Warmińsko-Mazurskie | Klasa B | warmińsko-mazurska IV
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWWWWWWRWWWWW
-
RPWWWPWPWWWWWWWWRWPWWW
-
WWPPWPWWPWWWWPWWWWWPWW
-
PWWWWWWWWPWRPWWPPWWWPW
-
WPWWPWPWWWWRRRWPWPWWWW
-
PWPPWWWPPPRPWRPWWWPWPR
-
WWPWPWPPWPPWRPRWPPPPWP
-
RWWWPPPWPWPPPPPWWPWPPP
-
PPWPPWRPPWRPPWPPPWPPPR
-
PPPPPPPWPPPWWPRPWPRPPP
-
WPPPWPRPWPPPPWPPPPPPPP
-
PPPPPPPPPPPPPPPPPPRWWP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
69
52.27 %
69
52.27 %
Zwycięstwa gości
53
40.15 %
53
40.15 %
Remisy
10
7.58 %
10
7.58 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 132
0 z 132
0.5
100%
132 z 132
132 z 132
4.55%
6 z 132
6 z 132
1.5
95.45%
126 z 132
126 z 132
11.36%
15 z 132
15 z 132
2.5
88.64%
117 z 132
117 z 132
36.36%
48 z 132
48 z 132
3.5
63.64%
84 z 132
84 z 132
54.55%
72 z 132
72 z 132
4.5
45.45%
60 z 132
60 z 132
65.91%
87 z 132
87 z 132
5.5
34.09%
45 z 132
45 z 132
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 10 | 7.58 % |
2:1 | 9 | 6.82 % |
0:3 | 9 | 6.82 % |
3:1 | 7 | 5.3 % |
1:3 | 6 | 4.55 % |
0:1 | 5 | 3.79 % |
1:2 | 5 | 3.79 % |
4:0 | 5 | 3.79 % |
5:1 | 5 | 3.79 % |
1:1 | 4 | 3.03 % |
2:2 | 4 | 3.03 % |
3:2 | 4 | 3.03 % |
2:0 | 4 | 3.03 % |
4:1 | 4 | 3.03 % |
6:0 | 4 | 3.03 % |
2:6 | 3 | 2.27 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:6 | 3 | 2.27 % |
3:3 | 2 | 1.52 % |
2:3 | 2 | 1.52 % |
4:2 | 2 | 1.52 % |
2:4 | 2 | 1.52 % |
5:2 | 2 | 1.52 % |
6:3 | 2 | 1.52 % |
0:4 | 2 | 1.52 % |
1:5 | 2 | 1.52 % |
5:0 | 2 | 1.52 % |
0:5 | 2 | 1.52 % |
1:7 | 2 | 1.52 % |
8:1 | 2 | 1.52 % |
1:0 | 1 | 0.76 % |
3:4 | 1 | 0.76 % |
0:2 | 1 | 0.76 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:5 | 1 | 0.76 % |
1:4 | 1 | 0.76 % |
2:5 | 1 | 0.76 % |
3:6 | 1 | 0.76 % |
6:2 | 1 | 0.76 % |
7:3 | 1 | 0.76 % |
4:8 | 1 | 0.76 % |
6:1 | 1 | 0.76 % |
2:7 | 1 | 0.76 % |
7:0 | 1 | 0.76 % |
0:7 | 1 | 0.76 % |
1:10 | 1 | 0.76 % |
13:1 | 1 | 0.76 % |
16:1 | 1 | 0.76 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5041%Wygrana przynajmniej 1 bramką2117%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1815%Wygrana 3 bramkami i więcej3327%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
18 sie17:00Olimpia Kisielice41:KS Wel Bratian
-
19 sie13:00Żak Jamielnik13:Iskra Smykówko
-
19 sie14:00Avista Łążyn03:MKS Działdowo
-
19 sie15:00Sokół II Ostróda60:Mewa Smykowo
-
19 sie15:00LZS Zamek Szymbark11:LZS Fijewo
-
19 sie16:00Start II Nidzica12:Wicher Gwiździny
-
25 sie16:00Avista Łążyn30:LZS Zamek Szymbark
-
25 sie16:00KS Wel Bratian23:Start II Nidzica
-
25 sie16:00Mewa Smykowo27:Olimpia Kisielice
-
25 sie17:00Iskra Smykówko32:LZS Fijewo
-
25 sie17:00Wicher Gwiździny13:MKS Działdowo
-
26 sie13:00Żak Jamielnik12:Sokół II Ostróda
-
01 wrz16:00KS Wel Bratian26:MKS Działdowo
-
01 wrz17:00Olimpia Kisielice51:Żak Jamielnik
-
02 wrz13:00LZS Fijewo31:Avista Łążyn
-
02 wrz15:00LZS Zamek Szymbark04:Wicher Gwiździny
-
02 wrz16:00Sokół II Ostróda20:Iskra Smykówko
-
02 wrz16:00Start II Nidzica50:Mewa Smykowo
-
08 wrz16:00KS Wel Bratian31:LZS Zamek Szymbark
-
08 wrz16:00Mewa Smykowo06:MKS Działdowo
-
09 wrz13:00Żak Jamielnik33:Start II Nidzica
-
09 wrz14:00Iskra Smykówko52:Avista Łążyn
-
09 wrz14:00Wicher Gwiździny51:LZS Fijewo
-
09 wrz16:00Sokół II Ostróda01:Olimpia Kisielice
-
15 wrz16:00MKS Działdowo70:Żak Jamielnik
-
15 wrz16:30Olimpia Kisielice12:Iskra Smykówko
-
16 wrz14:00LZS Fijewo40:KS Wel Bratian
-
16 wrz14:00Avista Łążyn34:Wicher Gwiździny
-
16 wrz15:00LZS Zamek Szymbark31:Mewa Smykowo
-
16 wrz16:00Start II Nidzica06:Sokół II Ostróda
-
22 wrz16:00KS Wel Bratian31:Avista Łążyn
-
22 wrz16:00Mewa Smykowo13:LZS Fijewo
-
22 wrz16:30Iskra Smykówko20:Wicher Gwiździny
-
22 wrz16:30Olimpia Kisielice131:Start II Nidzica
-
23 wrz13:00Żak Jamielnik21:LZS Zamek Szymbark
-
23 wrz16:00Sokół II Ostróda11:MKS Działdowo
-
29 wrz16:00MKS Działdowo20:Olimpia Kisielice
-
30 wrz14:00LZS Fijewo21:Żak Jamielnik
-
30 wrz14:00Avista Łążyn62:Mewa Smykowo
-
30 wrz14:00Wicher Gwiździny12:KS Wel Bratian
-
30 wrz15:00LZS Zamek Szymbark14:Sokół II Ostróda
-
30 wrz16:00Start II Nidzica05:Iskra Smykówko
-
06 paź16:00Iskra Smykówko21:KS Wel Bratian
-
06 paź16:00Mewa Smykowo07:Wicher Gwiździny
-
06 paź16:00Olimpia Kisielice50:LZS Zamek Szymbark
-
07 paź13:00Żak Jamielnik22:Avista Łążyn
-
07 paź16:00Sokół II Ostróda60:LZS Fijewo
-
07 paź16:00Start II Nidzica15:MKS Działdowo
-
13 paź15:30MKS Działdowo41:Iskra Smykówko
-
13 paź15:30KS Wel Bratian01:Mewa Smykowo
-
14 paź14:00LZS Fijewo22:Olimpia Kisielice
-
14 paź14:00Avista Łążyn48:Sokół II Ostróda
-
14 paź14:00Wicher Gwiździny81:Żak Jamielnik
-
14 paź15:00LZS Zamek Szymbark30:Start II Nidzica
-
20 paź15:00Iskra Smykówko63:Mewa Smykowo
-
20 paź15:00Olimpia Kisielice11:Avista Łążyn
-
20 paź15:00Start II Nidzica35:LZS Fijewo
-
20 paź15:00MKS Działdowo61:LZS Zamek Szymbark
-
21 paź13:00Żak Jamielnik51:KS Wel Bratian
-
21 paź15:00Sokół II Ostróda81:Wicher Gwiździny
-
27 paź15:00Wicher Gwiździny33:Olimpia Kisielice
-
27 paź15:00KS Wel Bratian17:Sokół II Ostróda
-
27 paź15:00Mewa Smykowo05:Żak Jamielnik
-
28 paź14:00LZS Zamek Szymbark110:Iskra Smykówko
-
28 paź14:00LZS Fijewo15:MKS Działdowo
-
28 paź14:00Avista Łążyn40:Start II Nidzica
-
06 kwi?:?Wicher Gwiździny30:Start II Nidzica(walkower)
-
06 kwi16:00Mewa Smykowo36:Sokół II Ostróda
-
06 kwi16:00KS Wel Bratian02:Olimpia Kisielice
-
06 kwi16:00LZS Fijewo22:LZS Zamek Szymbark
-
06 kwi17:00MKS Działdowo40:Avista Łążyn
-
06 kwi17:00Iskra Smykówko40:Żak Jamielnik
-
13 kwi?:?Start II Nidzica03:KS Wel Bratian(walkower)
-
13 kwi16:00LZS Fijewo04:Iskra Smykówko
-
13 kwi17:00MKS Działdowo51:Wicher Gwiździny
-
13 kwi17:30Olimpia Kisielice60:Mewa Smykowo
-
14 kwi13:00LZS Zamek Szymbark21:Avista Łążyn
-
14 kwi15:00Sokół II Ostróda21:Żak Jamielnik
-
20 kwi?:?Mewa Smykowo30:Start II Nidzica(walkower)
-
20 kwi16:00Żak Jamielnik13:Olimpia Kisielice
-
20 kwi16:00Wicher Gwiździny20:LZS Zamek Szymbark
-
20 kwi16:00Avista Łążyn21:LZS Fijewo
-
20 kwi17:00MKS Działdowo21:KS Wel Bratian
-
20 kwi17:00Iskra Smykówko25:Sokół II Ostróda
-
27 kwi?:?Start II Nidzica03:Żak Jamielnik(walkower)
-
27 kwi16:00LZS Fijewo01:Wicher Gwiździny
-
27 kwi17:00MKS Działdowo60:Mewa Smykowo
-
27 kwi17:00Olimpia Kisielice63:Sokół II Ostróda
-
28 kwi13:00LZS Zamek Szymbark13:KS Wel Bratian
-
28 kwi14:00Avista Łążyn26:Iskra Smykówko
-
04 maj?:?Sokół II Ostróda30:Start II Nidzica(walkower)
-
04 maj16:00Mewa Smykowo22:LZS Zamek Szymbark
-
04 maj16:00KS Wel Bratian13:LZS Fijewo
-
04 maj17:00Iskra Smykówko32:Olimpia Kisielice
-
05 maj14:00Wicher Gwiździny31:Avista Łążyn
-
05 maj16:00Żak Jamielnik06:MKS Działdowo
-
11 maj?:?Start II Nidzica03:Olimpia Kisielice(walkower)
-
11 maj16:00Wicher Gwiździny10:Iskra Smykówko
-
11 maj16:00LZS Fijewo73:Mewa Smykowo
-
11 maj18:00MKS Działdowo42:Sokół II Ostróda
-
12 maj13:00LZS Zamek Szymbark31:Żak Jamielnik
-
12 maj14:00Avista Łążyn42:KS Wel Bratian
-
18 maj?:?Iskra Smykówko30:Start II Nidzica(walkower)
-
18 maj16:00Mewa Smykowo31:Avista Łążyn
-
18 maj17:00Olimpia Kisielice26:MKS Działdowo
-
19 maj13:00KS Wel Bratian12:Wicher Gwiździny
-
19 maj15:00Sokół II Ostróda51:LZS Zamek Szymbark
-
19 maj16:00Żak Jamielnik03:LZS Fijewo
-
25 maj?:?MKS Działdowo30:Start II Nidzica(walkower)
-
25 maj16:00KS Wel Bratian32:Iskra Smykówko
-
25 maj16:00Wicher Gwiździny40:Mewa Smykowo
-
25 maj16:00LZS Fijewo03:Sokół II Ostróda
-
26 maj13:00LZS Zamek Szymbark24:Olimpia Kisielice
-
26 maj14:00Avista Łążyn52:Żak Jamielnik
-
01 cze?:?Start II Nidzica03:LZS Zamek Szymbark(walkower)
-
01 cze16:00Iskra Smykówko17:MKS Działdowo
-
01 cze16:00Mewa Smykowo01:KS Wel Bratian
-
01 cze17:00Olimpia Kisielice41:LZS Fijewo
-
02 cze15:00Sokół II Ostróda30:Avista Łążyn
-
02 cze16:00Żak Jamielnik03:Wicher Gwiździny
-
08 cze?:?LZS Fijewo30:Start II Nidzica(walkower)
-
08 cze16:00Mewa Smykowo23:Iskra Smykówko
-
08 cze16:00KS Wel Bratian30:Żak Jamielnik
-
09 cze13:00LZS Zamek Szymbark01:MKS Działdowo
-
09 cze14:00Wicher Gwiździny41:Sokół II Ostróda
-
09 cze14:00Avista Łążyn21:Olimpia Kisielice
-
16 cze?:?Start II Nidzica03:Avista Łążyn(walkower)
-
16 cze14:00Iskra Smykówko21:LZS Zamek Szymbark
-
16 cze14:00MKS Działdowo161:LZS Fijewo
-
16 cze14:00Olimpia Kisielice32:Wicher Gwiździny
-
16 cze14:00Sokół II Ostróda11:KS Wel Bratian
-
16 cze14:00Żak Jamielnik24:Mewa Smykowo