-
11 sie17:00Arka Pawłów12:Orlęta Kielce
-
11 sie17:00Oldboys Baszta Rytwiany42:Agricola Łoniów
-
11 sie17:00Płomień Wólka Kłucka02:Top-Spin Promnik
-
11 sie17:00Start Słupia Jędrzejowska71:Zieleń Żelisławice
-
11 sie17:00GKS Solec-Zdrój14:Victoria Skalbmierz
-
12 sie11:00Star Starachowice (j)41:UKS Baćkowice
-
12 sie11:00KS Tarłów33:Strażak Bidziny
-
12 sie11:00GTS Raków30:Zryw Zbigniewice(walkower)
-
12 sie17:00Granat Borki23:Nida Sobków
-
12 sie17:00Polonia Białogon Kielce21:Nida Oksa
-
12 sie17:00GKS Kluczewsko32:Łopuszański KS
-
12 sie17:00Polanie Pierzchnica12:GKS Górno
-
12 sie17:00KS Smyków17:Lechia Strawczyn
-
12 sie17:00Zryw Skroniów30:Wisła Nowy Korczyn
-
12 sie17:00(walkower)
-
12 sie17:00FKS Łazy Starachowice32:Ester Wojciechowice
-
12 sie17:00Sokół Rykoszyn40:Trofex Kielce
-
12 sie17:30Spartakus II Daleszyce03:Wicher Miedziana Góra(walkower)
-
15 sie11:00GLKS Fałków11:Tęcza Gowarczów
-
15 sie11:00Gród Wiślica02:Zorza Tempo Pacanów
-
15 sie17:00Victoria Mniów32:Samson Samsonów
-
15 sie17:00MSS Klonówka Masłów40:LKS Bolmin
-
22 sie16:45Czarnovia Kielce13:AZS Politechnika Kielce
-
28 sie16:30Star Starachowice40:MSS Klonówka Masłów
-
28 sie16:45Victoria Mniów22:Tęcza Gowarczów
-
28 sie19:15AZS Politechnika Kielce61:Gród Ćmińsk
-
29 sie16:30Wicher Miedziana Góra52:GKS Górno
-
29 sie16:30GKS Kluczewsko30:Top-Spin Promnik(walkower)
-
29 sie16:30Lechia Strawczyn20:Nida Sobków
-
29 sie16:30Zryw Skroniów21:Sokół Rykoszyn
-
29 sie16:30GKS Imielno03:Polonia Białogon Kielce(walkower)
-
29 sie16:30GTS Raków15:Strażak Bidziny
-
29 sie16:30FKS Łazy Starachowice05:Orlęta Kielce
-
29 sie16:30Oldboys Baszta Rytwiany26:Zorza Tempo Pacanów
-
30 sie16:45Start Słupia Jędrzejowska61:Victoria Skalbmierz
-
12 wrz16:00Wicher Miedziana Góra10:Łysica Bodzentyn
-
12 wrz16:00GKS Kluczewsko15:Partyzant Radoszyce
-
12 wrz16:00Victoria Mniów14:Granat Skarżysko-Kamienna
-
12 wrz16:00Lechia Strawczyn13:Moravia Morawica
-
12 wrz16:00Start Słupia Jędrzejowska31:Naprzód Jędrzejów
-
12 wrz16:00Polonia Białogon Kielce02:ŁKS Łagów
-
12 wrz16:00Zorza Tempo Pacanów30:Sparta Kazimierza Wielka(walkower)
-
12 wrz16:00Świt Ćmielów10:Alit Ożarów
-
12 wrz16:00Orlicz Suchedniów35:Korona II Kielce
-
12 wrz16:00Zenit Chmielnik04:Lubrzanka Kajetanów
-
12 wrz16:00GKS Rudki32:Kamienna Brody
-
12 wrz16:00Bucovia Bukowa210:GKS Nowiny
-
12 wrz16:00Sparta Dwikozy13:Klimontowianka Klimontów
-
12 wrz16:00Astra Piekoszów11:Wierna Małogoszcz
-
12 wrz16:00Piaskowianka Piaski70:Unia Sędziszów
-
12 wrz16:00LZS Samborzec00:Pogoń 1945 Staszów(walkower)
-
12 wrz20:00AZS Politechnika Kielce111:Star Starachowice
-
19 wrz15:45Zryw Skroniów02:Hetman Włoszczowa
-
19 wrz15:45Orlęta Kielce62:Nidzianka Bieliny
-
19 wrz15:45Star Starachowice (j)41:Stal Kunów
-
19 wrz15:45Piast Stopnica05:Nida Pińczów
-
20 wrz15:45Strażak Bidziny50:OKS Opatów
-
03 paź15:00Astra Piekoszów03:Partyzant Radoszyce
-
03 paź15:00GKS Rudki40:Klimontowianka Klimontów
-
03 paź15:00Star Starachowice34:Granat Skarżysko-Kamienna
-
03 paź15:00Piaskowianka Piaski04:GKS Nowiny
-
03 paź15:00Start Słupia Jędrzejowska13:Hetman Włoszczowa
-
03 paź15:00Świt Ćmielów03:ŁKS Łagów(walkower)
-
03 paź15:00Strażak Bidziny09:Pogoń 1945 Staszów
-
03 paź15:00Zorza Tempo Pacanów42:Nida Pińczów
-
10 paź15:00Wicher Miedziana Góra23:AKS 1947 Busko Zdrój
-
10 paź15:00Moravia Morawica31:Korona II Kielce
-
10 paź15:00Orlęta Kielce31:Lubrzanka Kajetanów
-
10 paź15:00Star Starachowice (j)04:Neptun Końskie
-
02 mar13:00AKS 1947 Busko Zdrój05:KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
02 mar13:00Neptun Końskie12:Czarni Połaniec
-
03 mar12:30Orlęta Kielce30:Partyzant Radoszyce
-
03 mar13:00Zorza Tempo Pacanów36:ŁKS Łagów
-
03 mar13:00GKS Rudki31:Hetman Włoszczowa
-
03 kwi16:15Moravia Morawica02:GKS Nowiny
-
03 kwi16:15Pogoń 1945 Staszów17:Spartakus Daleszyce
-
03 kwi16:15Granat Skarżysko-Kamienna21:Wisła Sandomierz
-
03 kwi16:00Orlęta Kielce13:KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
-
03 kwi16:15GKS Rudki01:Czarni Połaniec
-
24 kwi16:30GKS Nowiny11:Spartakus Daleszyce
-
24 kwi16:30ŁKS Łagów14:Granat Skarżysko-Kamienna
-
21 maj17:00KSZO Ostrowiec Świętokrzyski20:Czarni Połaniec
-
29 maj17:00Granat Skarżysko-Kamienna51:Spartakus Daleszyce
-
16 cze16:00Granat Skarżysko-Kamienna13:KSZO Ostrowiec Świętokrzyski