Warmińsko-Mazurskie | 4. Liga | warmińsko-mazurska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
120
50 %
120
50 %
Zwycięstwa gości
85
35.42 %
85
35.42 %
Remisy
35
14.58 %
35
14.58 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
513
średnia: 2.14
513
średnia: 2.14
Gości
395
średnia: 1.65
395
średnia: 1.65
Bramki stracone
Gospodarzy
395
średnia: 1.65
395
średnia: 1.65
Gości
513
średnia: 2.14
513
średnia: 2.14
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.92%
7 z 240
7 z 240
0.5
97.08%
233 z 240
233 z 240
12.08%
29 z 240
29 z 240
1.5
87.92%
211 z 240
211 z 240
28.33%
68 z 240
68 z 240
2.5
71.67%
172 z 240
172 z 240
47.08%
113 z 240
113 z 240
3.5
52.92%
127 z 240
127 z 240
67.08%
161 z 240
161 z 240
4.5
32.92%
79 z 240
79 z 240
80%
192 z 240
192 z 240
5.5
20%
48 z 240
48 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 17 | 7.08 % |
3:1 | 16 | 6.67 % |
1:2 | 14 | 5.83 % |
2:1 | 13 | 5.42 % |
1:0 | 12 | 5 % |
3:0 | 12 | 5 % |
4:0 | 12 | 5 % |
0:2 | 11 | 4.58 % |
2:0 | 11 | 4.58 % |
0:1 | 10 | 4.17 % |
1:3 | 10 | 4.17 % |
3:2 | 9 | 3.75 % |
0:0 | 7 | 2.92 % |
4:1 | 7 | 2.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:2 | 6 | 2.5 % |
0:3 | 6 | 2.5 % |
1:4 | 6 | 2.5 % |
6:0 | 6 | 2.5 % |
4:2 | 5 | 2.08 % |
3:3 | 4 | 1.67 % |
2:3 | 4 | 1.67 % |
0:4 | 4 | 1.67 % |
5:1 | 4 | 1.67 % |
7:0 | 4 | 1.67 % |
1:5 | 3 | 1.25 % |
2:6 | 3 | 1.25 % |
0:5 | 3 | 1.25 % |
6:1 | 3 | 1.25 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:4 | 2 | 0.83 % |
5:0 | 2 | 0.83 % |
0:6 | 2 | 0.83 % |
0:7 | 2 | 0.83 % |
4:4 | 1 | 0.42 % |
2:4 | 1 | 0.42 % |
2:5 | 1 | 0.42 % |
5:2 | 1 | 0.42 % |
6:2 | 1 | 0.42 % |
2:7 | 1 | 0.42 % |
7:1 | 1 | 0.42 % |
1:7 | 1 | 0.42 % |
0:9 | 1 | 0.42 % |
11:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10650%Wygrana przynajmniej 1 bramką4220%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3215%Wygrana 3 bramkami i więcej3215%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
08 sie17:00Concordia Elbląg20:Motor Lubawa
-
11 sie15:00Unia Susz14:MKS Korsze
-
11 sie16:00
-
11 sie16:00Tęcza Biskupiec60:Rominta Gołdap
-
11 sie17:00Granica Kętrzyn51:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
11 sie17:00Czarni Olecko11:Zatoka Braniewo
-
11 sie17:00Jeziorak Iława17:GKS Wikielec
-
12 sie16:00Mamry Giżycko33:Olimpia II Elbląg
-
15 sie11:00
-
15 sie15:00Motor Lubawa31:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
15 sie17:00Concordia Elbląg50:Olimpia II Elbląg
-
15 sie17:00Rominta Gołdap21:Mamry Giżycko
-
15 sie17:00GKS Wikielec30:Tęcza Biskupiec
-
15 sie17:00Unia Susz03:Jeziorak Iława
-
15 sie17:00Zatoka Braniewo52:Tęcza Miłomłyn
-
15 sie17:00Granica Kętrzyn41:Czarni Olecko
-
18 sie15:00MKS Korsze42:Zatoka Braniewo
-
18 sie16:00Concordia Elbląg70:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
18 sie16:00Tęcza Miłomłyn03:Granica Kętrzyn
-
18 sie16:00Mamry Giżycko11:GKS Wikielec
-
18 sie17:00Czarni Olecko02:Motor Lubawa
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00Tęcza Biskupiec30:Unia Susz
-
19 sie16:00Olimpia II Elbląg01:Rominta Gołdap
-
24 sie18:00GKS Wikielec00:Olimpia II Elbląg
-
25 sie16:00Concordia Elbląg40:Rominta Gołdap
-
25 sie16:00
-
25 sie17:00Unia Susz01:Mamry Giżycko
-
25 sie17:00
-
25 sie17:00Granica Kętrzyn02:MKS Korsze
-
25 sie17:00Czarni Olecko11:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
26 sie13:00Motor Lubawa10:Tęcza Miłomłyn
-
01 wrz13:00MKS Korsze41:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
01 wrz16:00Concordia Elbląg22:GKS Wikielec
-
01 wrz16:00
-
01 wrz16:00Zatoka Braniewo12:Mamry Giżycko
-
01 wrz17:00Unia Susz33:Rominta Gołdap
-
01 wrz17:00Granica Kętrzyn21:Tęcza Biskupiec
-
01 wrz17:00Motor Lubawa21:Jeziorak Iława
-
01 wrz17:00Czarni Olecko13:Tęcza Miłomłyn
-
07 wrz17:00
-
08 wrz16:00Tęcza Miłomłyn10:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
08 wrz16:00Tęcza Biskupiec30:Zatoka Braniewo
-
08 wrz17:00Czarni Olecko07:Concordia Elbląg
-
08 wrz17:00
-
08 wrz17:00Jeziorak Iława41:Granica Kętrzyn
-
08 wrz17:00Rominta Gołdap03:GKS Wikielec
-
09 wrz16:00Olimpia II Elbląg31:Unia Susz
-
15 wrz16:00Tęcza Miłomłyn04:Concordia Elbląg
-
15 wrz16:00MKS Korsze00:Czarni Olecko
-
15 wrz16:00Tęcza Biskupiec12:Motor Lubawa
-
15 wrz16:00Mamry Giżycko21:Granica Kętrzyn
-
15 wrz16:00GKS Wikielec41:Unia Susz
-
15 wrz16:30
-
16 wrz15:00Jeziorak Iława51:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
16 wrz16:00Olimpia II Elbląg10:Zatoka Braniewo
-
22 wrz16:00Concordia Elbląg70:Unia Susz
-
22 wrz16:00
-
22 wrz16:00Zatoka Braniewo60:Rominta Gołdap
-
22 wrz16:00Motor Lubawa10:Mamry Giżycko
-
22 wrz16:00Tęcza Biskupiec70:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
22 wrz16:00Czarni Olecko32:Jeziorak Iława
-
22 wrz16:00Tęcza Miłomłyn14:MKS Korsze
-
22 wrz16:30Granica Kętrzyn30:Olimpia II Elbląg
-
29 wrz13:00Tęcza Biskupiec70:Czarni Olecko
-
29 wrz14:30MKS Korsze02:Concordia Elbląg
-
29 wrz16:00Jeziorak Iława31:Tęcza Miłomłyn
-
29 wrz16:00Mamry Giżycko71:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
29 wrz16:00Rominta Gołdap11:Granica Kętrzyn
-
29 wrz16:00
-
29 wrz18:30GKS Wikielec20:Zatoka Braniewo
-
30 wrz16:00Olimpia II Elbląg12:Motor Lubawa
-
06 paź12:00Czarni Olecko12:Mamry Giżycko
-
06 paź15:30Zatoka Braniewo20:Unia Susz
-
06 paź15:30Motor Lubawa40:Rominta Gołdap
-
06 paź16:00
-
06 paź16:00Granica Kętrzyn02:GKS Wikielec
-
06 paź16:00Tęcza Miłomłyn34:Tęcza Biskupiec
-
06 paź16:00MKS Korsze12:Jeziorak Iława
-
07 paź15:00Olimpia II Elbląg21:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
13 paź15:30Jeziorak Iława05:Concordia Elbląg
-
13 paź15:30Mamry Giżycko40:Tęcza Miłomłyn
-
13 paź15:30Olimpia II Elbląg42:Czarni Olecko
-
13 paź15:30Rominta Gołdap02:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
13 paź15:30GKS Wikielec01:Motor Lubawa
-
13 paź15:30Unia Susz10:Granica Kętrzyn
-
13 paź15:30
-
13 paź15:30Tęcza Biskupiec44:MKS Korsze
-
20 paź15:00Concordia Elbląg32:Zatoka Braniewo
-
20 paź15:00
-
20 paź15:00Motor Lubawa31:Unia Susz
-
20 paź15:00GKS Wikielec32:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
20 paź15:00Czarni Olecko30:Rominta Gołdap
-
20 paź15:00Tęcza Miłomłyn14:Olimpia II Elbląg
-
20 paź15:00MKS Korsze01:Mamry Giżycko
-
20 paź15:00Jeziorak Iława01:Tęcza Biskupiec
-
27 paź15:00Tęcza Biskupiec13:Concordia Elbląg
-
27 paź15:00Mamry Giżycko03:Jeziorak Iława
-
27 paź15:00Rominta Gołdap31:Tęcza Miłomłyn
-
27 paź15:00GKS Wikielec60:Czarni Olecko
-
27 paź15:00Unia Susz22:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
27 paź15:00
-
27 paź15:00Zatoka Braniewo20:Granica Kętrzyn
-
28 paź13:00Olimpia II Elbląg01:MKS Korsze
-
03 lis13:00Jeziorak Iława61:Olimpia II Elbląg
-
03 lis13:30Concordia Elbląg62:Granica Kętrzyn
-
03 lis13:30Motor Lubawa20:Zatoka Braniewo
-
03 lis13:30
-
03 lis13:30Czarni Olecko60:Unia Susz
-
03 lis13:30Tęcza Miłomłyn14:GKS Wikielec
-
03 lis13:30MKS Korsze51:Rominta Gołdap
-
03 lis13:30Tęcza Biskupiec30:Mamry Giżycko
-
09 lis18:00GKS Wikielec40:MKS Korsze
-
10 lis13:30Mamry Giżycko02:Concordia Elbląg
-
10 lis13:30Rominta Gołdap24:Jeziorak Iława
-
10 lis13:30Unia Susz51:Tęcza Miłomłyn
-
10 lis13:30
-
10 lis13:30Zatoka Braniewo40:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
10 lis13:30Granica Kętrzyn21:Motor Lubawa
-
11 lis13:00Olimpia II Elbląg00:Tęcza Biskupiec
-
17 lis13:00Motor Lubawa01:Concordia Elbląg
-
17 lis13:00MKS Korsze31:Unia Susz
-
17 lis13:00Drwęca Nowe Miasto Lubawskie11:Granica Kętrzyn
-
17 lis13:00Zatoka Braniewo11:Czarni Olecko
-
17 lis13:00
-
17 lis13:00Rominta Gołdap01:Tęcza Biskupiec
-
17 lis17:00GKS Wikielec04:Jeziorak Iława
-
18 lis13:00Olimpia II Elbląg14:Mamry Giżycko
-
24 lis13:00Mamry Giżycko32:Rominta Gołdap
-
24 lis13:00Tęcza Biskupiec13:GKS Wikielec
-
24 lis13:00Tęcza Miłomłyn05:Zatoka Braniewo
-
24 lis13:00Czarni Olecko11:Granica Kętrzyn
-
25 lis13:00Olimpia II Elbląg07:Concordia Elbląg
-
25 lis13:00Jeziorak Iława41:Unia Susz
-
23 mar15:00
-
08 maj18:00
-
30 mar16:00Drwęca Nowe Miasto Lubawskie06:Concordia Elbląg
-
30 mar16:00Motor Lubawa21:Czarni Olecko
-
30 mar16:00Granica Kętrzyn61:Tęcza Miłomłyn
-
30 mar16:00
-
30 mar16:00
-
30 mar16:00Unia Susz31:Tęcza Biskupiec
-
30 mar16:00GKS Wikielec21:Mamry Giżycko
-
30 mar16:00Rominta Gołdap14:Olimpia II Elbląg
-
06 kwi15:00Rominta Gołdap13:Concordia Elbląg
-
06 kwi16:00Mamry Giżycko22:Unia Susz
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00Jeziorak Iława30:Zatoka Braniewo
-
06 kwi16:00MKS Korsze01:Granica Kętrzyn
-
06 kwi16:00Tęcza Miłomłyn09:Motor Lubawa
-
06 kwi16:00Drwęca Nowe Miasto Lubawskie34:Czarni Olecko
-
07 kwi14:00Olimpia II Elbląg20:GKS Wikielec
-
13 kwi16:00Rominta Gołdap12:Unia Susz
-
13 kwi16:00Tęcza Miłomłyn12:Czarni Olecko
-
13 kwi16:00
-
13 kwi16:00Jeziorak Iława20:Motor Lubawa
-
13 kwi16:00
-
13 kwi16:00Mamry Giżycko22:Zatoka Braniewo
-
14 kwi14:00
-
14 kwi17:00
-
20 kwi11:00
-
20 kwi13:00Concordia Elbląg21:Czarni Olecko
-
20 kwi16:00Zatoka Braniewo40:Tęcza Biskupiec
-
20 kwi16:00
-
20 kwi16:00Motor Lubawa21:MKS Korsze
-
20 kwi16:00
-
20 kwi17:00Unia Susz20:Olimpia II Elbląg
-
20 kwi17:00GKS Wikielec40:Rominta Gołdap
-
26 kwi17:30Zatoka Braniewo13:Olimpia II Elbląg
-
27 kwi15:00
-
27 kwi16:00Concordia Elbląg60:Tęcza Miłomłyn
-
27 kwi16:00Drwęca Nowe Miasto Lubawskie10:Jeziorak Iława
-
27 kwi16:00Motor Lubawa42:Tęcza Biskupiec
-
27 kwi16:00Granica Kętrzyn11:Mamry Giżycko
-
27 kwi17:00Czarni Olecko13:MKS Korsze
-
05 cze17:30
-
01 maj13:00
-
01 maj15:00Unia Susz12:Concordia Elbląg
-
01 maj16:00Drwęca Nowe Miasto Lubawskie27:Tęcza Biskupiec
-
04 maj16:00Mamry Giżycko00:Motor Lubawa
-
04 maj17:00Jeziorak Iława20:Czarni Olecko
-
04 maj17:00MKS Korsze22:Tęcza Miłomłyn
-
05 maj14:00Olimpia II Elbląg31:Granica Kętrzyn
-
05 cze18:00Rominta Gołdap40:Zatoka Braniewo
-
11 maj14:30Concordia Elbląg40:MKS Korsze
-
11 maj16:00Tęcza Miłomłyn26:Jeziorak Iława
-
11 maj16:00Motor Lubawa32:Olimpia II Elbląg
-
11 maj16:00Zatoka Braniewo12:GKS Wikielec
-
11 maj16:00
-
11 maj17:00Czarni Olecko00:Tęcza Biskupiec
-
12 maj15:00
-
12 maj17:00Granica Kętrzyn31:Rominta Gołdap
-
18 maj13:00
-
18 maj15:30GKS Wikielec32:Granica Kętrzyn
-
18 maj16:00Rominta Gołdap15:Motor Lubawa
-
18 maj16:00Mamry Giżycko10:Czarni Olecko
-
18 maj16:00Tęcza Biskupiec60:Tęcza Miłomłyn
-
18 maj17:00Unia Susz33:Zatoka Braniewo
-
18 maj17:00Drwęca Nowe Miasto Lubawskie21:Olimpia II Elbląg
-
18 maj18:00Jeziorak Iława61:MKS Korsze
-
25 maj16:00Concordia Elbląg04:Jeziorak Iława
-
25 maj16:00Tęcza Miłomłyn00:Mamry Giżycko
-
25 maj16:00Drwęca Nowe Miasto Lubawskie13:Rominta Gołdap
-
25 maj16:00Motor Lubawa41:GKS Wikielec
-
25 maj16:00Granica Kętrzyn02:Unia Susz
-
25 maj16:00
-
25 maj17:00MKS Korsze30:Tęcza Biskupiec
-
25 maj17:00Czarni Olecko15:Olimpia II Elbląg
-
29 maj17:00Zatoka Braniewo12:Concordia Elbląg
-
29 maj17:00Unia Susz23:Motor Lubawa
-
29 maj17:00
-
29 maj17:00Rominta Gołdap31:Czarni Olecko
-
29 maj17:00Mamry Giżycko02:MKS Korsze
-
29 maj17:00Tęcza Biskupiec03:Jeziorak Iława
-
29 maj18:00Olimpia II Elbląg50:Tęcza Miłomłyn
-
29 maj18:30
-
01 cze16:00Concordia Elbląg40:Tęcza Biskupiec
-
01 cze16:00
-
01 cze16:00Granica Kętrzyn11:Zatoka Braniewo
-
01 cze17:00Jeziorak Iława31:Mamry Giżycko
-
01 cze17:00MKS Korsze10:Olimpia II Elbląg
-
01 cze17:00Czarni Olecko13:GKS Wikielec
-
01 cze17:00Drwęca Nowe Miasto Lubawskie41:Unia Susz
-
02 cze14:00Tęcza Miłomłyn02:Rominta Gołdap
-
07 cze18:00Olimpia II Elbląg25:Jeziorak Iława
-
08 cze16:00Zatoka Braniewo20:Motor Lubawa
-
08 cze16:00
-
08 cze16:00Rominta Gołdap31:MKS Korsze
-
08 cze16:00Mamry Giżycko31:Tęcza Biskupiec
-
08 cze17:00Unia Susz11:Czarni Olecko
-
08 cze17:00GKS Wikielec110:Tęcza Miłomłyn
-
09 cze17:00
-
14 cze19:00
-
15 cze17:00Tęcza Biskupiec23:Olimpia II Elbląg
-
15 cze17:00Concordia Elbląg10:Mamry Giżycko
-
15 cze17:00Jeziorak Iława22:Rominta Gołdap
-
15 cze17:00MKS Korsze42:GKS Wikielec
-
15 cze17:00Tęcza Miłomłyn15:Unia Susz
-
15 cze17:00Drwęca Nowe Miasto Lubawskie33:Zatoka Braniewo
-
15 cze17:00Motor Lubawa02:Granica Kętrzyn