Małopolskie | Liga okręgowa | Brzesko
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sezon 2019/20
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
50
27.47 %
50
27.47 %
Zwycięstwa gości
25
13.74 %
25
13.74 %
Remisy
107
58.79 %
107
58.79 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
53.3%
97 z 182
97 z 182
0.5
46.7%
85 z 182
85 z 182
60.44%
110 z 182
110 z 182
1.5
39.56%
72 z 182
72 z 182
66.48%
121 z 182
121 z 182
2.5
33.52%
61 z 182
61 z 182
75.27%
137 z 182
137 z 182
3.5
24.73%
45 z 182
45 z 182
84.07%
153 z 182
153 z 182
4.5
15.93%
29 z 182
29 z 182
91.21%
166 z 182
166 z 182
5.5
8.79%
16 z 182
16 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 97 | 53.3 % |
3:1 | 10 | 5.49 % |
1:0 | 9 | 4.95 % |
2:1 | 8 | 4.4 % |
1:1 | 7 | 3.85 % |
0:1 | 4 | 2.2 % |
1:2 | 4 | 2.2 % |
3:2 | 4 | 2.2 % |
3:0 | 4 | 2.2 % |
2:3 | 3 | 1.65 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:3 | 3 | 1.65 % |
2:0 | 3 | 1.65 % |
1:3 | 3 | 1.65 % |
4:1 | 3 | 1.65 % |
2:2 | 2 | 1.1 % |
2:4 | 2 | 1.1 % |
0:5 | 2 | 1.1 % |
7:0 | 2 | 1.1 % |
3:3 | 1 | 0.55 % |
0:2 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:5 | 1 | 0.55 % |
2:5 | 1 | 0.55 % |
0:4 | 1 | 0.55 % |
1:5 | 1 | 0.55 % |
5:0 | 1 | 0.55 % |
1:6 | 1 | 0.55 % |
6:0 | 1 | 0.55 % |
7:1 | 1 | 0.55 % |
0:7 | 1 | 0.55 % |
9:1 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola12673%Wygrana przynajmniej 1 bramką2213%Wygrana przynajmniej 2 bramkami169%Wygrana 3 bramkami i więcej85%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
17 sie16:00Pagen Gnojnik32:Orzeł Dębno
-
17 sie17:00Strażak Mokrzyska50:Jadowniczanka Jadowniki
-
17 sie17:00Raba Książnice43:Olimpia Kąty
-
18 sie12:00Rylovia Rylowa41:Olimpia Bucze
-
18 sie17:00
-
16 lis13:00Sokół Borzęcin31:Naprzód Sobolów
-
17 lis13:00Szreniawa Nowy Wiśnicz00:Arkadia Olszyny
-
24 sie18:00Radłovia Radłów31:Sokół Borzęcin
-
24 sie18:00
-
24 sie18:00Szreniawa Nowy Wiśnicz00:Strażak Mokrzyska
-
25 sie13:30Olimpia Kąty30:Pagen Gnojnik
-
25 sie15:00Naprzód Sobolów10:Rylovia Rylowa
-
25 sie17:00Arkadia Olszyny23:Orzeł Dębno
-
25 sie17:00Olimpia Bucze01:Raba Książnice
-
31 sie17:00Sokół Borzęcin20:Jadowniczanka Jadowniki
-
31 sie17:00Rylovia Rylowa10:Radłovia Radłów
-
31 sie17:00Raba Książnice21:Naprzód Sobolów
-
31 sie17:00Orzeł Dębno31:Olimpia Kąty
-
01 wrz13:30Pagen Gnojnik04:Olimpia Bucze
-
01 wrz16:00Strażak Mokrzyska10:Arkadia Olszyny
-
01 wrz17:00
-
07 wrz17:00Olimpia Bucze31:Orzeł Dębno
-
07 wrz17:00Szreniawa Nowy Wiśnicz12:Sokół Borzęcin
-
08 wrz15:00Naprzód Sobolów71:Pagen Gnojnik
-
08 wrz16:00Arkadia Olszyny23:Olimpia Kąty
-
08 wrz16:00Jadowniczanka Jadowniki23:Rylovia Rylowa
-
08 wrz17:00Radłovia Radłów31:Raba Książnice
-
16 lis13:00
-
14 wrz17:00Sokół Borzęcin01:Strażak Mokrzyska
-
14 wrz17:00Raba Książnice35:Jadowniczanka Jadowniki
-
14 wrz17:00Orzeł Dębno02:Naprzód Sobolów
-
15 wrz13:00Olimpia Kąty70:Olimpia Bucze
-
15 wrz16:00Rylovia Rylowa11:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
15 wrz16:00Pagen Gnojnik21:Radłovia Radłów
-
15 wrz17:00
-
21 wrz15:00Szreniawa Nowy Wiśnicz10:Raba Książnice
-
21 wrz16:00Radłovia Radłów60:Orzeł Dębno
-
21 wrz16:00Jadowniczanka Jadowniki30:Pagen Gnojnik
-
22 wrz15:00Naprzód Sobolów30:Olimpia Kąty
-
22 wrz16:00Arkadia Olszyny15:Olimpia Bucze
-
22 wrz16:00Strażak Mokrzyska12:Rylovia Rylowa
-
22 wrz16:00
-
28 wrz16:00Sokół Borzęcin11:Arkadia Olszyny
-
28 wrz16:00Raba Książnice22:Strażak Mokrzyska
-
28 wrz16:00Orzeł Dębno21:Jadowniczanka Jadowniki
-
28 wrz16:00Naprzód Sobolów21:Olimpia Bucze
-
29 wrz12:00
-
29 wrz14:00Szreniawa Nowy Wiśnicz00:Pagen Gnojnik
-
29 wrz15:00Olimpia Kąty12:Radłovia Radłów
-
05 paź13:00Radłovia Radłów31:Olimpia Bucze
-
05 paź15:00Jadowniczanka Jadowniki91:Olimpia Kąty
-
05 paź15:00Strażak Mokrzyska00:Pagen Gnojnik
-
05 paź15:00Sokół Borzęcin11:Rylovia Rylowa
-
06 paź15:00Arkadia Olszyny22:Naprzód Sobolów
-
06 paź15:00Szreniawa Nowy Wiśnicz10:Orzeł Dębno
-
06 paź15:00
-
12 paź11:00Orzeł Dębno11:Strażak Mokrzyska
-
12 paź15:00Rylovia Rylowa31:Arkadia Olszyny
-
13 paź13:00Olimpia Bucze13:Jadowniczanka Jadowniki
-
13 paź14:00
-
13 paź14:00
-
13 paź15:00Raba Książnice32:Sokół Borzęcin
-
13 paź15:00Olimpia Kąty21:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
19 paź15:00Jadowniczanka Jadowniki30:Naprzód Sobolów
-
19 paź15:00Szreniawa Nowy Wiśnicz10:Olimpia Bucze
-
19 paź15:00Strażak Mokrzyska11:Olimpia Kąty
-
19 paź15:00Sokół Borzęcin10:Pagen Gnojnik
-
20 paź12:00Rylovia Rylowa70:Raba Książnice
-
20 paź14:00Arkadia Olszyny10:Radłovia Radłów
-
20 paź14:00
-
26 paź11:00
-
26 paź14:00Olimpia Bucze12:Strażak Mokrzyska
-
26 paź14:30Orzeł Dębno01:Sokół Borzęcin
-
27 paź13:30Pagen Gnojnik07:Rylovia Rylowa
-
27 paź14:00Raba Książnice13:Arkadia Olszyny
-
27 paź14:00Naprzód Sobolów32:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
27 paź14:30Radłovia Radłów20:Jadowniczanka Jadowniki
-
02 lis13:00Strażak Mokrzyska31:Naprzód Sobolów
-
02 lis14:00Szreniawa Nowy Wiśnicz00:Radłovia Radłów
-
02 lis14:00
-
02 lis14:00Sokół Borzęcin13:Olimpia Kąty
-
02 lis14:00Rylovia Rylowa11:Orzeł Dębno
-
02 lis14:00Raba Książnice01:Pagen Gnojnik
-
03 lis13:30Arkadia Olszyny31:Jadowniczanka Jadowniki
-
09 lis13:00Olimpia Kąty05:Rylovia Rylowa
-
09 lis13:00Olimpia Bucze33:Sokół Borzęcin
-
09 lis13:00Radłovia Radłów21:Strażak Mokrzyska
-
09 lis13:00Jadowniczanka Jadowniki21:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
10 lis13:00Orzeł Dębno21:Raba Książnice
-
10 lis13:00
-
14 mar15:00Pagen Gnojniknie odbył sięArkadia Olszyny
-
21 mar?:?Arkadia Olszynynie odbył sięSzreniawa Nowy Wiśnicz
-
21 mar?:?Jadowniczanka Jadownikinie odbył sięStrażak Mokrzyska
-
21 mar?:?Radłovia Radłównie odbył sięSokół Maszkienice
-
21 mar?:?Naprzód Sobolównie odbył sięSokół Borzęcin
-
21 mar?:?Olimpia Buczenie odbył sięRylovia Rylowa
-
21 mar?:?Olimpia Kątynie odbył sięRaba Książnice
-
21 mar?:?Orzeł Dębnonie odbył sięPagen Gnojnik
-
28 mar?:?Orzeł Dębnonie odbył sięArkadia Olszyny
-
28 mar?:?Pagen Gnojniknie odbył sięOlimpia Kąty
-
28 mar?:?Raba Książnicenie odbył sięOlimpia Bucze
-
28 mar?:?Rylovia Rylowanie odbył sięNaprzód Sobolów
-
28 mar?:?Sokół Borzęcinnie odbył sięRadłovia Radłów
-
28 mar?:?Sokół Maszkienicenie odbył sięJadowniczanka Jadowniki
-
28 mar?:?Strażak Mokrzyskanie odbył sięSzreniawa Nowy Wiśnicz
-
04 kwi?:?Arkadia Olszynynie odbył sięStrażak Mokrzyska
-
04 kwi?:?Szreniawa Nowy Wiśnicznie odbył sięSokół Maszkienice
-
04 kwi?:?Jadowniczanka Jadownikinie odbył sięSokół Borzęcin
-
04 kwi?:?Radłovia Radłównie odbył sięRylovia Rylowa
-
04 kwi?:?Naprzód Sobolównie odbył sięRaba Książnice
-
04 kwi?:?Olimpia Buczenie odbył sięPagen Gnojnik
-
04 kwi?:?Olimpia Kątynie odbył sięOrzeł Dębno
-
11 kwi?:?Olimpia Kątynie odbył sięArkadia Olszyny
-
11 kwi?:?Orzeł Dębnonie odbył sięOlimpia Bucze
-
11 kwi?:?Pagen Gnojniknie odbył sięNaprzód Sobolów
-
11 kwi?:?Raba Książnicenie odbył sięRadłovia Radłów
-
11 kwi?:?Rylovia Rylowanie odbył sięJadowniczanka Jadowniki
-
11 kwi?:?Sokół Borzęcinnie odbył sięSzreniawa Nowy Wiśnicz
-
11 kwi?:?Sokół Maszkienicenie odbył sięStrażak Mokrzyska
-
18 kwi?:?Arkadia Olszynynie odbył sięSokół Maszkienice
-
18 kwi?:?Strażak Mokrzyskanie odbył sięSokół Borzęcin
-
18 kwi?:?Szreniawa Nowy Wiśnicznie odbył sięRylovia Rylowa
-
18 kwi?:?Jadowniczanka Jadownikinie odbył sięRaba Książnice
-
18 kwi?:?Radłovia Radłównie odbył sięPagen Gnojnik
-
18 kwi?:?Naprzód Sobolównie odbył sięOrzeł Dębno
-
18 kwi?:?Olimpia Buczenie odbył sięOlimpia Kąty
-
25 kwi?:?Olimpia Buczenie odbył sięArkadia Olszyny
-
25 kwi?:?Olimpia Kątynie odbył sięNaprzód Sobolów
-
25 kwi?:?Orzeł Dębnonie odbył sięRadłovia Radłów
-
25 kwi?:?Pagen Gnojniknie odbył sięJadowniczanka Jadowniki
-
25 kwi?:?Raba Książnicenie odbył sięSzreniawa Nowy Wiśnicz
-
25 kwi?:?Rylovia Rylowanie odbył sięStrażak Mokrzyska
-
25 kwi?:?Sokół Borzęcinnie odbył sięSokół Maszkienice
-
02 maj?:?Arkadia Olszynynie odbył sięSokół Borzęcin
-
02 maj?:?Sokół Maszkienicenie odbył sięRylovia Rylowa
-
02 maj?:?Strażak Mokrzyskanie odbył sięRaba Książnice
-
02 maj?:?Pagen Gnojniknie odbył sięSzreniawa Nowy Wiśnicz
-
02 maj?:?Jadowniczanka Jadownikinie odbył sięOrzeł Dębno
-
02 maj?:?Radłovia Radłównie odbył sięOlimpia Kąty
-
02 maj?:?Olimpia Buczenie odbył sięNaprzód Sobolów
-
09 maj?:?Naprzód Sobolównie odbył sięArkadia Olszyny
-
09 maj?:?Olimpia Buczenie odbył sięRadłovia Radłów
-
09 maj?:?Olimpia Kątynie odbył sięJadowniczanka Jadowniki
-
09 maj?:?Orzeł Dębnonie odbył sięSzreniawa Nowy Wiśnicz
-
09 maj?:?Pagen Gnojniknie odbył sięStrażak Mokrzyska
-
09 maj?:?Raba Książnicenie odbył sięSokół Maszkienice
-
09 maj?:?Rylovia Rylowanie odbył sięSokół Borzęcin
-
16 maj?:?Arkadia Olszynynie odbył sięRylovia Rylowa
-
16 maj?:?Sokół Borzęcinnie odbył sięRaba Książnice
-
16 maj?:?Sokół Maszkienicenie odbył sięPagen Gnojnik
-
16 maj?:?Strażak Mokrzyskanie odbył sięOrzeł Dębno
-
16 maj?:?Szreniawa Nowy Wiśnicznie odbył sięOlimpia Kąty
-
16 maj?:?Jadowniczanka Jadownikinie odbył sięOlimpia Bucze
-
16 maj?:?Radłovia Radłównie odbył sięNaprzód Sobolów
-
23 maj?:?Radłovia Radłównie odbył sięArkadia Olszyny
-
23 maj?:?Naprzód Sobolównie odbył sięJadowniczanka Jadowniki
-
23 maj?:?Olimpia Buczenie odbył sięSzreniawa Nowy Wiśnicz
-
23 maj?:?Olimpia Kątynie odbył sięStrażak Mokrzyska
-
23 maj?:?Orzeł Dębnonie odbył sięSokół Maszkienice
-
23 maj?:?Pagen Gnojniknie odbył sięSokół Borzęcin
-
23 maj?:?Raba Książnicenie odbył sięRylovia Rylowa
-
30 maj?:?Arkadia Olszynynie odbył sięRaba Książnice
-
30 maj?:?Rylovia Rylowanie odbył sięPagen Gnojnik
-
30 maj?:?Sokół Borzęcinnie odbył sięOrzeł Dębno
-
30 maj?:?Sokół Maszkienicenie odbył sięOlimpia Kąty
-
30 maj?:?Strażak Mokrzyskanie odbył sięOlimpia Bucze
-
30 maj?:?Szreniawa Nowy Wiśnicznie odbył sięNaprzód Sobolów
-
30 maj?:?Jadowniczanka Jadownikinie odbył sięRadłovia Radłów
-
06 cze?:?Jadowniczanka Jadownikinie odbył sięArkadia Olszyny
-
06 cze?:?Radłovia Radłównie odbył sięSzreniawa Nowy Wiśnicz
-
06 cze?:?Naprzód Sobolównie odbył sięStrażak Mokrzyska
-
06 cze?:?Sokół Maszkienicenie odbył sięOlimpia Bucze
-
06 cze?:?Olimpia Kątynie odbył sięSokół Borzęcin
-
06 cze?:?Orzeł Dębnonie odbył sięRylovia Rylowa
-
06 cze?:?Pagen Gnojniknie odbył sięRaba Książnice
-
13 cze?:?Arkadia Olszynynie odbył sięPagen Gnojnik
-
13 cze?:?Raba Książnicenie odbył sięOrzeł Dębno
-
13 cze?:?Rylovia Rylowanie odbył sięOlimpia Kąty
-
13 cze?:?Sokół Borzęcinnie odbył sięOlimpia Bucze
-
13 cze?:?Sokół Maszkienicenie odbył sięNaprzód Sobolów
-
13 cze?:?Strażak Mokrzyskanie odbył sięRadłovia Radłów
-
13 cze?:?Szreniawa Nowy Wiśnicznie odbył sięJadowniczanka Jadowniki