-
18 sie17:00Orzeł Prusinowo04:Bizon Cerkwica
-
19 sie14:30Kasta Majowe13:Odrzanka Radziszewo
-
19 sie17:00Sparta II Gryfice36:Bałtyk Gostyń
-
19 sie17:00Zieloni Wyszobór42:Jastrząb Łosośnica
-
19 sie17:00Światowid II Łobez16:Sowianka Sowno
-
19 sie17:00Sparta Skalin17:Zjednoczeni Kobylanka
-
19 sie17:00Dęby Rogowo10:Jedność Przewłoki
-
19 sie17:00Sparta Sobiemyśl03:Grot Gardno(walkower)
-
19 sie17:00Chrobry Boleszkowice06:Mieszko Mieszkowice
-
19 sie17:00Salos Szczecin33:Orzeł Pęzino
-
19 sie17:00Pionier Szczecin14:LZS Kołbaskowo
-
19 sie17:00WODR Barzkowice42:Radowia Radowo Małe
-
19 sie17:00Orzeł Małkocin00:Orzeł Grzędzice
-
19 sie17:00Chemik II Police22:Znicz Niedźwiedź
-
19 sie17:00Hanza Goleniów31:Promień Mosty
-
19 sie17:00Koral Mostkowo35:Fagus Kołbacz
-
19 sie17:00Czarni 44 Szczecin11:Vielgovia Szczecin
-
19 sie17:00Płomień Lisowo03:Rolpol Chlebowo
-
19 sie17:00KS Wołczkowo-Bezrzecze37:Tanowia Tanowo
-
19 sie17:00Sokół Sokoliniec25:Aquila Szczecin
-
19 sie17:00Tywa Swobnica014:Iskra Banie
-
19 sie17:00Znicz Wysoka Kamieńska10:Prawobrzeże Świnoujście
-
19 sie17:00Łabędź Widuchowa23:Piast Piaseczno
-
19 sie17:00Czarni Czarnówko04:Rurzyca Nawodna
-
19 sie17:00Unia II Dolice54:Bryza Reńsko
-
19 sie17:00Wicher Przelewice51:GKS Golenice
-
19 sie17:00Mechanik Warnice11:Unia Swochowo
-
19 sie17:00Korona Stuchowo30:Sarmata Dobra
-
- -?:?KP Przecław03:Błękit Pniewo(walkower)
-
- -?:?WODR Barzkowice03:Piast Chociwel(walkower)
-
- -?:?Ina Nadarzyn30:Drawa Drawno(walkower)
-
- -?:?Rurzyca Nawodna30:Sęp Brzesko(walkower)
-
05 wrz17:30Bałtyk Gostyń07:Błękitni Trzygłów
-
05 wrz17:30Zieloni Wyszobór014:Wybrzeże Rewalskie Rewal
-
05 wrz17:30Sowianka Sowno011:Wicher Brojce
-
05 wrz17:30Hanza Goleniów13:Polonia Płoty
-
05 wrz17:30Znicz Wysoka Kamieńska14:Jantar Dziwnów
-
05 wrz17:30Bizon Cerkwica114:Flota Świnoujście
-
05 wrz17:30Korona Stuchowo00:Sparta Gryfice
-
05 wrz17:30Dąb Dębice40:Ina Ińsko
-
05 wrz17:30Orzeł Łożnica01:Światowid 63 Łobez
-
05 wrz17:30Dęby Rogowo01:Masovia Maszewo
-
05 wrz17:30Zjednoczeni Kobylanka20:Arkonia Szczecin
-
05 wrz17:30Fagus Kołbacz42:Pomorzanin Nowogard
-
05 wrz17:30LZS Kołbaskowo37:Ehrle Dobra Szczecińska
-
05 wrz17:30Salos Szczecin05:Mewa Resko
-
05 wrz17:30Odrzanka Radziszewo13:Stal Szczecin
-
05 wrz17:30Czarni 44 Szczecin13:Jeziorak Szczecin
-
05 wrz17:30Tanowia Tanowo23:Mierzynianka Mierzyn
-
05 wrz17:30Aquila Szczecin32:OKS Goleniów
-
05 wrz17:30Energetyk Gryfino14:Ogniwo Babinek
-
05 wrz17:30Orzeł Małkocin12:Unia Dolice
-
05 wrz17:30Rolpol Chlebowo03:Orkan Suchań(walkower)
-
05 wrz17:30Mechanik Warnice02:Sokół Pyrzyce
-
05 wrz17:30Świt Barnimie16:Biali Sądów
-
05 wrz17:30Klon Krzęcin23:Zorza Dobrzany
-
05 wrz17:30Grot Gardno15:Odra Chojna
-
05 wrz17:30Wicher Przelewice21:CRS Barlinek
-
05 wrz17:30Mieszko Mieszkowice23:Zieloni Zielin
-
05 wrz17:30Iskra Banie42:Dąb Dębno
-
05 wrz17:30Unia II Dolice15:Kłos Pełczyce
-
05 wrz17:30Piast Piaseczno14:Polonia Giżyn
-
05 wrz17:30Santos Sarbinowo04:Piast Karsko
-
05 wrz17:30Czcibor Cedynia01:Osadnik Myślibórz
-
05 wrz17:30Stal Lipiany43:Gavia Choszczno
-
05 wrz18:00Fala Międzyzdroje12:Iskra Golczewo
-
05 wrz18:30Iskierka Szczecin61:Znicz Niedźwiedź
-
- -?:?Błękitni Trzygłów03:Wybrzeże Rewalskie Rewal(walkower)
-
- -?:?Piast Chociwel03:Unia Dolice(walkower)
-
- -?:?Polonia Giżyn03:Rurzyca Nawodna(walkower)
-
19 wrz17:00Polonia Płoty34:Wicher Brojce
-
19 wrz17:00Jantar Dziwnów01:Flota Świnoujście
-
19 wrz17:00Sparta Gryfice10:Iskra Golczewo
-
19 wrz17:00Dąb Dębice24:Światowid 63 Łobez
-
19 wrz17:00Zjednoczeni Kobylanka23:Masovia Maszewo
-
19 wrz17:00Fagus Kołbacz14:Ehrle Dobra Szczecińska
-
19 wrz17:00Mewa Resko26:Iskierka Szczecin
-
19 wrz17:00Stal Szczecin91:Jeziorak Szczecin
-
19 wrz17:00Aquila Szczecin22:Mierzynianka Mierzyn
-
19 wrz17:00Błękit Pniewo00:Ogniwo Babinek
-
19 wrz17:00Orkan Suchań30:Sokół Pyrzyce(walkower)
-
19 wrz17:00Biali Sądów04:Zorza Dobrzany
-
19 wrz17:00Iskra Banie30:Zieloni Zielin(walkower)
-
19 wrz17:00Ina Nadarzyn00:Kłos Pełczyce
-
19 wrz17:00Piast Karsko33:Osadnik Myślibórz
-
19 wrz17:30Wicher Przelewice25:Odra Chojna
-
01 gru13:00Wicher Brojce01:Pogoń II Szczecin
-
01 gru13:00Masovia Maszewo25:Gryf Kamień Pomorski
-
01 gru13:00Rurzyca Nawodna13:Stal Szczecin
-
01 gru13:00Stal Lipiany11:Ina Goleniów
-
01 gru13:00Mierzynianka Mierzyn34:Sparta Węgorzyno
-
01 gru13:00Unia Dolice30:Morzycko Moryń(walkower)
-
01 gru13:00Wybrzeże Rewalskie Rewal10:Rega Trzebiatów
-
01 gru13:00Sparta Gryfice14:Kluczevia Stargard
-
01 gru13:00Piast Karsko63:Hutnik Szczecin
-
01 gru13:00Odra Chojna36:Orkan Suchań
-
01 gru13:00Iskierka Szczecin13:Błękitni II Stargard
-
08 gru16:00Kłos Pełczyce15:Zorza Dobrzany
-
12 lut18:00Ehrle Dobra Szczecińska08:Świt Szczecin
-
23 lut14:45Światowid 63 Łobez07:Chemik Police
-
24 lut15:00Błękit Pniewo02:Vineta Wolin
-
24 lut17:30Iskra Banie06:Flota Świnoujście
-
02 mar14:00Gryf Kamień Pomorski23:Pogoń II Szczecin
-
02 mar14:00Vineta Wolin03:Świt Szczecin
-
02 mar14:00Stal Lipiany04:Chemik Police
-
02 mar14:00Wybrzeże Rewalskie Rewal20:Zorza Dobrzany
-
02 mar14:00Piast Karsko02:Kluczevia Stargard
-
02 mar14:00Orkan Suchań14:Błękitni II Stargard
-
02 mar15:00Unia Dolice03:Sparta Węgorzyno
-
02 mar16:30
-
03 kwi17:00Flota Świnoujście22:Kluczevia Stargard
-
03 kwi17:00Wybrzeże Rewalskie Rewal03:Świt Szczecin
-
03 kwi17:00Sparta Węgorzyno13:Chemik Police
-
10 kwi17:00Błękitni II Stargard33:Pogoń II Szczecin