Zachodniopomorskie | Klasa okręgowa | Koszalin
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWRWPWWWWWWWWWWWWWWWRWRWRPRWWRWW
-
WWRWWWPRWWPWPWWRRWPRWWWWWPWWWWWW
-
WWWRWWWRRWWPRWRWPWWPWWRPPWWRWPWP
-
PPWPWPWPWPWWPPRWWWWWRWWRWWWPPWWW
-
WPWRWPWRWWPRWRWPWWRWPRRWPWWWPWPP
-
PWRWWWPWWRWWRWWRPWPWPWRRRWPPWWPP
-
-
WWPWWPPWWWPWWRPPWWRPWPWPWPWWPPPP
-
PWWWPWPWPPWPPWRWWPWPWPPRPRWWWPPW
-
WPWPWWPRPWRPWPWPPRWWPWRPPPRPPWWW
-
PPPRPPRWPPRPWPPPWPPWWRWWWPRWWWWP
-
-
PWPPPPWPWPPRRPPWPWPWPWPPPWWPPPPW
-
PPWWPPPWPRPWPPPPPPRPWRWPPPPWPRWP
-
WPPWPWPPPPPWPRWPWPPPPRRPPWPPRPWP
-
-
PPPPPRPPRPPPRPWRPPWPRPRPPPPPWPPR
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
144
52.94 %
144
52.94 %
Zwycięstwa gości
88
32.35 %
88
32.35 %
Remisy
40
14.71 %
40
14.71 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.47%
4 z 272
4 z 272
0.5
98.53%
268 z 272
268 z 272
6.99%
19 z 272
19 z 272
1.5
93.01%
253 z 272
253 z 272
22.06%
60 z 272
60 z 272
2.5
77.94%
212 z 272
212 z 272
44.85%
122 z 272
122 z 272
3.5
55.15%
150 z 272
150 z 272
59.56%
162 z 272
162 z 272
4.5
40.44%
110 z 272
110 z 272
72.06%
196 z 272
196 z 272
5.5
27.94%
76 z 272
76 z 272
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 20 | 7.35 % |
3:0 | 19 | 6.99 % |
1:1 | 18 | 6.62 % |
1:2 | 14 | 5.15 % |
3:1 | 14 | 5.15 % |
3:2 | 12 | 4.41 % |
2:0 | 12 | 4.41 % |
0:2 | 11 | 4.04 % |
1:3 | 11 | 4.04 % |
1:0 | 9 | 3.31 % |
0:3 | 9 | 3.31 % |
2:2 | 8 | 2.94 % |
3:3 | 8 | 2.94 % |
4:1 | 8 | 2.94 % |
0:1 | 6 | 2.21 % |
2:3 | 6 | 2.21 % |
5:2 | 5 | 1.84 % |
0:4 | 5 | 1.84 % |
6:1 | 5 | 1.84 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 4 | 1.47 % |
4:2 | 4 | 1.47 % |
5:1 | 4 | 1.47 % |
5:0 | 4 | 1.47 % |
6:0 | 4 | 1.47 % |
4:3 | 3 | 1.1 % |
2:4 | 3 | 1.1 % |
1:4 | 3 | 1.1 % |
2:5 | 3 | 1.1 % |
0:6 | 3 | 1.1 % |
4:4 | 2 | 0.74 % |
5:3 | 2 | 0.74 % |
4:0 | 2 | 0.74 % |
1:5 | 2 | 0.74 % |
2:6 | 2 | 0.74 % |
7:1 | 2 | 0.74 % |
7:0 | 2 | 0.74 % |
1:8 | 2 | 0.74 % |
10:0 | 2 | 0.74 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:4 | 1 | 0.37 % |
5:4 | 1 | 0.37 % |
3:5 | 1 | 0.37 % |
6:3 | 1 | 0.37 % |
0:5 | 1 | 0.37 % |
1:6 | 1 | 0.37 % |
7:2 | 1 | 0.37 % |
8:3 | 1 | 0.37 % |
1:7 | 1 | 0.37 % |
9:2 | 1 | 0.37 % |
8:0 | 1 | 0.37 % |
0:8 | 1 | 0.37 % |
1:9 | 1 | 0.37 % |
9:1 | 1 | 0.37 % |
9:0 | 1 | 0.37 % |
0:10 | 1 | 0.37 % |
11:0 | 1 | 0.37 % |
12:0 | 1 | 0.37 % |
13:1 | 1 | 0.37 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9942%Wygrana przynajmniej 1 bramką5724%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3515%Wygrana 3 bramkami i więcej4519%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
15 sie17:00Iskra Białogard01:Lech Czaplinek
-
15 sie17:00Calisia Kalisz Pomorski32:Mechanik Bobolice
-
15 sie17:00Wiekowianka Wiekowo15:Darłovia Darłowo
-
15 sie17:00Spójnia Świdwin32:Astra Ustronie Morskie
-
15 sie17:00Ikar Krosino13:Kotwica II Kołobrzeg
-
15 sie17:00Błonie Barwice21:Korona Człopa
-
15 sie17:00Wybrzeże Biesiekierz21:Wieża Postomino
-
15 sie17:00Saturn Mielno11:Olimp Złocieniec
-
18 sie11:00Iskra Białogard15:Sława Sławno
-
18 sie14:00Olimp Złocieniec25:Ikar Krosino
-
18 sie16:00Astra Ustronie Morskie10:Wiekowianka Wiekowo
-
18 sie17:00Lech Czaplinek50:Calisia Kalisz Pomorski
-
18 sie17:00Korona Człopa01:Wybrzeże Biesiekierz
-
18 sie17:00Kotwica II Kołobrzeg02:Błonie Barwice
-
18 sie17:00Darłovia Darłowo32:Saturn Mielno
-
18 sie17:00Mechanik Bobolice53:Spójnia Świdwin
-
24 sie18:00Wybrzeże Biesiekierz20:Kotwica II Kołobrzeg
-
25 sie14:00Calisia Kalisz Pomorski13:Sława Sławno
-
25 sie17:00Wiekowianka Wiekowo21:Mechanik Bobolice
-
25 sie17:00Spójnia Świdwin26:Lech Czaplinek
-
25 sie17:00Saturn Mielno04:Astra Ustronie Morskie
-
25 sie17:00Ikar Krosino33:Darłovia Darłowo
-
25 sie17:00Błonie Barwice61:Olimp Złocieniec
-
25 sie17:00Wieża Postomino41:Korona Człopa
-
01 wrz11:00Iskra Białogard31:Calisia Kalisz Pomorski
-
01 wrz16:00Astra Ustronie Morskie31:Ikar Krosino
-
01 wrz17:00Lech Czaplinek30:Wiekowianka Wiekowo
-
01 wrz17:00Kotwica II Kołobrzeg31:Wieża Postomino
-
01 wrz17:00Darłovia Darłowo41:Błonie Barwice
-
01 wrz17:00Mechanik Bobolice44:Saturn Mielno
-
01 wrz17:00Sława Sławno31:Spójnia Świdwin
-
02 wrz17:00Olimp Złocieniec52:Wybrzeże Biesiekierz
-
05 wrz17:45Wybrzeże Biesiekierz01:Darłovia Darłowo
-
08 wrz11:00Korona Człopa18:Kotwica II Kołobrzeg
-
08 wrz17:00Saturn Mielno04:Lech Czaplinek
-
08 wrz17:00Spójnia Świdwin12:Iskra Białogard
-
08 wrz17:00Wiekowianka Wiekowo20:Sława Sławno
-
08 wrz17:00Ikar Krosino41:Mechanik Bobolice
-
08 wrz17:00Błonie Barwice03:Astra Ustronie Morskie
-
08 wrz17:00Wieża Postomino41:Olimp Złocieniec
-
12 wrz17:30Lech Czaplinek20:Ikar Krosino
-
12 wrz17:30Olimp Złocieniec34:Korona Człopa
-
12 wrz17:30Darłovia Darłowo00:Wieża Postomino
-
12 wrz17:30Astra Ustronie Morskie11:Wybrzeże Biesiekierz
-
12 wrz17:30Mechanik Bobolice03:Błonie Barwice
-
12 wrz17:30Iskra Białogard13:Wiekowianka Wiekowo
-
12 wrz17:30Sława Sławno42:Saturn Mielno
-
12 wrz17:30Calisia Kalisz Pomorski12:Spójnia Świdwin
-
15 wrz16:00Błonie Barwice31:Lech Czaplinek
-
15 wrz16:00Ikar Krosino13:Sława Sławno
-
15 wrz16:00Wybrzeże Biesiekierz24:Mechanik Bobolice
-
15 wrz16:00Wieża Postomino30:Astra Ustronie Morskie
-
15 wrz16:00Korona Człopa43:Darłovia Darłowo
-
16 wrz11:00Kotwica II Kołobrzeg71:Olimp Złocieniec
-
16 wrz16:00Saturn Mielno10:Iskra Białogard
-
16 wrz17:00Wiekowianka Wiekowo30:Calisia Kalisz Pomorski
-
22 wrz11:00Darłovia Darłowo22:Kotwica II Kołobrzeg
-
22 wrz14:00Lech Czaplinek31:Wybrzeże Biesiekierz
-
22 wrz14:00Calisia Kalisz Pomorski44:Saturn Mielno
-
22 wrz16:00Sława Sławno02:Błonie Barwice
-
22 wrz16:00Iskra Białogard31:Ikar Krosino
-
22 wrz16:00Spójnia Świdwin32:Wiekowianka Wiekowo
-
23 wrz15:00Mechanik Bobolice24:Wieża Postomino
-
23 wrz16:00Astra Ustronie Morskie50:Korona Człopa
-
29 wrz14:00Olimp Złocieniec02:Darłovia Darłowo
-
29 wrz16:00Saturn Mielno10:Spójnia Świdwin
-
29 wrz16:00Błonie Barwice11:Iskra Białogard
-
29 wrz16:00Wybrzeże Biesiekierz12:Sława Sławno
-
29 wrz16:00Wieża Postomino35:Lech Czaplinek
-
29 wrz16:00Korona Człopa30:Mechanik Bobolice
-
29 wrz16:00Ikar Krosino13:Calisia Kalisz Pomorski
-
30 wrz11:00Kotwica II Kołobrzeg02:Astra Ustronie Morskie
-
06 paź13:00Spójnia Świdwin03:Ikar Krosino
-
06 paź14:00Calisia Kalisz Pomorski12:Błonie Barwice
-
06 paź15:00Lech Czaplinek31:Korona Człopa
-
06 paź15:00Mechanik Bobolice22:Kotwica II Kołobrzeg
-
06 paź15:00Iskra Białogard11:Wybrzeże Biesiekierz
-
06 paź15:00Wiekowianka Wiekowo51:Saturn Mielno
-
06 paź15:00Sława Sławno10:Wieża Postomino
-
06 paź16:00Astra Ustronie Morskie70:Olimp Złocieniec
-
13 paź14:00Olimp Złocieniec33:Mechanik Bobolice
-
13 paź15:00Ikar Krosino11:Wiekowianka Wiekowo
-
13 paź15:00Błonie Barwice20:Spójnia Świdwin
-
13 paź15:00Wybrzeże Biesiekierz90:Calisia Kalisz Pomorski
-
13 paź15:00Wieża Postomino11:Iskra Białogard
-
13 paź15:00Korona Człopa53:Sława Sławno
-
13 paź15:00Darłovia Darłowo33:Astra Ustronie Morskie
-
14 paź13:00Kotwica II Kołobrzeg12:Lech Czaplinek
-
20 paź11:00Iskra Białogard41:Korona Człopa
-
20 paź14:00Lech Czaplinek42:Olimp Złocieniec
-
20 paź14:00Calisia Kalisz Pomorski04:Wieża Postomino
-
20 paź15:00Mechanik Bobolice14:Darłovia Darłowo
-
20 paź15:00Spójnia Świdwin42:Wybrzeże Biesiekierz
-
20 paź15:00Sława Sławno10:Kotwica II Kołobrzeg
-
20 paź15:00Saturn Mielno13:Ikar Krosino
-
20 paź15:00Wiekowianka Wiekowo22:Błonie Barwice
-
27 paź14:00Olimp Złocieniec33:Sława Sławno
-
27 paź14:00Astra Ustronie Morskie61:Mechanik Bobolice
-
27 paź15:00Darłovia Darłowo22:Lech Czaplinek
-
27 paź15:00Wybrzeże Biesiekierz21:Wiekowianka Wiekowo
-
27 paź15:00Wieża Postomino131:Spójnia Świdwin
-
27 paź15:00Błonie Barwice61:Saturn Mielno
-
28 paź13:30Kotwica II Kołobrzeg51:Iskra Białogard
-
28 paź15:00Korona Człopa20:Calisia Kalisz Pomorski
-
03 lis13:00Calisia Kalisz Pomorski21:Kotwica II Kołobrzeg
-
03 lis14:00Lech Czaplinek13:Astra Ustronie Morskie
-
03 lis14:00Iskra Białogard30:Olimp Złocieniec
-
03 lis14:00Spójnia Świdwin20:Korona Człopa
-
03 lis14:00Sława Sławno02:Darłovia Darłowo
-
03 lis14:00Ikar Krosino23:Błonie Barwice
-
03 lis14:00Saturn Mielno02:Wybrzeże Biesiekierz
-
03 lis14:00Wiekowianka Wiekowo21:Wieża Postomino
-
10 lis11:00Kotwica II Kołobrzeg100:Spójnia Świdwin
-
10 lis11:00Darłovia Darłowo31:Iskra Białogard
-
10 lis13:00Astra Ustronie Morskie23:Sława Sławno
-
10 lis14:00Wybrzeże Biesiekierz11:Ikar Krosino
-
10 lis14:00Wieża Postomino71:Saturn Mielno
-
10 lis14:00Korona Człopa11:Wiekowianka Wiekowo
-
10 lis14:00Olimp Złocieniec21:Calisia Kalisz Pomorski
-
10 lis14:00Mechanik Bobolice01:Lech Czaplinek
-
17 lis13:00Calisia Kalisz Pomorski18:Darłovia Darłowo
-
17 lis14:00Sława Sławno32:Mechanik Bobolice
-
17 lis14:00Saturn Mielno12:Korona Człopa
-
17 lis14:00Błonie Barwice21:Wybrzeże Biesiekierz
-
17 lis14:00Spójnia Świdwin63:Olimp Złocieniec
-
17 lis14:00Iskra Białogard21:Astra Ustronie Morskie
-
17 lis14:00Ikar Krosino03:Wieża Postomino
-
17 lis14:00Wiekowianka Wiekowo30:Kotwica II Kołobrzeg
-
24 lis13:00Mechanik Bobolice32:Iskra Białogard
-
24 lis13:00Lech Czaplinek11:Sława Sławno
-
24 lis13:00Darłovia Darłowo61:Spójnia Świdwin
-
24 lis13:00Korona Człopa21:Ikar Krosino
-
24 lis13:00Olimp Złocieniec02:Wiekowianka Wiekowo
-
24 lis13:00Wieża Postomino13:Błonie Barwice
-
24 lis13:30Astra Ustronie Morskie100:Calisia Kalisz Pomorski
-
25 lis11:00Kotwica II Kołobrzeg60:Saturn Mielno
-
09 mar11:00Kotwica II Kołobrzeg41:Ikar Krosino
-
09 mar14:00Lech Czaplinek00:Iskra Białogard
-
09 mar14:00Mechanik Bobolice12:Calisia Kalisz Pomorski
-
09 mar14:00Astra Ustronie Morskie13:Spójnia Świdwin
-
09 mar14:00Darłovia Darłowo41:Wiekowianka Wiekowo
-
09 mar14:00Olimp Złocieniec11:Saturn Mielno
-
09 mar14:00Korona Człopa01:Błonie Barwice
-
09 mar14:00Wieża Postomino21:Wybrzeże Biesiekierz
-
16 mar14:00Błonie Barwice00:Kotwica II Kołobrzeg
-
16 mar14:00Saturn Mielno06:Darłovia Darłowo
-
16 mar14:00Calisia Kalisz Pomorski19:Lech Czaplinek
-
16 mar14:30Wybrzeże Biesiekierz21:Korona Człopa
-
16 mar15:00Sława Sławno12:Iskra Białogard
-
16 mar15:00Wiekowianka Wiekowo20:Astra Ustronie Morskie
-
17 mar12:00Spójnia Świdwin16:Mechanik Bobolice
-
29 maj18:00Ikar Krosino51:Olimp Złocieniec
-
23 mar14:00(walkower)
-
23 mar15:00Lech Czaplinek60:Spójnia Świdwin
-
23 mar15:00Mechanik Bobolice11:Wiekowianka Wiekowo
-
23 mar15:00Darłovia Darłowo60:Ikar Krosino
-
23 mar15:00Olimp Złocieniec52:Błonie Barwice
-
23 mar15:00Korona Człopa11:Wieża Postomino
-
24 mar11:00Kotwica II Kołobrzeg40:Wybrzeże Biesiekierz
-
24 mar14:00Astra Ustronie Morskie12:Saturn Mielno
-
30 mar15:00Wieża Postomino20:Kotwica II Kołobrzeg
-
30 mar15:00Wybrzeże Biesiekierz32:Olimp Złocieniec
-
30 mar15:00Błonie Barwice04:Darłovia Darłowo
-
30 mar15:00Ikar Krosino03:Astra Ustronie Morskie
-
30 mar15:00Saturn Mielno52:Mechanik Bobolice
-
30 mar15:00Spójnia Świdwin11:Sława Sławno
-
30 mar15:00Calisia Kalisz Pomorski02:Iskra Białogard
-
30 mar16:30Wiekowianka Wiekowo31:Lech Czaplinek
-
06 kwi14:00Lech Czaplinek20:Saturn Mielno
-
06 kwi14:00Astra Ustronie Morskie03:Błonie Barwice
-
06 kwi15:00Olimp Złocieniec11:Wieża Postomino
-
06 kwi16:00Sława Sławno33:Wiekowianka Wiekowo
-
06 kwi16:00Mechanik Bobolice21:Ikar Krosino
-
06 kwi16:00Darłovia Darłowo30:Wybrzeże Biesiekierz
-
06 kwi16:30Iskra Białogard11:Spójnia Świdwin
-
07 kwi11:00Kotwica II Kołobrzeg12:Korona Człopa
-
10 kwi17:30Korona Człopa10:Olimp Złocieniec
-
10 kwi17:30Wieża Postomino03:Darłovia Darłowo
-
10 kwi17:30Wybrzeże Biesiekierz00:Astra Ustronie Morskie
-
10 kwi17:30Błonie Barwice43:Mechanik Bobolice
-
10 kwi17:30Ikar Krosino32:Lech Czaplinek
-
10 kwi17:30
-
10 kwi17:30Wiekowianka Wiekowo02:Iskra Białogard
-
10 kwi17:30Spójnia Świdwin05:Calisia Kalisz Pomorski
-
13 kwi11:00Iskra Białogard30:Saturn Mielno
-
13 kwi14:00Astra Ustronie Morskie23:Wieża Postomino
-
13 kwi15:00Calisia Kalisz Pomorski13:Wiekowianka Wiekowo
-
13 kwi16:00Sława Sławno80:Ikar Krosino
-
13 kwi16:00Lech Czaplinek20:Błonie Barwice
-
13 kwi16:00Mechanik Bobolice01:Wybrzeże Biesiekierz
-
13 kwi16:00Darłovia Darłowo50:Korona Człopa
-
13 kwi16:00Olimp Złocieniec13:Kotwica II Kołobrzeg
-
20 kwi11:00Kotwica II Kołobrzeg06:Darłovia Darłowo
-
20 kwi11:00Wybrzeże Biesiekierz02:Lech Czaplinek
-
20 kwi16:00Korona Człopa20:Astra Ustronie Morskie
-
20 kwi16:00Wieża Postomino83:Mechanik Bobolice
-
20 kwi16:00Błonie Barwice21:Sława Sławno
-
20 kwi16:00Ikar Krosino22:Iskra Białogard
-
20 kwi16:00Saturn Mielno30:Calisia Kalisz Pomorski
-
20 kwi16:00Wiekowianka Wiekowo20:Spójnia Świdwin
-
27 kwi14:00Astra Ustronie Morskie21:Kotwica II Kołobrzeg
-
27 kwi15:00Calisia Kalisz Pomorski21:Ikar Krosino
-
27 kwi15:00Sława Sławno11:Wybrzeże Biesiekierz
-
27 kwi17:00Spójnia Świdwin54:Saturn Mielno
-
27 kwi17:00Iskra Białogard32:Błonie Barwice
-
27 kwi17:00Lech Czaplinek22:Wieża Postomino
-
27 kwi17:00Mechanik Bobolice02:Korona Człopa
-
27 kwi17:00Darłovia Darłowo72:Olimp Złocieniec
-
30 kwi18:30Wybrzeże Biesiekierz12:Iskra Białogard
-
01 maj11:00Olimp Złocieniec11:Astra Ustronie Morskie
-
01 maj11:00Kotwica II Kołobrzeg61:Mechanik Bobolice
-
01 maj12:00Wieża Postomino22:Sława Sławno
-
01 maj12:00Błonie Barwice40:Calisia Kalisz Pomorski
-
01 maj12:00Ikar Krosino91:Spójnia Świdwin
-
01 maj12:00Saturn Mielno11:Wiekowianka Wiekowo
-
01 maj16:00Korona Człopa31:Lech Czaplinek
-
04 maj11:00Iskra Białogard14:Wieża Postomino
-
04 maj14:00Lech Czaplinek30:Kotwica II Kołobrzeg
-
04 maj15:00Calisia Kalisz Pomorski03:Wybrzeże Biesiekierz
-
04 maj17:00Wiekowianka Wiekowo60:Ikar Krosino
-
04 maj17:00Spójnia Świdwin21:Błonie Barwice
-
04 maj17:00Sława Sławno10:Korona Człopa
-
04 maj17:00Mechanik Bobolice50:Olimp Złocieniec
-
05 maj15:00Astra Ustronie Morskie06:Darłovia Darłowo
-
11 maj17:00Darłovia Darłowo51:Mechanik Bobolice
-
11 maj17:00Olimp Złocieniec12:Lech Czaplinek
-
11 maj17:00Korona Człopa12:Iskra Białogard
-
11 maj17:00Wieża Postomino30:Calisia Kalisz Pomorski
-
11 maj17:00Wybrzeże Biesiekierz32:Spójnia Świdwin
-
11 maj17:00Błonie Barwice21:Wiekowianka Wiekowo
-
11 maj17:00Ikar Krosino04:Saturn Mielno
-
12 maj11:00Kotwica II Kołobrzeg92:Sława Sławno
-
18 maj15:00Calisia Kalisz Pomorski14:Korona Człopa
-
18 maj16:00Wiekowianka Wiekowo21:Wybrzeże Biesiekierz
-
18 maj16:00Lech Czaplinek32:Darłovia Darłowo
-
18 maj17:00Saturn Mielno32:Błonie Barwice
-
18 maj17:00Spójnia Świdwin08:Wieża Postomino
-
18 maj17:00Iskra Białogard30:Kotwica II Kołobrzeg
-
18 maj17:00Mechanik Bobolice52:Astra Ustronie Morskie
-
19 maj11:00Sława Sławno33:Olimp Złocieniec
-
25 maj14:00Astra Ustronie Morskie22:Lech Czaplinek
-
25 maj14:00Olimp Złocieniec12:Iskra Białogard
-
25 maj15:00Darłovia Darłowo31:Sława Sławno
-
25 maj17:00Korona Człopa110:Spójnia Świdwin
-
25 maj17:00Wieża Postomino33:Wiekowianka Wiekowo
-
25 maj17:00Wybrzeże Biesiekierz10:Saturn Mielno
-
25 maj17:00Błonie Barwice30:Ikar Krosino
-
26 maj11:00Kotwica II Kołobrzeg52:Calisia Kalisz Pomorski
-
29 maj18:00Spójnia Świdwin17:Kotwica II Kołobrzeg
-
01 cze15:00Calisia Kalisz Pomorski31:Olimp Złocieniec
-
01 cze15:00Iskra Białogard33:Darłovia Darłowo
-
01 cze16:00Lech Czaplinek70:Mechanik Bobolice
-
01 cze17:00Ikar Krosino43:Wybrzeże Biesiekierz
-
01 cze17:00Saturn Mielno23:Wieża Postomino
-
01 cze17:00Wiekowianka Wiekowo30:Korona Człopa
-
01 cze17:00Sława Sławno41:Astra Ustronie Morskie
-
06 cze18:30Astra Ustronie Morskie23:Iskra Białogard
-
08 cze17:00Mechanik Bobolice25:Sława Sławno
-
08 cze17:00Darłovia Darłowo120:Calisia Kalisz Pomorski
-
08 cze17:00Olimp Złocieniec24:Spójnia Świdwin
-
08 cze17:00Korona Człopa30:Saturn Mielno
-
08 cze17:00Wieża Postomino30:Ikar Krosino
-
08 cze17:00Wybrzeże Biesiekierz31:Błonie Barwice
-
09 cze11:00Kotwica II Kołobrzeg30:Wiekowianka Wiekowo
-
12 cze18:00Spójnia Świdwin010:Darłovia Darłowo
-
15 cze17:00Błonie Barwice26:Wieża Postomino
-
15 cze17:00Ikar Krosino25:Korona Człopa
-
15 cze17:00Saturn Mielno21:Kotwica II Kołobrzeg
-
15 cze17:00Wiekowianka Wiekowo30:Olimp Złocieniec
-
15 cze17:00Calisia Kalisz Pomorski42:Astra Ustronie Morskie
-
15 cze17:00Iskra Białogard23:Mechanik Bobolice
-
15 cze17:00Sława Sławno03:Lech Czaplinek