Małopolskie | Klasa B | Olkusz I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
17
41.46 %
Zwycięstwa gości
14
34.15 %
Remisy
10
24.39 %

Bramki

Gospodarzy
98
średnia: 2.39
Gości
78
średnia: 1.9

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.88%
2 z 41
0.5
95.12%
39 z 41
4.88%
2 z 41
1.5
95.12%
39 z 41
24.39%
10 z 41
2.5
75.61%
31 z 41
41.46%
17 z 41
3.5
58.54%
24 z 41
60.98%
25 z 41
4.5
39.02%
16 z 41
73.17%
30 z 41
5.5
26.83%
11 z 41

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 4 9.76 %
1:1 3 7.32 %
3:3 3 7.32 %
2:1 3 7.32 %
2:0 3 7.32 %
3:1 3 7.32 %
1:3 3 7.32 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 3 7.32 %
0:0 2 4.88 %
2:2 2 4.88 %
0:2 2 4.88 %
5:2 2 4.88 %
3:2 1 2.44 %
4:6 1 2.44 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 1 2.44 %
2:5 1 2.44 %
2:6 1 2.44 %
3:7 1 2.44 %
7:1 1 2.44 %
7:0 1 2.44 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    11
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    21%
  • 24
    16:30
    LZS Stare Bukowno
    1
    2
    :
    Piliczanka II Pilica
  • 25
    11:30
    Ospel II Wierbka
    0
    2
    :
    Hetman Dłużec
  • 25
    13:00
    Orzeł Kwaśniów Górny
    3
    1
    :
    Olimpia II Łobzów
  • 25
    17:00
    Błyskawica Kolbark
    2
    2
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 31
    17:00
    Strumyk Zarzecze
    3
    2
    :
    LZS Stare Bukowno
  • 31
    17:00
    Olimpia II Łobzów
    2
    6
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 01
    11:30
    Ospel II Wierbka
    1
    2
    :
    Orzeł Kwaśniów Górny
  • 01
    12:30
    Hetman Dłużec
    2
    5
    :
    Piliczanka II Pilica
  • 07
    16:30
    LZS Stare Bukowno
    3
    1
    :
    Olimpia II Łobzów
  • 08
    13:00
    Orzeł Kwaśniów Górny
    5
    2
    :
    Hetman Dłużec
  • 08
    17:00
    Błyskawica Kolbark
    5
    0
    :
    Ospel II Wierbka
  • 08
    17:00
    Piliczanka II Pilica
    3
    3
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 15
    11:30
    Ospel II Wierbka
    0
    2
    :
    LZS Stare Bukowno
  • 15
    15:00
    Hetman Dłużec
    7
    0
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 25
    17:00
    Olimpia II Łobzów
    3
    7
    :
    Piliczanka II Pilica
  • 03
    13:00
    Orzeł Kwaśniów Górny
    1
    2
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 21
    16:00
    LZS Stare Bukowno
    2
    1
    :
    Orzeł Kwaśniów Górny
  • 22
    16:00
    Błyskawica Kolbark
    1
    1
    :
    Hetman Dłużec
  • 22
    16:00
    Piliczanka II Pilica
    7
    1
    :
    Ospel II Wierbka
  • 02
    14:00
    Strumyk Zarzecze
    1
    4
    :
    Olimpia II Łobzów
  • 29
    11:00
    Hetman Dłużec
    5
    2
    :
    Olimpia II Łobzów
  • 29
    11:30
    Ospel II Wierbka
    2
    2
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 29
    13:00
    Orzeł Kwaśniów Górny
    3
    3
    :
    Piliczanka II Pilica
  • 29
    16:00
    Błyskawica Kolbark
    2
    0
    :
    LZS Stare Bukowno
  • 05
    15:30
    LZS Stare Bukowno
    0
    0
    :
    Hetman Dłużec
  • 05
    15:30
    Strumyk Zarzecze
    4
    6
    :
    Orzeł Kwaśniów Górny
  • 06
    11:00
    Olimpia II Łobzów
    2
    0
    :
    Ospel II Wierbka
  • 06
    15:00
    Piliczanka II Pilica
    1
    2
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 12
    11:00
    Hetman Dłużec
    2
    1
    :
    Ospel II Wierbka
  • 12
    15:00
    Piliczanka II Pilica
    5
    0
    :
    LZS Stare Bukowno
  • 13
    11:00
    Olimpia II Łobzów
    3
    3
    :
    Orzeł Kwaśniów Górny
  • 13
    12:00
    Strumyk Zarzecze
    1
    3
    :
    Błyskawica Kolbark
  • 19
    15:30
    LZS Stare Bukowno
    2
    0
    :
    Strumyk Zarzecze
  • 19
    15:30
    Błyskawica Kolbark
    3
    1
    :
    Olimpia II Łobzów
  • 20
    13:00
    Orzeł Kwaśniów Górny
    5
    0
    :
    Ospel II Wierbka
  • 20
    15:00
    Piliczanka II Pilica
    1
    1
    :
    Hetman Dłużec
  • 26
    15:00
    Hetman Dłużec
    1
    1
    :
    Orzeł Kwaśniów Górny
  • 27
    11:00
    Olimpia II Łobzów
    2
    1
    :
    LZS Stare Bukowno
  • 27
    11:00
    Strumyk Zarzecze
    1
    3
    :
    Piliczanka II Pilica
  • 27
    11:30
    Ospel II Wierbka
    1
    3
    :
    Błyskawica Kolbark
  • -
    ?:?
    Piliczanka II Pilica
    odwołany
    Olimpia II Łobzów
  • -
    ?:?
    LZS Stare Bukowno
    odwołany
    Ospel II Wierbka
  • -
    ?:?
    Błyskawica Kolbark
    odwołany
    Orzeł Kwaśniów Górny
  • 09
    15:00
    Strumyk Zarzecze
    nie odbył się
    Hetman Dłużec