Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
108
45 %
108
45 %
Zwycięstwa gości
87
36.25 %
87
36.25 %
Remisy
45
18.75 %
45
18.75 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.33%
8 z 240
8 z 240
0.5
96.67%
232 z 240
232 z 240
10.42%
25 z 240
25 z 240
1.5
89.58%
215 z 240
215 z 240
28.75%
69 z 240
69 z 240
2.5
71.25%
171 z 240
171 z 240
48.75%
117 z 240
117 z 240
3.5
51.25%
123 z 240
123 z 240
65.83%
158 z 240
158 z 240
4.5
34.17%
82 z 240
82 z 240
80%
192 z 240
192 z 240
5.5
20%
48 z 240
48 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 24 | 10 % |
1:2 | 17 | 7.08 % |
2:1 | 16 | 6.67 % |
2:2 | 12 | 5 % |
2:0 | 12 | 5 % |
1:3 | 12 | 5 % |
3:1 | 11 | 4.58 % |
0:1 | 10 | 4.17 % |
4:1 | 10 | 4.17 % |
0:0 | 8 | 3.33 % |
2:3 | 8 | 3.33 % |
0:2 | 8 | 3.33 % |
0:3 | 8 | 3.33 % |
1:0 | 7 | 2.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 7 | 2.92 % |
3:0 | 7 | 2.92 % |
5:1 | 6 | 2.5 % |
5:0 | 6 | 2.5 % |
6:0 | 6 | 2.5 % |
4:2 | 5 | 2.08 % |
3:2 | 4 | 1.67 % |
1:4 | 4 | 1.67 % |
5:2 | 4 | 1.67 % |
0:4 | 4 | 1.67 % |
4:0 | 2 | 0.83 % |
0:5 | 2 | 0.83 % |
6:1 | 2 | 0.83 % |
1:7 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
7:0 | 2 | 0.83 % |
8:0 | 2 | 0.83 % |
3:3 | 1 | 0.42 % |
3:4 | 1 | 0.42 % |
6:4 | 1 | 0.42 % |
4:6 | 1 | 0.42 % |
3:6 | 1 | 0.42 % |
1:5 | 1 | 0.42 % |
6:2 | 1 | 0.42 % |
7:3 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
0:6 | 1 | 0.42 % |
8:1 | 1 | 0.42 % |
9:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8642%Wygrana przynajmniej 1 bramką4623%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3718%Wygrana 3 bramkami i więcej3417%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie16:00
-
11 sie16:00Błękitni Pasym50:Pojezierze Prostki
-
11 sie17:00SKS Gwardia Szczytno12:Vęgoria Węgorzewo
-
11 sie17:00Orlęta Reszel30:DKS Dobre Miasto
-
11 sie17:00Mazur Wydminy24:Pisa Barczewo
-
11 sie18:00Polonia Lidzbark Warmiński50:Wilczek Wilkowo
-
12 sie16:00Omulew Wielbark04:Łyna Sępopol
-
12 sie16:00Cresovia Górowo Iławeckie41:Victoria Bartoszyce
-
14 sie18:30Vęgoria Węgorzewo12:Mazur Wydminy
-
15 sie16:00DKS Dobre Miasto13:LKS Różnowo
-
15 sie17:00Victoria Bartoszyce02:Pisa Barczewo
-
15 sie17:00Wilczek Wilkowo32:Cresovia Górowo Iławeckie
-
15 sie17:00Łyna Sępopol13:Polonia Lidzbark Warmiński
-
15 sie17:00Błękitni Pasym22:Omulew Wielbark
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00SKS Gwardia Szczytno05:Orlęta Reszel
-
18 sie14:00Pisa Barczewo23:Wilczek Wilkowo
-
18 sie16:00LKS Różnowo50:SKS Gwardia Szczytno
-
18 sie16:00DKS Dobre Miasto32:Pojezierze Prostki
-
18 sie17:00Orlęta Reszel41:Vęgoria Węgorzewo
-
18 sie17:00Mazur Wydminy31:Victoria Bartoszyce
-
18 sie18:00Polonia Lidzbark Warmiński50:Błękitni Pasym
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00Cresovia Górowo Iławeckie51:Łyna Sępopol
-
25 sie16:00Błękitni Pasym01:Cresovia Górowo Iławeckie
-
25 sie16:00DKS Dobre Miasto33:Omulew Wielbark
-
25 sie17:00Vęgoria Węgorzewo21:Victoria Bartoszyce
-
25 sie17:00Wilczek Wilkowo52:Mazur Wydminy
-
25 sie17:00Łyna Sępopol02:Pisa Barczewo
-
25 sie17:00Śniardwy Orzysz00:Polonia Lidzbark Warmiński
-
25 sie17:00SKS Gwardia Szczytno10:Pojezierze Prostki
-
25 sie17:00Orlęta Reszel13:LKS Różnowo
-
31 sie19:00Polonia Lidzbark Warmiński52:DKS Dobre Miasto
-
01 wrz16:00LKS Różnowo11:Vęgoria Węgorzewo
-
01 wrz16:00Mazur Wydminy41:Łyna Sępopol
-
01 wrz17:00Pojezierze Prostki02:Orlęta Reszel
-
01 wrz17:00Victoria Bartoszyce21:Wilczek Wilkowo
-
02 wrz16:00Omulew Wielbark12:SKS Gwardia Szczytno
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00Pisa Barczewo60:Błękitni Pasym
-
08 wrz16:00Vęgoria Węgorzewo62:Wilczek Wilkowo
-
08 wrz16:00Błękitni Pasym11:Mazur Wydminy
-
08 wrz16:00DKS Dobre Miasto42:Cresovia Górowo Iławeckie
-
08 wrz16:00Orlęta Reszel11:Omulew Wielbark
-
08 wrz16:00LKS Różnowo20:Pojezierze Prostki
-
08 wrz17:00Łyna Sępopol32:Victoria Bartoszyce
-
08 wrz17:00
-
31 paź18:00SKS Gwardia Szczytno17:Polonia Lidzbark Warmiński
-
15 wrz16:00Pojezierze Prostki30:Vęgoria Węgorzewo
-
15 wrz16:00Orlęta Reszel11:Polonia Lidzbark Warmiński
-
15 wrz16:00Pisa Barczewo21:DKS Dobre Miasto
-
15 wrz16:00
-
15 wrz16:30Victoria Bartoszyce01:Błękitni Pasym
-
15 wrz16:30Wilczek Wilkowo14:Łyna Sępopol
-
16 wrz16:00Omulew Wielbark04:LKS Różnowo
-
16 wrz16:00Cresovia Górowo Iławeckie64:SKS Gwardia Szczytno
-
22 wrz16:00Vęgoria Węgorzewo20:Łyna Sępopol
-
22 wrz16:00Błękitni Pasym22:Wilczek Wilkowo
-
22 wrz16:00
-
22 wrz16:00DKS Dobre Miasto31:Mazur Wydminy
-
22 wrz16:00LKS Różnowo13:Polonia Lidzbark Warmiński
-
22 wrz16:00Pojezierze Prostki20:Omulew Wielbark
-
22 wrz16:30SKS Gwardia Szczytno23:Pisa Barczewo
-
23 wrz16:00Orlęta Reszel11:Cresovia Górowo Iławeckie
-
29 wrz16:00Omulew Wielbark13:Vęgoria Węgorzewo
-
29 wrz16:00Mazur Wydminy42:SKS Gwardia Szczytno
-
29 wrz16:00Victoria Bartoszyce00:DKS Dobre Miasto
-
29 wrz16:00
-
29 wrz16:00Łyna Sępopol20:Błękitni Pasym
-
29 wrz19:00Polonia Lidzbark Warmiński60:Pojezierze Prostki
-
30 wrz16:00Cresovia Górowo Iławeckie24:LKS Różnowo
-
30 wrz16:00Pisa Barczewo12:Orlęta Reszel
-
06 paź12:00Vęgoria Węgorzewo11:Błękitni Pasym
-
06 paź14:00
-
06 paź15:30Orlęta Reszel60:Mazur Wydminy
-
06 paź15:30LKS Różnowo21:Pisa Barczewo
-
06 paź16:00DKS Dobre Miasto41:Wilczek Wilkowo
-
06 paź16:00SKS Gwardia Szczytno01:Victoria Bartoszyce
-
06 paź16:00Pojezierze Prostki11:Cresovia Górowo Iławeckie
-
07 paź16:00Omulew Wielbark12:Polonia Lidzbark Warmiński
-
12 paź19:00Polonia Lidzbark Warmiński52:Vęgoria Węgorzewo
-
13 paź15:00Pisa Barczewo51:Pojezierze Prostki
-
13 paź15:30Mazur Wydminy11:LKS Różnowo
-
13 paź15:30Victoria Bartoszyce00:Orlęta Reszel
-
13 paź15:30Wilczek Wilkowo41:SKS Gwardia Szczytno
-
13 paź15:30Łyna Sępopol10:DKS Dobre Miasto
-
13 paź15:30
-
14 paź15:00Cresovia Górowo Iławeckie00:Omulew Wielbark
-
20 paź15:00Vęgoria Węgorzewo12:Śniardwy Orzysz
-
20 paź15:00DKS Dobre Miasto22:Błękitni Pasym
-
20 paź15:00SKS Gwardia Szczytno31:Łyna Sępopol
-
20 paź15:00Orlęta Reszel42:Wilczek Wilkowo
-
20 paź15:00LKS Różnowo11:Victoria Bartoszyce
-
20 paź15:00Pojezierze Prostki10:Mazur Wydminy
-
20 paź18:00Polonia Lidzbark Warmiński31:Cresovia Górowo Iławeckie
-
21 paź15:00Omulew Wielbark20:Pisa Barczewo
-
27 paź15:00Pisa Barczewo22:Polonia Lidzbark Warmiński
-
27 paź15:00Mazur Wydminy31:Omulew Wielbark
-
27 paź15:00Victoria Bartoszyce20:Pojezierze Prostki
-
27 paź15:00Wilczek Wilkowo24:LKS Różnowo
-
27 paź15:00Łyna Sępopol41:Orlęta Reszel
-
27 paź15:00Błękitni Pasym22:SKS Gwardia Szczytno
-
27 paź15:00
-
28 paź14:00Cresovia Górowo Iławeckie12:Vęgoria Węgorzewo
-
03 lis13:30Vęgoria Węgorzewo12:DKS Dobre Miasto
-
03 lis13:30
-
03 lis13:30Orlęta Reszel40:Błękitni Pasym
-
03 lis13:30Polonia Lidzbark Warmiński20:Mazur Wydminy
-
04 lis13:00LKS Różnowo21:Łyna Sępopol
-
04 lis13:00Cresovia Górowo Iławeckie03:Pisa Barczewo
-
04 lis13:30Pojezierze Prostki22:Wilczek Wilkowo
-
04 lis13:30Omulew Wielbark11:Victoria Bartoszyce
-
10 lis13:30Pisa Barczewo90:Vęgoria Węgorzewo
-
10 lis13:30Mazur Wydminy23:Cresovia Górowo Iławeckie
-
10 lis13:30Victoria Bartoszyce02:Polonia Lidzbark Warmiński
-
10 lis13:30Wilczek Wilkowo13:Omulew Wielbark
-
10 lis13:30Łyna Sępopol32:Pojezierze Prostki
-
10 lis13:30Błękitni Pasym01:LKS Różnowo
-
10 lis13:30Śniardwy Orzysz10:Orlęta Reszel
-
10 lis13:30DKS Dobre Miasto31:SKS Gwardia Szczytno
-
17 lis13:00Pisa Barczewo41:Mazur Wydminy
-
17 lis13:00Vęgoria Węgorzewo23:SKS Gwardia Szczytno
-
17 lis13:00DKS Dobre Miasto12:Orlęta Reszel
-
17 lis13:00
-
17 lis13:00Łyna Sępopol11:Omulew Wielbark
-
17 lis13:00Wilczek Wilkowo14:Polonia Lidzbark Warmiński
-
17 lis13:00Victoria Bartoszyce30:Cresovia Górowo Iławeckie
-
18 lis13:00Pojezierze Prostki22:Błękitni Pasym
-
24 lis13:00Mazur Wydminy13:Vęgoria Węgorzewo
-
24 lis13:00Pisa Barczewo31:Victoria Bartoszyce
-
24 lis13:00Cresovia Górowo Iławeckie14:Wilczek Wilkowo
-
24 lis13:00Polonia Lidzbark Warmiński21:Łyna Sępopol
-
24 lis13:00LKS Różnowo23:DKS Dobre Miasto
-
24 lis13:00Orlęta Reszel51:SKS Gwardia Szczytno
-
25 lis13:00Omulew Wielbark40:Błękitni Pasym
-
25 lis13:00
-
30 mar16:00Pojezierze Prostki31:DKS Dobre Miasto
-
30 mar16:00
-
30 mar16:00Błękitni Pasym01:Polonia Lidzbark Warmiński
-
30 mar16:00Łyna Sępopol51:Cresovia Górowo Iławeckie
-
30 mar16:00Victoria Bartoszyce41:Mazur Wydminy
-
31 mar14:00SKS Gwardia Szczytno11:LKS Różnowo
-
31 mar15:30Vęgoria Węgorzewo11:Orlęta Reszel
-
31 mar16:00
-
06 kwi16:00Omulew Wielbark21:DKS Dobre Miasto
-
06 kwi16:00Pojezierze Prostki46:SKS Gwardia Szczytno
-
06 kwi16:00LKS Różnowo01:Orlęta Reszel
-
06 kwi16:30Victoria Bartoszyce20:Vęgoria Węgorzewo
-
06 kwi17:00Mazur Wydminy13:Wilczek Wilkowo
-
06 kwi17:00Pisa Barczewo30:Łyna Sępopol
-
06 kwi19:00
-
07 kwi16:00Cresovia Górowo Iławeckie12:Błękitni Pasym
-
13 kwi16:00Orlęta Reszel20:Pojezierze Prostki
-
13 kwi16:00DKS Dobre Miasto22:Polonia Lidzbark Warmiński
-
13 kwi16:00Błękitni Pasym22:Pisa Barczewo
-
13 kwi16:00Łyna Sępopol70:Mazur Wydminy
-
13 kwi17:00Vęgoria Węgorzewo12:LKS Różnowo
-
13 kwi17:00Wilczek Wilkowo21:Victoria Bartoszyce
-
14 kwi13:00SKS Gwardia Szczytno13:Omulew Wielbark
-
14 kwi15:00Śniardwy Orzysz60:Cresovia Górowo Iławeckie
-
20 kwi16:00Omulew Wielbark11:Orlęta Reszel
-
20 kwi16:00Pojezierze Prostki50:LKS Różnowo
-
20 kwi17:00Wilczek Wilkowo02:Vęgoria Węgorzewo
-
20 kwi17:00Victoria Bartoszyce11:Łyna Sępopol
-
20 kwi17:00Mazur Wydminy03:Błękitni Pasym
-
20 kwi17:00
-
20 kwi17:00
-
05 cze17:00Cresovia Górowo Iławeckie12:DKS Dobre Miasto
-
27 kwi16:00DKS Dobre Miasto12:Pisa Barczewo
-
27 kwi16:00Błękitni Pasym00:Victoria Bartoszyce
-
27 kwi16:00Łyna Sępopol30:Wilczek Wilkowo
-
27 kwi17:00Vęgoria Węgorzewo00:Pojezierze Prostki
-
27 kwi17:00
-
27 kwi19:00
-
28 kwi14:00SKS Gwardia Szczytno11:Cresovia Górowo Iławeckie
-
28 kwi15:00LKS Różnowo02:Omulew Wielbark
-
03 maj15:00
-
04 maj16:00Omulew Wielbark72:Pojezierze Prostki
-
04 maj17:00Łyna Sępopol31:Vęgoria Węgorzewo
-
04 maj17:00Victoria Bartoszyce03:Śniardwy Orzysz
-
04 maj17:00Mazur Wydminy20:DKS Dobre Miasto
-
04 maj17:00Pisa Barczewo81:SKS Gwardia Szczytno
-
05 maj16:00Cresovia Górowo Iławeckie21:Orlęta Reszel
-
05 cze18:00
-
11 maj16:00
-
11 maj16:00LKS Różnowo11:Cresovia Górowo Iławeckie
-
11 maj16:00Orlęta Reszel11:Pisa Barczewo
-
11 maj16:00DKS Dobre Miasto12:Victoria Bartoszyce
-
11 maj16:00Błękitni Pasym21:Łyna Sępopol
-
11 maj17:00Vęgoria Węgorzewo12:Omulew Wielbark
-
11 maj17:00
-
12 maj15:00SKS Gwardia Szczytno21:Mazur Wydminy
-
18 maj14:00
-
18 maj16:00Błękitni Pasym01:Vęgoria Węgorzewo
-
18 maj16:00Cresovia Górowo Iławeckie60:Pojezierze Prostki
-
18 maj17:00Łyna Sępopol34:Śniardwy Orzysz
-
18 maj17:00Victoria Bartoszyce31:SKS Gwardia Szczytno
-
18 maj17:00Mazur Wydminy06:Orlęta Reszel
-
18 maj17:00Pisa Barczewo42:LKS Różnowo
-
19 maj17:00Wilczek Wilkowo13:DKS Dobre Miasto
-
25 maj16:00Omulew Wielbark21:Cresovia Górowo Iławeckie
-
25 maj16:00Pojezierze Prostki03:Pisa Barczewo
-
25 maj16:00LKS Różnowo12:Mazur Wydminy
-
25 maj16:00DKS Dobre Miasto51:Łyna Sępopol
-
25 maj17:00Vęgoria Węgorzewo13:Polonia Lidzbark Warmiński
-
25 maj17:00Orlęta Reszel23:Victoria Bartoszyce
-
25 maj17:00
-
26 maj16:00SKS Gwardia Szczytno21:Wilczek Wilkowo
-
22 maj17:00Mazur Wydminy24:Pojezierze Prostki
-
29 maj17:00Błękitni Pasym02:DKS Dobre Miasto
-
29 maj17:00Łyna Sępopol23:SKS Gwardia Szczytno
-
29 maj17:00Wilczek Wilkowo24:Orlęta Reszel
-
29 maj17:00Victoria Bartoszyce61:LKS Różnowo
-
29 maj17:00Pisa Barczewo41:Omulew Wielbark
-
29 maj17:00
-
29 maj18:00
-
01 cze16:00Omulew Wielbark61:Mazur Wydminy
-
01 cze16:00LKS Różnowo05:Wilczek Wilkowo
-
01 cze17:00
-
01 cze17:00Pojezierze Prostki11:Victoria Bartoszyce
-
01 cze17:00Orlęta Reszel70:Łyna Sępopol
-
01 cze17:30Vęgoria Węgorzewo24:Cresovia Górowo Iławeckie
-
02 cze16:00SKS Gwardia Szczytno04:Błękitni Pasym
-
02 cze17:00DKS Dobre Miasto01:Śniardwy Orzysz
-
08 cze16:00DKS Dobre Miasto20:Vęgoria Węgorzewo
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00Łyna Sępopol31:LKS Różnowo
-
08 cze17:00Wilczek Wilkowo30:Pojezierze Prostki
-
08 cze17:00Victoria Bartoszyce03:Omulew Wielbark
-
08 cze17:00Mazur Wydminy17:Polonia Lidzbark Warmiński
-
08 cze17:00Pisa Barczewo73:Cresovia Górowo Iławeckie
-
12 cze18:00Błękitni Pasym11:Orlęta Reszel
-
15 cze17:00Vęgoria Węgorzewo14:Pisa Barczewo
-
15 cze17:00Cresovia Górowo Iławeckie30:Mazur Wydminy
-
15 cze17:00Polonia Lidzbark Warmiński52:Victoria Bartoszyce
-
15 cze17:00Omulew Wielbark01:Wilczek Wilkowo
-
15 cze17:00Pojezierze Prostki36:Łyna Sępopol
-
15 cze17:00LKS Różnowo41:Błękitni Pasym
-
15 cze17:00
-
15 cze17:00SKS Gwardia Szczytno13:DKS Dobre Miasto