Łódzkie | Klasa B | Łódź II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
22
31.88 %
Zwycięstwa gości
18
26.09 %
Remisy
29
42.03 %

Bramki

Gospodarzy
160
średnia: 2.32
Gości
143
średnia: 2.07

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
34.78%
24 z 69
0.5
65.22%
45 z 69
34.78%
24 z 69
1.5
65.22%
45 z 69
36.23%
25 z 69
2.5
63.77%
44 z 69
42.03%
29 z 69
3.5
57.97%
40 z 69
50.72%
35 z 69
4.5
49.28%
34 z 69
60.87%
42 z 69
5.5
39.13%
27 z 69

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 24 34.78 %
5:3 4 5.8 %
3:3 3 4.35 %
1:3 3 4.35 %
1:4 3 4.35 %
2:2 2 2.9 %
2:1 2 2.9 %
2:3 2 2.9 %
2:4 2 2.9 %
5:1 2 2.9 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 2 2.9 %
6:0 2 2.9 %
4:5 1 1.45 %
2:0 1 1.45 %
4:6 1 1.45 %
0:3 1 1.45 %
3:0 1 1.45 %
4:1 1 1.45 %
0:4 1 1.45 %
7:3 1 1.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:4 1 1.45 %
0:5 1 1.45 %
7:2 1 1.45 %
7:1 1 1.45 %
1:7 1 1.45 %
8:2 1 1.45 %
9:0 1 1.45 %
11:1 1 1.45 %
0:15 1 1.45 %
0:16 1 1.45 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    34
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    5
    8%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    23%
  • 24
    17:00
    Górnik Łęczyca
    9
    0
    :
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
  • 25
    11:00
    Zryw Śliwniki
    2
    3
    :
    LKS Dąbrówka
  • 25
    12:00
    Orzeł Wróblew
    8
    2
    :
    GKS Byszew
  • 27
    11:00
    LKS Modlna
    3
    3
    :
    Kanarki Małachowice
  • 27
    11:00
    Santos Czerchów
    6
    2
    :
    Sokół Skromnica
  • 01
    11:00
    LKS Dąbrówka
    5
    3
    :
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
  • 01
    11:00
    Kanarki Małachowice
    7
    2
    :
    Santos Czerchów
  • 01
    11:00
    Zryw Śliwniki
    5
    3
    :
    Orzeł Wróblew
  • 01
    12:00
    Sokół Skromnica
    0
    16
    :
    Górnik Łęczyca
  • 01
    13:00
    GKS Byszew
    1
    4
    :
    LKS Modlna
  • 07
    17:00
    Górnik Łęczyca
    6
    2
    :
    Kanarki Małachowice
  • 08
    11:00
    LKS Modlna
    2
    4
    :
    Zryw Śliwniki
  • 08
    11:00
    Santos Czerchów
    4
    6
    :
    GKS Byszew
  • 08
    11:00
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
    5
    1
    :
    Sokół Skromnica
  • 08
    12:00
    Orzeł Wróblew
    0
    4
    :
    LKS Dąbrówka
  • 15
    11:00
    LKS Dąbrówka
    11
    1
    :
    Sokół Skromnica
  • 15
    11:00
    Kanarki Małachowice
    6
    0
    :
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
  • 15
    11:00
    Zryw Śliwniki
    2
    1
    :
    Santos Czerchów
  • 15
    12:00
    Orzeł Wróblew
    2
    2
    :
    LKS Modlna
  • 15
    13:00
    GKS Byszew
    0
    5
    :
    Górnik Łęczyca
  • 21
    16:00
    Górnik Łęczyca
    5
    3
    :
    Zryw Śliwniki
  • 21
    16:00
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
    4
    1
    :
    GKS Byszew
  • 22
    11:00
    LKS Modlna
    1
    3
    :
    LKS Dąbrówka
  • 22
    11:00
    Santos Czerchów
    4
    5
    :
    Orzeł Wróblew
  • 22
    12:00
    Sokół Skromnica
    0
    15
    :
    Kanarki Małachowice
  • 28
    15:00
    GKS Byszew
    5
    1
    :
    Sokół Skromnica
  • 28
    15:00
    Zryw Śliwniki
    2
    3
    :
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
  • 29
    11:00
    LKS Dąbrówka
    2
    4
    :
    Kanarki Małachowice
  • 29
    11:00
    LKS Modlna
    7
    3
    :
    Santos Czerchów
  • 29
    12:00
    Orzeł Wróblew
    1
    4
    :
    Górnik Łęczyca
  • 05
    16:00
    Górnik Łęczyca
    6
    0
    :
    LKS Modlna
  • 06
    11:00
    Santos Czerchów
    0
    3
    :
    LKS Dąbrówka
  • 06
    11:00
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
    1
    4
    :
    Orzeł Wróblew
  • 06
    11:00
    Kanarki Małachowice
    3
    0
    :
    GKS Byszew
  • 06
    12:00
    Sokół Skromnica
    1
    3
    :
    Zryw Śliwniki
  • 13
    11:00
    LKS Dąbrówka
    7
    1
    :
    GKS Byszew
  • 13
    11:00
    Zryw Śliwniki
    1
    3
    :
    Kanarki Małachowice
  • 13
    11:00
    LKS Modlna
    2
    1
    :
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
  • 13
    11:00
    Santos Czerchów
    3
    3
    :
    Górnik Łęczyca
  • 13
    12:00
    Orzeł Wróblew
    5
    3
    :
    Sokół Skromnica
  • 19
    15:00
    Górnik Łęczyca
    2
    0
    :
    LKS Dąbrówka
  • 20
    11:00
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
    2
    2
    :
    Santos Czerchów
  • 20
    11:00
    Kanarki Małachowice
    8
    4
    :
    Orzeł Wróblew
  • 20
    12:00
    Sokół Skromnica
    1
    7
    :
    LKS Modlna
  • 20
    13:00
    GKS Byszew
    3
    3
    :
    Zryw Śliwniki
  • 05
    11:00
    LKS Dąbrówka
    nie odbył się
    Zryw Śliwniki
  • 05
    11:00
    Kanarki Małachowice
    nie odbył się
    LKS Modlna
  • 05
    12:00
    Sokół Skromnica
    nie odbył się
    Santos Czerchów
  • 05
    12:00
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
    nie odbył się
    Górnik Łęczyca
  • 05
    13:00
    GKS Byszew
    nie odbył się
    Orzeł Wróblew
  • 18
    17:00
    Górnik Łęczyca
    nie odbył się
    Sokół Skromnica
  • 19
    11:00
    Santos Czerchów
    nie odbył się
    Kanarki Małachowice
  • 19
    12:00
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
    nie odbył się
    LKS Dąbrówka
  • 19
    12:00
    LKS Modlna
    nie odbył się
    GKS Byszew
  • 19
    13:00
    Orzeł Wróblew
    nie odbył się
    Zryw Śliwniki
  • 25
    ?:?
    GKS Byszew
    nie odbył się
    Santos Czerchów
  • 26
    11:00
    LKS Dąbrówka
    nie odbył się
    Orzeł Wróblew
  • 26
    11:00
    Zryw Śliwniki
    nie odbył się
    LKS Modlna
  • 26
    11:00
    Kanarki Małachowice
    nie odbył się
    Górnik Łęczyca
  • 26
    12:00
    Sokół Skromnica
    nie odbył się
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
  • 02
    17:00
    Górnik Łęczyca
    nie odbył się
    GKS Byszew
  • 03
    11:00
    Santos Czerchów
    nie odbył się
    Zryw Śliwniki
  • 03
    12:00
    Sokół Skromnica
    nie odbył się
    LKS Dąbrówka
  • 03
    12:00
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
    nie odbył się
    Kanarki Małachowice
  • 03
    12:00
    LKS Modlna
    nie odbył się
    Orzeł Wróblew
  • 09
    ?:?
    Zryw Śliwniki
    -
    -
    :
    Górnik Łęczyca
  • 09
    ?:?
    GKS Byszew
    -
    -
    :
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
  • 10
    11:00
    LKS Dąbrówka
    -
    -
    :
    LKS Modlna
  • 10
    11:00
    Kanarki Małachowice
    -
    -
    :
    Sokół Skromnica
  • 10
    13:00
    Orzeł Wróblew
    -
    -
    :
    Santos Czerchów
  • 16
    17:00
    Górnik Łęczyca
    -
    -
    :
    Orzeł Wróblew
  • 17
    11:00
    Kanarki Małachowice
    0
    0
    :
    LKS Dąbrówka
    (anulowany)
  • 17
    11:00
    Santos Czerchów
    0
    0
    :
    LKS Modlna
    (anulowany)
  • 17
    12:00
    Sokół Skromnica
    0
    0
    :
    GKS Byszew
    (anulowany)
  • 17
    13:00
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
    0
    0
    :
    Zryw Śliwniki
    (anulowany)
  • 23
    ?:?
    Zryw Śliwniki
    -
    -
    :
    Sokół Skromnica
  • 23
    ?:?
    GKS Byszew
    -
    -
    :
    Kanarki Małachowice
  • 24
    11:00
    LKS Dąbrówka
    -
    -
    :
    Santos Czerchów
  • 24
    12:00
    LKS Modlna
    -
    -
    :
    Górnik Łęczyca
  • 24
    13:00
    Orzeł Wróblew
    -
    -
    :
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
  • 30
    ?:?
    GKS Byszew
    -
    -
    :
    LKS Dąbrówka
  • 30
    17:00
    Górnik Łęczyca
    -
    -
    :
    Santos Czerchów
  • 31
    11:00
    Kanarki Małachowice
    -
    -
    :
    Zryw Śliwniki
  • 31
    12:00
    Sokół Skromnica
    -
    -
    :
    Orzeł Wróblew
  • 31
    13:00
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
    -
    -
    :
    LKS Modlna
  • 06
    ?:?
    Zryw Śliwniki
    -
    -
    :
    GKS Byszew
  • 07
    11:00
    LKS Dąbrówka
    -
    -
    :
    Górnik Łęczyca
  • 07
    11:00
    Santos Czerchów
    -
    -
    :
    Iskra Góra Świętej Małgorzaty
  • 07
    12:00
    LKS Modlna
    -
    -
    :
    Sokół Skromnica
  • 07
    13:00
    Orzeł Wróblew
    -
    -
    :
    Kanarki Małachowice