Wielkopolskie | Klasa A | Kalisz II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
73
46.79 %
Zwycięstwa gości
57
36.54 %
Remisy
26
16.67 %

Bramki

Gospodarzy
307
średnia: 1.97
Gości
275
średnia: 1.76

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.92%
3 z 156
0.5
98.08%
153 z 156
11.54%
18 z 156
1.5
88.46%
138 z 156
28.21%
44 z 156
2.5
71.79%
112 z 156
50.64%
79 z 156
3.5
49.36%
77 z 156
69.87%
109 z 156
4.5
30.13%
47 z 156
82.05%
128 z 156
5.5
17.95%
28 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 8.33 %
1:2 12 7.69 %
2:1 11 7.05 %
3:1 10 6.41 %
1:0 9 5.77 %
3:0 9 5.77 %
0:2 7 4.49 %
1:3 7 4.49 %
2:2 6 3.85 %
0:1 6 3.85 %
3:2 6 3.85 %
2:0 6 3.85 %
1:4 5 3.21 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 5 3.21 %
4:2 4 2.56 %
0:0 3 1.92 %
3:3 3 1.92 %
2:3 3 1.92 %
4:3 3 1.92 %
0:3 3 1.92 %
5:1 3 1.92 %
2:4 2 1.28 %
4:1 2 1.28 %
4:0 2 1.28 %
5:0 2 1.28 %
0:6 2 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.64 %
3:4 1 0.64 %
5:3 1 0.64 %
3:5 1 0.64 %
5:2 1 0.64 %
7:4 1 0.64 %
2:6 1 0.64 %
0:5 1 0.64 %
1:6 1 0.64 %
7:2 1 0.64 %
6:0 1 0.64 %
9:2 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    12%
  • 18
    16:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    3
    1
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 19
    11:00
    Płomień Opatów
    1
    2
    :
    Pelikan Grabów
  • 19
    16:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    3
    0
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 19
    16:00
    Strażak Słupia
    3
    0
    :
    LKS Jankowy
  • 19
    16:00
    Sokół Świba
    2
    1
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 19
    16:00
    Sokół Bralin
    0
    2
    :
    KS Rogaszyce
  • 25
    16:00
    LKS Jankowy
    1
    4
    :
    Sokół Świba
  • 26
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    0
    3
    :
    Pelikan Grabów
  • 26
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    2
    1
    :
    Sokół Bralin
  • 26
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    3
    3
    :
    Strażak Słupia
  • 26
    11:00
    LZS Czajków
    4
    4
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 26
    14:00
    KS Rogaszyce
    3
    1
    :
    Płomień Opatów
  • 01
    17:00
    Sokół Świba
    5
    1
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 02
    11:00
    Płomień Opatów
    1
    0
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 02
    14:00
    Pelikan Grabów
    1
    1
    :
    KS Rogaszyce
  • 02
    16:00
    Strażak Słupia
    3
    0
    :
    LZS Czajków
  • 02
    16:00
    Sokół Bralin
    1
    2
    :
    LKS Jankowy
  • 10
    14:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    4
    3
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 09
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    0
    2
    :
    KS Rogaszyce
  • 09
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    2
    0
    :
    Pelikan Grabów
  • 09
    11:00
    LKS Jankowy
    1
    2
    :
    Płomień Opatów
  • 09
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    3
    3
    :
    Sokół Bralin
  • 09
    11:00
    LZS Czajków
    3
    2
    :
    Sokół Świba
  • 09
    11:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    3
    1
    :
    Strażak Słupia
  • 16
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    4
    2
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 16
    11:00
    Płomień Opatów
    1
    2
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 16
    14:00
    KS Rogaszyce
    1
    0
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 16
    16:00
    Sokół Świba
    3
    1
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 16
    16:00
    Sokół Bralin
    1
    2
    :
    LZS Czajków
  • 16
    16:00
    Pelikan Grabów
    7
    2
    :
    LKS Jankowy
  • 23
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    2
    3
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 23
    11:00
    LKS Jankowy
    1
    1
    :
    KS Rogaszyce
  • 23
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    1
    4
    :
    Pelikan Grabów
  • 23
    11:00
    LZS Czajków
    3
    3
    :
    Płomień Opatów
  • 23
    11:00
    Sokół Bralin
    1
    2
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 23
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    0
    2
    :
    Strażak Słupia
  • 30
    11:00
    Płomień Opatów
    1
    3
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 30
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    1
    3
    :
    LKS Jankowy
  • 30
    14:00
    KS Rogaszyce
    0
    6
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 30
    16:00
    Strażak Słupia
    2
    1
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 30
    16:00
    Sokół Świba
    3
    2
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 30
    16:00
    Pelikan Grabów
    1
    0
    :
    LZS Czajków
  • 06
    14:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    1
    1
    :
    Pelikan Grabów
  • 07
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    4
    2
    :
    LKS Jankowy
  • 07
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    1
    2
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 07
    11:00
    LZS Czajków
    1
    2
    :
    KS Rogaszyce
  • 07
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    2
    1
    :
    Sokół Bralin
  • 07
    15:30
    Strażak Słupia
    5
    2
    :
    Sokół Świba
  • 14
    11:00
    Płomień Opatów
    1
    1
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 14
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    0
    4
    :
    LZS Czajków
  • 14
    11:00
    LKS Jankowy
    4
    3
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 14
    14:00
    KS Rogaszyce
    0
    2
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 14
    15:30
    Sokół Świba
    6
    0
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 14
    15:30
    Sokół Bralin
    1
    1
    :
    Strażak Słupia
  • 21
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    2
    1
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 21
    11:00
    LZS Czajków
    1
    2
    :
    LKS Jankowy
  • 21
    11:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    0
    1
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 21
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    1
    4
    :
    Pelikan Grabów
  • 21
    15:00
    Strażak Słupia
    2
    0
    :
    Płomień Opatów
  • 21
    15:30
    Sokół Świba
    1
    2
    :
    Sokół Bralin
  • 28
    11:00
    Płomień Opatów
    3
    5
    :
    Sokół Świba
  • 28
    11:00
    LKS Jankowy
    1
    3
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 28
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    1
    1
    :
    LZS Czajków
  • 28
    14:00
    KS Rogaszyce
    0
    4
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 28
    14:30
    Sokół Bralin
    4
    0
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 28
    14:30
    Pelikan Grabów
    0
    1
    :
    Strażak Słupia
  • 04
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    2
    1
    :
    LZS Czajków
  • 04
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    3
    1
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 04
    11:30
    OKS Ostrów Wielkopolski
    7
    4
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 04
    13:30
    Strażak Słupia
    2
    4
    :
    KS Rogaszyce
  • 04
    13:30
    Sokół Świba
    1
    2
    :
    Pelikan Grabów
  • 04
    13:30
    Sokół Bralin
    2
    1
    :
    Płomień Opatów
  • 11
    11:00
    Płomień Opatów
    3
    1
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 11
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    3
    1
    :
    Strażak Słupia
  • 11
    11:00
    LKS Jankowy
    2
    2
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 11
    11:00
    LZS Czajków
    2
    2
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 11
    13:30
    Pelikan Grabów
    5
    0
    :
    Sokół Bralin
  • 11
    13:30
    KS Rogaszyce
    3
    1
    :
    Sokół Świba
  • 17
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    0
    0
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 17
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    0
    5
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 17
    11:00
    LKS Jankowy
    3
    1
    :
    Strażak Słupia
  • 17
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    5
    1
    :
    Sokół Świba
  • 17
    14:00
    KS Rogaszyce
    2
    2
    :
    Sokół Bralin
  • 17
    14:00
    Pelikan Grabów
    3
    0
    :
    Płomień Opatów
  • 24
    11:00
    Płomień Opatów
    3
    0
    :
    KS Rogaszyce
  • 24
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    1
    1
    :
    LZS Czajków
  • 24
    14:00
    Pelikan Grabów
    2
    2
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 24
    16:00
    Sokół Bralin
    2
    0
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 24
    16:00
    Sokół Świba
    1
    2
    :
    LKS Jankowy
  • 24
    16:00
    Strażak Słupia
    1
    0
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 31
    11:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    1
    1
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 31
    11:00
    LZS Czajków
    1
    3
    :
    Strażak Słupia
  • 31
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    2
    6
    :
    Sokół Świba
  • 31
    11:00
    LKS Jankowy
    1
    1
    :
    Sokół Bralin
  • 31
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    2
    0
    :
    Płomień Opatów
  • 31
    14:00
    KS Rogaszyce
    0
    1
    :
    Pelikan Grabów
  • 07
    11:00
    Płomień Opatów
    0
    1
    :
    LKS Jankowy
  • 07
    14:00
    KS Rogaszyce
    0
    0
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 07
    14:00
    Pelikan Grabów
    1
    1
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 07
    16:00
    Sokół Bralin
    3
    2
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 07
    16:00
    Sokół Świba
    2
    1
    :
    LZS Czajków
  • 07
    16:00
    Strażak Słupia
    1
    6
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 14
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    0
    0
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 14
    11:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    2
    4
    :
    Sokół Świba
  • 14
    11:00
    LZS Czajków
    2
    3
    :
    Sokół Bralin
  • 14
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    3
    4
    :
    Płomień Opatów
  • 14
    11:00
    LKS Jankowy
    0
    2
    :
    Pelikan Grabów
  • 14
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    3
    2
    :
    KS Rogaszyce
  • 28
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    1
    0
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 28
    11:00
    Płomień Opatów
    4
    1
    :
    LZS Czajków
  • 28
    11:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    1
    0
    :
    Sokół Bralin
  • 28
    11:00
    Strażak Słupia
    2
    1
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 28
    14:00
    Pelikan Grabów
    4
    3
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 28
    16:00
    KS Rogaszyce
    0
    2
    :
    LKS Jankowy
  • 05
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    0
    4
    :
    Strażak Słupia
  • 05
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    4
    2
    :
    Sokół Świba
  • 05
    11:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    1
    3
    :
    Płomień Opatów
  • 05
    11:00
    LZS Czajków
    4
    2
    :
    Pelikan Grabów
  • 05
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    1
    1
    :
    KS Rogaszyce
  • 05
    11:00
    LKS Jankowy
    1
    0
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 12
    11:00
    LKS Jankowy
    3
    0
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 12
    14:00
    KS Rogaszyce
    0
    3
    :
    LZS Czajków
  • 12
    14:00
    Pelikan Grabów
    3
    0
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 12
    16:00
    Sokół Bralin
    0
    6
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 12
    16:00
    Sokół Świba
    1
    3
    :
    Strażak Słupia
  • 15
    18:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    1
    0
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 19
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    2
    3
    :
    Sokół Świba
  • 19
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    2
    1
    :
    Płomień Opatów
  • 19
    11:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    5
    3
    :
    KS Rogaszyce
  • 19
    11:00
    LZS Czajków
    9
    2
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 19
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    0
    3
    :
    LKS Jankowy
  • 19
    16:00
    Strażak Słupia
    0
    4
    :
    Sokół Bralin
  • 26
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    1
    4
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 26
    11:00
    LKS Jankowy
    4
    0
    :
    LZS Czajków
  • 26
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    3
    1
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 26
    11:00
    Płomień Opatów
    4
    1
    :
    Strażak Słupia
  • 26
    14:00
    Pelikan Grabów
    1
    0
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 26
    16:00
    Sokół Bralin
    1
    3
    :
    Sokół Świba
  • 02
    11:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    2
    2
    :
    Sokół Bralin
  • 02
    11:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    1
    1
    :
    LKS Jankowy
  • 02
    11:00
    LZS Czajków
    3
    0
    :
    Wielkopolanin Siemianice
  • 02
    16:00
    Sokół Świba
    2
    0
    :
    Płomień Opatów
  • 02
    16:00
    Strażak Słupia
    2
    0
    :
    Pelikan Grabów
  • 02
    16:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    0
    1
    :
    KS Rogaszyce
  • 09
    11:00
    LZS Czajków
    3
    2
    :
    Sulimirczyk Sulmierzyce
  • 09
    11:00
    Wielkopolanin Siemianice
    1
    4
    :
    OKS Ostrów Wielkopolski
  • 09
    11:00
    Zawisza Łęka Opatowska
    5
    1
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
  • 09
    11:00
    KS Rogaszyce
    0
    1
    :
    Strażak Słupia
  • 09
    11:00
    Pelikan Grabów
    0
    4
    :
    Sokół Świba
  • 09
    11:00
    Płomień Opatów
    3
    2
    :
    Sokół Bralin
  • 12
    18:00
    Sokół Bralin
    3
    0
    :
    Pelikan Grabów
  • 16
    16:00
    Sulimirczyk Sulmierzyce
    0
    2
    :
    Płomień Opatów
  • 16
    16:00
    Sokół Świba
    2
    2
    :
    KS Rogaszyce
  • 16
    16:00
    Strażak Słupia
    2
    1
    :
    Zawisza Łęka Opatowska
  • 16
    16:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
    5
    0
    :
    LKS Jankowy
  • 16
    16:00
    OKS Ostrów Wielkopolski
    1
    1
    :
    LZS Czajków