Wielkopolskie | Klasa B | Poznań II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WRPWWWWWWRWWWPWWWWWWWWWW
-
PWWWWWWWPWWWPWPWRRWWWWWW
-
WRWPWWRWRWWWWWRPWWWWPPPR
-
WPWWWPWWWWPPWWWWWPWWRPPR
-
WPWWPWWPRWWRWWWWPPPWPWPP
-
PRWPPPPWWWWPWWPWPPRWWWWW
-
WWWWWRWPRPPPPWRWWWWPRPWP
-
PPWWWWRWPPPRPPPWWRPRWWPP
-
WWPRPPPRPPWPWPRWPPPPPPWW
-
RWRPPPWPPRPPPWPPWPWRPPWP
-
PWPPPRPPPWWWPPPRPRPPPWWP
-
PPPPWPPPPPPWPWPPWWRPPPPW
-
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
73
46.79 %
73
46.79 %
Zwycięstwa gości
66
42.31 %
66
42.31 %
Remisy
17
10.9 %
17
10.9 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 156
0 z 156
0.5
100%
156 z 156
156 z 156
1.92%
3 z 156
3 z 156
1.5
98.08%
153 z 156
153 z 156
10.9%
17 z 156
17 z 156
2.5
89.1%
139 z 156
139 z 156
28.85%
45 z 156
45 z 156
3.5
71.15%
111 z 156
111 z 156
44.23%
69 z 156
69 z 156
4.5
55.77%
87 z 156
87 z 156
58.33%
91 z 156
91 z 156
5.5
41.67%
65 z 156
65 z 156
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 11 | 7.05 % |
2:2 | 8 | 5.13 % |
1:2 | 8 | 5.13 % |
1:4 | 8 | 5.13 % |
4:0 | 8 | 5.13 % |
1:1 | 7 | 4.49 % |
4:2 | 6 | 3.85 % |
1:5 | 6 | 3.85 % |
2:1 | 5 | 3.21 % |
2:3 | 5 | 3.21 % |
2:0 | 4 | 2.56 % |
3:1 | 4 | 2.56 % |
2:4 | 4 | 2.56 % |
0:3 | 4 | 2.56 % |
4:1 | 4 | 2.56 % |
3:4 | 3 | 1.92 % |
0:2 | 3 | 1.92 % |
1:3 | 3 | 1.92 % |
0:5 | 3 | 1.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
7:2 | 3 | 1.92 % |
3:3 | 2 | 1.28 % |
0:1 | 2 | 1.28 % |
3:2 | 2 | 1.28 % |
5:4 | 2 | 1.28 % |
5:2 | 2 | 1.28 % |
1:6 | 2 | 1.28 % |
0:7 | 2 | 1.28 % |
0:8 | 2 | 1.28 % |
8:0 | 2 | 1.28 % |
9:0 | 2 | 1.28 % |
10:0 | 2 | 1.28 % |
12:0 | 2 | 1.28 % |
13:0 | 2 | 1.28 % |
1:0 | 1 | 0.64 % |
4:3 | 1 | 0.64 % |
4:5 | 1 | 0.64 % |
5:3 | 1 | 0.64 % |
3:5 | 1 | 0.64 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:5 | 1 | 0.64 % |
0:4 | 1 | 0.64 % |
5:1 | 1 | 0.64 % |
6:2 | 1 | 0.64 % |
6:1 | 1 | 0.64 % |
8:3 | 1 | 0.64 % |
3:8 | 1 | 0.64 % |
6:0 | 1 | 0.64 % |
0:6 | 1 | 0.64 % |
1:7 | 1 | 0.64 % |
8:2 | 1 | 0.64 % |
8:1 | 1 | 0.64 % |
9:2 | 1 | 0.64 % |
9:1 | 1 | 0.64 % |
0:10 | 1 | 0.64 % |
0:11 | 1 | 0.64 % |
1:12 | 1 | 0.64 % |
0:15 | 1 | 0.64 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5640%Wygrana przynajmniej 1 bramką2719%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1914%Wygrana 3 bramkami i więcej3727%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie12:00Sparta Brody011:Arka Kiekrz
-
26 sie12:00LKS Baborówko30:KS Kąsinowo
-
26 sie13:00KS Gaj Wielki42:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
26 sie13:00LKS Lipa11:Warta Sieraków
-
26 sie14:00Rokita Rokietnica42:Czarni II Wróblewo
-
26 sie18:00LZS Otorowo83:Grom Binino
-
01 wrz14:00GKS Golęczewo35:LZS Otorowo
-
01 wrz16:00Arka Kiekrz25:Rokita Rokietnica
-
02 wrz12:00Grom Binino31:LKS Lipa
-
02 wrz13:00KS Gaj Wielki90:Sparta Brody
-
02 wrz14:00Płomień Chrzypsko Wielkie41:KS Kąsinowo
-
02 wrz14:00Warta Sieraków13:LKS Baborówko
-
09 wrz11:00KS Kąsinowo20:Warta Sieraków
-
09 wrz12:00Sparta Brody06:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
09 wrz12:00LKS Baborówko80:Grom Binino
-
09 wrz13:00LKS Lipa02:GKS Golęczewo
-
09 wrz14:00Rokita Rokietnica43:KS Gaj Wielki
-
09 wrz17:00LZS Otorowo40:Czarni II Wróblewo
-
12 wrz17:00Grom Binino03:KS Kąsinowo
-
12 wrz17:00GKS Golęczewo13:LKS Baborówko
-
12 wrz17:00Arka Kiekrz03:LZS Otorowo
-
12 wrz17:00Sparta Brody010:Rokita Rokietnica
-
12 wrz17:30Czarni II Wróblewo10:LKS Lipa
-
18 lis13:00Płomień Chrzypsko Wielkie23:Warta Sieraków
-
16 wrz11:00KS Kąsinowo22:GKS Golęczewo
-
16 wrz13:00LKS Lipa72:Arka Kiekrz
-
16 wrz14:00Rokita Rokietnica40:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
16 wrz14:00Warta Sieraków33:Grom Binino
-
16 wrz16:00LZS Otorowo42:KS Gaj Wielki
-
16 wrz16:00LKS Baborówko21:Czarni II Wróblewo
-
22 wrz14:00GKS Golęczewo14:Warta Sieraków
-
23 wrz12:00Czarni II Wróblewo40:KS Kąsinowo
-
23 wrz13:00KS Gaj Wielki23:LKS Lipa
-
23 wrz14:00Płomień Chrzypsko Wielkie13:Grom Binino
-
23 wrz15:00Arka Kiekrz01:LKS Baborówko
-
23 wrz15:00Sparta Brody08:LZS Otorowo
-
30 wrz11:00KS Kąsinowo22:Arka Kiekrz
-
30 wrz12:00Grom Binino12:GKS Golęczewo
-
30 wrz13:00LKS Lipa30:Sparta Brody
-
30 wrz14:00Warta Sieraków61:Czarni II Wróblewo
-
30 wrz16:00LZS Otorowo22:Rokita Rokietnica
-
30 wrz16:00LKS Baborówko52:KS Gaj Wielki
-
07 paź11:30Czarni II Wróblewo04:Grom Binino
-
07 paź12:00Sparta Brody07:LKS Baborówko
-
07 paź13:00KS Gaj Wielki02:KS Kąsinowo
-
07 paź14:00Płomień Chrzypsko Wielkie03:GKS Golęczewo
-
07 paź14:00Arka Kiekrz31:Warta Sieraków
-
07 paź14:00Rokita Rokietnica12:LKS Lipa
-
13 paź14:00GKS Golęczewo42:Czarni II Wróblewo
-
14 paź11:00KS Kąsinowo130:Sparta Brody
-
14 paź12:00LKS Baborówko20:Rokita Rokietnica
-
14 paź12:00Grom Binino24:Arka Kiekrz
-
14 paź14:00Warta Sieraków21:KS Gaj Wielki
-
14 paź15:30LZS Otorowo11:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
20 paź16:00Arka Kiekrz14:GKS Golęczewo
-
21 paź12:00Sparta Brody15:Warta Sieraków
-
21 paź13:00Płomień Chrzypsko Wielkie12:Czarni II Wróblewo
-
21 paź13:00KS Gaj Wielki72:Grom Binino
-
21 paź14:00Rokita Rokietnica42:KS Kąsinowo
-
21 paź15:30LZS Otorowo53:LKS Lipa
-
27 paź14:00GKS Golęczewo22:KS Gaj Wielki
-
28 paź12:00LKS Baborówko32:LZS Otorowo
-
28 paź12:00Grom Binino81:Sparta Brody
-
28 paź12:00Czarni II Wróblewo41:Arka Kiekrz
-
28 paź13:00LKS Lipa11:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
28 paź14:00Warta Sieraków30:Rokita Rokietnica
-
04 lis12:00Sparta Brody015:GKS Golęczewo
-
04 lis13:00Płomień Chrzypsko Wielkie14:Arka Kiekrz
-
04 lis13:00KS Gaj Wielki14:Czarni II Wróblewo
-
04 lis13:00LKS Lipa20:LKS Baborówko
-
04 lis14:00Rokita Rokietnica41:Grom Binino
-
04 lis14:00LZS Otorowo62:KS Kąsinowo
-
10 lis14:00GKS Golęczewo24:Rokita Rokietnica
-
10 lis14:00Arka Kiekrz23:KS Gaj Wielki
-
11 lis11:00KS Kąsinowo05:LKS Lipa
-
11 lis12:00LKS Baborówko90:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
11 lis12:00Czarni II Wróblewo30:Sparta Brody
-
11 lis14:00Warta Sieraków52:LZS Otorowo
-
31 mar11:00KS Kąsinowo23:LKS Baborówko
-
31 mar12:00Czarni II Wróblewo40:Rokita Rokietnica
-
31 mar12:00Grom Binino34:LZS Otorowo
-
31 mar14:00Płomień Chrzypsko Wielkie40:KS Gaj Wielki
-
31 mar14:00Warta Sieraków15:LKS Lipa
-
31 mar16:00Arka Kiekrz80:Sparta Brody
-
07 kwi11:00KS Kąsinowo03:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
07 kwi11:00LKS Baborówko21:Warta Sieraków
-
07 kwi12:00Sparta Brody05:KS Gaj Wielki
-
07 kwi13:00LKS Lipa40:Grom Binino
-
07 kwi14:00Rokita Rokietnica30:Arka Kiekrz
-
07 kwi15:00LZS Otorowo72:GKS Golęczewo
-
13 kwi14:00GKS Golęczewo12:LKS Lipa
-
14 kwi11:00Grom Binino22:LKS Baborówko
-
14 kwi12:00Czarni II Wróblewo21:LZS Otorowo
-
14 kwi13:00KS Gaj Wielki12:Rokita Rokietnica
-
14 kwi14:00Płomień Chrzypsko Wielkie40:Sparta Brody
-
14 kwi14:00Warta Sieraków30:KS Kąsinowo
-
20 kwi11:00LKS Baborówko30:GKS Golęczewo
-
20 kwi14:00Warta Sieraków31:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
20 kwi14:00Rokita Rokietnica40:Sparta Brody
-
20 kwi15:00LKS Lipa22:Czarni II Wróblewo
-
20 kwi16:00KS Kąsinowo30:Grom Binino
-
20 kwi16:00LZS Otorowo92:Arka Kiekrz
-
27 kwi14:00GKS Golęczewo11:KS Kąsinowo
-
27 kwi16:00Arka Kiekrz112:LKS Lipa
-
28 kwi11:00Grom Binino24:Warta Sieraków
-
28 kwi12:00Czarni II Wróblewo01:LKS Baborówko
-
28 kwi13:00KS Gaj Wielki24:LZS Otorowo
-
28 kwi14:00Płomień Chrzypsko Wielkie15:Rokita Rokietnica
-
24 mar11:00KS Kąsinowo22:Czarni II Wróblewo
-
24 mar14:00LZS Otorowo130:Sparta Brody
-
01 maj11:00Grom Binino42:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
01 maj11:00LKS Baborówko60:Arka Kiekrz
-
01 maj13:00LKS Lipa22:KS Gaj Wielki
-
01 maj14:00Warta Sieraków91:GKS Golęczewo
-
04 maj14:00GKS Golęczewo30:Grom Binino
-
04 maj16:00Arka Kiekrz12:KS Kąsinowo
-
05 maj12:00Sparta Brody05:LKS Lipa
-
05 maj12:00Czarni II Wróblewo54:Warta Sieraków
-
05 maj13:00KS Gaj Wielki12:LKS Baborówko
-
05 maj14:00Rokita Rokietnica23:LZS Otorowo
-
11 maj14:00GKS Golęczewo11:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
12 maj11:00Grom Binino12:Czarni II Wróblewo
-
12 maj11:00KS Kąsinowo31:KS Gaj Wielki
-
12 maj11:00LKS Baborówko120:Sparta Brody
-
12 maj13:00LKS Lipa100:Rokita Rokietnica
-
12 maj14:00Warta Sieraków30:Arka Kiekrz
-
18 maj16:00Arka Kiekrz54:Grom Binino
-
19 maj12:00Czarni II Wróblewo15:GKS Golęczewo
-
19 maj13:00Sparta Brody07:KS Kąsinowo
-
19 maj13:00KS Gaj Wielki14:Warta Sieraków
-
19 maj14:00Płomień Chrzypsko Wielkie15:LZS Otorowo
-
19 maj14:00Rokita Rokietnica14:LKS Baborówko
-
25 maj14:00GKS Golęczewo82:Arka Kiekrz
-
26 maj11:00Grom Binino33:KS Gaj Wielki
-
26 maj11:00KS Kąsinowo41:Rokita Rokietnica
-
26 maj12:00Czarni II Wróblewo21:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
26 maj13:00LKS Lipa14:LZS Otorowo
-
26 maj14:00Warta Sieraków120:Sparta Brody
-
01 cze16:00Arka Kiekrz08:Czarni II Wróblewo
-
02 cze12:00Sparta Brody38:Grom Binino
-
02 cze13:00KS Gaj Wielki45:GKS Golęczewo
-
02 cze14:00Płomień Chrzypsko Wielkie16:LKS Lipa
-
02 cze14:00Rokita Rokietnica51:Warta Sieraków
-
02 cze15:00LZS Otorowo32:LKS Baborówko
-
08 cze16:00Arka Kiekrz16:Płomień Chrzypsko Wielkie
-
09 cze11:00Grom Binino11:Rokita Rokietnica
-
09 cze11:00KS Kąsinowo02:LZS Otorowo
-
09 cze11:00LKS Baborówko11:LKS Lipa
-
09 cze12:00Czarni II Wróblewo15:KS Gaj Wielki
-
09 cze16:00GKS Golęczewo100:Sparta Brody
-
15 cze16:00KS Gaj Wielki30:Arka Kiekrz
-
16 cze14:00Płomień Chrzypsko Wielkie34:LKS Baborówko
-
16 cze14:00LKS Lipa20:KS Kąsinowo
-
16 cze14:00LZS Otorowo34:Warta Sieraków
-
16 cze14:00Rokita Rokietnica14:GKS Golęczewo
-
16 cze14:00Sparta Brody17:Czarni II Wróblewo