Mazowieckie | 4. Liga | mazowiecka (południe)
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaForma
Sezon 2019/20
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
52
21.67 %
52
21.67 %
Zwycięstwa gości
47
19.58 %
47
19.58 %
Remisy
141
58.75 %
141
58.75 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
49.58%
119 z 240
119 z 240
0.5
50.42%
121 z 240
121 z 240
53.33%
128 z 240
128 z 240
1.5
46.67%
112 z 240
112 z 240
62.5%
150 z 240
150 z 240
2.5
37.5%
90 z 240
90 z 240
75%
180 z 240
180 z 240
3.5
25%
60 z 240
60 z 240
86.25%
207 z 240
207 z 240
4.5
13.75%
33 z 240
33 z 240
95.42%
229 z 240
229 z 240
5.5
4.58%
11 z 240
11 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 119 | 49.58 % |
1:1 | 12 | 5 % |
0:3 | 10 | 4.17 % |
2:1 | 9 | 3.75 % |
2:2 | 7 | 2.92 % |
1:0 | 7 | 2.92 % |
1:2 | 7 | 2.92 % |
3:2 | 7 | 2.92 % |
3:1 | 7 | 2.92 % |
1:3 | 7 | 2.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:2 | 6 | 2.5 % |
1:4 | 6 | 2.5 % |
2:0 | 4 | 1.67 % |
3:0 | 4 | 1.67 % |
4:1 | 4 | 1.67 % |
0:4 | 3 | 1.25 % |
4:0 | 3 | 1.25 % |
5:0 | 3 | 1.25 % |
3:3 | 2 | 0.83 % |
0:1 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:5 | 2 | 0.83 % |
4:4 | 1 | 0.42 % |
2:3 | 1 | 0.42 % |
3:4 | 1 | 0.42 % |
4:2 | 1 | 0.42 % |
5:2 | 1 | 0.42 % |
1:5 | 1 | 0.42 % |
0:5 | 1 | 0.42 % |
6:1 | 1 | 0.42 % |
7:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola16375%Wygrana przynajmniej 1 bramką2712%Wygrana przynajmniej 2 bramkami157%Wygrana 3 bramkami i więcej136%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
14 sie17:30
-
14 sie17:30
-
14 sie17:30
-
14 sie17:30
-
14 sie18:30
-
14 sie19:00
-
15 sie14:00
-
11 wrz20:30
-
17 sie12:00
-
17 sie15:00
-
17 sie16:00
-
17 sie17:00
-
17 sie17:00
-
17 sie19:00
-
18 sie11:00
-
18 wrz20:00
-
23 sie19:00
-
24 sie11:00
-
24 sie12:00
-
24 sie13:00
-
24 sie13:00
-
24 sie15:00
-
24 sie17:00
-
24 sie17:00
-
31 sie11:00
-
31 sie12:00
-
31 sie13:00
-
31 sie15:00
-
31 sie16:00
-
31 sie17:00
-
01 wrz11:00
-
01 wrz12:00
-
06 wrz19:00
-
07 wrz12:00
-
07 wrz15:00
-
07 wrz15:00
-
07 wrz16:30
-
07 wrz19:00
-
08 wrz11:00
-
08 wrz12:00
-
14 wrz11:00
-
14 wrz13:00
-
14 wrz16:00
-
14 wrz16:00
-
14 wrz16:00
-
14 wrz16:30
-
15 wrz11:00Radomiak II Radom40:Unia Warszawa
-
15 wrz12:00
-
21 wrz11:00
-
21 wrz15:00
-
21 wrz16:00
-
21 wrz16:00
-
21 wrz16:00
-
21 wrz16:30
-
21 wrz19:00
-
22 wrz11:30
-
28 wrz11:00
-
28 wrz11:00
-
28 wrz15:00
-
28 wrz16:00
-
28 wrz16:00
-
28 wrz17:00
-
29 wrz15:00Radomiak II Radom31:Mszczonowianka Mszczonów
-
29 wrz16:00
-
05 paź11:00
-
05 paź13:00
-
05 paź14:00
-
05 paź15:30
-
05 paź16:00
-
05 paź16:00
-
05 paź16:30
-
06 paź11:45
-
12 paź12:00
-
12 paź15:00
-
12 paź15:00
-
12 paź15:00
-
12 paź15:45
-
12 paź19:00
-
13 paź11:00
-
13 paź11:00
-
19 paź13:00
-
19 paź14:00
-
19 paź14:30
-
19 paź15:00
-
19 paź15:00
-
19 paź15:00
-
19 paź19:30
-
26 paź12:00
-
26 paź12:45
-
26 paź13:00
-
26 paź13:30
-
26 paź15:00
-
26 paź15:00
-
26 paź17:00
-
27 paź11:00
-
02 lis11:00
-
02 lis12:00
-
02 lis13:00
-
02 lis13:00
-
02 lis13:00
-
02 lis13:30
-
02 lis14:30
-
03 lis13:00
-
08 lis19:30
-
09 lis11:00
-
09 lis11:00
-
09 lis12:00
-
09 lis13:00
-
09 lis14:00
-
10 lis11:00
-
10 lis16:00
-
16 lis11:00
-
16 lis12:00
-
16 lis12:00
-
16 lis13:00
-
16 lis13:00
-
16 lis13:00
-
16 lis13:00
-
16 lis13:00
-
14 mar11:00Żyrardowianka Żyrardównie odbył sięOskar Przysucha
-
14 mar13:00Mszczonowianka Mszczonównie odbył sięKS Warka
-
14 mar14:00Mazur Karczewnie odbył sięVictoria Sulejówek
-
14 mar14:00Błonianka Błonienie odbył sięKS Raszyn
-
14 mar14:30Unia Warszawanie odbył sięZnicz II Pruszków
-
14 mar15:30Wilga Garwolinnie odbył sięMKS Piaseczno
-
15 mar11:00Radomiak II Radomnie odbył sięJózefovia Józefów
-
15 mar15:30Pilica Białobrzeginie odbył sięProch Pionki
-
19 mar19:00KS Raszynnie odbył sięUnia Warszawa
-
21 mar12:00Oskar Przysuchanie odbył sięBłonianka Błonie
-
21 mar15:00Żyrardowianka Żyrardównie odbył sięRadomiak II Radom
-
21 mar15:00KS Warkanie odbył sięMazur Karczew
-
21 mar15:00MKS Piasecznonie odbył sięJózefovia Józefów
-
21 mar15:30Pilica Białobrzeginie odbył sięVictoria Sulejówek
-
21 mar16:00Proch Pionkinie odbył sięWilga Garwolin
-
22 mar11:00Znicz II Pruszkównie odbył sięMszczonowianka Mszczonów
-
28 mar?:?Mazur Karczewnie odbył sięZnicz II Pruszków
-
28 mar?:?Unia Warszawanie odbył sięOskar Przysucha
-
28 mar11:00Mszczonowianka Mszczonównie odbył sięKS Raszyn
-
28 mar12:00Józefovia Józefównie odbył sięProch Pionki
-
28 mar15:30Pilica Białobrzeginie odbył sięKS Warka
-
28 mar16:00Wilga Garwolinnie odbył sięVictoria Sulejówek
-
28 mar16:00Żyrardowianka Żyrardównie odbył sięBłonianka Błonie
-
20 cze11:00
-
04 kwi?:?Oskar Przysuchanie odbył sięMszczonowianka Mszczonów
-
04 kwi?:?KS Warkanie odbył sięWilga Garwolin
-
04 kwi?:?Victoria Sulejóweknie odbył sięJózefovia Józefów
-
04 kwi16:00Żyrardowianka Żyrardównie odbył sięUnia Warszawa
-
04 kwi16:00KS Raszynnie odbył sięMazur Karczew
-
04 kwi16:30Proch Pionkinie odbył sięMKS Piaseczno
-
04 kwi17:00Pilica Białobrzeginie odbył sięZnicz II Pruszków
-
13 cze18:00(walkower)
-
10 kwi?:?Wilga Garwolinnie odbył sięZnicz II Pruszków
-
10 kwi?:?Pilica Białobrzeginie odbył sięKS Raszyn
-
10 kwi?:?Mazur Karczewnie odbył sięOskar Przysucha
-
10 kwi?:?Mszczonowianka Mszczonównie odbył sięŻyrardowianka Żyrardów
-
10 kwi?:?Unia Warszawanie odbył sięBłonianka Błonie
-
10 kwi16:00Radomiak II Radomnie odbył sięProch Pionki
-
11 kwi12:00Józefovia Józefównie odbył sięKS Warka
-
13 cze18:00
-
18 kwi?:?Unia Warszawanie odbył sięRadomiak II Radom
-
18 kwi?:?Pilica Białobrzeginie odbył sięOskar Przysucha
-
18 kwi?:?Znicz II Pruszkównie odbył sięJózefovia Józefów
-
18 kwi?:?KS Warkanie odbył sięMKS Piaseczno
-
18 kwi?:?Victoria Sulejóweknie odbył sięProch Pionki
-
18 kwi14:00Błonianka Błonienie odbył sięMszczonowianka Mszczonów
-
18 kwi15:00Żyrardowianka Żyrardównie odbył sięMazur Karczew
-
18 kwi17:00KS Raszynnie odbył sięWilga Garwolin
-
25 kwi?:?Proch Pionkinie odbył sięKS Warka
-
25 kwi?:?MKS Piasecznonie odbył sięZnicz II Pruszków
-
25 kwi?:?Pilica Białobrzeginie odbył sięŻyrardowianka Żyrardów
-
25 kwi?:?Mszczonowianka Mszczonównie odbył sięUnia Warszawa
-
25 kwi12:00Józefovia Józefównie odbył sięKS Raszyn
-
25 kwi14:00Błonianka Błonienie odbył sięMazur Karczew
-
25 kwi15:00Wilga Garwolinnie odbył sięOskar Przysucha
-
17 cze18:00Radomiak II Radom03:Victoria Sulejówek
-
02 maj?:?Mszczonowianka Mszczonównie odbył sięRadomiak II Radom
-
02 maj?:?Unia Warszawanie odbył sięMazur Karczew
-
02 maj?:?Żyrardowianka Żyrardównie odbył sięWilga Garwolin
-
02 maj?:?Oskar Przysuchanie odbył sięJózefovia Józefów
-
02 maj?:?KS Raszynnie odbył sięMKS Piaseczno
-
02 maj?:?Znicz II Pruszkównie odbył sięProch Pionki
-
02 maj?:?KS Warkanie odbył sięVictoria Sulejówek
-
02 maj11:00Błonianka Błonienie odbył sięPilica Białobrzegi
-
09 maj?:?Radomiak II Radomnie odbył sięKS Warka
-
09 maj?:?Victoria Sulejóweknie odbył sięZnicz II Pruszków
-
09 maj?:?MKS Piasecznonie odbył sięOskar Przysucha
-
09 maj?:?Pilica Białobrzeginie odbył sięUnia Warszawa
-
09 maj?:?Mazur Karczewnie odbył sięMszczonowianka Mszczonów
-
09 maj12:00Józefovia Józefównie odbył sięŻyrardowianka Żyrardów
-
09 maj17:00Proch Pionkinie odbył sięKS Raszyn
-
09 maj17:00Wilga Garwolinnie odbył sięBłonianka Błonie
-
16 maj?:?Mazur Karczewnie odbył sięRadomiak II Radom
-
16 maj?:?Mszczonowianka Mszczonównie odbył sięPilica Białobrzegi
-
16 maj?:?Unia Warszawanie odbył sięWilga Garwolin
-
16 maj?:?Żyrardowianka Żyrardównie odbył sięMKS Piaseczno
-
16 maj?:?Oskar Przysuchanie odbył sięProch Pionki
-
16 maj?:?KS Raszynnie odbył sięVictoria Sulejówek
-
16 maj?:?Znicz II Pruszkównie odbył sięKS Warka
-
16 maj14:00Błonianka Błonienie odbył sięJózefovia Józefów
-
23 maj?:?Radomiak II Radomnie odbył sięZnicz II Pruszków
-
23 maj?:?KS Warkanie odbył sięKS Raszyn
-
23 maj?:?Victoria Sulejóweknie odbył sięOskar Przysucha
-
23 maj?:?Pilica Białobrzeginie odbył sięMazur Karczew
-
23 maj12:00Józefovia Józefównie odbył sięUnia Warszawa
-
23 maj17:00Proch Pionkinie odbył sięŻyrardowianka Żyrardów
-
23 maj18:00Wilga Garwolinnie odbył sięMszczonowianka Mszczonów
-
17 cze18:00
-
27 maj?:?Pilica Białobrzeginie odbył sięRadomiak II Radom
-
27 maj?:?Mazur Karczewnie odbył sięWilga Garwolin
-
27 maj?:?Mszczonowianka Mszczonównie odbył sięJózefovia Józefów
-
27 maj?:?Unia Warszawanie odbył sięMKS Piaseczno
-
27 maj?:?Żyrardowianka Żyrardównie odbył sięVictoria Sulejówek
-
27 maj?:?Oskar Przysuchanie odbył sięKS Warka
-
27 maj18:00Błonianka Błonienie odbył sięProch Pionki
-
27 maj18:00KS Raszynnie odbył sięZnicz II Pruszków
-
30 maj?:?Radomiak II Radomnie odbył sięKS Raszyn
-
30 maj?:?Znicz II Pruszkównie odbył sięOskar Przysucha
-
30 maj?:?KS Warkanie odbył sięŻyrardowianka Żyrardów
-
30 maj?:?MKS Piasecznonie odbył sięMszczonowianka Mszczonów
-
30 maj12:00Józefovia Józefównie odbył sięMazur Karczew
-
30 maj17:00Proch Pionkinie odbył sięUnia Warszawa
-
30 maj18:00Wilga Garwolinnie odbył sięPilica Białobrzegi
-
10 cze19:30
-
06 cze17:00Wilga Garwolinnie odbył sięRadomiak II Radom
-
06 cze17:00Pilica Białobrzeginie odbył sięJózefovia Józefów
-
06 cze17:00Mazur Karczewnie odbył sięMKS Piaseczno
-
06 cze17:00Mszczonowianka Mszczonównie odbył sięProch Pionki
-
06 cze17:00Unia Warszawanie odbył sięVictoria Sulejówek
-
06 cze17:00Błonianka Błonienie odbył sięKS Warka
-
06 cze17:00Żyrardowianka Żyrardównie odbył sięZnicz II Pruszków
-
06 cze17:00Oskar Przysuchanie odbył sięKS Raszyn
-
13 cze17:00Radomiak II Radomnie odbył sięOskar Przysucha
-
13 cze17:00KS Raszynnie odbył sięŻyrardowianka Żyrardów
-
13 cze17:00Znicz II Pruszkównie odbył sięBłonianka Błonie
-
13 cze17:00KS Warkanie odbył sięUnia Warszawa
-
13 cze17:00Victoria Sulejóweknie odbył sięMszczonowianka Mszczonów
-
13 cze17:00Proch Pionkinie odbył sięMazur Karczew
-
13 cze17:00MKS Piasecznonie odbył sięPilica Białobrzegi
-
13 cze17:00Józefovia Józefównie odbył sięWilga Garwolin