Małopolskie | Klasa B | Myślenice I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
23
25.56 %
Zwycięstwa gości
19
21.11 %
Remisy
48
53.33 %

Bramki

Gospodarzy
116
średnia: 1.29
Gości
90
średnia: 1

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
50%
45 z 90
0.5
50%
45 z 90
55.56%
50 z 90
1.5
44.44%
40 z 90
56.67%
51 z 90
2.5
43.33%
39 z 90
65.56%
59 z 90
3.5
34.44%
31 z 90
75.56%
68 z 90
4.5
24.44%
22 z 90
86.67%
78 z 90
5.5
13.33%
12 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 45 50 %
3:1 5 5.56 %
1:2 4 4.44 %
1:0 3 3.33 %
3:2 3 3.33 %
4:1 3 3.33 %
0:1 2 2.22 %
2:4 2 2.22 %
0:3 2 2.22 %
1:4 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 2.22 %
2:2 1 1.11 %
3:3 1 1.11 %
4:4 1 1.11 %
2:1 1 1.11 %
2:3 1 1.11 %
0:2 1 1.11 %
1:3 1 1.11 %
4:2 1 1.11 %
3:0 1 1.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 1.11 %
4:0 1 1.11 %
0:4 1 1.11 %
0:5 1 1.11 %
1:6 1 1.11 %
7:1 1 1.11 %
10:2 1 1.11 %
9:0 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    60
    69%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    10%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    10%
  • 31
    17:00
    Radwan Skomielna Czarna
    0
    2
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 31
    17:00
    Orzeł II Myślenice
    1
    3
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 01
    16:00
    Raba II Dobczyce
    2
    4
    :
    Iskra Brzączowice
  • 01
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    4
    1
    :
    Jawor Jawornik
  • 01
    17:30
    Sęp Droginia
    3
    1
    :
    Cyrhla Krzczonów
  • 07
    14:00
    Jawor Jawornik
    1
    4
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 07
    17:00
    Sęp Droginia
    6
    0
    :
    Radwan Skomielna Czarna
  • 08
    15:00
    Cyrhla Krzczonów
    6
    0
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 08
    17:00
    Iskra Brzączowice
    4
    0
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 08
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    4
    4
    :
    Raba II Dobczyce
  • 14
    16:00
    Radwan Skomielna Czarna
    2
    3
    :
    Cyrhla Krzczonów
  • 15
    16:00
    Raba II Dobczyce
    0
    4
    :
    Sęp Droginia
  • 15
    16:00
    Orzeł II Myślenice
    3
    2
    :
    Iskra Brzączowice
  • 15
    16:30
    Karpaty II Siepraw
    2
    2
    :
    Jawor Jawornik
  • 15
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    3
    1
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 21
    16:30
    Sęp Droginia
    1
    0
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 22
    15:00
    Cyrhla Krzczonów
    4
    1
    :
    Jawor Jawornik
  • 22
    16:00
    Iskra Brzączowice
    10
    2
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 22
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    0
    5
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 25
    17:00
    Radwan Skomielna Czarna
    2
    4
    :
    Raba II Dobczyce
  • 28
    13:30
    Jawor Jawornik
    1
    2
    :
    Iskra Brzączowice
  • 29
    13:00
    Orzeł II Myślenice
    1
    2
    :
    Sęp Droginia
  • 29
    16:00
    Raba II Dobczyce
    3
    2
    :
    Cyrhla Krzczonów
  • 29
    16:00
    Orzeł Nowa Wieś
    4
    2
    :
    Radwan Skomielna Czarna
  • 29
    16:00
    Karpaty II Siepraw
    0
    3
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 05
    16:00
    Sęp Droginia
    7
    1
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 05
    16:00
    Raba II Dobczyce
    3
    2
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 06
    15:00
    Cyrhla Krzczonów
    1
    4
    :
    Iskra Brzączowice
  • 06
    15:00
    Radwan Skomielna Czarna
    3
    6
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 06
    16:00
    Grodzisko Raciechowice
    0
    1
    :
    Jawor Jawornik
  • 12
    15:00
    Jawor Jawornik
    2
    1
    :
    Sęp Droginia
  • 13
    15:00
    Orzeł Nowa Wieś
    3
    1
    :
    Cyrhla Krzczonów
  • 13
    15:00
    Karpaty II Siepraw
    1
    6
    :
    Radwan Skomielna Czarna
  • 13
    15:30
    Iskra Brzączowice
    4
    1
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 13
    16:00
    Orzeł II Myślenice
    3
    0
    :
    Raba II Dobczyce
  • 19
    15:00
    Radwan Skomielna Czarna
    1
    2
    :
    Jawor Jawornik
  • 19
    16:00
    Raba II Dobczyce
    3
    1
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 19
    16:00
    Orzeł Nowa Wieś
    3
    1
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 20
    14:00
    Cyrhla Krzczonów
    1
    0
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 20
    15:00
    Sęp Droginia
    0
    3
    :
    Iskra Brzączowice
  • 26
    14:00
    Jawor Jawornik
    0
    1
    :
    Raba II Dobczyce
  • 27
    14:00
    Orzeł II Myślenice
    1
    0
    :
    Cyrhla Krzczonów
  • 27
    14:00
    Karpaty II Siepraw
    1
    2
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 27
    14:00
    Iskra Brzączowice
    9
    0
    :
    Radwan Skomielna Czarna
  • 27
    14:00
    Grodzisko Raciechowice
    3
    3
    :
    Sęp Droginia
  • 19
    15:00
    Jawor Jawornik
    nie odbył się
    Orzeł Nowa Wieś
  • 19
    16:00
    Cyrhla Krzczonów
    nie odbył się
    Sęp Droginia
  • 19
    16:30
    Karpaty II Siepraw
    nie odbył się
    Orzeł II Myślenice
  • 19
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    nie odbył się
    Radwan Skomielna Czarna
  • 19
    17:00
    Iskra Brzączowice
    nie odbył się
    Raba II Dobczyce
  • 25
    15:00
    Radwan Skomielna Czarna
    nie odbył się
    Sęp Droginia
  • 26
    15:00
    Jawor Jawornik
    nie odbył się
    Orzeł II Myślenice
  • 26
    16:00
    Raba II Dobczyce
    nie odbył się
    Grodzisko Raciechowice
  • 26
    17:00
    Karpaty II Siepraw
    nie odbył się
    Cyrhla Krzczonów
  • 26
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    nie odbył się
    Iskra Brzączowice
  • 02
    16:00
    Sęp Droginia
    nie odbył się
    Raba II Dobczyce
  • 03
    15:00
    Jawor Jawornik
    nie odbył się
    Karpaty II Siepraw
  • 03
    16:00
    Cyrhla Krzczonów
    nie odbył się
    Radwan Skomielna Czarna
  • 03
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    nie odbył się
    Orzeł Nowa Wieś
  • 03
    17:00
    Iskra Brzączowice
    nie odbył się
    Orzeł II Myślenice
  • 09
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    nie odbył się
    Sęp Droginia
  • 10
    15:00
    Jawor Jawornik
    nie odbył się
    Cyrhla Krzczonów
  • 10
    16:00
    Raba II Dobczyce
    nie odbył się
    Radwan Skomielna Czarna
  • 10
    17:00
    Karpaty II Siepraw
    nie odbył się
    Iskra Brzączowice
  • 10
    17:00
    Orzeł II Myślenice
    nie odbył się
    Grodzisko Raciechowice
  • 16
    16:00
    Cyrhla Krzczonów
    nie odbył się
    Raba II Dobczyce
  • 16
    16:00
    Radwan Skomielna Czarna
    nie odbył się
    Orzeł Nowa Wieś
  • 16
    17:00
    Sęp Droginia
    nie odbył się
    Orzeł II Myślenice
  • 16
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    nie odbył się
    Karpaty II Siepraw
  • 17
    17:00
    Iskra Brzączowice
    0
    0
    :
    Jawor Jawornik
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Orzeł II Myślenice
    nie odbył się
    Radwan Skomielna Czarna
  • 24
    15:00
    Jawor Jawornik
    nie odbył się
    Grodzisko Raciechowice
  • 24
    17:00
    Karpaty II Siepraw
    nie odbył się
    Sęp Droginia
  • 24
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    nie odbył się
    Raba II Dobczyce
  • 24
    17:30
    Iskra Brzączowice
    nie odbył się
    Cyrhla Krzczonów
  • 30
    17:00
    Cyrhla Krzczonów
    nie odbył się
    Orzeł Nowa Wieś
  • 30
    17:00
    Raba II Dobczyce
    nie odbył się
    Orzeł II Myślenice
  • 30
    17:00
    Sęp Droginia
    nie odbył się
    Jawor Jawornik
  • 31
    14:00
    Radwan Skomielna Czarna
    nie odbył się
    Karpaty II Siepraw
  • 31
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    nie odbył się
    Iskra Brzączowice
  • 05
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    nie odbył się
    Cyrhla Krzczonów
  • 07
    15:00
    Jawor Jawornik
    nie odbył się
    Radwan Skomielna Czarna
  • 07
    17:00
    Karpaty II Siepraw
    nie odbył się
    Raba II Dobczyce
  • 07
    17:00
    Orzeł II Myślenice
    nie odbył się
    Orzeł Nowa Wieś
  • 07
    17:30
    Iskra Brzączowice
    nie odbył się
    Sęp Droginia
  • 14
    17:00
    Cyrhla Krzczonów
    nie odbył się
    Orzeł II Myślenice
  • 14
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    nie odbył się
    Karpaty II Siepraw
  • 14
    17:00
    Raba II Dobczyce
    nie odbył się
    Jawor Jawornik
  • 14
    17:00
    Radwan Skomielna Czarna
    nie odbył się
    Iskra Brzączowice
  • 14
    17:00
    Sęp Droginia
    nie odbył się
    Grodzisko Raciechowice