaskowianka Piaski52:OKS Opatów
-
27 kwi17:00Zenit Chmielnik34:Star Starachowice
-
28 kwi17:00GKS Rudki11:Nidzianka Bieliny
-
28 kwi17:00LZS Samborzec21:Stal Kunów
-
28 kwi17:00Sparta Kazimierza Wielka41:Astra Piekoszów
-
28 kwi17:00Orlicz Suchedniów24:Moravia Morawica
-
28 kwi17:00Bucovia Bukowa22:Sparta Dwikozy
-
28 kwi17:00Świt Ćmielów31:Piast Stopnica
-
01 maj17:00Świt Ćmielów02:Piaskowianka Piaski
-
01 maj17:00Piast Stopnica52:Bucovia Bukowa
-
01 maj17:00Sparta Dwikozy01:Orlicz Suchedniów
-
01 maj17:00Moravia Morawica30:Sparta Kazimierza Wielka
-
01 maj17:00Star Starachowice50:LZS Samborzec
-
01 maj17:00Stal Kunów11:GKS Rudki
-
01 maj17:00Nidzianka Bieliny33:OKS Opatów
-
01 maj17:30Astra Piekoszów32:Zenit Chmielnik
-
04 maj17:00Zenit Chmielnik13:Moravia Morawica
-
05 maj15:00Piaskowianka Piaski32:Nidzianka Bieliny
-
05 maj17:00OKS Opatów33:Stal Kunów
-
05 maj17:00GKS Rudki12:Star Starachowice
-
05 maj17:00LZS Samborzec72:Astra Piekoszów
-
05 maj17:00Sparta Kazimierza Wielka70:Sparta Dwikozy
-
05 maj17:00Orlicz Suchedniów50:Piast Stopnica
-
05 maj17:00Bucovia Bukowa03:Świt Ćmielów
-
11 maj17:00Świt Ćmielów02:Orlicz Suchedniów
-
11 maj17:00Star Starachowice20:OKS Opatów
-
12 maj17:00Bucovia Bukowa12:Piaskowianka Piaski
-
12 maj17:00Piast Stopnica05:Sparta Kazimierza Wielka
-
12 maj17:00Sparta Dwikozy00:Zenit Chmielnik
-
12 maj17:00Moravia Morawica30:LZS Samborzec
-
12 maj17:00Astra Piekoszów05:GKS Rudki
-
12 maj17:00Stal Kunów11:Nidzianka Bieliny
-
18 maj17:00Zenit Chmielnik31:Piast Stopnica
-
19 maj15:00Piaskowianka Piaski20:Stal Kunów
-
19 maj15:00Sparta Kazimierza Wielka22:Świt Ćmielów
-
19 maj17:00Nidzianka Bieliny05:Star Starachowice
-
19 maj17:00OKS Opatów60:Astra Piekoszów
-
19 maj17:00GKS Rudki11:Moravia Morawica
-
19 maj17:00LZS Samborzec41:Sparta Dwikozy
-
19 maj17:00Orlicz Suchedniów30:Bucovia Bukowa
-
25 maj17:00Star Starachowice31:Stal Kunów
-
26 maj17:00Orlicz Suchedniów30:Piaskowianka Piaski
-
26 maj17:00Bucovia Bukowa15:Sparta Kazimierza Wielka
-
26 maj17:00Świt Ćmielów01:Zenit Chmielnik
-
26 maj17:00Piast Stopnica14:LZS Samborzec
-
26 maj17:00Sparta Dwikozy22:GKS Rudki
-
26 maj17:00Moravia Morawica03:OKS Opatów
-
26 maj18:00Astra Piekoszów42:Nidzianka Bieliny
-
01 cze10:00Nidzianka Bieliny04:Moravia Morawica
-
01 cze17:00Stal Kunów80:Astra Piekoszów
-
01 cze17:00Zenit Chmielnik40:Bucovia Bukowa
-
02 cze15:00Piaskowianka Piaski13:Star Starachowice
-
02 cze17:00OKS Opatów51:Sparta Dwikozy
-
02 cze17:00GKS Rudki40:Piast Stopnica
-
02 cze17:00LZS Samborzec51:Świt Ćmielów
-
02 cze17:00Sparta Kazimierza Wielka36:Orlicz Suchedniów
-
08 cze17:00Sparta Dwikozy52:Nidzianka Bieliny
-
09 cze15:00Orlicz Suchedniów52:Zenit Chmielnik
-
09 cze17:00Sparta Kazimierza Wielka43:Piaskowianka Piaski
-
09 cze17:00Bucovia Bukowa32:LZS Samborzec
-
09 cze17:00Świt Ćmielów01:GKS Rudki
-
09 cze17:00Piast Stopnica26:OKS Opatów
-
09 cze17:00Moravia Morawica22:Stal Kunów
-
09 cze18:00Astra Piekoszów04:Star Starachowice
-
15 cze17:00Piaskowianka Piaski40:Astra Piekoszów
-
15 cze17:00Star Starachowice23:Moravia Morawica
-
15 cze17:00Stal Kunów01:Sparta Dwikozy
-
15 cze17:00Nidzianka Bieliny40:Piast Stopnica
-
15 cze17:00OKS Opatów13:Świt Ćmielów
-
15 cze17:00GKS Rudki20:Bucovia Bukowa
-
15 cze17:00LZS Samborzec19:Orlicz Suchedniów
-
15 cze17:00Zenit Chmielnik12:Sparta Kazimierza Wielka