Małopolskie | Liga okręgowa | Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
56
23.33 %
Zwycięstwa gości
36
15 %
Remisy
148
61.67 %

Bramki

Gospodarzy
245
średnia: 1.02
Gości
172
średnia: 0.72

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
53.33%
128 z 240
0.5
46.67%
112 z 240
58.75%
141 z 240
1.5
41.25%
99 z 240
65.83%
158 z 240
2.5
34.17%
82 z 240
75.42%
181 z 240
3.5
24.58%
59 z 240
85%
204 z 240
4.5
15%
36 z 240
92.92%
223 z 240
5.5
7.08%
17 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 128 53.33 %
1:1 13 5.42 %
1:0 8 3.33 %
2:1 7 2.92 %
1:2 7 2.92 %
2:2 6 2.5 %
3:0 6 2.5 %
5:0 6 2.5 %
0:1 5 2.08 %
3:1 5 2.08 %
1:3 5 2.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 4 1.67 %
4:1 4 1.67 %
0:4 4 1.67 %
0:3 3 1.25 %
1:4 3 1.25 %
4:0 3 1.25 %
2:3 2 0.83 %
2:0 2 0.83 %
0:2 2 0.83 %
5:2 2 0.83 %
5:1 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 2 0.83 %
6:1 2 0.83 %
6:0 2 0.83 %
3:3 1 0.42 %
3:4 1 0.42 %
4:2 1 0.42 %
2:6 1 0.42 %
6:2 1 0.42 %
1:6 1 0.42 %
7:1 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    169
    77%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    10%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    5%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    9%
  • 10
    16:00
    Grybovia Grybów
    3
    1
    :
    LKS Łużna
  • 10
    17:00
    Zawisza Rożnów
    0
    2
    :
    Orzeł Wojnarowa
  • 11
    11:00
    ULKS Korzenna
    0
    0
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 11
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    3
    0
    :
    Gród Podegrodzie
  • 11
    16:00
    Hart Tęgoborze
    2
    1
    :
    Kolejarz Stróże
  • 11
    16:00
    LKS Kobylanka
    6
    1
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 11
    17:00
    Zyndram Łącko
    2
    1
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 11
    17:00
    LKS Zagórzany
    3
    2
    :
    LKS Uście Gorlickie
  • 14
    18:00
    Dunajec Nowy Sącz
    2
    1
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 14
    18:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    1
    0
    :
    ULKS Korzenna
  • 15
    16:00
    Sokół Stary Sącz
    3
    3
    :
    LKS Zagórzany
  • 15
    17:00
    Orzeł Wojnarowa
    5
    0
    :
    LKS Uście Gorlickie
  • 15
    17:00
    Kolejarz Stróże
    1
    2
    :
    LKS Kobylanka
  • 15
    17:00
    Gród Podegrodzie
    1
    1
    :
    Hart Tęgoborze
  • 15
    17:00
    LKS Łużna
    1
    0
    :
    Zyndram Łącko
  • 16
    13:30
    Zawisza Rożnów
    4
    1
    :
    Grybovia Grybów
  • 17
    17:00
    LKS Kobylanka
    3
    2
    :
    Gród Podegrodzie
  • 17
    17:00
    LKS Uście Gorlickie
    5
    1
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 18
    11:00
    Grybovia Grybów
    1
    1
    :
    Orzeł Wojnarowa
  • 18
    11:00
    Zyndram Łącko
    1
    1
    :
    Zawisza Rożnów
  • 18
    11:00
    ULKS Korzenna
    6
    0
    :
    LKS Łużna
  • 18
    11:00
    Hart Tęgoborze
    0
    0
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 18
    11:00
    LKS Zagórzany
    1
    5
    :
    Kolejarz Stróże
  • 18
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    1
    3
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 24
    14:00
    Orzeł Wojnarowa
    0
    3
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 24
    17:00
    Dunajec Nowy Sącz
    1
    0
    :
    LKS Kobylanka
  • 24
    17:00
    LKS Łużna
    0
    1
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 25
    12:00
    Zawisza Rożnów
    0
    4
    :
    ULKS Korzenna
  • 25
    13:00
    Grybovia Grybów
    1
    2
    :
    Zyndram Łącko
  • 25
    15:00
    Kolejarz Stróże
    6
    2
    :
    LKS Uście Gorlickie
  • 25
    17:00
    Gród Podegrodzie
    4
    1
    :
    LKS Zagórzany
  • 25
    17:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    2
    2
    :
    Hart Tęgoborze
  • 31
    17:00
    LKS Kobylanka
    0
    2
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 31
    17:00
    LKS Uście Gorlickie
    0
    4
    :
    Gród Podegrodzie
  • 01
    12:00
    ULKS Korzenna
    1
    2
    :
    Grybovia Grybów
  • 01
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    0
    4
    :
    Zawisza Rożnów
  • 01
    16:00
    Sokół Stary Sącz
    0
    1
    :
    Kolejarz Stróże
  • 01
    17:00
    Zyndram Łącko
    2
    2
    :
    Orzeł Wojnarowa
  • 01
    17:00
    Hart Tęgoborze
    7
    1
    :
    LKS Łużna
  • 01
    17:00
    LKS Zagórzany
    0
    3
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 07
    13:00
    Dunajec Nowy Sącz
    5
    0
    :
    LKS Uście Gorlickie
  • 07
    16:30
    LKS Łużna
    2
    3
    :
    LKS Kobylanka
  • 07
    17:00
    Gród Podegrodzie
    1
    1
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 08
    13:00
    Zyndram Łącko
    1
    2
    :
    ULKS Korzenna
  • 08
    14:00
    Zawisza Rożnów
    1
    3
    :
    Hart Tęgoborze
  • 08
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    5
    2
    :
    Grybovia Grybów
  • 08
    17:00
    Orzeł Wojnarowa
    2
    2
    :
    Kolejarz Stróże
  • 08
    17:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    6
    1
    :
    LKS Zagórzany
  • 14
    11:00
    LKS Kobylanka
    2
    1
    :
    Zawisza Rożnów
  • 14
    17:00
    LKS Uście Gorlickie
    3
    2
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 14
    17:00
    Sokół Stary Sącz
    1
    1
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 15
    11:00
    ULKS Korzenna
    1
    1
    :
    Orzeł Wojnarowa
  • 15
    14:00
    Hart Tęgoborze
    5
    0
    :
    Grybovia Grybów
  • 15
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    6
    0
    :
    Zyndram Łącko
  • 15
    15:00
    Kolejarz Stróże
    1
    2
    :
    Gród Podegrodzie
  • 15
    16:00
    LKS Zagórzany
    1
    0
    :
    LKS Łużna
  • 21
    16:00
    LKS Łużna
    1
    5
    :
    LKS Uście Gorlickie
  • 21
    16:00
    Grybovia Grybów
    1
    3
    :
    LKS Kobylanka
  • 21
    16:30
    Orzeł Wojnarowa
    1
    0
    :
    Gród Podegrodzie
  • 21
    16:30
    Dunajec Nowy Sącz
    3
    0
    :
    Kolejarz Stróże
  • 22
    12:00
    Zyndram Łącko
    1
    2
    :
    Hart Tęgoborze
  • 22
    14:00
    ULKS Korzenna
    1
    1
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 22
    16:00
    Zawisza Rożnów
    2
    1
    :
    LKS Zagórzany
  • 22
    16:30
    Skalnik Kamionka Wielka
    4
    0
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 28
    15:30
    LKS Kobylanka
    3
    2
    :
    Zyndram Łącko
  • 28
    16:30
    LKS Uście Gorlickie
    3
    0
    :
    Zawisza Rożnów
  • 29
    11:00
    Sokół Stary Sącz
    2
    2
    :
    LKS Łużna
  • 29
    12:00
    Łosoś Łososina Dolna
    4
    1
    :
    Orzeł Wojnarowa
  • 29
    14:00
    Hart Tęgoborze
    4
    0
    :
    ULKS Korzenna
  • 29
    15:00
    LKS Zagórzany
    3
    0
    :
    Grybovia Grybów
  • 29
    15:00
    Kolejarz Stróże
    2
    3
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 25
    16:00
    Gród Podegrodzie
    nie odbył się
    Dunajec Nowy Sącz
  • 05
    15:00
    Orzeł Wojnarowa
    2
    2
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 05
    16:00
    Grybovia Grybów
    4
    1
    :
    LKS Uście Gorlickie
  • 06
    11:00
    Zyndram Łącko
    2
    0
    :
    LKS Zagórzany
  • 06
    11:00
    ULKS Korzenna
    0
    1
    :
    LKS Kobylanka
  • 06
    15:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    5
    0
    :
    Gród Podegrodzie
  • 06
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    2
    2
    :
    Hart Tęgoborze
  • 06
    16:00
    Zawisza Rożnów
    0
    1
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 16
    13:30
    LKS Łużna
    2
    6
    :
    Kolejarz Stróże
  • 12
    13:00
    LKS Kobylanka
    1
    3
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 12
    15:00
    Dunajec Nowy Sącz
    1
    3
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 12
    16:00
    LKS Uście Gorlickie
    5
    0
    :
    Zyndram Łącko
  • 12
    16:00
    Gród Podegrodzie
    1
    0
    :
    LKS Łużna
  • 13
    11:00
    Sokół Stary Sącz
    5
    2
    :
    Grybovia Grybów
  • 13
    12:00
    LKS Zagórzany
    1
    1
    :
    ULKS Korzenna
  • 13
    14:00
    Hart Tęgoborze
    3
    4
    :
    Orzeł Wojnarowa
  • 13
    14:00
    Kolejarz Stróże
    0
    3
    :
    Zawisza Rożnów
  • 20
    11:00
    Zyndram Łącko
    1
    6
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 20
    12:00
    ULKS Korzenna
    3
    1
    :
    LKS Uście Gorlickie
  • 20
    14:00
    LKS Łużna
    0
    4
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 20
    14:00
    Grybovia Grybów
    4
    2
    :
    Kolejarz Stróże
  • 20
    15:30
    Łosoś Łososina Dolna
    3
    0
    :
    LKS Zagórzany
  • 20
    15:30
    Hart Tęgoborze
    1
    1
    :
    LKS Kobylanka
  • 14
    15:00
    Orzeł Wojnarowa
    nie odbył się
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 01
    16:30
    Zawisza Rożnów
    nie odbył się
    Gród Podegrodzie
  • 26
    15:00
    Dunajec Nowy Sącz
    4
    0
    :
    Zawisza Rożnów
  • 26
    15:30
    LKS Kobylanka
    0
    0
    :
    Orzeł Wojnarowa
  • 26
    15:30
    LKS Uście Gorlickie
    1
    4
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 26
    15:30
    Gród Podegrodzie
    0
    0
    :
    Grybovia Grybów
  • 27
    14:00
    LKS Zagórzany
    1
    1
    :
    Hart Tęgoborze
  • 27
    14:00
    Kolejarz Stróże
    2
    1
    :
    Zyndram Łącko
  • 27
    15:00
    Sokół Stary Sącz
    1
    0
    :
    ULKS Korzenna
  • 27
    15:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    5
    1
    :
    LKS Łużna
  • 02
    13:30
    Orzeł Wojnarowa
    5
    0
    :
    LKS Łużna
  • 02
    14:00
    LKS Kobylanka
    0
    1
    :
    LKS Zagórzany
  • 03
    11:00
    ULKS Korzenna
    1
    1
    :
    Kolejarz Stróże
  • 03
    11:00
    Łosoś Łososina Dolna
    1
    1
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 03
    13:00
    Hart Tęgoborze
    2
    1
    :
    LKS Uście Gorlickie
  • 03
    14:00
    Zawisza Rożnów
    1
    4
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 03
    14:00
    Grybovia Grybów
    1
    2
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 03
    14:00
    Zyndram Łącko
    3
    0
    :
    Gród Podegrodzie
  • 09
    13:00
    LKS Zagórzany
    1
    0
    :
    Orzeł Wojnarowa
  • 09
    13:00
    Dunajec Nowy Sącz
    3
    1
    :
    Zyndram Łącko
  • 09
    13:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    3
    1
    :
    Grybovia Grybów
  • 09
    13:30
    LKS Uście Gorlickie
    1
    1
    :
    LKS Kobylanka
  • 09
    13:30
    Gród Podegrodzie
    2
    0
    :
    ULKS Korzenna
  • 10
    11:00
    Sokół Stary Sącz
    3
    1
    :
    Hart Tęgoborze
  • 10
    13:00
    Kolejarz Stróże
    1
    4
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 15
    14:30
    LKS Łużna
    nie odbył się
    Zawisza Rożnów
  • 21
    15:00
    LKS Łużna
    nie odbył się
    Grybovia Grybów
  • 21
    15:00
    Dunajec Nowy Sącz
    nie odbył się
    ULKS Korzenna
  • 21
    15:00
    Sokół Stary Sącz
    nie odbył się
    LKS Kobylanka
  • 21
    15:00
    LKS Uście Gorlickie
    nie odbył się
    LKS Zagórzany
  • 22
    14:00
    Kolejarz Stróże
    nie odbył się
    Hart Tęgoborze
  • 22
    15:00
    Orzeł Wojnarowa
    nie odbył się
    Zawisza Rożnów
  • 22
    15:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    nie odbył się
    Zyndram Łącko
  • 22
    15:00
    Gród Podegrodzie
    nie odbył się
    Łosoś Łososina Dolna
  • 28
    15:30
    LKS Uście Gorlickie
    nie odbył się
    Orzeł Wojnarowa
  • 28
    15:30
    LKS Kobylanka
    nie odbył się
    Kolejarz Stróże
  • 29
    11:00
    ULKS Korzenna
    nie odbył się
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 29
    11:00
    Grybovia Grybów
    nie odbył się
    Zawisza Rożnów
  • 29
    15:00
    Hart Tęgoborze
    nie odbył się
    Gród Podegrodzie
  • 29
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    nie odbył się
    Dunajec Nowy Sącz
  • 29
    15:30
    LKS Zagórzany
    nie odbył się
    Sokół Stary Sącz
  • 29
    15:30
    Zyndram Łącko
    nie odbył się
    LKS Łużna
  • 04
    13:00
    Dunajec Nowy Sącz
    nie odbył się
    Hart Tęgoborze
  • 04
    16:00
    Orzeł Wojnarowa
    nie odbył się
    Grybovia Grybów
  • 04
    16:00
    Zawisza Rożnów
    nie odbył się
    Zyndram Łącko
  • 04
    16:00
    LKS Łużna
    nie odbył się
    ULKS Korzenna
  • 04
    16:00
    Sokół Stary Sącz
    nie odbył się
    LKS Uście Gorlickie
  • 04
    16:30
    Gród Podegrodzie
    nie odbył się
    LKS Kobylanka
  • 05
    14:00
    Kolejarz Stróże
    nie odbył się
    LKS Zagórzany
  • 05
    16:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    nie odbył się
    Łosoś Łososina Dolna
  • 11
    12:00
    ULKS Korzenna
    nie odbył się
    Zawisza Rożnów
  • 11
    13:00
    LKS Kobylanka
    nie odbył się
    Dunajec Nowy Sącz
  • 11
    13:00
    Łosoś Łososina Dolna
    nie odbył się
    LKS Łużna
  • 11
    14:00
    LKS Zagórzany
    nie odbył się
    Gród Podegrodzie
  • 11
    14:00
    Hart Tęgoborze
    nie odbył się
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 11
    15:00
    Zyndram Łącko
    nie odbył się
    Grybovia Grybów
  • 11
    16:00
    Sokół Stary Sącz
    nie odbył się
    Orzeł Wojnarowa
  • 11
    16:30
    LKS Uście Gorlickie
    nie odbył się
    Kolejarz Stróże
  • 18
    16:00
    Orzeł Wojnarowa
    nie odbył się
    Zyndram Łącko
  • 18
    16:30
    LKS Łużna
    nie odbył się
    Hart Tęgoborze
  • 18
    16:30
    Dunajec Nowy Sącz
    nie odbył się
    LKS Zagórzany
  • 19
    11:00
    Grybovia Grybów
    nie odbył się
    ULKS Korzenna
  • 19
    14:00
    Kolejarz Stróże
    nie odbył się
    Sokół Stary Sącz
  • 19
    16:30
    Zawisza Rożnów
    nie odbył się
    Łosoś Łososina Dolna
  • 19
    16:30
    Skalnik Kamionka Wielka
    nie odbył się
    LKS Kobylanka
  • 01
    16:00
    Gród Podegrodzie
    nie odbył się
    LKS Uście Gorlickie
  • 25
    16:30
    LKS Kobylanka
    nie odbył się
    LKS Łużna
  • 25
    17:00
    LKS Uście Gorlickie
    nie odbył się
    Dunajec Nowy Sącz
  • 26
    11:00
    Grybovia Grybów
    nie odbył się
    Łosoś Łososina Dolna
  • 26
    11:00
    Sokół Stary Sącz
    nie odbył się
    Gród Podegrodzie
  • 26
    11:00
    ULKS Korzenna
    nie odbył się
    Zyndram Łącko
  • 26
    15:00
    Kolejarz Stróże
    nie odbył się
    Orzeł Wojnarowa
  • 26
    15:00
    Hart Tęgoborze
    nie odbył się
    Zawisza Rożnów
  • 26
    17:00
    LKS Zagórzany
    nie odbył się
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 02
    16:00
    Zawisza Rożnów
    nie odbył się
    LKS Kobylanka
  • 02
    17:00
    LKS Łużna
    nie odbył się
    LKS Zagórzany
  • 02
    17:00
    Dunajec Nowy Sącz
    nie odbył się
    Sokół Stary Sącz
  • 03
    11:00
    Grybovia Grybów
    nie odbył się
    Hart Tęgoborze
  • 03
    13:00
    Orzeł Wojnarowa
    nie odbył się
    ULKS Korzenna
  • 03
    16:00
    Gród Podegrodzie
    nie odbył się
    Kolejarz Stróże
  • 03
    17:00
    Zyndram Łącko
    nie odbył się
    Łosoś Łososina Dolna
  • 03
    17:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    nie odbył się
    LKS Uście Gorlickie
  • 09
    16:00
    LKS Kobylanka
    nie odbył się
    Grybovia Grybów
  • 09
    17:00
    Gród Podegrodzie
    nie odbył się
    Orzeł Wojnarowa
  • 09
    17:00
    Sokół Stary Sącz
    nie odbył się
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 09
    17:30
    LKS Uście Gorlickie
    nie odbył się
    LKS Łużna
  • 10
    14:00
    Kolejarz Stróże
    nie odbył się
    Dunajec Nowy Sącz
  • 10
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    nie odbył się
    ULKS Korzenna
  • 10
    16:00
    Hart Tęgoborze
    nie odbył się
    Zyndram Łącko
  • 10
    17:00
    LKS Zagórzany
    nie odbył się
    Zawisza Rożnów
  • 16
    17:30
    Orzeł Wojnarowa
    nie odbył się
    Łosoś Łososina Dolna
  • 16
    17:30
    Dunajec Nowy Sącz
    nie odbył się
    Gród Podegrodzie
  • 17
    11:00
    Grybovia Grybów
    0
    0
    :
    LKS Zagórzany
    (anulowany)
  • 17
    16:00
    ULKS Korzenna
    0
    0
    :
    Hart Tęgoborze
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Zyndram Łącko
    nie odbył się
    LKS Kobylanka
  • 17
    17:00
    LKS Łużna
    nie odbył się
    Sokół Stary Sącz
  • 17
    17:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    nie odbył się
    Kolejarz Stróże
  • 17
    17:30
    Zawisza Rożnów
    nie odbył się
    LKS Uście Gorlickie
  • 23
    16:00
    Gród Podegrodzie
    nie odbył się
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 23
    16:00
    LKS Kobylanka
    nie odbył się
    ULKS Korzenna
  • 23
    17:30
    Dunajec Nowy Sącz
    nie odbył się
    Orzeł Wojnarowa
  • 23
    17:30
    LKS Uście Gorlickie
    nie odbył się
    Grybovia Grybów
  • 23
    18:00
    Sokół Stary Sącz
    nie odbył się
    Zawisza Rożnów
  • 24
    15:00
    Kolejarz Stróże
    nie odbył się
    LKS Łużna
  • 24
    16:00
    Hart Tęgoborze
    nie odbył się
    Łosoś Łososina Dolna
  • 24
    17:00
    LKS Zagórzany
    nie odbył się
    Zyndram Łącko
  • 27
    18:00
    Orzeł Wojnarowa
    nie odbył się
    Hart Tęgoborze
  • 27
    18:00
    Łosoś Łososina Dolna
    nie odbył się
    LKS Kobylanka
  • 27
    18:00
    ULKS Korzenna
    nie odbył się
    LKS Zagórzany
  • 27
    18:00
    Zyndram Łącko
    nie odbył się
    LKS Uście Gorlickie
  • 27
    18:00
    Grybovia Grybów
    nie odbył się
    Sokół Stary Sącz
  • 27
    18:00
    Zawisza Rożnów
    nie odbył się
    Kolejarz Stróże
  • 27
    18:00
    LKS Łużna
    nie odbył się
    Gród Podegrodzie
  • 27
    18:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    nie odbył się
    Dunajec Nowy Sącz
  • 30
    17:00
    Gród Podegrodzie
    nie odbył się
    Zawisza Rożnów
  • 30
    17:00
    Sokół Stary Sącz
    nie odbył się
    Zyndram Łącko
  • 30
    17:00
    LKS Kobylanka
    nie odbył się
    Hart Tęgoborze
  • 30
    18:00
    Dunajec Nowy Sącz
    nie odbył się
    LKS Łużna
  • 30
    18:00
    LKS Uście Gorlickie
    nie odbył się
    ULKS Korzenna
  • 31
    15:00
    Kolejarz Stróże
    nie odbył się
    Grybovia Grybów
  • 31
    17:00
    LKS Zagórzany
    nie odbył się
    Łosoś Łososina Dolna
  • 31
    18:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    nie odbył się
    Orzeł Wojnarowa
  • 06
    17:00
    Orzeł Wojnarowa
    nie odbył się
    LKS Kobylanka
  • 06
    17:00
    Grybovia Grybów
    nie odbył się
    Gród Podegrodzie
  • 06
    18:00
    ULKS Korzenna
    nie odbył się
    Sokół Stary Sącz
  • 07
    15:00
    LKS Łużna
    nie odbył się
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 07
    16:00
    Łosoś Łososina Dolna
    nie odbył się
    LKS Uście Gorlickie
  • 07
    16:00
    Zawisza Rożnów
    nie odbył się
    Dunajec Nowy Sącz
  • 07
    17:00
    Hart Tęgoborze
    nie odbył się
    LKS Zagórzany
  • 07
    17:00
    Zyndram Łącko
    nie odbył się
    Kolejarz Stróże
  • 13
    17:00
    Gród Podegrodzie
    nie odbył się
    Zyndram Łącko
  • 13
    18:00
    LKS Łużna
    nie odbył się
    Orzeł Wojnarowa
  • 13
    18:00
    Dunajec Nowy Sącz
    nie odbył się
    Grybovia Grybów
  • 13
    18:00
    Sokół Stary Sącz
    nie odbył się
    Łosoś Łososina Dolna
  • 13
    18:00
    LKS Uście Gorlickie
    nie odbył się
    Hart Tęgoborze
  • 14
    16:00
    Kolejarz Stróże
    nie odbył się
    ULKS Korzenna
  • 14
    17:00
    LKS Zagórzany
    nie odbył się
    LKS Kobylanka
  • 14
    18:00
    Skalnik Kamionka Wielka
    nie odbył się
    Zawisza Rożnów
  • 20
    17:00
    Orzeł Wojnarowa
    0
    0
    :
    LKS Zagórzany
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    LKS Kobylanka
    0
    0
    :
    LKS Uście Gorlickie
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Hart Tęgoborze
    0
    0
    :
    Sokół Stary Sącz
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Łosoś Łososina Dolna
    0
    0
    :
    Kolejarz Stróże
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    ULKS Korzenna
    0
    0
    :
    Gród Podegrodzie
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Zyndram Łącko
    0
    0
    :
    Dunajec Nowy Sącz
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Grybovia Grybów
    0
    0
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Zawisza Rożnów
    0
    0
    :
    LKS Łużna
    (anulowany)