-
21 lip17:00Olimpia Kisielice40:LZS Zamek Szymbark
-
21 lip17:00LZS OHI Frednowy32:Czarni Rudzienice
-
21 lip17:00Szansa Reszel21:Granica Bezledy
-
21 lip17:00Orły Kętrzyn14:Jurand Barciany
-
21 lip17:00Orzeł Czerwonka43:Tempo Ramsowo Wipsowo
-
21 lip17:00Stomil II Olsztyn72:Warmianka Bęsia
-
21 lip17:00Wałpusza 07 Jesionowiec31:Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki
-
21 lip17:00SKF Kunki15:MKS Działdowo
-
21 lip17:00
-
21 lip17:00Kormoran Bynowo13:Jastrząb Ględy
-
28 lip17:00Osa Ząbrowo03:Olimpia Olsztynek(walkower)
-
28 lip17:00Iskra Smykówko13:Radomniak Radomno
-
28 lip17:00Olimpia Kisielice04:Płomień Turznica
-
28 lip17:00LZS OHI Frednowy30:Kormoran Zwierzewo(walkower)
-
28 lip17:00Jurand Barciany25:Victoria Bartoszyce
-
28 lip17:00KS Wojciechy01:Orlęta Reszel
-
28 lip17:00Reduta Bisztynek25:Łyna Sępopol
-
28 lip17:00Szansa Reszel22:Wilczek Wilkowo
-
28 lip17:00Stomil II Olsztyn31:Pisa Barczewo
-
28 lip17:00Burza Słupy09:Warmia Olsztyn
-
28 lip17:00Wałpusza 07 Jesionowiec43:Błękitni Pasym
-
28 lip17:00Kormoran Purda04:GKS Stawiguda
-
28 lip17:00Fortuna Gągławki14:GKS Szczytno
-
28 lip17:00Leśnik Nowe Ramuki23:Omulew Wielbark
-
28 lip17:00Wel Lidzbark03:Orzeł Janowiec Kościelny(walkower)
-
28 lip17:00MKS Działdowo00:Gmina Kozłowo
-
28 lip17:00Zamek Kurzętnik16:Start Nidzica
-
28 lip17:00Polonia Iłowo11:GSZS Delfin Rybno
-
28 lip17:00
-
28 lip17:00MKS Ruciane-Nida03:Pojezierze Prostki(walkower)
-
28 lip17:00Żagiel Piecki03:Vęgoria Węgorzewo(walkower)
-
28 lip17:00
-
28 lip17:00KS 2010 Wrzesina22:DKS Dobre Miasto
-
28 lip17:00Jastrząb Ględy03:Polonia Lidzbark Warmiński
-
28 lip17:00GLKS Jonkowo21:Huragan II Morąg
-
28 lip17:00Sokół II Ostróda31:Ewingi Zalewo
-
28 lip17:00Pama Powodowo03:Cresovia Górowo Iławeckie(walkower)
-
28 lip17:00Syrena Młynary42:Polonia Markusy
-
28 lip17:00Zatoka II Braniewo08:Błękitni Orneta
-
28 lip17:00Victoria Rychliki06:Polonia Pasłęk
-
29 lip14:00
-
29 lip17:00Orzeł Czerwonka34:FC Dajtki Olsztyn
-
03 sie18:00LZS OHI Frednowy010:GKS Wikielec
-
03 sie18:00Vęgoria Węgorzewo21:Rominta Gołdap
-
03 sie18:00Syrena Młynary47:Zatoka Braniewo
-
03 sie18:30Wałpusza 07 Jesionowiec42:Omulew Wielbark
-
04 sie10:00Szansa Reszel02:Victoria Bartoszyce
-
04 sie15:00
-
04 sie17:00Płomień Turznica10:Jeziorak Iława
-
04 sie17:00Radomniak Radomno32:Olimpia Olsztynek
-
04 sie17:00Orlęta Reszel32:Mamry Giżycko
-
04 sie17:00Łyna Sępopol37:Granica Kętrzyn
-
04 sie17:00MKS Korsze43:Warmia Olsztyn
-
04 sie17:00LKS Różnowo41:Tęcza Miłomłyn
-
04 sie17:00Stomil II Olsztyn63:FC Dajtki Olsztyn
-
04 sie17:00SKS Gwardia Szczytno44:Tęcza Biskupiec
-
04 sie17:00GSZS Delfin Rybno02:Motor Lubawa
-
04 sie17:00Orzeł Janowiec Kościelny34:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
04 sie17:00Gmina Kozłowo04:Start Nidzica
-
04 sie17:00
-
04 sie17:00Pojezierze Prostki12:Mazur Wydminy
-
04 sie17:00Sokół II Ostróda19:Olimpia II Elbląg
-
04 sie17:00GLKS Jonkowo10:Unia Susz
-
04 sie17:00Polonia Lidzbark Warmiński20:DKS Dobre Miasto
-
04 sie17:00Cresovia Górowo Iławeckie03:Concordia Elbląg
-
04 sie17:00Polonia Pasłęk08:Błękitni Orneta
-
28 sie18:00GKS Wikielec61:Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
-
29 sie16:30Olimpia II Elbląg30:Zatoka Braniewo
-
29 sie16:30GLKS Jonkowo02:Concordia Elbląg
-
29 sie16:30Płomień Turznica03:Motor Lubawa
-
29 sie16:30Start Nidzica31:Radomniak Radomno
-
29 sie16:30Victoria Bartoszyce31:Orlęta Reszel
-
29 sie16:30LKS Różnowo32:Tęcza Biskupiec
-
29 sie16:30Stomil II Olsztyn01:MKS Korsze
-
29 sie16:30
-
29 sie16:30Mazur Wydminy26:Granica Kętrzyn
-
29 sie16:30
-
29 sie19:00Polonia Lidzbark Warmiński11:Błękitni Orneta
-
12 wrz16:00Motor Lubawa14:Huragan Morąg
-
12 wrz16:00Concordia Elbląg21:Sokół Ostróda
-
12 wrz16:00Olimpia II Elbląg01:GKS Wikielec
-
12 wrz16:00Błękitni Orneta20:Start Nidzica
-
12 wrz16:00
-
12 wrz16:00Victoria Bartoszyce03:MKS Mazur Ełk
-
12 wrz16:00
-
12 wrz16:00
-
24 kwi17:00Śniardwy Orzysz00:Granica Kętrzyn
-
24 kwi17:00Błękitni Orneta02:MKS Mazur Ełk
-
24 kwi17:00
-
24 kwi17:00Huragan Morąg11:Znicz Biała Piska
-
22 maj17:00Concordia Elbląg22:MKS Mazur Ełk
-
22 maj17:00
-
05 cze17:00