Wielkopolskie | Liga międzyokręgowa | grupa I (Piła-Poznań)
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWRWWWWPPWWWPWWPRWRWPP
-
RWWPWWWWWWWRWPWPWWPWPWWPPPRWWW
-
WWWRPWPWRPRRWWWWWRWRRPWWPWRWWW
-
WWPWWRPPPWWWPRRWWWWRRRWWWWRPRW
-
WPWWPPWPWWPPWWRWPWWPWWWWWPRWWP
-
RWWWWWWWRPRWWPRWWRRWPWRPWPWWPP
-
WPWWPPWPPWWWPWWWWWWWRRPWRPWPPP
-
PWPPRPPWWWRRWPPWWRPWWPPPPWWWPW
-
RPPWPRWWPWWWPPPPPPRPRWRWWWPPWW
-
WPWRWPPPPPPPPWWPPPPPWWRPPWWPWW
-
PPPPRWWPRWRPPPRPPPRPWRWPWWPPRW
-
RPPWWRWPWPPPPWPWPWWRPPPRRPPPRP
-
PPWPPWPPPPWWPPPPWPRWPPRWPWRWPP
-
PWPPPRPWRPPRWRWPWRPPWPPPWPPPPW
-
PWPPPWPPWPPPPRPPPPPPPRPPWPRWWP
-
PPPPPPPWPPRPWRPWPPPRWPPWPPRPRP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
102
42.5 %
102
42.5 %
Zwycięstwa gości
101
42.08 %
101
42.08 %
Remisy
37
15.42 %
37
15.42 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.08%
5 z 240
5 z 240
0.5
97.92%
235 z 240
235 z 240
11.67%
28 z 240
28 z 240
1.5
88.33%
212 z 240
212 z 240
29.58%
71 z 240
71 z 240
2.5
70.42%
169 z 240
169 z 240
50.83%
122 z 240
122 z 240
3.5
49.17%
118 z 240
118 z 240
65%
156 z 240
156 z 240
4.5
35%
84 z 240
84 z 240
76.67%
184 z 240
184 z 240
5.5
23.33%
56 z 240
56 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 20 | 8.33 % |
1:1 | 18 | 7.5 % |
2:1 | 15 | 6.25 % |
2:0 | 15 | 6.25 % |
4:1 | 14 | 5.83 % |
0:1 | 12 | 5 % |
1:0 | 11 | 4.58 % |
0:2 | 10 | 4.17 % |
1:3 | 10 | 4.17 % |
2:2 | 9 | 3.75 % |
0:3 | 9 | 3.75 % |
2:4 | 7 | 2.92 % |
3:0 | 7 | 2.92 % |
0:4 | 7 | 2.92 % |
4:2 | 6 | 2.5 % |
5:1 | 6 | 2.5 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 5 | 2.08 % |
2:3 | 5 | 2.08 % |
3:1 | 5 | 2.08 % |
5:3 | 4 | 1.67 % |
1:4 | 4 | 1.67 % |
3:3 | 3 | 1.25 % |
4:0 | 3 | 1.25 % |
0:5 | 3 | 1.25 % |
4:4 | 2 | 0.83 % |
3:5 | 2 | 0.83 % |
2:5 | 2 | 0.83 % |
5:2 | 2 | 0.83 % |
6:2 | 2 | 0.83 % |
5:0 | 2 | 0.83 % |
1:6 | 2 | 0.83 % |
7:1 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
7:0 | 2 | 0.83 % |
4:3 | 1 | 0.42 % |
4:5 | 1 | 0.42 % |
4:6 | 1 | 0.42 % |
1:5 | 1 | 0.42 % |
2:6 | 1 | 0.42 % |
7:3 | 1 | 0.42 % |
2:7 | 1 | 0.42 % |
3:8 | 1 | 0.42 % |
8:3 | 1 | 0.42 % |
0:6 | 1 | 0.42 % |
6:0 | 1 | 0.42 % |
0:7 | 1 | 0.42 % |
8:1 | 1 | 0.42 % |
10:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9043%Wygrana przynajmniej 1 bramką4220%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3517%Wygrana 3 bramkami i więcej4120%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie15:00Zamek Gołańcz02:Pogoń Łobżenica
-
11 sie16:00Vitcovia Witkowo01:Huragan Pobiedziska
-
11 sie16:00TPS Winogrady01:GLKS Wysoka
-
11 sie16:001922 Lechia Kostrzyn20:Concordia Murowana Goślina
-
11 sie17:00Sparta Oborniki12:Iskra Szydłowo
-
12 sie15:00Płomień Połajewo10:Korona Stróżewo
-
12 sie15:00Błękitni Wronki02:Leśnik Margonin
-
12 sie16:00Wełna Skoki70:Sparta Złotów
-
15 sie11:00Sparta Oborniki21:Zamek Gołańcz
-
15 sie15:00GLKS Wysoka31:Concordia Murowana Goślina
-
15 sie15:00Huragan Pobiedziska70:TPS Winogrady
-
15 sie16:00Sparta Złotów12:Płomień Połajewo
-
15 sie16:001922 Lechia Kostrzyn01:Wełna Skoki
-
15 sie16:00Vitcovia Witkowo11:Pogoń Łobżenica
-
15 sie17:00Iskra Szydłowo00:Błękitni Wronki
-
22 sie18:00Korona Stróżewo41:Leśnik Margonin
-
18 sie13:00Wełna Skoki21:GLKS Wysoka
-
18 sie16:00Vitcovia Witkowo12:Sparta Oborniki
-
18 sie16:00TPS Winogrady21:Pogoń Łobżenica
-
18 sie16:00Sparta Złotów21:Leśnik Margonin
-
18 sie17:00Zamek Gołańcz20:Iskra Szydłowo
-
19 sie15:00Huragan Pobiedziska53:Concordia Murowana Goślina
-
19 sie15:00Płomień Połajewo35:1922 Lechia Kostrzyn
-
19 sie15:00Błękitni Wronki12:Korona Stróżewo
-
25 sie11:00Sparta Oborniki11:TPS Winogrady
-
25 sie15:00Iskra Szydłowo11:Korona Stróżewo
-
25 sie15:00Zamek Gołańcz41:Vitcovia Witkowo
-
25 sie16:00Sparta Złotów44:Błękitni Wronki
-
25 sie16:001922 Lechia Kostrzyn30:Leśnik Margonin
-
26 sie15:00GLKS Wysoka01:Płomień Połajewo
-
26 sie15:00Huragan Pobiedziska11:Wełna Skoki
-
18 wrz17:00Concordia Murowana Goślina10:Pogoń Łobżenica
-
01 wrz14:00Vitcovia Witkowo01:Iskra Szydłowo
-
01 wrz16:00TPS Winogrady42:Zamek Gołańcz
-
01 wrz16:00Sparta Oborniki13:Concordia Murowana Goślina
-
01 wrz16:00Leśnik Margonin12:GLKS Wysoka
-
01 wrz16:30Korona Stróżewo13:Sparta Złotów
-
02 wrz15:00Płomień Połajewo20:Huragan Pobiedziska
-
02 wrz15:00Błękitni Wronki13:1922 Lechia Kostrzyn
-
04 wrz18:00Wełna Skoki21:Pogoń Łobżenica
-
08 wrz12:00Płomień Połajewo46:Pogoń Łobżenica
-
08 wrz15:00Zamek Gołańcz21:Concordia Murowana Goślina
-
08 wrz16:001922 Lechia Kostrzyn12:Korona Stróżewo
-
08 wrz16:00Sparta Oborniki51:Wełna Skoki
-
09 wrz11:00Iskra Szydłowo20:Sparta Złotów
-
09 wrz15:00GLKS Wysoka30:Błękitni Wronki
-
09 wrz15:00Huragan Pobiedziska24:Leśnik Margonin
-
09 wrz16:00Vitcovia Witkowo11:TPS Winogrady
-
15 wrz12:30Leśnik Margonin12:Pogoń Łobżenica
-
15 wrz16:00Wełna Skoki53:Zamek Gołańcz
-
15 wrz16:00Korona Stróżewo03:GLKS Wysoka
-
15 wrz16:00Sparta Złotów52:1922 Lechia Kostrzyn
-
15 wrz17:00TPS Winogrady01:Iskra Szydłowo
-
16 wrz15:00Płomień Połajewo02:Sparta Oborniki
-
16 wrz15:00Błękitni Wronki20:Huragan Pobiedziska
-
16 wrz16:00Concordia Murowana Goślina22:Vitcovia Witkowo
-
22 wrz14:00Iskra Szydłowo21:1922 Lechia Kostrzyn
-
22 wrz14:00Wełna Skoki100:Vitcovia Witkowo
-
22 wrz15:00Zamek Gołańcz11:Płomień Połajewo
-
22 wrz16:00Sparta Oborniki41:Leśnik Margonin
-
22 wrz16:00TPS Winogrady51:Concordia Murowana Goślina
-
23 wrz15:00GLKS Wysoka11:Sparta Złotów
-
23 wrz15:00Huragan Pobiedziska62:Korona Stróżewo
-
23 wrz15:00Błękitni Wronki14:Pogoń Łobżenica
-
29 wrz15:001922 Lechia Kostrzyn02:GLKS Wysoka
-
29 wrz16:00Wełna Skoki35:TPS Winogrady
-
29 wrz16:00Leśnik Margonin03:Zamek Gołańcz
-
29 wrz16:00Korona Stróżewo11:Pogoń Łobżenica
-
29 wrz16:00Sparta Złotów03:Huragan Pobiedziska
-
30 wrz15:00Płomień Połajewo73:Vitcovia Witkowo
-
30 wrz15:00Błękitni Wronki04:Sparta Oborniki
-
30 wrz16:00Concordia Murowana Goślina00:Iskra Szydłowo
-
06 paź12:00Sparta Oborniki43:Korona Stróżewo
-
06 paź14:00Iskra Szydłowo22:GLKS Wysoka
-
06 paź15:00Sparta Złotów24:Pogoń Łobżenica
-
06 paź15:00Zamek Gołańcz14:Błękitni Wronki
-
06 paź15:00Concordia Murowana Goślina11:Wełna Skoki
-
06 paź16:00TPS Winogrady02:Płomień Połajewo
-
07 paź15:00Huragan Pobiedziska23:1922 Lechia Kostrzyn
-
07 paź15:00Vitcovia Witkowo12:Leśnik Margonin
-
13 paź13:30Leśnik Margonin16:TPS Winogrady
-
13 paź13:30Korona Stróżewo25:Zamek Gołańcz
-
13 paź15:00Sparta Złotów31:Sparta Oborniki
-
13 paź15:001922 Lechia Kostrzyn41:Pogoń Łobżenica
-
13 paź16:00Wełna Skoki22:Iskra Szydłowo
-
14 paź14:00Błękitni Wronki22:Vitcovia Witkowo
-
14 paź15:00GLKS Wysoka03:Huragan Pobiedziska
-
14 paź16:00Płomień Połajewo16:Concordia Murowana Goślina
-
20 paź14:00Iskra Szydłowo21:Huragan Pobiedziska
-
20 paź15:00GLKS Wysoka11:Pogoń Łobżenica
-
20 paź15:00Sparta Oborniki20:1922 Lechia Kostrzyn
-
20 paź15:00Zamek Gołańcz22:Sparta Złotów
-
20 paź15:00Vitcovia Witkowo71:Korona Stróżewo
-
20 paź15:00Concordia Murowana Goślina31:Leśnik Margonin
-
20 paź15:00Wełna Skoki42:Płomień Połajewo
-
20 paź16:00TPS Winogrady41:Błękitni Wronki
-
27 paź15:00Leśnik Margonin33:Wełna Skoki
-
27 paź15:00Korona Stróżewo26:TPS Winogrady
-
27 paź15:00Sparta Złotów02:Vitcovia Witkowo
-
27 paź15:001922 Lechia Kostrzyn00:Zamek Gołańcz
-
28 paź14:00Płomień Połajewo24:Iskra Szydłowo
-
28 paź14:00Błękitni Wronki03:Concordia Murowana Goślina
-
28 paź14:00GLKS Wysoka12:Sparta Oborniki
-
28 paź14:00Huragan Pobiedziska10:Pogoń Łobżenica
-
03 lis13:00Iskra Szydłowo41:Pogoń Łobżenica
-
03 lis13:00Sparta Oborniki04:Huragan Pobiedziska
-
03 lis13:00Zamek Gołańcz10:GLKS Wysoka
-
03 lis13:00Vitcovia Witkowo23:1922 Lechia Kostrzyn
-
03 lis13:00TPS Winogrady12:Sparta Złotów
-
03 lis13:00Concordia Murowana Goślina41:Korona Stróżewo
-
04 lis13:00Wełna Skoki40:Błękitni Wronki
-
04 lis13:00Płomień Połajewo12:Leśnik Margonin
-
10 lis12:00Huragan Pobiedziska02:Zamek Gołańcz
-
10 lis13:00Leśnik Margonin04:Iskra Szydłowo
-
10 lis13:00Sparta Złotów01:Concordia Murowana Goślina
-
10 lis13:001922 Lechia Kostrzyn42:TPS Winogrady
-
10 lis13:00Sparta Oborniki20:Pogoń Łobżenica
-
10 lis13:30Korona Stróżewo15:Wełna Skoki
-
11 lis13:00Błękitni Wronki52:Płomień Połajewo
-
11 lis13:00GLKS Wysoka24:Vitcovia Witkowo
-
17 lis13:00Concordia Murowana Goślina20:1922 Lechia Kostrzyn
-
17 lis13:00Leśnik Margonin41:Błękitni Wronki
-
17 lis13:00Sparta Złotów45:Wełna Skoki
-
17 lis13:00Korona Stróżewo24:Płomień Połajewo
-
17 lis13:30Iskra Szydłowo00:Sparta Oborniki
-
18 lis13:00GLKS Wysoka12:TPS Winogrady
-
18 lis14:00Huragan Pobiedziska51:Vitcovia Witkowo
-
16 mar16:00Pogoń Łobżenica11:Zamek Gołańcz
-
23 mar14:00Leśnik Margonin11:Korona Stróżewo
-
23 mar14:00Concordia Murowana Goślina30:GLKS Wysoka
-
23 mar15:00TPS Winogrady10:Huragan Pobiedziska
-
23 mar15:00Zamek Gołańcz12:Sparta Oborniki
-
23 mar16:00Pogoń Łobżenica27:Vitcovia Witkowo
-
24 mar15:00Płomień Połajewo10:Sparta Złotów
-
24 mar15:00Wełna Skoki83:1922 Lechia Kostrzyn
-
24 mar16:00Błękitni Wronki22:Iskra Szydłowo
-
30 mar14:00Sparta Oborniki10:Vitcovia Witkowo
-
30 mar14:00Concordia Murowana Goślina13:Huragan Pobiedziska
-
30 mar15:00Iskra Szydłowo02:Zamek Gołańcz
-
30 mar15:001922 Lechia Kostrzyn41:Płomień Połajewo
-
30 mar15:00Leśnik Margonin10:Sparta Złotów
-
30 mar15:00Korona Stróżewo03:Błękitni Wronki
-
30 mar16:00Pogoń Łobżenica03:TPS Winogrady
-
31 mar15:00GLKS Wysoka12:Wełna Skoki
-
06 kwi11:00Leśnik Margonin33:1922 Lechia Kostrzyn
-
06 kwi15:00Korona Stróżewo07:Iskra Szydłowo
-
06 kwi15:00TPS Winogrady21:Sparta Oborniki
-
06 kwi16:00Wełna Skoki44:Huragan Pobiedziska
-
06 kwi16:00Pogoń Łobżenica24:Concordia Murowana Goślina
-
06 kwi16:00Vitcovia Witkowo13:Zamek Gołańcz
-
07 kwi15:00Płomień Połajewo12:GLKS Wysoka
-
07 kwi16:00Błękitni Wronki23:Sparta Złotów
-
13 kwi14:00Concordia Murowana Goślina31:Sparta Oborniki
-
13 kwi15:00Iskra Szydłowo51:Vitcovia Witkowo
-
13 kwi15:00Zamek Gołańcz11:TPS Winogrady
-
13 kwi16:00Pogoń Łobżenica11:Wełna Skoki
-
13 kwi16:001922 Lechia Kostrzyn11:Błękitni Wronki
-
13 kwi16:00Sparta Złotów10:Korona Stróżewo
-
14 kwi15:00Huragan Pobiedziska62:Płomień Połajewo
-
14 kwi16:00GLKS Wysoka30:Leśnik Margonin
-
20 kwi14:00Błękitni Wronki02:GLKS Wysoka
-
20 kwi14:00Leśnik Margonin01:Huragan Pobiedziska
-
20 kwi14:00Concordia Murowana Goślina20:Zamek Gołańcz
-
20 kwi14:00TPS Winogrady21:Vitcovia Witkowo
-
20 kwi15:00Pogoń Łobżenica30:Płomień Połajewo
-
20 kwi16:00Sparta Złotów04:Iskra Szydłowo
-
20 kwi16:00Korona Stróżewo23:1922 Lechia Kostrzyn
-
20 kwi16:00Wełna Skoki04:Sparta Oborniki
-
27 kwi15:00Zamek Gołańcz11:Wełna Skoki
-
27 kwi16:00Iskra Szydłowo03:TPS Winogrady
-
27 kwi16:00Vitcovia Witkowo42:Concordia Murowana Goślina
-
27 kwi16:00Sparta Oborniki20:Płomień Połajewo
-
27 kwi16:00Pogoń Łobżenica11:Leśnik Margonin
-
27 kwi16:001922 Lechia Kostrzyn21:Sparta Złotów
-
27 kwi17:00GLKS Wysoka01:Korona Stróżewo
-
28 kwi15:00Huragan Pobiedziska10:Błękitni Wronki
-
04 maj16:00Sparta Złotów01:GLKS Wysoka
-
04 maj16:00Korona Stróżewo05:Huragan Pobiedziska
-
04 maj16:00Leśnik Margonin21:Sparta Oborniki
-
04 maj16:00Vitcovia Witkowo12:Wełna Skoki
-
04 maj17:00Pogoń Łobżenica12:Błękitni Wronki
-
05 maj15:00Płomień Połajewo13:Zamek Gołańcz
-
05 maj15:00Concordia Murowana Goślina14:TPS Winogrady
-
05 maj16:001922 Lechia Kostrzyn53:Iskra Szydłowo
-
11 maj12:30Sparta Oborniki50:Błękitni Wronki
-
11 maj15:00TPS Winogrady41:Wełna Skoki
-
11 maj15:00GLKS Wysoka30:1922 Lechia Kostrzyn
-
11 maj16:00Iskra Szydłowo13:Concordia Murowana Goślina
-
11 maj16:00Zamek Gołańcz20:Leśnik Margonin
-
11 maj16:30Vitcovia Witkowo41:Płomień Połajewo
-
11 maj17:00Pogoń Łobżenica51:Korona Stróżewo
-
29 maj18:00Huragan Pobiedziska20:Sparta Złotów
-
18 maj11:00Leśnik Margonin00:Vitcovia Witkowo
-
18 maj12:001922 Lechia Kostrzyn01:Huragan Pobiedziska
-
18 maj14:00Pogoń Łobżenica40:Sparta Złotów
-
18 maj16:00Korona Stróżewo20:Sparta Oborniki
-
18 maj16:00Wełna Skoki50:Concordia Murowana Goślina
-
18 maj17:00GLKS Wysoka22:Iskra Szydłowo
-
19 maj15:00Płomień Połajewo13:TPS Winogrady
-
19 maj17:00Błękitni Wronki01:Zamek Gołańcz
-
25 maj12:00Iskra Szydłowo20:Wełna Skoki
-
25 maj14:00Concordia Murowana Goślina23:Płomień Połajewo
-
25 maj14:00Pogoń Łobżenica22:1922 Lechia Kostrzyn
-
25 maj15:00TPS Winogrady30:Leśnik Margonin
-
25 maj16:00Sparta Oborniki12:Sparta Złotów
-
26 maj14:00Vitcovia Witkowo51:Błękitni Wronki
-
26 maj15:00Huragan Pobiedziska40:GLKS Wysoka
-
26 maj17:00Zamek Gołańcz10:Korona Stróżewo
-
01 cze11:00Sparta Złotów05:Zamek Gołańcz
-
01 cze14:001922 Lechia Kostrzyn02:Sparta Oborniki
-
01 cze16:00Korona Stróżewo13:Vitcovia Witkowo
-
01 cze16:00Leśnik Margonin38:Concordia Murowana Goślina
-
01 cze16:00Płomień Połajewo33:Wełna Skoki
-
01 cze17:00Pogoń Łobżenica14:GLKS Wysoka
-
02 cze15:00Huragan Pobiedziska24:Iskra Szydłowo
-
02 cze17:00Błękitni Wronki05:TPS Winogrady
-
05 cze17:30Sparta Oborniki20:GLKS Wysoka
-
07 cze18:00Wełna Skoki21:Leśnik Margonin
-
08 cze12:00Iskra Szydłowo12:Płomień Połajewo
-
08 cze14:00Pogoń Łobżenica03:Huragan Pobiedziska
-
08 cze16:00Concordia Murowana Goślina31:Błękitni Wronki
-
09 cze15:00TPS Winogrady41:Korona Stróżewo
-
09 cze17:00Vitcovia Witkowo13:Sparta Złotów
-
09 cze17:00Zamek Gołańcz21:1922 Lechia Kostrzyn
-
15 cze13:30GLKS Wysoka04:Zamek Gołańcz
-
15 cze14:00Pogoń Łobżenica04:Iskra Szydłowo
-
15 cze14:30Korona Stróżewo53:Concordia Murowana Goślina
-
15 cze16:001922 Lechia Kostrzyn42:Vitcovia Witkowo
-
15 cze16:00Sparta Złotów06:TPS Winogrady
-
15 cze16:00Leśnik Margonin42:Płomień Połajewo
-
16 cze15:00Huragan Pobiedziska21:Sparta Oborniki
-
16 cze17:00Błękitni Wronki25:Wełna Skoki
-
19 cze17:00Wełna Skoki81:Korona Stróżewo
-
19 cze18:00TPS Winogrady41:1922 Lechia Kostrzyn
-
20 cze11:00Iskra Szydłowo41:Leśnik Margonin
-
20 cze15:30Zamek Gołańcz11:Huragan Pobiedziska
-
22 cze16:00Płomień Połajewo60:Błękitni Wronki
-
22 cze16:00Concordia Murowana Goślina71:Sparta Złotów
-
22 cze16:00Vitcovia Witkowo22:GLKS Wysoka
-
22 cze16:00Pogoń Łobżenica12:Sparta Oborniki