-
12 sie16:00Błękitni Pomierzyn12:Sokół Suliszewo
-
12 sie16:00Grom Giżyno44:Santos Kłębowiec
-
12 sie16:00Bytyń Nakielno21:Mirstal Mirosławiec
-
12 sie16:00Wicher Rąbino01:Redłovia Redło
-
12 sie16:00Drzewiarz Krosino03:Pionier Borne Sulinowo(walkower)
-
12 sie16:00Mechanik II/Iskra Bobolice37:Wrzos Wrzosowo
-
12 sie16:00Błękitni Gonne Małe03:Głaz Tychowo(walkower)
-
12 sie16:00Wicher Mierzym30:Fala Hen Gąski(walkower)
-
12 sie16:00Derby Karścino12:Pomorzanin Sławoborze
-
12 sie16:00Hajka Zegrze Pomorskie18:Vimobilia Będzino
-
12 sie16:00Płomień Pobłocie Wielkie35:Grot Gorawino
-
12 sie16:00Sokół Lulewice34:Płomień Myślino
-
12 sie16:00Syrena/Grot Rymań03:Resko Karcino(walkower)
-
12 sie16:00Wieża II Postomino23:Arkadia Malechowo
-
12 sie16:00Płomień Jeżyczki19:Victoria Sianów
-
12 sie16:00Derby Gwiazdowo25:Darpol Barzowice
-
12 sie16:00Olimpik/Mieszko Warszkowo30:Passat Bukowo Morskie(walkower)
-
12 sie16:00Mustang Korzystno14:Zefir Wyszewo
-
12 sie16:00Grom Świelino03:Hubertus Biały Bór(walkower)
-
12 sie16:00KP Drawsko Pomorskie06:Drzewiarz Świerczyna
-
29 sie18:00Sokół Suliszewo83:Spójnia Świdwin
-
29 sie18:00Santos Kłębowiec09:Lech Czaplinek
-
29 sie18:00Bytyń Nakielno15:Korona Człopa
-
29 sie18:00Redłovia Redło03:Olimp Złocieniec
-
29 sie18:00Pionier Borne Sulinowo03:Błonie Barwice
-
29 sie18:00Wrzos Wrzosowo42:Wybrzeże Biesiekierz
-
29 sie18:00Głaz Tychowo20:Victoria Sianów
-
29 sie18:00Pomorzanin Sławoborze44:Ikar Krosino
-
29 sie18:00Vimobilia Będzino71:Mechanik Bobolice
-
29 sie18:00Grot Gorawino24:Astra Ustronie Morskie
-
29 sie18:00Płomień Myślino33:Saturn Mielno
-
29 sie18:00Resko Karcino25:Kotwica II Kołobrzeg
-
29 sie18:00Arkadia Malechowo23:Zefir Wyszewo
-
29 sie18:00Darpol Barzowice11:Darłovia Darłowo
-
29 sie18:00Olimpik/Mieszko Warszkowo03:Sława Sławno(walkower)
-
29 sie18:00Hubertus Biały Bór30:Wiekowianka Wiekowo(walkower)
-
29 sie18:00Drzewiarz Świerczyna32:Calisia Kalisz Pomorski
-
05 wrz17:45Wicher Mierzym02:Iskra Białogard
-
- -?:?Kotwica II Kołobrzeg--:Bałtyk Koszalin
-
25 wrz17:00Saturn Mielno17:Rasel Dygowo
-
26 wrz16:45Sokół Suliszewo33:Błonie Barwice
-
26 wrz16:45Korona Człopa02:Lech Czaplinek
-
26 wrz16:45Hubertus Biały Bór11:Olimp Złocieniec
-
26 wrz16:45Wrzos Wrzosowo04:Sokół Karlino
-
26 wrz16:45Głaz Tychowo03:Pogoń Połczyn-Zdrój
-
26 wrz16:45Iskra Białogard02:GKS Manowo
-
26 wrz16:45Pomorzanin Sławoborze05:Orzeł Wałcz
-
26 wrz16:45Vimobilia Będzino25:Olimp Gościno
-
26 wrz16:45Astra Ustronie Morskie22:Gryf Polanów
-
26 wrz16:45Zefir Wyszewo41:Sława Sławno
-
26 wrz16:45Wieża Postomino14:Darłovia Darłowo
-
26 wrz16:45Drzewiarz Świerczyna13:MKP Szczecinek
-
02 mar13:00Olimp Złocieniec01:Gwardia Koszalin
-
02 mar13:00Orzeł Wałcz30:Gryf Polanów(walkower)
-
02 mar13:00Błonie Barwice05:Kotwica Kołobrzeg
-
02 mar13:00Sokół Karlino10:MKP Szczecinek
-
02 mar13:00Darłovia Darłowo11:Rasel Dygowo
-
02 mar13:00Zefir Wyszewo03:GKS Manowo
-
02 mar15:00Lech Czaplinek02:Bałtyk Koszalin
-
03 kwi17:00Pogoń Połczyn-Zdrój13:Olimp Gościno
-
17 kwi17:30GKS Manowo04:Kotwica Kołobrzeg
-
17 kwi17:30Darłovia Darłowo01:Bałtyk Koszalin
-
17 kwi17:30Orzeł Wałcz10:Olimp Gościno
-
24 kwi17:00Sokół Karlino01:Gwardia Koszalin