Łódzkie | Klasa A | Łódź I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaForma
-
WWWWWPWWRWWWW
-
WWWWWWWPRWWPW
-
WWWWPWPWWWWPW
-
PPWPWWWWRWWWW
-
PWWPPWWRRPWWW
-
WRWWWPPRWPPWW
-
WWPPWRWPPWWWP
-
PWPPWPWWPPWPP
-
PPPPPWPRWWPWP
-
PPPWPWRWWPPPP
-
WPWWPPPPPPPPW
-
PWPPWPPRRPPWP
-
PRWPPRRPPPPPP
-
PPPPPPPPRWPPP
Sezon 2019/20
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
42
23.08 %
42
23.08 %
Zwycięstwa gości
41
22.53 %
41
22.53 %
Remisy
99
54.4 %
99
54.4 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
50%
91 z 182
91 z 182
0.5
50%
91 z 182
91 z 182
52.75%
96 z 182
96 z 182
1.5
47.25%
86 z 182
86 z 182
56.04%
102 z 182
102 z 182
2.5
43.96%
80 z 182
80 z 182
65.93%
120 z 182
120 z 182
3.5
34.07%
62 z 182
62 z 182
71.98%
131 z 182
131 z 182
4.5
28.02%
51 z 182
51 z 182
79.67%
145 z 182
145 z 182
5.5
20.33%
37 z 182
37 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 91 | 50 % |
1:2 | 9 | 4.95 % |
7:0 | 5 | 2.75 % |
1:0 | 4 | 2.2 % |
3:1 | 4 | 2.2 % |
0:3 | 4 | 2.2 % |
2:2 | 3 | 1.65 % |
3:3 | 3 | 1.65 % |
3:2 | 3 | 1.65 % |
0:2 | 3 | 1.65 % |
3:5 | 3 | 1.65 % |
3:0 | 3 | 1.65 % |
4:1 | 3 | 1.65 % |
5:2 | 3 | 1.65 % |
0:5 | 3 | 1.65 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 2 | 1.1 % |
2:1 | 2 | 1.1 % |
3:4 | 2 | 1.1 % |
4:2 | 2 | 1.1 % |
1:4 | 2 | 1.1 % |
0:4 | 2 | 1.1 % |
1:5 | 2 | 1.1 % |
2:6 | 2 | 1.1 % |
5:0 | 2 | 1.1 % |
0:1 | 1 | 0.55 % |
2:3 | 1 | 0.55 % |
2:0 | 1 | 0.55 % |
1:3 | 1 | 0.55 % |
2:4 | 1 | 0.55 % |
2:5 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 1 | 0.55 % |
5:1 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
3:7 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
7:2 | 1 | 0.55 % |
6:0 | 1 | 0.55 % |
0:6 | 1 | 0.55 % |
0:7 | 1 | 0.55 % |
8:1 | 1 | 0.55 % |
1:9 | 1 | 0.55 % |
10:0 | 1 | 0.55 % |
13:1 | 1 | 0.55 % |
13:0 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola12572%Wygrana przynajmniej 1 bramką1710%Wygrana przynajmniej 2 bramkami116%Wygrana 3 bramkami i więcej2112%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
22 sie20:00KAS Konstantynów Łódzki52:Orzeł Piątkowisko
-
24 sie15:00Husaria Rzgów10:Victoria Łódź
-
24 sie17:00Orzeł Kazimierz60:Jutrzenka Bychlew
-
24 sie17:00Jagiellonia Tuszyn81:Włókniarz II Pabianice
-
25 sie17:00Iskra Dobroń30:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
04 wrz18:00Start Łódź19:AMII Nowosolna Łódź
-
05 wrz20:30Sparta Łódź21:AKS SMS Łódź
-
31 sie15:00Start Łódź07:Sparta Łódź
-
31 sie16:00AMII Nowosolna Łódź05:Włókniarz II Pabianice
-
31 sie16:00Jutrzenka Bychlew12:KAS Konstantynów Łódzki
-
31 sie17:00Orzeł Piątkowisko37:Jagiellonia Tuszyn
-
31 sie17:00Włókniarz Konstantynów Łódzki50:Husaria Rzgów
-
31 sie17:00AKS SMS Łódź51:Iskra Dobroń
-
01 wrz17:00Victoria Łódź13:Orzeł Kazimierz
-
07 wrz13:00Orzeł Kazimierz31:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
07 wrz16:00Jagiellonia Tuszyn30:Jutrzenka Bychlew
-
08 wrz11:00Iskra Dobroń131:Start Łódź
-
08 wrz17:00Husaria Rzgów03:AKS SMS Łódź
-
08 wrz17:00Włókniarz II Pabianice25:Orzeł Piątkowisko
-
08 wrz19:00Sparta Łódź03:AMII Nowosolna Łódź
-
08 wrz19:00KAS Konstantynów Łódzki31:Victoria Łódź
-
12 wrz18:00Jutrzenka Bychlew34:Włókniarz II Pabianice
-
13 wrz17:30AMII Nowosolna Łódź31:Orzeł Piątkowisko
-
14 wrz15:00Start Łódź10:Husaria Rzgów
-
14 wrz17:00Victoria Łódź14:Jagiellonia Tuszyn
-
14 wrz17:00Włókniarz Konstantynów Łódzki12:KAS Konstantynów Łódzki
-
14 wrz17:00AKS SMS Łódź42:Orzeł Kazimierz
-
15 wrz15:00Sparta Łódź04:Iskra Dobroń
-
19 wrz16:30Orzeł Piątkowisko35:Jutrzenka Bychlew
-
21 wrz15:00Orzeł Kazimierz22:Start Łódź
-
21 wrz15:30Iskra Dobroń50:AMII Nowosolna Łódź
-
21 wrz16:00Jagiellonia Tuszyn33:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
22 wrz16:00Włókniarz II Pabianice10:Victoria Łódź
-
22 wrz19:00Husaria Rzgów14:Sparta Łódź
-
23 wrz20:00KAS Konstantynów Łódzki22:AKS SMS Łódź
-
28 wrz15:00Start Łódź06:KAS Konstantynów Łódzki
-
28 wrz15:30Iskra Dobroń72:Husaria Rzgów
-
28 wrz16:00AMII Nowosolna Łódź12:Jutrzenka Bychlew
-
28 wrz16:00AKS SMS Łódź02:Jagiellonia Tuszyn
-
28 wrz17:00Victoria Łódź12:Orzeł Piątkowisko
-
28 wrz17:00Włókniarz Konstantynów Łódzki22:Włókniarz II Pabianice
-
29 wrz19:00Sparta Łódź33:Orzeł Kazimierz
-
04 paź20:30Husaria Rzgów04:AMII Nowosolna Łódź
-
04 paź20:30KAS Konstantynów Łódzki30:Sparta Łódź
-
05 paź15:00Orzeł Kazimierz32:Iskra Dobroń
-
05 paź16:00Jagiellonia Tuszyn41:Start Łódź
-
05 paź16:00Jutrzenka Bychlew11:Victoria Łódź
-
06 paź15:30Orzeł Piątkowisko31:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
09 paź20:00AKS SMS Łódź42:Włókniarz II Pabianice
-
11 paź20:30Husaria Rzgów35:Orzeł Kazimierz
-
12 paź15:00AMII Nowosolna Łódź33:Victoria Łódź
-
12 paź15:00Start Łódź12:Włókniarz II Pabianice
-
12 paź15:00Iskra Dobroń41:KAS Konstantynów Łódzki
-
12 paź16:00Włókniarz Konstantynów Łódzki03:Jutrzenka Bychlew
-
12 paź17:00AKS SMS Łódź70:Orzeł Piątkowisko
-
13 paź20:00Sparta Łódź15:Jagiellonia Tuszyn
-
18 paź20:30KAS Konstantynów Łódzki32:Husaria Rzgów
-
19 paź14:00Orzeł Piątkowisko70:Start Łódź
-
19 paź15:00Jagiellonia Tuszyn20:Iskra Dobroń
-
19 paź15:30Jutrzenka Bychlew26:AKS SMS Łódź
-
19 paź17:00Victoria Łódź12:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
20 paź15:00Włókniarz II Pabianice12:Sparta Łódź
-
23 lis13:00Orzeł Kazimierz24:AMII Nowosolna Łódź
-
25 paź20:30Husaria Rzgów61:Jagiellonia Tuszyn
-
26 paź14:30Start Łódź34:Jutrzenka Bychlew
-
26 paź15:00AMII Nowosolna Łódź62:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
26 paź15:00Iskra Dobroń100:Włókniarz II Pabianice
-
26 paź15:00Orzeł Kazimierz05:KAS Konstantynów Łódzki
-
26 paź17:00AKS SMS Łódź70:Victoria Łódź
-
26 paź19:00Sparta Łódź70:Orzeł Piątkowisko
-
30 paź17:00Włókniarz Konstantynów Łódzki02:AKS SMS Łódź
-
31 paź20:30KAS Konstantynów Łódzki40:AMII Nowosolna Łódź
-
02 lis13:30Jutrzenka Bychlew03:Sparta Łódź
-
02 lis14:00Jagiellonia Tuszyn41:Orzeł Kazimierz
-
02 lis14:00Orzeł Piątkowisko05:Iskra Dobroń
-
02 lis17:00Victoria Łódź21:Start Łódź
-
03 lis14:00Włókniarz II Pabianice12:Husaria Rzgów
-
06 lis20:00AKS SMS Łódź52:AMII Nowosolna Łódź
-
08 lis20:30Husaria Rzgów23:Orzeł Piątkowisko
-
08 lis21:00Sparta Łódź11:Victoria Łódź
-
09 lis13:00Iskra Dobroń70:Jutrzenka Bychlew
-
09 lis13:00Orzeł Kazimierz32:Włókniarz II Pabianice
-
09 lis13:30Start Łódź15:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
09 lis15:00KAS Konstantynów Łódzki10:Jagiellonia Tuszyn
-
15 lis20:30KAS Konstantynów Łódzki52:Włókniarz II Pabianice
-
16 lis13:00Jutrzenka Bychlew01:Husaria Rzgów
-
16 lis13:30Jagiellonia Tuszyn35:AMII Nowosolna Łódź
-
16 lis13:30Orzeł Piątkowisko12:Orzeł Kazimierz
-
16 lis15:00Włókniarz Konstantynów Łódzki26:Sparta Łódź
-
16 lis16:00AKS SMS Łódź130:Start Łódź
-
16 lis17:00Victoria Łódź02:Iskra Dobroń
-
28 mar?:?Victoria Łódźnie odbył sięHusaria Rzgów
-
28 mar15:00AMII Nowosolna Łódźnie odbył sięStart Łódź
-
28 mar15:00Jutrzenka Bychlewnie odbył sięOrzeł Kazimierz
-
28 mar16:00Orzeł Piątkowiskonie odbył sięKAS Konstantynów Łódzki
-
28 mar17:00Włókniarz Konstantynów Łódzkinie odbył sięIskra Dobroń
-
28 mar18:00AKS SMS Łódźnie odbył sięSparta Łódź
-
29 mar16:00Włókniarz II Pabianicenie odbył sięJagiellonia Tuszyn
-
03 kwi20:30KAS Konstantynów Łódzkinie odbył sięJutrzenka Bychlew
-
03 kwi20:30Husaria Rzgównie odbył sięWłókniarz Konstantynów Łódzki
-
04 kwi15:00Iskra Dobrońnie odbył sięAKS SMS Łódź
-
04 kwi16:00Jagiellonia Tuszynnie odbył sięOrzeł Piątkowisko
-
04 kwi16:00Orzeł Kazimierznie odbył sięVictoria Łódź
-
05 kwi16:30Włókniarz II Pabianicenie odbył sięAMII Nowosolna Łódź
-
05 kwi18:00Sparta Łódźnie odbył sięStart Łódź
-
08 kwi19:00AKS SMS Łódźnie odbył sięHusaria Rzgów
-
11 kwi?:?Victoria Łódźnie odbył sięKAS Konstantynów Łódzki
-
11 kwi15:00Start Łódźnie odbył sięIskra Dobroń
-
11 kwi16:00AMII Nowosolna Łódźnie odbył sięSparta Łódź
-
11 kwi16:00Jutrzenka Bychlewnie odbył sięJagiellonia Tuszyn
-
11 kwi16:30Orzeł Piątkowiskonie odbył sięWłókniarz II Pabianice
-
11 kwi17:00Włókniarz Konstantynów Łódzkinie odbył sięOrzeł Kazimierz
-
17 kwi20:30Husaria Rzgównie odbył sięStart Łódź
-
18 kwi14:00Iskra Dobrońnie odbył sięSparta Łódź
-
18 kwi16:00Jagiellonia Tuszynnie odbył sięVictoria Łódź
-
18 kwi16:00Orzeł Kazimierznie odbył sięAKS SMS Łódź
-
18 kwi17:00Orzeł Piątkowiskonie odbył sięAMII Nowosolna Łódź
-
18 kwi17:00KAS Konstantynów Łódzkinie odbył sięWłókniarz Konstantynów Łódzki
-
19 kwi17:00Włókniarz II Pabianicenie odbył sięJutrzenka Bychlew
-
24 kwi17:00Start Łódźnie odbył sięOrzeł Kazimierz
-
25 kwi?:?Victoria Łódźnie odbył sięWłókniarz II Pabianice
-
25 kwi16:00AMII Nowosolna Łódźnie odbył sięIskra Dobroń
-
25 kwi16:00Jutrzenka Bychlewnie odbył sięOrzeł Piątkowisko
-
25 kwi17:00AKS SMS Łódźnie odbył sięKAS Konstantynów Łódzki
-
25 kwi17:00Włókniarz Konstantynów Łódzkinie odbył sięJagiellonia Tuszyn
-
26 kwi18:00Sparta Łódźnie odbył sięHusaria Rzgów
-
30 kwi20:00KAS Konstantynów Łódzkinie odbył sięStart Łódź
-
01 maj20:30Husaria Rzgównie odbył sięIskra Dobroń
-
02 maj16:00Jutrzenka Bychlewnie odbył sięAMII Nowosolna Łódź
-
02 maj16:00Jagiellonia Tuszynnie odbył sięAKS SMS Łódź
-
02 maj16:00Orzeł Kazimierznie odbył sięSparta Łódź
-
02 maj17:30Orzeł Piątkowiskonie odbył sięVictoria Łódź
-
03 maj17:00Włókniarz II Pabianicenie odbył sięWłókniarz Konstantynów Łódzki
-
09 maj?:?Start Łódźnie odbył sięJagiellonia Tuszyn
-
09 maj?:?Victoria Łódźnie odbył sięJutrzenka Bychlew
-
09 maj15:00Iskra Dobrońnie odbył sięOrzeł Kazimierz
-
09 maj16:00AMII Nowosolna Łódźnie odbył sięHusaria Rzgów
-
09 maj17:00Włókniarz Konstantynów Łódzkinie odbył sięOrzeł Piątkowisko
-
10 maj17:00Włókniarz II Pabianicenie odbył sięAKS SMS Łódź
-
10 maj18:00Sparta Łódźnie odbył sięKAS Konstantynów Łódzki
-
15 maj20:00KAS Konstantynów Łódzkinie odbył sięIskra Dobroń
-
16 maj?:?Victoria Łódźnie odbył sięAMII Nowosolna Łódź
-
16 maj16:00Jutrzenka Bychlewnie odbył sięWłókniarz Konstantynów Łódzki
-
16 maj16:00Jagiellonia Tuszynnie odbył sięSparta Łódź
-
16 maj16:00Orzeł Kazimierznie odbył sięHusaria Rzgów
-
16 maj17:30Orzeł Piątkowiskonie odbył sięAKS SMS Łódź
-
17 maj17:00Włókniarz II Pabianice00:Start Łódź(anulowany)
-
22 maj20:30Husaria Rzgównie odbył sięKAS Konstantynów Łódzki
-
23 maj15:00Iskra Dobrońnie odbył sięJagiellonia Tuszyn
-
23 maj16:00AMII Nowosolna Łódźnie odbył sięOrzeł Kazimierz
-
23 maj16:00Start Łódźnie odbył sięOrzeł Piątkowisko
-
23 maj17:00Włókniarz Konstantynów Łódzkinie odbył sięVictoria Łódź
-
23 maj18:00AKS SMS Łódźnie odbył sięJutrzenka Bychlew
-
24 maj18:00Sparta Łódźnie odbył sięWłókniarz II Pabianice
-
29 maj20:30KAS Konstantynów Łódzkinie odbył sięOrzeł Kazimierz
-
30 maj?:?Victoria Łódźnie odbył sięAKS SMS Łódź
-
30 maj16:00Jutrzenka Bychlewnie odbył sięStart Łódź
-
30 maj16:00Jagiellonia Tuszynnie odbył sięHusaria Rzgów
-
30 maj17:00Włókniarz Konstantynów Łódzkinie odbył sięAMII Nowosolna Łódź
-
30 maj18:00Orzeł Piątkowiskonie odbył sięSparta Łódź
-
31 maj17:00Włókniarz II Pabianicenie odbył sięIskra Dobroń
-
05 cze20:30Husaria Rzgównie odbył sięWłókniarz II Pabianice
-
06 cze14:30AMII Nowosolna Łódźnie odbył sięKAS Konstantynów Łódzki
-
06 cze15:00Iskra Dobrońnie odbył sięOrzeł Piątkowisko
-
06 cze16:00Orzeł Kazimierznie odbył sięJagiellonia Tuszyn
-
06 cze16:00Start Łódźnie odbył sięVictoria Łódź
-
06 cze17:00AKS SMS Łódźnie odbył sięWłókniarz Konstantynów Łódzki
-
07 cze18:00Sparta Łódźnie odbył sięJutrzenka Bychlew
-
10 cze17:30AMII Nowosolna Łódźnie odbył sięAKS SMS Łódź
-
10 cze17:30Victoria Łódźnie odbył sięSparta Łódź
-
10 cze17:30Jutrzenka Bychlewnie odbył sięIskra Dobroń
-
10 cze17:30Włókniarz II Pabianicenie odbył sięOrzeł Kazimierz
-
10 cze17:30Jagiellonia Tuszynnie odbył sięKAS Konstantynów Łódzki
-
10 cze18:00Orzeł Piątkowiskonie odbył sięHusaria Rzgów
-
10 cze19:00Włókniarz Konstantynów Łódzkinie odbył sięStart Łódź
-
13 cze16:00AMII Nowosolna Łódźnie odbył sięJagiellonia Tuszyn
-
13 cze16:00Włókniarz II Pabianicenie odbył sięKAS Konstantynów Łódzki
-
13 cze16:00Orzeł Kazimierznie odbył sięOrzeł Piątkowisko
-
13 cze16:00Husaria Rzgównie odbył sięJutrzenka Bychlew
-
13 cze16:00Iskra Dobrońnie odbył sięVictoria Łódź
-
13 cze16:00Sparta Łódźnie odbył sięWłókniarz Konstantynów Łódzki
-
13 cze16:00Start Łódźnie odbył sięAKS SMS Łódź