Zachodniopomorskie | Klasa B | Szczecin II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWRWWRWWWWPPWWWWWPWWWWWWW
-
WWWWPPWWRPWWWWWPWWWWRRPRWW
-
WWWRWWWPPWWWWWPWPPPPWWWWPW
-
PPWRWWRWWWWWRPPWRWWRWPWWWR
-
RPPWRPRPWPWWWWWWWWWRWWWPWP
-
WWRWWWRWRWRWRWWPPWPWPRWWPR
-
PWPWRWWWWPPRPPWPWWWWPWPRWW
-
WWRRRWRRWWWPPWRWRPPPWPPWWP
-
RPWWRWPPPPRPWPRWRPRWRWPPPP
-
PWPPPPWRPWPRPPWPWPPPPPWWPP
-
RPPPWPRPPRPRRPPPPWRPPPRPWP
-
PPRPPPPWPPPPRPPPRPPPWWPPPW
-
PPRPPPPPWPPRRRPWPPWPPPPPPR
-
RPPPPPPPPRPPRRPPPPWWPPRPPR
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
84
46.15 %
84
46.15 %
Zwycięstwa gości
66
36.26 %
66
36.26 %
Remisy
32
17.58 %
32
17.58 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.3%
6 z 182
6 z 182
0.5
96.7%
176 z 182
176 z 182
9.89%
18 z 182
18 z 182
1.5
90.11%
164 z 182
164 z 182
26.37%
48 z 182
48 z 182
2.5
73.63%
134 z 182
134 z 182
42.31%
77 z 182
77 z 182
3.5
57.69%
105 z 182
105 z 182
57.69%
105 z 182
105 z 182
4.5
42.31%
77 z 182
77 z 182
70.88%
129 z 182
129 z 182
5.5
29.12%
53 z 182
53 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 16 | 8.79 % |
0:2 | 9 | 4.95 % |
1:2 | 8 | 4.4 % |
3:1 | 8 | 4.4 % |
3:0 | 8 | 4.4 % |
2:1 | 7 | 3.85 % |
1:3 | 7 | 3.85 % |
0:0 | 6 | 3.3 % |
0:1 | 6 | 3.3 % |
1:0 | 6 | 3.3 % |
3:2 | 6 | 3.3 % |
0:3 | 6 | 3.3 % |
4:1 | 6 | 3.3 % |
0:4 | 6 | 3.3 % |
5:1 | 6 | 3.3 % |
2:0 | 5 | 2.75 % |
2:2 | 4 | 2.2 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:0 | 4 | 2.2 % |
3:3 | 3 | 1.65 % |
2:3 | 3 | 1.65 % |
3:4 | 3 | 1.65 % |
1:4 | 3 | 1.65 % |
4:0 | 3 | 1.65 % |
8:0 | 3 | 1.65 % |
4:4 | 2 | 1.1 % |
4:3 | 2 | 1.1 % |
2:4 | 2 | 1.1 % |
4:2 | 2 | 1.1 % |
5:3 | 2 | 1.1 % |
5:2 | 2 | 1.1 % |
2:5 | 2 | 1.1 % |
1:5 | 2 | 1.1 % |
6:2 | 2 | 1.1 % |
0:5 | 2 | 1.1 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:0 | 2 | 1.1 % |
7:1 | 2 | 1.1 % |
1:7 | 2 | 1.1 % |
5:5 | 1 | 0.55 % |
4:6 | 1 | 0.55 % |
6:3 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
2:7 | 1 | 0.55 % |
0:6 | 1 | 0.55 % |
0:7 | 1 | 0.55 % |
1:8 | 1 | 0.55 % |
8:1 | 1 | 0.55 % |
9:1 | 1 | 0.55 % |
10:2 | 1 | 0.55 % |
9:0 | 1 | 0.55 % |
11:2 | 1 | 0.55 % |
12:1 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6944%Wygrana przynajmniej 1 bramką2919%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2214%Wygrana 3 bramkami i więcej3623%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
25 sie15:30Zorza Tychowo32:Czarni Marianowo
-
25 sie16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa11:Płomień Lisowo
-
25 sie16:30WODR Barzkowice04:Kluczevia II Stargard
-
25 sie17:00Orzeł Grzędzice13:Orkan Dalewo
-
26 sie14:00Orzeł Małkocin52:Unia Stargard
-
26 sie16:00Rolpol Chlebowo11:Saturn Szadzko
-
26 sie17:00Orzeł Pęzino51:Zjednoczeni Kobylanka
-
01 wrz13:00Rolpol Chlebowo01:Orkan Dalewo
-
01 wrz16:00Orzeł Pęzino61:Płomień Lisowo
-
01 wrz16:00Czarni Marianowo10:WODR Barzkowice
-
01 wrz17:00Unia Stargard12:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
02 wrz11:00Kluczevia II Stargard04:Orzeł Grzędzice
-
02 wrz14:00Saturn Szadzko04:Orzeł Małkocin
-
02 wrz16:00Zjednoczeni Kobylanka31:Zorza Tychowo
-
08 wrz15:30Zorza Tychowo17:Orzeł Pęzino
-
08 wrz16:00WODR Barzkowice31:Zjednoczeni Kobylanka
-
08 wrz16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa51:Saturn Szadzko
-
08 wrz17:00Orzeł Grzędzice50:Czarni Marianowo
-
09 wrz14:00Orzeł Małkocin00:Orkan Dalewo
-
09 wrz15:00Płomień Lisowo41:Unia Stargard
-
09 wrz16:00Rolpol Chlebowo03:Kluczevia II Stargard
-
15 wrz15:30Zorza Tychowo12:WODR Barzkowice
-
15 wrz16:00Orzeł Pęzino21:Unia Stargard
-
15 wrz16:00Czarni Marianowo33:Rolpol Chlebowo
-
16 wrz14:00Saturn Szadzko13:Płomień Lisowo
-
16 wrz15:00Kluczevia II Stargard41:Orzeł Małkocin
-
16 wrz15:30Orkan Dalewo46:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
16 wrz16:00Zjednoczeni Kobylanka50:Orzeł Grzędzice
-
22 wrz15:00Unia Stargard52:Saturn Szadzko
-
22 wrz16:00WODR Barzkowice03:Orzeł Pęzino
-
22 wrz16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa01:Kluczevia II Stargard
-
22 wrz17:00Orzeł Grzędzice12:Zorza Tychowo
-
23 wrz14:00Orzeł Małkocin40:Czarni Marianowo
-
23 wrz15:00Płomień Lisowo22:Orkan Dalewo
-
23 wrz16:00Rolpol Chlebowo34:Zjednoczeni Kobylanka
-
29 wrz11:00Orzeł Pęzino90:Saturn Szadzko
-
29 wrz15:00Czarni Marianowo27:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
29 wrz15:30Zorza Tychowo53:Rolpol Chlebowo
-
29 wrz16:00WODR Barzkowice02:Orzeł Grzędzice
-
30 wrz15:00Kluczevia II Stargard31:Płomień Lisowo
-
30 wrz15:00Zjednoczeni Kobylanka43:Orzeł Małkocin
-
30 wrz15:30Orkan Dalewo11:Unia Stargard
-
06 paź15:00Orzeł Małkocin42:Zorza Tychowo
-
06 paź16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa11:Zjednoczeni Kobylanka
-
06 paź16:30Orzeł Grzędzice12:Orzeł Pęzino
-
06 paź16:30Unia Stargard20:Kluczevia II Stargard
-
07 paź14:00Saturn Szadzko23:Orkan Dalewo
-
07 paź15:00Rolpol Chlebowo32:WODR Barzkowice
-
07 paź15:00Płomień Lisowo112:Czarni Marianowo
-
13 paź14:30Zorza Tychowo18:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
13 paź15:00Czarni Marianowo11:Unia Stargard
-
13 paź15:30Orzeł Pęzino01:Orkan Dalewo
-
13 paź16:00WODR Barzkowice14:Orzeł Małkocin
-
14 paź11:00Orzeł Grzędzice12:Rolpol Chlebowo
-
14 paź15:00Kluczevia II Stargard01:Saturn Szadzko
-
14 paź15:00Zjednoczeni Kobylanka71:Płomień Lisowo
-
20 paź15:00Dąbrovia Stara Dąbrowa50:WODR Barzkowice
-
21 paź13:00Saturn Szadzko13:Czarni Marianowo
-
21 paź14:00Orzeł Małkocin10:Orzeł Grzędzice
-
21 paź14:00Płomień Lisowo20:Zorza Tychowo
-
21 paź15:00Rolpol Chlebowo06:Orzeł Pęzino
-
21 paź15:30Orkan Dalewo21:Kluczevia II Stargard
-
21 paź17:30Unia Stargard23:Zjednoczeni Kobylanka
-
27 paź14:00Orzeł Pęzino30:Kluczevia II Stargard
-
27 paź14:00Zorza Tychowo22:Unia Stargard
-
27 paź15:00Czarni Marianowo03:Orkan Dalewo
-
27 paź15:30WODR Barzkowice32:Płomień Lisowo
-
27 paź15:30Orzeł Grzędzice11:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
28 paź14:00Zjednoczeni Kobylanka53:Saturn Szadzko
-
28 paź14:00Rolpol Chlebowo03:Orzeł Małkocin
-
03 lis15:00Unia Stargard31:WODR Barzkowice
-
04 lis11:00Kluczevia II Stargard31:Czarni Marianowo
-
04 lis13:00Saturn Szadzko43:Zorza Tychowo
-
04 lis14:00Orzeł Małkocin12:Orzeł Pęzino
-
04 lis14:00Dąbrovia Stara Dąbrowa91:Rolpol Chlebowo
-
04 lis14:00Płomień Lisowo05:Orzeł Grzędzice
-
04 lis14:30Orkan Dalewo04:Zjednoczeni Kobylanka
-
10 lis13:00Zorza Tychowo25:Orkan Dalewo
-
11 lis13:30Orzeł Pęzino40:Czarni Marianowo
-
11 lis14:00Zjednoczeni Kobylanka51:Kluczevia II Stargard
-
11 lis14:00WODR Barzkowice31:Saturn Szadzko
-
11 lis14:00Rolpol Chlebowo03:Płomień Lisowo
-
11 lis14:00Orzeł Małkocin10:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
24 lis14:00Orzeł Grzędzice32:Unia Stargard
-
17 lis14:00Czarni Marianowo02:Zjednoczeni Kobylanka
-
18 lis11:00Kluczevia II Stargard121:Zorza Tychowo
-
18 lis13:00Saturn Szadzko44:Orzeł Grzędzice
-
18 lis14:00Dąbrovia Stara Dąbrowa23:Orzeł Pęzino
-
18 lis14:00Płomień Lisowo32:Orzeł Małkocin
-
18 lis14:00Orkan Dalewo32:WODR Barzkowice
-
18 lis18:00Unia Stargard22:Rolpol Chlebowo
-
16 mar12:00Czarni Marianowo22:Zorza Tychowo
-
17 mar11:00Kluczevia II Stargard30:WODR Barzkowice
-
17 mar13:00Płomień Lisowo00:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
17 mar14:00Saturn Szadzko11:Rolpol Chlebowo
-
17 mar15:00Zjednoczeni Kobylanka21:Orzeł Pęzino
-
17 mar15:00Orkan Dalewo21:Orzeł Grzędzice
-
17 mar19:00Unia Stargard21:Orzeł Małkocin
-
23 mar15:00Zorza Tychowo04:Zjednoczeni Kobylanka
-
23 mar16:00WODR Barzkowice00:Czarni Marianowo
-
24 mar11:00Orzeł Grzędzice12:Kluczevia II Stargard
-
24 mar13:00Płomień Lisowo20:Orzeł Pęzino
-
24 mar14:00Dąbrovia Stara Dąbrowa80:Unia Stargard
-
24 mar15:00Orzeł Małkocin44:Saturn Szadzko
-
24 mar15:00Orkan Dalewo30:Rolpol Chlebowo
-
30 mar12:00Czarni Marianowo07:Orzeł Grzędzice
-
30 mar15:00Orzeł Pęzino80:Zorza Tychowo
-
31 mar11:00Kluczevia II Stargard31:Rolpol Chlebowo
-
31 mar14:00Saturn Szadzko14:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
31 mar15:00Zjednoczeni Kobylanka30:WODR Barzkowice
-
31 mar15:30Orkan Dalewo10:Orzeł Małkocin
-
31 mar19:00Unia Stargard33:Płomień Lisowo
-
06 kwi15:00Dąbrovia Stara Dąbrowa10:Orkan Dalewo
-
07 kwi11:00Orzeł Grzędzice21:Zjednoczeni Kobylanka
-
07 kwi13:00Płomień Lisowo20:Saturn Szadzko
-
07 kwi14:00Rolpol Chlebowo00:Czarni Marianowo
-
07 kwi15:00Orzeł Małkocin03:Kluczevia II Stargard
-
07 kwi16:00WODR Barzkowice63:Zorza Tychowo
-
07 kwi17:00Unia Stargard15:Orzeł Pęzino
-
13 kwi12:00Czarni Marianowo24:Orzeł Małkocin
-
13 kwi15:00Orzeł Pęzino80:WODR Barzkowice
-
13 kwi15:00Zorza Tychowo02:Orzeł Grzędzice
-
14 kwi11:00Kluczevia II Stargard02:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
14 kwi14:00Saturn Szadzko10:Unia Stargard
-
14 kwi15:00Zjednoczeni Kobylanka51:Rolpol Chlebowo
-
14 kwi16:00Orkan Dalewo11:Płomień Lisowo
-
27 kwi11:00Saturn Szadzko02:Orzeł Pęzino
-
27 kwi16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa21:Czarni Marianowo
-
27 kwi16:00Orzeł Grzędzice11:WODR Barzkowice
-
27 kwi17:30Unia Stargard34:Orkan Dalewo
-
28 kwi13:00Płomień Lisowo30:Kluczevia II Stargard
-
28 kwi14:00Rolpol Chlebowo01:Zorza Tychowo
-
28 kwi15:00Orzeł Małkocin41:Zjednoczeni Kobylanka
-
04 maj12:00Czarni Marianowo00:Płomień Lisowo
-
04 maj15:00Zorza Tychowo25:Orzeł Małkocin
-
04 maj16:00Orzeł Pęzino11:Orzeł Grzędzice
-
05 maj16:00WODR Barzkowice30:Rolpol Chlebowo
-
05 maj16:00Zjednoczeni Kobylanka11:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
05 maj16:00Orkan Dalewo60:Saturn Szadzko
-
05 maj17:00Kluczevia II Stargard20:Unia Stargard
-
11 maj16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa102:Zorza Tychowo
-
12 maj13:00Płomień Lisowo41:Zjednoczeni Kobylanka
-
12 maj14:00Rolpol Chlebowo13:Orzeł Grzędzice
-
12 maj15:00Saturn Szadzko13:Kluczevia II Stargard
-
12 maj15:00Orzeł Małkocin40:WODR Barzkowice
-
12 maj16:00Orkan Dalewo02:Orzeł Pęzino
-
12 maj19:00Unia Stargard41:Czarni Marianowo
-
18 maj12:00Czarni Marianowo42:Saturn Szadzko
-
18 maj15:00Zorza Tychowo02:Płomień Lisowo
-
18 maj16:00Orzeł Pęzino30:Rolpol Chlebowo
-
18 maj16:00Orzeł Grzędzice11:Orzeł Małkocin
-
19 maj11:00Kluczevia II Stargard41:Orkan Dalewo
-
19 maj16:00WODR Barzkowice15:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
19 maj16:00Zjednoczeni Kobylanka11:Unia Stargard
-
25 maj16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa11:Orzeł Grzędzice
-
26 maj11:00Kluczevia II Stargard33:Orzeł Pęzino
-
26 maj13:00Płomień Lisowo51:WODR Barzkowice
-
26 maj15:00Saturn Szadzko13:Zjednoczeni Kobylanka
-
26 maj15:00Orzeł Małkocin62:Rolpol Chlebowo
-
26 maj16:00Orkan Dalewo31:Czarni Marianowo
-
26 maj16:30Unia Stargard71:Zorza Tychowo
-
01 cze12:00Czarni Marianowo04:Kluczevia II Stargard
-
01 cze14:00Orzeł Pęzino30:Orzeł Małkocin
-
02 cze11:00Orzeł Grzędzice11:Płomień Lisowo
-
02 cze15:00Zorza Tychowo00:Saturn Szadzko
-
02 cze16:00Rolpol Chlebowo14:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
02 cze16:00WODR Barzkowice01:Unia Stargard
-
02 cze16:00Zjednoczeni Kobylanka12:Orkan Dalewo
-
08 cze18:00Dąbrovia Stara Dąbrowa24:Orzeł Małkocin
-
09 cze11:00Kluczevia II Stargard81:Zjednoczeni Kobylanka
-
09 cze12:00Czarni Marianowo13:Orzeł Pęzino
-
09 cze13:00Płomień Lisowo50:Rolpol Chlebowo
-
09 cze15:00Saturn Szadzko02:WODR Barzkowice
-
09 cze16:00Orkan Dalewo62:Zorza Tychowo
-
09 cze17:30Unia Stargard02:Orzeł Grzędzice
-
16 cze16:00Orzeł Pęzino51:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
16 cze16:00Orzeł Małkocin34:Płomień Lisowo
-
16 cze16:00Rolpol Chlebowo11:Unia Stargard
-
16 cze16:00Orzeł Grzędzice60:Saturn Szadzko
-
16 cze16:00WODR Barzkowice17:Orkan Dalewo
-
16 cze16:00Zorza Tychowo05:Kluczevia II Stargard
-
16 cze16:00Zjednoczeni Kobylanka55:Czarni Marianowo