Małopolskie | Klasa C | Wadowice
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaForma
-
PWWWRWWWWWWWW
-
WWRWPWWWWPRWW
-
WWWRPPRWWWRWW
-
WPWWRWRWPWWWP
-
WPRRWPWWWPWWW
-
WWRWWWPPWPWPW
-
PRWWPWWWPPPWW
-
WRRPWWPRWWPPP
-
PPWPWPWPPWWRP
-
RWPPWPWPPPWRP
-
PPPRPWPPPWPPW
-
RPPPWPPRWPPPP
-
PWPRPPPPPWPPP
-
PPPPPPPPPPPPP
Sezon 2019/20
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
51
28.02 %
51
28.02 %
Zwycięstwa gości
29
15.93 %
29
15.93 %
Remisy
102
56.04 %
102
56.04 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
50.55%
92 z 182
92 z 182
0.5
49.45%
90 z 182
90 z 182
53.85%
98 z 182
98 z 182
1.5
46.15%
84 z 182
84 z 182
59.34%
108 z 182
108 z 182
2.5
40.66%
74 z 182
74 z 182
72.53%
132 z 182
132 z 182
3.5
27.47%
50 z 182
50 z 182
77.47%
141 z 182
141 z 182
4.5
22.53%
41 z 182
41 z 182
87.36%
159 z 182
159 z 182
5.5
12.64%
23 z 182
23 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 92 | 50.55 % |
3:0 | 13 | 7.14 % |
2:1 | 7 | 3.85 % |
3:2 | 5 | 2.75 % |
1:1 | 4 | 2.2 % |
0:1 | 4 | 2.2 % |
2:3 | 4 | 2.2 % |
2:0 | 4 | 2.2 % |
2:2 | 3 | 1.65 % |
3:3 | 3 | 1.65 % |
0:3 | 3 | 1.65 % |
1:4 | 3 | 1.65 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 3 | 1.65 % |
1:5 | 3 | 1.65 % |
5:0 | 3 | 1.65 % |
1:0 | 2 | 1.1 % |
0:2 | 2 | 1.1 % |
1:3 | 2 | 1.1 % |
2:4 | 2 | 1.1 % |
4:2 | 2 | 1.1 % |
4:1 | 2 | 1.1 % |
4:0 | 2 | 1.1 % |
2:6 | 2 | 1.1 % |
1:2 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:3 | 1 | 0.55 % |
3:1 | 1 | 0.55 % |
5:2 | 1 | 0.55 % |
2:5 | 1 | 0.55 % |
6:3 | 1 | 0.55 % |
0:4 | 1 | 0.55 % |
0:5 | 1 | 0.55 % |
6:0 | 1 | 0.55 % |
8:1 | 1 | 0.55 % |
9:0 | 1 | 0.55 % |
12:1 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola12975%Wygrana przynajmniej 1 bramką1810%Wygrana przynajmniej 2 bramkami74%Wygrana 3 bramkami i więcej1810%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
15 sie11:00Świt Osielec50:Leskowiec Rzyki
-
18 sie11:00Czarni Koziniec04:Orzeł Radocza
-
18 sie11:00Orzeł II Wieprz23:Skawa Witanowice
-
18 sie14:00Sokół Frydrychowice20:Olimpia Zebrzydowice
-
18 sie17:00Stanisławianka Stanisław Dolny30:Łysa Góra Zawadka
-
18 sie17:00Zryw Lanckorona30:Jastrzębianka Jastrzębia
-
18 sie17:00Płomień Sosnowice50:Victoria Półwieś
-
22 sie18:00Sokół Frydrychowice32:Czarni Koziniec
-
24 sie17:00Olimpia Zebrzydowice20:Victoria Półwieś
-
24 sie17:00Skawa Witanowice60:Płomień Sosnowice
-
24 sie17:00Orzeł Radocza52:Świt Osielec
-
25 sie17:00Jastrzębianka Jastrzębia11:Orzeł II Wieprz
-
25 sie17:00Łysa Góra Zawadka14:Zryw Lanckorona
-
25 sie17:00Leskowiec Rzyki02:Stanisławianka Stanisław Dolny
-
31 sie17:00Stanisławianka Stanisław Dolny00:Orzeł Radocza
-
31 sie17:00Zryw Lanckorona10:Leskowiec Rzyki
-
01 wrz11:00Czarni Koziniec01:Olimpia Zebrzydowice
-
01 wrz14:00Victoria Półwieś13:Skawa Witanowice
-
01 wrz17:00Świt Osielec32:Sokół Frydrychowice
-
01 wrz17:00Orzeł II Wieprz21:Łysa Góra Zawadka
-
01 wrz17:00Płomień Sosnowice26:Jastrzębianka Jastrzębia
-
07 wrz16:00Olimpia Zebrzydowice30:Skawa Witanowice
-
07 wrz17:00Orzeł Radocza12:Zryw Lanckorona
-
07 wrz17:00Sokół Frydrychowice25:Stanisławianka Stanisław Dolny
-
08 wrz11:00Leskowiec Rzyki21:Orzeł II Wieprz
-
08 wrz11:30Czarni Koziniec30:Świt Osielec
-
08 wrz17:00Jastrzębianka Jastrzębia32:Victoria Półwieś
-
08 wrz17:00Łysa Góra Zawadka14:Płomień Sosnowice
-
14 wrz13:00Stanisławianka Stanisław Dolny40:Czarni Koziniec
-
14 wrz16:00Zryw Lanckorona21:Sokół Frydrychowice
-
14 wrz16:00Skawa Witanowice41:Jastrzębianka Jastrzębia
-
15 wrz14:00Victoria Półwieś21:Łysa Góra Zawadka
-
15 wrz16:00Świt Osielec20:Olimpia Zebrzydowice
-
15 wrz16:00Orzeł II Wieprz02:Orzeł Radocza
-
15 wrz16:00Płomień Sosnowice15:Leskowiec Rzyki
-
21 wrz16:00Olimpia Zebrzydowice10:Jastrzębianka Jastrzębia
-
21 wrz16:00Orzeł Radocza30:Płomień Sosnowice
-
22 wrz11:00Leskowiec Rzyki33:Victoria Półwieś
-
22 wrz11:30Czarni Koziniec14:Zryw Lanckorona
-
22 wrz14:00Sokół Frydrychowice31:Orzeł II Wieprz
-
22 wrz16:00Łysa Góra Zawadka05:Skawa Witanowice
-
22 wrz16:00Świt Osielec03:Stanisławianka Stanisław Dolny
-
28 wrz11:00Stanisławianka Stanisław Dolny11:Olimpia Zebrzydowice
-
28 wrz16:30Zryw Lanckorona30:Świt Osielec
-
29 wrz10:00Jastrzębianka Jastrzębia40:Łysa Góra Zawadka
-
29 wrz11:00Skawa Witanowice21:Leskowiec Rzyki
-
29 wrz14:00Victoria Półwieś15:Orzeł Radocza
-
29 wrz16:00Orzeł II Wieprz30:Czarni Koziniec
-
29 wrz16:00Płomień Sosnowice23:Sokół Frydrychowice
-
05 paź11:00Olimpia Zebrzydowice90:Łysa Góra Zawadka
-
05 paź15:00Stanisławianka Stanisław Dolny13:Zryw Lanckorona
-
06 paź11:00Leskowiec Rzyki42:Jastrzębianka Jastrzębia
-
06 paź11:00Czarni Koziniec23:Płomień Sosnowice
-
06 paź13:00Świt Osielec21:Orzeł II Wieprz
-
06 paź14:00Sokół Frydrychowice30:Victoria Półwieś
-
06 paź15:00Orzeł Radocza21:Skawa Witanowice
-
12 paź15:00Zryw Lanckorona11:Olimpia Zebrzydowice
-
12 paź15:00Skawa Witanowice32:Sokół Frydrychowice
-
13 paź14:00Victoria Półwieś30:Czarni Koziniec
-
13 paź15:00Orzeł II Wieprz42:Stanisławianka Stanisław Dolny
-
13 paź15:00Płomień Sosnowice23:Świt Osielec
-
13 paź15:00Jastrzębianka Jastrzębia51:Orzeł Radocza
-
13 paź15:00Łysa Góra Zawadka15:Leskowiec Rzyki
-
19 paź15:00Olimpia Zebrzydowice30:Leskowiec Rzyki
-
19 paź15:00Zryw Lanckorona30:Orzeł II Wieprz
-
20 paź11:00Orzeł Radocza81:Łysa Góra Zawadka
-
20 paź11:00Czarni Koziniec33:Skawa Witanowice
-
20 paź13:00Świt Osielec32:Victoria Półwieś
-
20 paź14:00Sokół Frydrychowice30:Jastrzębianka Jastrzębia
-
20 paź15:00Stanisławianka Stanisław Dolny22:Płomień Sosnowice
-
26 paź11:00Orzeł II Wieprz03:Olimpia Zebrzydowice
-
26 paź15:00Skawa Witanowice22:Świt Osielec
-
27 paź13:00Leskowiec Rzyki11:Orzeł Radocza
-
27 paź14:00Płomień Sosnowice01:Zryw Lanckorona
-
27 paź14:00Victoria Półwieś03:Stanisławianka Stanisław Dolny
-
27 paź14:00Jastrzębianka Jastrzębia50:Czarni Koziniec
-
27 paź14:00Łysa Góra Zawadka01:Sokół Frydrychowice
-
02 lis13:00Świt Osielec30:Jastrzębianka Jastrzębia
-
02 lis13:00Stanisławianka Stanisław Dolny41:Skawa Witanowice
-
02 lis13:00Zryw Lanckorona43:Victoria Półwieś
-
03 lis11:00Czarni Koziniec51:Łysa Góra Zawadka
-
03 lis13:00Olimpia Zebrzydowice01:Orzeł Radocza
-
03 lis13:00Sokół Frydrychowice22:Leskowiec Rzyki
-
03 lis13:00Orzeł II Wieprz20:Płomień Sosnowice
-
09 lis13:30Płomień Sosnowice24:Olimpia Zebrzydowice
-
10 lis11:00Skawa Witanowice51:Zryw Lanckorona
-
10 lis11:00Leskowiec Rzyki121:Czarni Koziniec
-
10 lis13:00Victoria Półwieś33:Orzeł II Wieprz
-
10 lis13:00Jastrzębianka Jastrzębia24:Stanisławianka Stanisław Dolny
-
10 lis13:00Łysa Góra Zawadka26:Świt Osielec
-
10 lis13:00Orzeł Radocza63:Sokół Frydrychowice
-
28 mar15:00Olimpia Zebrzydowicenie odbył sięSokół Frydrychowice
-
28 mar15:00Orzeł Radoczanie odbył sięCzarni Koziniec
-
29 mar15:00Leskowiec Rzykinie odbył sięŚwit Osielec
-
29 mar15:00Łysa Góra Zawadkanie odbył sięStanisławianka Stanisław Dolny
-
29 mar15:00Jastrzębianka Jastrzębianie odbył sięZryw Lanckorona
-
29 mar15:00Skawa Witanowicenie odbył sięOrzeł II Wieprz
-
29 mar15:00Victoria Półwieśnie odbył sięPłomień Sosnowice
-
04 kwi16:00Zryw Lanckoronanie odbył sięŁysa Góra Zawadka
-
04 kwi16:00Stanisławianka Stanisław Dolnynie odbył sięLeskowiec Rzyki
-
05 kwi11:00Czarni Koziniecnie odbył sięSokół Frydrychowice
-
05 kwi16:00Victoria Półwieśnie odbył sięOlimpia Zebrzydowice
-
05 kwi16:00Płomień Sosnowicenie odbył sięSkawa Witanowice
-
05 kwi16:00Orzeł II Wieprznie odbył sięJastrzębianka Jastrzębia
-
05 kwi16:00Świt Osielecnie odbył sięOrzeł Radocza
-
11 kwi11:00Olimpia Zebrzydowicenie odbył sięCzarni Koziniec
-
11 kwi11:00Sokół Frydrychowicenie odbył sięŚwit Osielec
-
11 kwi11:00Orzeł Radoczanie odbył sięStanisławianka Stanisław Dolny
-
11 kwi11:00Leskowiec Rzykinie odbył sięZryw Lanckorona
-
11 kwi11:00Łysa Góra Zawadkanie odbył sięOrzeł II Wieprz
-
11 kwi11:00Jastrzębianka Jastrzębianie odbył sięPłomień Sosnowice
-
11 kwi11:00Skawa Witanowicenie odbył sięVictoria Półwieś
-
18 kwi17:00Zryw Lanckoronanie odbył sięOrzeł Radocza
-
18 kwi17:00Stanisławianka Stanisław Dolnynie odbył sięSokół Frydrychowice
-
19 kwi14:00Victoria Półwieśnie odbył sięJastrzębianka Jastrzębia
-
19 kwi17:00Skawa Witanowicenie odbył sięOlimpia Zebrzydowice
-
19 kwi17:00Płomień Sosnowicenie odbył sięŁysa Góra Zawadka
-
19 kwi17:00Orzeł II Wieprznie odbył sięLeskowiec Rzyki
-
19 kwi17:00Świt Osielecnie odbył sięCzarni Koziniec
-
25 kwi17:00Olimpia Zebrzydowicenie odbył sięŚwit Osielec
-
25 kwi17:00Orzeł Radoczanie odbył sięOrzeł II Wieprz
-
26 kwi11:00Czarni Koziniecnie odbył sięStanisławianka Stanisław Dolny
-
26 kwi17:00Sokół Frydrychowicenie odbył sięZryw Lanckorona
-
26 kwi17:00Leskowiec Rzykinie odbył sięPłomień Sosnowice
-
26 kwi17:00Łysa Góra Zawadkanie odbył sięVictoria Półwieś
-
26 kwi17:00Jastrzębianka Jastrzębianie odbył sięSkawa Witanowice
-
02 maj17:00Zryw Lanckoronanie odbył sięCzarni Koziniec
-
02 maj17:00Stanisławianka Stanisław Dolnynie odbył sięŚwit Osielec
-
03 maj14:00Victoria Półwieśnie odbył sięLeskowiec Rzyki
-
03 maj17:00Jastrzębianka Jastrzębianie odbył sięOlimpia Zebrzydowice
-
03 maj17:00Skawa Witanowicenie odbył sięŁysa Góra Zawadka
-
03 maj17:00Płomień Sosnowicenie odbył sięOrzeł Radocza
-
03 maj17:00Orzeł II Wieprznie odbył sięSokół Frydrychowice
-
09 maj17:00Olimpia Zebrzydowicenie odbył sięStanisławianka Stanisław Dolny
-
09 maj17:00Orzeł Radoczanie odbył sięVictoria Półwieś
-
10 maj11:00Czarni Koziniecnie odbył sięOrzeł II Wieprz
-
10 maj17:00Świt Osielecnie odbył sięZryw Lanckorona
-
10 maj17:00Sokół Frydrychowicenie odbył sięPłomień Sosnowice
-
10 maj17:00Leskowiec Rzykinie odbył sięSkawa Witanowice
-
10 maj17:00Łysa Góra Zawadkanie odbył sięJastrzębianka Jastrzębia
-
16 maj17:00Zryw Lanckoronanie odbył sięStanisławianka Stanisław Dolny
-
17 maj14:00Victoria Półwieś00:Sokół Frydrychowice(anulowany)
-
17 maj17:00Łysa Góra Zawadka00:Olimpia Zebrzydowice(anulowany)
-
17 maj17:00Jastrzębianka Jastrzębia00:Leskowiec Rzyki(anulowany)
-
17 maj17:00Skawa Witanowice00:Orzeł Radocza(anulowany)
-
17 maj17:00Płomień Sosnowice00:Czarni Koziniec(anulowany)
-
17 maj17:00Orzeł II Wieprz00:Świt Osielec(anulowany)
-
23 maj17:00Olimpia Zebrzydowicenie odbył sięZryw Lanckorona
-
23 maj17:00Stanisławianka Stanisław Dolnynie odbył sięOrzeł II Wieprz
-
23 maj17:00Orzeł Radoczanie odbył sięJastrzębianka Jastrzębia
-
24 maj11:00Czarni Koziniecnie odbył sięVictoria Półwieś
-
24 maj17:00Świt Osielecnie odbył sięPłomień Sosnowice
-
24 maj17:00Sokół Frydrychowicenie odbył sięSkawa Witanowice
-
24 maj17:00Leskowiec Rzykinie odbył sięŁysa Góra Zawadka
-
31 maj14:00Victoria Półwieśnie odbył sięŚwit Osielec
-
31 maj17:00Leskowiec Rzykinie odbył sięOlimpia Zebrzydowice
-
31 maj17:00Łysa Góra Zawadkanie odbył sięOrzeł Radocza
-
31 maj17:00Jastrzębianka Jastrzębianie odbył sięSokół Frydrychowice
-
31 maj17:00Skawa Witanowicenie odbył sięCzarni Koziniec
-
31 maj17:00Płomień Sosnowicenie odbył sięStanisławianka Stanisław Dolny
-
31 maj17:00Orzeł II Wieprznie odbył sięZryw Lanckorona
-
06 cze17:00Olimpia Zebrzydowicenie odbył sięOrzeł II Wieprz
-
06 cze17:00Zryw Lanckoronanie odbył sięPłomień Sosnowice
-
06 cze17:00Stanisławianka Stanisław Dolnynie odbył sięVictoria Półwieś
-
06 cze17:00Orzeł Radoczanie odbył sięLeskowiec Rzyki
-
07 cze11:00Czarni Koziniecnie odbył sięJastrzębianka Jastrzębia
-
07 cze17:00Świt Osielecnie odbył sięSkawa Witanowice
-
07 cze17:00Sokół Frydrychowicenie odbył sięŁysa Góra Zawadka
-
13 cze17:00Orzeł Radoczanie odbył sięOlimpia Zebrzydowice
-
14 cze14:00Victoria Półwieśnie odbył sięZryw Lanckorona
-
14 cze17:00Leskowiec Rzykinie odbył sięSokół Frydrychowice
-
14 cze17:00Łysa Góra Zawadkanie odbył sięCzarni Koziniec
-
14 cze17:00Jastrzębianka Jastrzębianie odbył sięŚwit Osielec
-
14 cze17:00Skawa Witanowicenie odbył sięStanisławianka Stanisław Dolny
-
14 cze17:00Płomień Sosnowicenie odbył sięOrzeł II Wieprz
-
21 cze11:00Olimpia Zebrzydowicenie odbył sięPłomień Sosnowice
-
21 cze11:00Orzeł II Wieprznie odbył sięVictoria Półwieś
-
21 cze11:00Zryw Lanckoronanie odbył sięSkawa Witanowice
-
21 cze11:00Stanisławianka Stanisław Dolnynie odbył sięJastrzębianka Jastrzębia
-
21 cze11:00Świt Osielecnie odbył sięŁysa Góra Zawadka
-
21 cze11:00Czarni Koziniecnie odbył sięLeskowiec Rzyki
-
21 cze11:00Sokół Frydrychowicenie odbył sięOrzeł Radocza