Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
RWWWWRWWWPWWWWWWRWWWPWWWWWWWWP
-
PWWWWWWWWWWPWPPWWWWWWRRRPWWWWP
-
RWWWPPWPPWWRPWWPWPWPRWWWWWPWWP
-
PWWPPWWPPRWWPWWWWWPWWWWPRWRPPW
-
WWPPPWWPRWPWRWWWWWPWWPPWPPPWWW
-
WPWWWWWWPWWWPWPPPPWWWWPWWPRPPP
-
WWRWPRPWWPPPWWWPWWWPWWWWWPRRPP
-
WPWWWPWPWWWRPWRWRRWPPPPPRWWRWW
-
WWPPWPPWWPWRWPPWRPPPPRWWPRWPPW
-
PRPWWWPPPRPPRPWWPWWWRWPPRPPPWW
-
PPWPWPPPWRPPWPRPPPPWPPRWWWRWPP
-
PPPPPRPWPRWPWPPPRWPPWWPRRRRPRW
-
PPPWPRPPRRPWPPWWPRWPPPPPRPWWWP
-
WRRPWWPWPRPPWPPPWPPWRPWPPRPPPP
-
PPPPPPWWWPPWPPPPPPPPPPWPRRRWPW
-
WPPPPPPPPPPRPWPPPPPPRPPPPPPPRW
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
122
50.83 %
122
50.83 %
Zwycięstwa gości
87
36.25 %
87
36.25 %
Remisy
31
12.92 %
31
12.92 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
4.58%
11 z 240
11 z 240
0.5
95.42%
229 z 240
229 z 240
12.5%
30 z 240
30 z 240
1.5
87.5%
210 z 240
210 z 240
20.83%
50 z 240
50 z 240
2.5
79.17%
190 z 240
190 z 240
37.92%
91 z 240
91 z 240
3.5
62.08%
149 z 240
149 z 240
55.42%
133 z 240
133 z 240
4.5
44.58%
107 z 240
107 z 240
70%
168 z 240
168 z 240
5.5
30%
72 z 240
72 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 16 | 6.67 % |
2:1 | 13 | 5.42 % |
0:1 | 12 | 5 % |
3:2 | 12 | 5 % |
0:0 | 11 | 4.58 % |
2:2 | 10 | 4.17 % |
1:3 | 10 | 4.17 % |
3:1 | 10 | 4.17 % |
4:0 | 10 | 4.17 % |
2:0 | 9 | 3.75 % |
2:4 | 9 | 3.75 % |
0:3 | 8 | 3.33 % |
5:0 | 8 | 3.33 % |
1:0 | 7 | 2.92 % |
0:2 | 6 | 2.5 % |
4:1 | 6 | 2.5 % |
1:1 | 5 | 2.08 % |
2:3 | 5 | 2.08 % |
5:1 | 5 | 2.08 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:3 | 4 | 1.67 % |
4:2 | 4 | 1.67 % |
3:0 | 4 | 1.67 % |
6:1 | 4 | 1.67 % |
3:3 | 3 | 1.25 % |
5:2 | 3 | 1.25 % |
3:6 | 3 | 1.25 % |
1:5 | 3 | 1.25 % |
7:1 | 3 | 1.25 % |
4:4 | 2 | 0.83 % |
6:5 | 2 | 0.83 % |
3:5 | 2 | 0.83 % |
5:3 | 2 | 0.83 % |
1:4 | 2 | 0.83 % |
0:4 | 2 | 0.83 % |
6:2 | 2 | 0.83 % |
0:5 | 2 | 0.83 % |
1:6 | 2 | 0.83 % |
7:0 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:4 | 1 | 0.42 % |
4:5 | 1 | 0.42 % |
2:5 | 1 | 0.42 % |
8:5 | 1 | 0.42 % |
2:6 | 1 | 0.42 % |
7:3 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
9:4 | 1 | 0.42 % |
0:6 | 1 | 0.42 % |
6:0 | 1 | 0.42 % |
9:3 | 1 | 0.42 % |
8:1 | 1 | 0.42 % |
9:2 | 1 | 0.42 % |
8:0 | 1 | 0.42 % |
10:2 | 1 | 0.42 % |
10:1 | 1 | 0.42 % |
11:2 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8438%Wygrana przynajmniej 1 bramką5425%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3717%Wygrana 3 bramkami i więcej4520%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie16:00Start Nidzica30:GKS Stawiguda
-
11 sie16:00Orzeł Janowiec Kościelny40:Błękitni Orneta
-
11 sie17:00Płomień Turznica32:Polonia Pasłęk
-
11 sie17:00Huragan II Morąg12:Ewingi Zalewo
-
11 sie17:00Kormoran Zwierzewo35:GSZS Delfin Rybno
-
11 sie17:00Olimpia Olsztynek50:Gmina Kozłowo
-
11 sie18:00Polonia Markusy32:Warmia Olsztyn
-
11 sie18:00FC Dajtki Olsztyn21:Radomniak Radomno
-
15 sie16:00Radomniak Radomno21:Kormoran Zwierzewo
-
15 sie17:00Polonia Pasłęk24:Błękitni Orneta
-
15 sie17:00Olimpia Olsztynek01:Orzeł Janowiec Kościelny
-
15 sie17:00Warmia Olsztyn31:FC Dajtki Olsztyn
-
15 sie17:00Ewingi Zalewo11:Polonia Markusy
-
15 sie17:00GKS Stawiguda12:Huragan II Morąg
-
15 sie17:00Płomień Turznica13:Start Nidzica
-
15 sie18:00GSZS Delfin Rybno41:Gmina Kozłowo
-
18 sie16:00Start Nidzica22:Polonia Pasłęk
-
18 sie16:00Gmina Kozłowo24:Radomniak Radomno
-
18 sie16:00Orzeł Janowiec Kościelny12:GSZS Delfin Rybno
-
18 sie16:00Błękitni Orneta20:Olimpia Olsztynek
-
18 sie17:00Kormoran Zwierzewo05:Warmia Olsztyn
-
18 sie18:00FC Dajtki Olsztyn40:Ewingi Zalewo
-
19 sie16:00Huragan II Morąg40:Płomień Turznica
-
19 sie16:00GKS Stawiguda71:Polonia Markusy
-
25 sie16:00GSZS Delfin Rybno13:Błękitni Orneta
-
25 sie16:00Start Nidzica65:Huragan II Morąg
-
25 sie17:00Polonia Pasłęk11:Olimpia Olsztynek
-
25 sie17:00Radomniak Radomno21:Orzeł Janowiec Kościelny
-
25 sie17:00Warmia Olsztyn51:Gmina Kozłowo
-
25 sie17:00FC Dajtki Olsztyn00:GKS Stawiguda
-
25 sie17:00Płomień Turznica50:Polonia Markusy
-
26 sie16:00Ewingi Zalewo44:Kormoran Zwierzewo
-
01 wrz16:00Orzeł Janowiec Kościelny03:Warmia Olsztyn
-
01 wrz16:00Błękitni Orneta51:Radomniak Radomno
-
01 wrz17:00Huragan II Morąg20:Polonia Pasłęk
-
01 wrz17:00Kormoran Zwierzewo13:GKS Stawiguda
-
01 wrz17:00Olimpia Olsztynek43:GSZS Delfin Rybno
-
02 wrz13:00Polonia Markusy01:Start Nidzica
-
02 wrz16:00FC Dajtki Olsztyn22:Płomień Turznica
-
02 wrz16:00Ewingi Zalewo33:Gmina Kozłowo
-
08 wrz11:00Warmia Olsztyn41:Błękitni Orneta
-
08 wrz16:00Start Nidzica33:FC Dajtki Olsztyn
-
08 wrz17:00Polonia Pasłęk21:GSZS Delfin Rybno
-
08 wrz17:00Radomniak Radomno44:Olimpia Olsztynek
-
08 wrz17:00GKS Stawiguda31:Gmina Kozłowo
-
09 wrz15:00Huragan II Morąg20:Polonia Markusy
-
09 wrz16:00Ewingi Zalewo22:Orzeł Janowiec Kościelny
-
09 wrz16:00Płomień Turznica02:Kormoran Zwierzewo
-
15 wrz15:00GSZS Delfin Rybno80:Radomniak Radomno
-
15 wrz16:00Płomień Turznica73:Gmina Kozłowo
-
15 wrz16:00Orzeł Janowiec Kościelny24:GKS Stawiguda
-
15 wrz16:00Błękitni Orneta00:Ewingi Zalewo
-
15 wrz16:00Olimpia Olsztynek12:Warmia Olsztyn
-
15 wrz16:30Kormoran Zwierzewo20:Start Nidzica
-
16 wrz13:00Polonia Markusy15:Polonia Pasłęk
-
16 wrz14:00FC Dajtki Olsztyn24:Huragan II Morąg
-
21 wrz16:00Warmia Olsztyn61:GSZS Delfin Rybno
-
22 wrz12:00Start Nidzica03:Gmina Kozłowo
-
22 wrz13:00GKS Stawiguda00:Błękitni Orneta
-
22 wrz16:00Płomień Turznica31:Orzeł Janowiec Kościelny
-
23 wrz13:00Polonia Markusy12:FC Dajtki Olsztyn
-
23 wrz15:00Huragan II Morąg50:Kormoran Zwierzewo
-
23 wrz16:00Ewingi Zalewo04:Olimpia Olsztynek
-
03 paź16:00Polonia Pasłęk92:Radomniak Radomno
-
29 wrz16:00Polonia Pasłęk51:FC Dajtki Olsztyn
-
29 wrz16:00Kormoran Zwierzewo32:Polonia Markusy
-
29 wrz16:00Huragan II Morąg21:Gmina Kozłowo
-
29 wrz16:00Orzeł Janowiec Kościelny43:Start Nidzica
-
29 wrz16:00Błękitni Orneta00:Płomień Turznica
-
29 wrz16:00Olimpia Olsztynek81:GKS Stawiguda
-
29 wrz16:00Radomniak Radomno16:Warmia Olsztyn
-
30 wrz16:00GSZS Delfin Rybno01:Ewingi Zalewo
-
06 paź16:00Polonia Pasłęk31:Warmia Olsztyn
-
06 paź16:00GKS Stawiguda13:GSZS Delfin Rybno
-
06 paź16:00Płomień Turznica12:Olimpia Olsztynek
-
06 paź16:00Start Nidzica01:Błękitni Orneta
-
06 paź16:00FC Dajtki Olsztyn02:Kormoran Zwierzewo
-
07 paź13:00Ewingi Zalewo10:Radomniak Radomno
-
07 paź13:00Huragan II Morąg00:Orzeł Janowiec Kościelny
-
07 paź13:00Polonia Markusy22:Gmina Kozłowo
-
13 paź15:30Kormoran Zwierzewo42:Polonia Pasłęk
-
13 paź15:30Orzeł Janowiec Kościelny10:Polonia Markusy
-
13 paź15:30Błękitni Orneta21:Huragan II Morąg
-
13 paź15:30Olimpia Olsztynek41:Start Nidzica
-
13 paź15:30GSZS Delfin Rybno31:Płomień Turznica
-
13 paź15:30Radomniak Radomno23:GKS Stawiguda
-
13 paź15:30Warmia Olsztyn50:Ewingi Zalewo
-
14 paź14:00FC Dajtki Olsztyn23:Gmina Kozłowo
-
20 paź15:00Polonia Pasłęk32:Ewingi Zalewo
-
20 paź15:00GKS Stawiguda02:Warmia Olsztyn
-
20 paź15:00Płomień Turznica24:Radomniak Radomno
-
20 paź15:00Kormoran Zwierzewo53:Gmina Kozłowo
-
21 paź13:00Polonia Markusy02:Błękitni Orneta
-
21 paź14:00Huragan II Morąg21:Olimpia Olsztynek
-
21 paź14:00FC Dajtki Olsztyn13:Orzeł Janowiec Kościelny
-
21 paź15:00Start Nidzica40:GSZS Delfin Rybno
-
27 paź15:00Polonia Pasłęk50:Gmina Kozłowo
-
27 paź15:00Orzeł Janowiec Kościelny20:Kormoran Zwierzewo
-
27 paź15:00Błękitni Orneta61:FC Dajtki Olsztyn
-
27 paź15:00Olimpia Olsztynek71:Polonia Markusy
-
27 paź15:00GSZS Delfin Rybno10:Huragan II Morąg
-
27 paź15:00Radomniak Radomno00:Start Nidzica
-
27 paź15:00Warmia Olsztyn50:Płomień Turznica
-
28 paź14:00Ewingi Zalewo53:GKS Stawiguda
-
03 lis13:30Polonia Pasłęk50:GKS Stawiguda
-
03 lis13:30Płomień Turznica33:Ewingi Zalewo
-
03 lis13:30Start Nidzica00:Warmia Olsztyn
-
03 lis13:30Kormoran Zwierzewo03:Błękitni Orneta
-
03 lis13:30Orzeł Janowiec Kościelny12:Gmina Kozłowo
-
04 lis13:00Huragan II Morąg30:Radomniak Radomno
-
04 lis13:00Polonia Markusy13:GSZS Delfin Rybno
-
04 lis13:00FC Dajtki Olsztyn06:Olimpia Olsztynek
-
10 lis13:30Orzeł Janowiec Kościelny20:Polonia Pasłęk
-
10 lis13:30Błękitni Orneta52:Gmina Kozłowo
-
10 lis13:30Olimpia Olsztynek20:Kormoran Zwierzewo
-
10 lis13:30GSZS Delfin Rybno102:FC Dajtki Olsztyn
-
10 lis13:30Radomniak Radomno21:Polonia Markusy
-
10 lis13:30Warmia Olsztyn31:Huragan II Morąg
-
10 lis13:30GKS Stawiguda12:Płomień Turznica
-
11 lis13:00Ewingi Zalewo23:Start Nidzica
-
17 lis13:00GKS Stawiguda22:Start Nidzica
-
17 lis13:00Warmia Olsztyn70:Polonia Markusy
-
17 lis13:00Radomniak Radomno10:FC Dajtki Olsztyn
-
17 lis13:00GSZS Delfin Rybno94:Kormoran Zwierzewo
-
17 lis13:00Gmina Kozłowo26:Olimpia Olsztynek
-
17 lis13:00Błękitni Orneta01:Orzeł Janowiec Kościelny
-
18 lis13:00Polonia Pasłęk51:Płomień Turznica
-
18 lis13:00Ewingi Zalewo01:Huragan II Morąg
-
24 lis13:00Błękitni Orneta15:Polonia Pasłęk
-
24 lis13:00Orzeł Janowiec Kościelny12:Olimpia Olsztynek
-
24 lis13:00Gmina Kozłowo34:GSZS Delfin Rybno
-
24 lis13:00Kormoran Zwierzewo41:Radomniak Radomno
-
24 lis13:00FC Dajtki Olsztyn05:Warmia Olsztyn
-
24 lis13:00Start Nidzica42:Płomień Turznica
-
25 lis13:00Polonia Markusy40:Ewingi Zalewo
-
25 lis13:00Huragan II Morąg32:GKS Stawiguda
-
30 mar16:00Płomień Turznica21:Huragan II Morąg
-
30 mar16:00Ewingi Zalewo32:FC Dajtki Olsztyn
-
30 mar16:00Warmia Olsztyn40:Kormoran Zwierzewo
-
30 mar16:00Radomniak Radomno24:Gmina Kozłowo
-
30 mar16:00GSZS Delfin Rybno00:Orzeł Janowiec Kościelny
-
30 mar16:00Olimpia Olsztynek12:Błękitni Orneta
-
31 mar13:00Polonia Markusy01:GKS Stawiguda
-
31 mar16:00Polonia Pasłęk10:Start Nidzica
-
06 kwi16:00Olimpia Olsztynek21:Polonia Pasłęk
-
06 kwi16:00Błękitni Orneta01:GSZS Delfin Rybno
-
06 kwi16:00Kormoran Zwierzewo112:Ewingi Zalewo
-
06 kwi17:00Orzeł Janowiec Kościelny13:Radomniak Radomno
-
06 kwi17:00GKS Stawiguda03:FC Dajtki Olsztyn
-
07 kwi13:00Gmina Kozłowo12:Warmia Olsztyn
-
07 kwi13:00Polonia Markusy00:Płomień Turznica
-
07 kwi15:00Huragan II Morąg22:Start Nidzica
-
13 kwi16:00Polonia Pasłęk04:Huragan II Morąg
-
13 kwi16:00Start Nidzica40:Polonia Markusy
-
13 kwi16:00Płomień Turznica42:FC Dajtki Olsztyn
-
13 kwi16:00Gmina Kozłowo23:Ewingi Zalewo
-
13 kwi16:00GSZS Delfin Rybno12:Olimpia Olsztynek
-
13 kwi17:00GKS Stawiguda24:Kormoran Zwierzewo
-
13 kwi17:00Radomniak Radomno01:Błękitni Orneta
-
14 kwi16:00Warmia Olsztyn30:Orzeł Janowiec Kościelny
-
20 kwi13:30Gmina Kozłowo22:GKS Stawiguda
-
20 kwi16:00GSZS Delfin Rybno31:Polonia Pasłęk
-
20 kwi16:00Błękitni Orneta21:Warmia Olsztyn
-
20 kwi16:00Kormoran Zwierzewo62:Płomień Turznica
-
20 kwi16:00FC Dajtki Olsztyn14:Start Nidzica
-
20 kwi16:00Polonia Markusy12:Huragan II Morąg
-
20 kwi17:00Olimpia Olsztynek00:Radomniak Radomno
-
20 kwi17:00Orzeł Janowiec Kościelny22:Ewingi Zalewo
-
27 kwi16:00Start Nidzica32:Kormoran Zwierzewo
-
27 kwi16:00Gmina Kozłowo12:Płomień Turznica
-
27 kwi17:00Polonia Pasłęk101:Polonia Markusy
-
27 kwi17:00GKS Stawiguda32:Orzeł Janowiec Kościelny
-
27 kwi17:00Warmia Olsztyn30:Olimpia Olsztynek
-
27 kwi17:00Radomniak Radomno11:GSZS Delfin Rybno
-
27 kwi17:30Ewingi Zalewo16:Błękitni Orneta
-
28 kwi17:00Huragan II Morąg01:FC Dajtki Olsztyn
-
04 maj16:00GSZS Delfin Rybno12:Warmia Olsztyn
-
04 maj16:00Błękitni Orneta52:GKS Stawiguda
-
04 maj17:00Radomniak Radomno13:Polonia Pasłęk
-
04 maj17:00Olimpia Olsztynek24:Ewingi Zalewo
-
04 maj17:00Orzeł Janowiec Kościelny12:Płomień Turznica
-
04 maj17:00Kormoran Zwierzewo61:Huragan II Morąg
-
05 maj13:00Gmina Kozłowo21:Start Nidzica
-
05 maj14:00FC Dajtki Olsztyn60:Polonia Markusy
-
11 maj16:00Gmina Kozłowo03:Huragan II Morąg
-
11 maj17:00FC Dajtki Olsztyn43:Polonia Pasłęk
-
11 maj17:00Start Nidzica32:Orzeł Janowiec Kościelny
-
11 maj17:00GKS Stawiguda23:Olimpia Olsztynek
-
11 maj17:00Warmia Olsztyn20:Radomniak Radomno
-
11 maj18:00Ewingi Zalewo14:GSZS Delfin Rybno
-
12 maj13:00Polonia Markusy02:Kormoran Zwierzewo
-
12 maj15:00Płomień Turznica01:Błękitni Orneta
-
18 maj16:00GSZS Delfin Rybno72:GKS Stawiguda
-
18 maj16:00Orzeł Janowiec Kościelny10:Huragan II Morąg
-
18 maj17:00Warmia Olsztyn11:Polonia Pasłęk
-
18 maj17:00Radomniak Radomno22:Ewingi Zalewo
-
18 maj17:00Olimpia Olsztynek61:Płomień Turznica
-
18 maj17:00Kormoran Zwierzewo62:FC Dajtki Olsztyn
-
19 maj16:00Gmina Kozłowo41:Polonia Markusy
-
19 maj17:30Błękitni Orneta20:Start Nidzica
-
25 maj16:00Huragan II Morąg03:Błękitni Orneta
-
25 maj16:00Start Nidzica43:Olimpia Olsztynek
-
25 maj17:00Polonia Pasłęk01:Kormoran Zwierzewo
-
25 maj18:00Ewingi Zalewo13:Warmia Olsztyn
-
26 maj13:00Gmina Kozłowo21:FC Dajtki Olsztyn
-
26 maj13:00Polonia Markusy02:Orzeł Janowiec Kościelny
-
26 maj15:00Płomień Turznica40:GSZS Delfin Rybno
-
26 maj16:00GKS Stawiguda10:Radomniak Radomno
-
29 maj17:00Ewingi Zalewo35:Polonia Pasłęk
-
29 maj17:00Warmia Olsztyn41:GKS Stawiguda
-
29 maj17:00Radomniak Radomno31:Płomień Turznica
-
29 maj17:00GSZS Delfin Rybno45:Start Nidzica
-
29 maj17:00Olimpia Olsztynek03:Huragan II Morąg
-
29 maj17:00Błękitni Orneta51:Polonia Markusy
-
29 maj17:00Orzeł Janowiec Kościelny40:FC Dajtki Olsztyn
-
29 maj17:00Gmina Kozłowo36:Kormoran Zwierzewo
-
01 cze16:00Gmina Kozłowo11:Polonia Pasłęk
-
01 cze16:00Start Nidzica50:Radomniak Radomno
-
01 cze17:00FC Dajtki Olsztyn03:Błękitni Orneta
-
01 cze17:00GKS Stawiguda31:Ewingi Zalewo
-
02 cze13:00Polonia Markusy25:Olimpia Olsztynek
-
02 cze14:00Kormoran Zwierzewo42:Orzeł Janowiec Kościelny
-
02 cze16:00Płomień Turznica15:Warmia Olsztyn
-
02 cze17:00Huragan II Morąg40:GSZS Delfin Rybno
-
08 cze16:00GSZS Delfin Rybno32:Polonia Markusy
-
08 cze16:00Błękitni Orneta65:Kormoran Zwierzewo
-
08 cze17:00GKS Stawiguda24:Polonia Pasłęk
-
08 cze17:00Warmia Olsztyn52:Start Nidzica
-
08 cze17:00Radomniak Radomno13:Huragan II Morąg
-
08 cze17:00Olimpia Olsztynek93:FC Dajtki Olsztyn
-
08 cze18:00Ewingi Zalewo36:Płomień Turznica
-
09 cze13:00Gmina Kozłowo00:Orzeł Janowiec Kościelny
-
14 cze18:00Huragan II Morąg22:Warmia Olsztyn
-
15 cze17:00Polonia Pasłęk32:Orzeł Janowiec Kościelny
-
15 cze17:00Gmina Kozłowo31:Błękitni Orneta
-
15 cze17:00Kormoran Zwierzewo71:Olimpia Olsztynek
-
15 cze17:00FC Dajtki Olsztyn36:GSZS Delfin Rybno
-
15 cze17:00Polonia Markusy32:Radomniak Radomno
-
15 cze17:00Start Nidzica70:Ewingi Zalewo
-
15 cze17:00Płomień Turznica85:GKS Stawiguda