-
15 sie18:00Fara Pelikan Żydowo21:Maratończyk Brzeźno
-
16 sie18:30Kolegium Sędziów Poznań52:Jastrząb Rudniki
-
17 sie19:30Bola 06 Poznań04:GKS Gułtowy
-
18 sie17:00WKS Owieczki72:Jadwiżański KS Poznań
-
18 sie17:00Phytopharm Klęka (oldboje)02:UKS Śrem
-
18 sie18:00Lipno Stęszew (oldboje)41:Orły Plewiska
-
18 sie18:30TPS Winogrady (oldboje)33:Odlew Poznań
-
19 sie11:00KS Kąsinowo40:Warta Sieraków
-
19 sie12:00Sparta Brody018:Korona Bukowiec
-
19 sie16:30Orły Kruka Rogoźno30:Rokita Rokietnica
-
20 sie18:00Lech Poznań (oldboje)03:TPS II Winogrady Poznań(walkower)
-
20 sie18:00SPN Szamotuły31:LZS Otorowo
-
28 sie18:00Absolwent Marcinek Poznań36:Wełnianka Kiszkowo
-
29 sie17:30SPN Szamotuły36:Byki Obrowo
-
29 sie18:00Orły Kruka Rogoźno20:Golnica Ryczywół
-
04 wrz17:00Stella Luboń82:Zawisza Dolsk
-
04 wrz17:00Nałęcz Ostroróg42:Tarnovia II Tarnowo Podgórne
-
04 wrz17:30TPS Winogrady (oldboje)35:KS Łopuchowo
-
04 wrz17:30UKS Śrem11:Polonia II Środa Wielkopolska
-
05 wrz16:00WKS Owieczki12:Przemysław Poznań
-
05 wrz17:00AP Błękitni Owińska22:Szturm Junikowo (Poznań)
-
05 wrz17:00Fara Pelikan Żydowo00:Lechita Kłecko
-
05 wrz17:00Polonia Poznań11:SKS 13 Poznań
-
05 wrz17:00Pelikan Niechanowo41:IKP Olimpia Poznań
-
05 wrz17:00Czarni Czerniejewo30:Canarinhos Skórzewo(walkower)
-
05 wrz17:00Wełnianka Kiszkowo21:Piast Łubowo
-
05 wrz17:00Poznań FC03:Phytopharm Klęka(walkower)
-
05 wrz17:00GKS Gułtowy00:Pogoń Książ Wielkopolski
-
05 wrz17:00Luboński KS02:Clescevia Kleszczewo
-
05 wrz17:00Kłos Zaniemyśl112:Wielkopolska Komorniki
-
05 wrz17:00Meblorz Swarzędz42:KSGB Manieczki
-
05 wrz17:00Zieloni Gaj Mały03:Orzeł Słopanowo
-
05 wrz17:00Rożnovia Rożnowo24:Czarni Wróblewo
-
05 wrz17:00Czarni Kaźmierz15:Orkan Objezierze
-
05 wrz17:00Ogrol Sielinko15:KS 1920 Mosina
-
05 wrz17:00Orzeł Łowyń30:Orzeł Rostarzewo(walkower)
-
05 wrz17:00Patria Buk20:SSG Kamieniec
-
05 wrz17:00Orzeł Granowo72:NKS Niepruszewo
-
05 wrz17:30Rzemieślnik Kwilcz44:Warta Obrzycko
-
05 wrz17:30KS Kąsinowo31:Kłos Gałowo
-
05 wrz17:30NAP Nowy Tomyśl05:Promień Opalenica
-
05 wrz17:30Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski20:LZS Wąsowo
-
05 wrz19:30Suchary Suchy Las52:Sokół Duszniki
-
06 wrz17:00Pogrom Luboń12:Orkan Jarosławiec
-
06 wrz17:30Lipno Stęszew (oldboje)03:Korona Bukowiec
-
11 wrz17:00Las Puszczykowo10:LZS Wronczyn
-
12 wrz17:00Jurand Koziegłowy01:Lider Swarzędz
-
12 wrz17:00TPS II Winogrady Poznań26:Antares Zalasewo
-
13 wrz17:00Kolegium Sędziów Poznań31:Spójnia Strykowo
-
19 wrz17:00Pelikan Niechanowo13:Zjednoczeni Trzemeszno
-
19 wrz17:00Stella Luboń21:Phytopharm Klęka
-
25 wrz16:30Orły Kruka Rogoźno111:Byki Obrowo
-
25 wrz16:30Promień Opalenica20:Orkan Konarzewo
-
25 wrz18:00Błękitni Wronki14:Lech II Poznań
-
25 wrz20:00Antares Zalasewo16:Kłos Zaniemyśl
-
26 wrz16:30Piast Kobylnica07:Unia Swarzędz
-
26 wrz16:30Przemysław Poznań43:Vitcovia Witkowo
-
26 wrz16:30KS Łopuchowo25:Concordia Murowana Goślina
-
26 wrz16:30Polonia Poznań26:Czarni Czerniejewo
-
26 wrz16:30AP Błękitni Owińska08:Mieszko Gniezno
-
26 wrz16:30Fara Pelikan Żydowo04:Huragan Pobiedziska
-
26 wrz16:30Wełnianka Kiszkowo08:Lider Swarzędz
-
26 wrz16:30TPS Winogrady43:Kotwica Kórnik
-
26 wrz16:30GKS Gułtowy12:1922 Lechia Kostrzyn
-
26 wrz16:30Clescevia Kleszczewo06:Avia Kamionki
-
26 wrz16:30Orkan Objezierze26:Sokół Pniewy
-
26 wrz16:30Czarni Wróblewo14:Sparta Oborniki
-
26 wrz16:30KS Kąsinowo34:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
26 wrz16:30Rzemieślnik Kwilcz33:Orzeł Słopanowo
-
26 wrz16:30Las Puszczykowo08:Akademia Reissa Poznań
-
26 wrz16:30KS 1920 Mosina15:Płomień Przyprostynia
-
26 wrz16:30Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski02:Pogoń Lwówek
-
26 wrz16:30GKS Dopiewo13:Grom Plewiska
-
26 wrz16:30Korona Bukowiec81:Orzeł Łowyń
-
26 wrz16:30Orzeł Granowo61:Patria Buk
-
26 wrz18:00Meblorz Swarzędz01:Wiara Lecha Poznań
-
26 wrz19:30Suchary Suchy Las28:Sparta Szamotuły
-
27 wrz16:30Kolegium Sędziów Poznań21:Lipno Stęszew
-
02 paź16:30Nałęcz Ostroróg04:Warta Międzychód
-
02 paź18:00Polonia II Środa Wielkopolska32:Orkan Jarosławiec
-
03 paź16:30Warta Śrem05:Polonia Środa Wielkopolska
-
09 paź18:00Lider Swarzędz41:Zjednoczeni Trzemeszno
-
10 paź16:15Czarni Czerniejewo52:Concordia Murowana Goślina
-
10 paź16:15Huragan Pobiedziska13:Mieszko Gniezno
-
10 paź16:15Kłos Zaniemyśl07:Polonia Środa Wielkopolska
-
10 paź16:15Stella Luboń40:TPS Winogrady
-
10 paź16:15Avia Kamionki52:Wiara Lecha Poznań
-
10 paź16:15Sokół Pniewy22:Lech II Poznań
-
10 paź16:15Sparta Szamotuły33:Warta Międzychód
-
10 paź16:15Rzemieślnik Kwilcz14:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
10 paź16:15Akademia Reissa Poznań60:Płomień Przyprostynia
-
10 paź16:15Korona Bukowiec11:Grom Plewiska
-
10 paź16:15Promień Opalenica20:Orzeł Granowo
-
10 paź16:30Przemysław Poznań22:Unia Swarzędz
-
10 paź18:00Polonia II Środa Wielkopolska00:1922 Lechia Kostrzyn
-
16 paź16:00Kolegium Sędziów Poznań13:Pogoń Lwówek
-
17 paź16:00Orły Kruka Rogoźno22:Sparta Oborniki
-
23 paź18:30Polonia II Środa Wielkopolska31:Avia Kamionki
-
24 paź15:45Czarni Czerniejewo07:Unia Swarzędz
-
24 paź15:45Stella Luboń03:Polonia Środa Wielkopolska
-
24 paź15:45Sokół Pniewy13:Warta Międzychód
-
24 paź15:45Sparta Oborniki21:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
24 paź15:45Korona Bukowiec41:Promień Opalenica
-
24 paź16:00Akademia Reissa Poznań03:Pogoń Lwówek
-
24 paź18:00Lider Swarzędz14:Mieszko Gniezno
-
13 mar16:00Unia Swarzędz13:Mieszko Gniezno
-
13 mar16:00Sparta Oborniki20:Warta Międzychód
-
13 mar18:00Polonia II Środa Wielkopolska05:Polonia Środa Wielkopolska
-
16 mar15:00Korona Bukowiec02:Pogoń Lwówek
-
03 kwi17:00Mieszko Gniezno12:Polonia Środa Wielkopolska
-
03 kwi17:00Sparta Oborniki10:Pogoń Lwówek
-
24 kwi17:00Sparta Oborniki11:Polonia Środa Wielkopolska