Małopolskie | Klasa B | Olkusz II (Miechów)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
23
57.5 %
Zwycięstwa gości
14
35 %
Remisy
3
7.5 %

Bramki

Gospodarzy
127
średnia: 3.18
Gości
103
średnia: 2.58

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.5%
1 z 40
0.5
97.5%
39 z 40
2.5%
1 z 40
1.5
97.5%
39 z 40
5%
2 z 40
2.5
95%
38 z 40
20%
8 z 40
3.5
80%
32 z 40
32.5%
13 z 40
4.5
67.5%
27 z 40
55%
22 z 40
5.5
45%
18 z 40

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 3 7.5 %
1:4 3 7.5 %
1:5 3 7.5 %
6:2 3 7.5 %
2:1 2 5 %
3:0 2 5 %
5:0 2 5 %
0:0 1 2.5 %
1:1 1 2.5 %
3:3 1 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 1 2.5 %
2:3 1 2.5 %
3:2 1 2.5 %
5:4 1 2.5 %
4:2 1 2.5 %
0:3 1 2.5 %
4:1 1 2.5 %
2:5 1 2.5 %
6:3 1 2.5 %
0:4 1 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 1 2.5 %
0:5 1 2.5 %
6:1 1 2.5 %
7:2 1 2.5 %
8:3 1 2.5 %
7:1 1 2.5 %
1:8 1 2.5 %
10:1 1 2.5 %
0:11 1 2.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    10
    26%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    6
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    47%
  • 25
    11:00
    Victoria Smroków
    3
    1
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 25
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    1
    4
    :
    Northstar Miechów
  • 25
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    10
    1
    :
    Cobra Wężerów
  • 25
    14:00
    Zryw Przesławice
    1
    5
    :
    Dłubnia Jangrot
  • 31
    17:00
    Northstar Miechów
    6
    2
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 01
    14:00
    Dłubnia Jangrot
    0
    0
    :
    Cobra Wężerów
  • 01
    16:00
    Nidzica Słaboszów
    3
    2
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 01
    16:00
    Zryw Przesławice
    0
    11
    :
    Victoria Smroków
  • 08
    11:00
    Victoria Smroków
    1
    5
    :
    Dłubnia Jangrot
  • 08
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    6
    1
    :
    Zryw Przesławice
  • 08
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    5
    4
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 08
    12:00
    Cobra Wężerów
    0
    3
    :
    Northstar Miechów
  • 15
    11:00
    Victoria Smroków
    6
    2
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 15
    15:00
    Nidzica Słaboszów
    3
    0
    :
    Cobra Wężerów
  • 15
    16:00
    Zryw Przesławice
    6
    2
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 02
    14:00
    Dłubnia Jangrot
    4
    2
    :
    Northstar Miechów
  • 21
    16:00
    Northstar Miechów
    6
    3
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 22
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    1
    8
    :
    Dłubnia Jangrot
  • 22
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    2
    5
    :
    Victoria Smroków
  • 22
    12:00
    Cobra Wężerów
    4
    1
    :
    Zryw Przesławice
  • 28
    16:00
    Dłubnia Jangrot
    1
    2
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 29
    11:00
    Victoria Smroków
    5
    0
    :
    Cobra Wężerów
  • 29
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    2
    3
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 29
    16:00
    Zryw Przesławice
    0
    5
    :
    Northstar Miechów
  • 05
    15:30
    Northstar Miechów
    7
    2
    :
    Victoria Smroków
  • 06
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    1
    5
    :
    Dłubnia Jangrot
  • 06
    12:00
    Cobra Wężerów
    3
    1
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 06
    15:00
    Nidzica Słaboszów
    3
    0
    :
    Zryw Przesławice
  • 12
    15:00
    Northstar Miechów
    5
    0
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 13
    12:00
    Cobra Wężerów
    1
    4
    :
    Czapla Czaple Małe
  • 13
    15:00
    Dłubnia Jangrot
    7
    1
    :
    Zryw Przesławice
  • 13
    15:00
    Nidzica Słaboszów
    3
    3
    :
    Victoria Smroków
  • 20
    11:00
    Czapla Czaple Małe
    1
    4
    :
    Northstar Miechów
  • 20
    11:00
    Trzy Buki Wierzchowisko
    8
    3
    :
    Nidzica Słaboszów
  • 20
    11:00
    Victoria Smroków
    4
    0
    :
    Zryw Przesławice
  • 20
    12:00
    Cobra Wężerów
    0
    4
    :
    Dłubnia Jangrot
  • 26
    15:00
    Northstar Miechów
    1
    1
    :
    Cobra Wężerów
  • 27
    15:00
    Dłubnia Jangrot
    3
    1
    :
    Victoria Smroków
  • 27
    15:00
    Zryw Przesławice
    2
    1
    :
    Trzy Buki Wierzchowisko
  • 27
    15:00
    Nidzica Słaboszów
    2
    1
    :
    Czapla Czaple Małe