• 27
    18:00
    Górka Szczereż
    3
    0
    :
    Ogniwo Piwniczna-Zdrój
  • 28
    13:00
    Nawoj Nawojowa
    1
    2
    :
    Amator Paszyn
  • 28
    17:00
    LKS Łęka
    0
    3
    :
    LKS Ubiad
    (walkower)
  • 28
    17:00
    Jedność Nowy Sącz
    1
    2
    :
    KPT Nawojowa
  • 28
    17:00
    ULKS Przydonica
    1
    8
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 28
    17:00
    Królovia Królowa Górna
    3
    0
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 28
    17:00
    LKS Świniarsko
    2
    4
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 28
    17:00
    Orzeł Ptaszkowa
    1
    7
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 28
    17:00
    Olimpik Powroźnik
    0
    3
    :
    Barciczanka II Barcice
    (walkower)
  • 28
    17:00
    Zamczysko Marcinkowice
    3
    0
    :
    Galicja Nowy Sącz
  • 28
    17:00
    Piątkovia Łęg
    2
    1
    :
    Wicher Mogilno
  • 28
    17:00
    Budowlani Jazowsko
    3
    4
    :
    Dąbrovia Wielogłowy
  • 03
    17:00
    KPT Nawojowa
    0
    4
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 04
    11:00
    LKS Ubiad
    2
    8
    :
    ULKS Korzenna
  • 04
    17:00
    Amator Paszyn
    1
    2
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
  • 04
    17:00
    Victoria Witowice Dolne
    0
    3
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 04
    17:00
    Królovia Królowa Górna
    0
    1
    :
    Grybovia Grybów
  • 04
    17:00
    Helena Nowy Sącz
    1
    3
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 04
    17:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    4
    6
    :
    Kolejarz Stróże
  • 04
    17:00
    Barciczanka II Barcice
    3
    0
    :
    Hart Tęgoborze
    (walkower)
  • 04
    17:00
    Zamczysko Marcinkowice
    1
    4
    :
    Orzeł Wojnarowa
  • 04
    17:00
    Piątkovia Łęg
    2
    4
    :
    Zawisza Rożnów
  • 04
    17:00
    Górka Szczereż
    1
    2
    :
    Zyndram Łącko
  • 04
    17:00
    Dąbrovia Wielogłowy
    0
    2
    :
    Gród Podegrodzie
  • 27
    17:30
    Dunajec Nowy Sącz
    5
    0
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 28
    17:00
    ULKS Korzenna
    3
    0
    :
    Skalnik Kamionka Wielka
    (walkower)
  • 28
    17:00
    Grybovia Grybów
    3
    1
    :
    Sokół Stary Sącz
  • 28
    17:00
    Barciczanka II Barcice
    3
    0
    :
    Kolejarz Stróże
    (walkower)
  • 28
    17:00
    Zawisza Rożnów
    3
    0
    :
    Orzeł Wojnarowa
    (walkower)
  • 28
    17:00
    Zyndram Łącko
    0
    6
    :
    Gród Podegrodzie
  • 11
    16:30
    Barciczanka II Barcice
    2
    4
    :
    Grybovia Grybów
  • 11
    16:30
    Zawisza Rożnów
    0
    3
    :
    Gród Podegrodzie
    (walkower)
  • 17
    16:30
    Dunajec Nowy Sącz
    3
    0
    :
    ULKS Korzenna
    (walkower)
  • 25
    16:00
    Dunajec Nowy Sącz
    2
    0
    :
    Poprad Rytro
  • 25
    16:00
    Grybovia Grybów
    0
    4
    :
    Barciczanka Barcice
  • 25
    16:00
    Gród Podegrodzie
    1
    4
    :
    Sandecja II Nowy Sącz
  • 03
    17:00
    Barciczanka Barcice
    -
    -
    :
    Poprad Muszyna