Zachodniopomorskie | Klasa A | Koszalin IV
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWWW
-
WWWWWWWPRRWPW
-
WWWWWWRWWPPRW
-
WWWPPPPWWWWWW
-
PWWWPWWPPRWWW
-
WPWWWPPWPWWRP
-
PPRWWWWWPPPPP
-
PPPPPPPWWWWPW
-
PPPWPWWPWPPWP
-
PWRPPWWPWPPRP
-
WPPPWPPWPPPRW
-
WPPPPPRPRWWPP
-
PWPPPPPPPWPWP
-
PPPPWPPPPPPPP
Sezon 2019/20
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
39
21.43 %
39
21.43 %
Zwycięstwa gości
46
25.27 %
46
25.27 %
Remisy
97
53.3 %
97
53.3 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
50%
91 z 182
91 z 182
0.5
50%
91 z 182
91 z 182
53.3%
97 z 182
97 z 182
1.5
46.7%
85 z 182
85 z 182
59.34%
108 z 182
108 z 182
2.5
40.66%
74 z 182
74 z 182
69.78%
127 z 182
127 z 182
3.5
30.22%
55 z 182
55 z 182
76.37%
139 z 182
139 z 182
4.5
23.63%
43 z 182
43 z 182
79.12%
144 z 182
144 z 182
5.5
20.88%
38 z 182
38 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 91 | 50 % |
1:2 | 8 | 4.4 % |
0:2 | 6 | 3.3 % |
0:1 | 5 | 2.75 % |
2:1 | 5 | 2.75 % |
3:0 | 4 | 2.2 % |
0:6 | 4 | 2.2 % |
1:1 | 3 | 1.65 % |
1:3 | 3 | 1.65 % |
4:2 | 3 | 1.65 % |
4:1 | 3 | 1.65 % |
2:5 | 3 | 1.65 % |
4:0 | 3 | 1.65 % |
1:5 | 3 | 1.65 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:2 | 2 | 1.1 % |
3:4 | 2 | 1.1 % |
2:0 | 2 | 1.1 % |
3:1 | 2 | 1.1 % |
0:3 | 2 | 1.1 % |
5:2 | 2 | 1.1 % |
0:4 | 2 | 1.1 % |
5:1 | 2 | 1.1 % |
2:6 | 2 | 1.1 % |
6:0 | 2 | 1.1 % |
11:0 | 2 | 1.1 % |
3:3 | 1 | 0.55 % |
1:0 | 1 | 0.55 % |
2:3 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:5 | 1 | 0.55 % |
5:3 | 1 | 0.55 % |
1:4 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
2:7 | 1 | 0.55 % |
0:7 | 1 | 0.55 % |
7:0 | 1 | 0.55 % |
1:8 | 1 | 0.55 % |
8:0 | 1 | 0.55 % |
9:0 | 1 | 0.55 % |
10:0 | 1 | 0.55 % |
16:0 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola13074%Wygrana przynajmniej 1 bramką1710%Wygrana przynajmniej 2 bramkami95%Wygrana 3 bramkami i więcej2011%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
24 sie15:00Mirstal Mirosławiec51:Grom Giżyno
-
24 sie16:00Grom Szwecja40:Kolejarz Wierzchowo
-
25 sie13:00KP Drawsko Pomorskie100:Błękitni Pomierzyn
-
25 sie13:00Sokół Suliszewo41:Gryf Budowo
-
25 sie13:00Wspólni Różewo12:Kopanik Lubno
-
25 sie13:00Santos Kłębowiec51:Legion Strączno
-
25 sie14:00KS Dzikowo12:Bytyń Nakielno
-
31 sie16:00Grom Giżyno42:KS Dzikowo
-
31 sie16:00Grom Szwecja03:KP Drawsko Pomorskie
-
01 wrz13:00Kolejarz Wierzchowo12:Legion Strączno
-
01 wrz13:00Kopanik Lubno02:Santos Kłębowiec
-
01 wrz13:00Bytyń Nakielno33:Wspólni Różewo
-
01 wrz13:00Gryf Budowo25:Mirstal Mirosławiec
-
01 wrz13:00Błękitni Pomierzyn11:Sokół Suliszewo
-
07 wrz15:00Mirstal Mirosławiec52:Błękitni Pomierzyn
-
07 wrz16:00Sokół Suliszewo13:Grom Szwecja
-
08 wrz13:00KP Drawsko Pomorskie160:Kolejarz Wierzchowo
-
08 wrz13:00Wspólni Różewo42:Grom Giżyno
-
08 wrz13:00Santos Kłębowiec40:Bytyń Nakielno
-
08 wrz13:00Legion Strączno23:Kopanik Lubno
-
08 wrz14:00KS Dzikowo10:Gryf Budowo
-
14 wrz16:00Grom Szwecja11:Mirstal Mirosławiec
-
14 wrz16:00KP Drawsko Pomorskie21:Sokół Suliszewo
-
15 wrz13:00Kolejarz Wierzchowo18:Kopanik Lubno
-
15 wrz13:00Bytyń Nakielno02:Legion Strączno
-
15 wrz13:00Gryf Budowo15:Wspólni Różewo
-
15 wrz13:00Błękitni Pomierzyn01:KS Dzikowo
-
15 wrz15:00Grom Giżyno02:Santos Kłębowiec
-
21 wrz15:00Mirstal Mirosławiec06:KP Drawsko Pomorskie
-
21 wrz17:00Sokół Suliszewo30:Kolejarz Wierzchowo
-
22 wrz13:00Wspólni Różewo02:Błękitni Pomierzyn
-
22 wrz13:00Santos Kłębowiec40:Gryf Budowo
-
22 wrz13:00Legion Strączno12:Grom Giżyno
-
22 wrz13:00Kopanik Lubno42:Bytyń Nakielno
-
22 wrz14:00KS Dzikowo22:Grom Szwecja
-
28 wrz15:00Grom Szwecja01:Wspólni Różewo
-
28 wrz16:00Sokół Suliszewo21:Mirstal Mirosławiec
-
29 wrz13:00Kolejarz Wierzchowo07:Bytyń Nakielno
-
29 wrz13:00Gryf Budowo61:Legion Strączno
-
29 wrz13:00Błękitni Pomierzyn03:Santos Kłębowiec
-
29 wrz13:00KP Drawsko Pomorskie20:KS Dzikowo
-
29 wrz14:00Grom Giżyno34:Kopanik Lubno
-
05 paź14:00Santos Kłębowiec01:Grom Szwecja
-
05 paź15:00Mirstal Mirosławiec110:Kolejarz Wierzchowo
-
06 paź13:00Wspólni Różewo14:KP Drawsko Pomorskie
-
06 paź13:00Legion Strączno15:Błękitni Pomierzyn
-
06 paź13:00Kopanik Lubno25:Gryf Budowo
-
06 paź13:00Bytyń Nakielno01:Grom Giżyno
-
06 paź14:00KS Dzikowo22:Sokół Suliszewo
-
12 paź13:30Mirstal Mirosławiec41:KS Dzikowo
-
12 paź15:00Grom Szwecja60:Legion Strączno
-
13 paź13:00Kolejarz Wierzchowo06:Grom Giżyno
-
13 paź13:00Gryf Budowo30:Bytyń Nakielno
-
13 paź13:00Błękitni Pomierzyn80:Kopanik Lubno
-
13 paź13:00KP Drawsko Pomorskie21:Santos Kłębowiec
-
13 paź13:00Sokół Suliszewo41:Wspólni Różewo
-
20 paź13:00Wspólni Różewo52:Mirstal Mirosławiec
-
20 paź13:00Santos Kłębowiec02:Sokół Suliszewo
-
20 paź13:00Legion Strączno04:KP Drawsko Pomorskie
-
20 paź13:00Kopanik Lubno06:Grom Szwecja
-
20 paź13:00Bytyń Nakielno53:Błękitni Pomierzyn
-
20 paź14:00KS Dzikowo26:Kolejarz Wierzchowo
-
20 paź14:00Grom Giżyno13:Gryf Budowo
-
26 paź14:00Grom Szwecja31:Bytyń Nakielno
-
26 paź15:00Mirstal Mirosławiec20:Santos Kłębowiec
-
27 paź13:00Kolejarz Wierzchowo26:Gryf Budowo
-
27 paź13:00Błękitni Pomierzyn12:Grom Giżyno
-
27 paź13:00KP Drawsko Pomorskie90:Kopanik Lubno
-
27 paź13:00Sokół Suliszewo21:Legion Strączno
-
27 paź14:00KS Dzikowo13:Wspólni Różewo
-
03 lis13:00Wspólni Różewo70:Kolejarz Wierzchowo
-
03 lis13:00Santos Kłębowiec60:KS Dzikowo
-
03 lis13:00Legion Strączno27:Mirstal Mirosławiec
-
03 lis13:00Kopanik Lubno15:Sokół Suliszewo
-
03 lis13:00Bytyń Nakielno02:KP Drawsko Pomorskie
-
03 lis13:00Grom Giżyno12:Grom Szwecja
-
03 lis13:00Gryf Budowo11:Błękitni Pomierzyn
-
09 lis12:00Mirstal Mirosławiec62:Kopanik Lubno
-
09 lis13:00Grom Szwecja21:Gryf Budowo
-
10 lis13:00Kolejarz Wierzchowo06:Błękitni Pomierzyn
-
10 lis13:00KP Drawsko Pomorskie110:Grom Giżyno
-
10 lis13:00Sokół Suliszewo31:Bytyń Nakielno
-
10 lis13:00Wspólni Różewo25:Santos Kłębowiec
-
10 lis14:00KS Dzikowo12:Legion Strączno
-
16 lis14:00Bytyń Nakielno30:Mirstal Mirosławiec
-
16 lis14:00Gryf Budowo12:KP Drawsko Pomorskie
-
17 lis13:00Santos Kłębowiec30:Kolejarz Wierzchowo
-
17 lis13:00Legion Strączno45:Wspólni Różewo
-
17 lis13:00Kopanik Lubno01:KS Dzikowo
-
17 lis13:00Grom Giżyno34:Sokół Suliszewo
-
17 lis13:00Błękitni Pomierzyn04:Grom Szwecja
-
21 mar?:?Kolejarz Wierzchowonie odbył sięGrom Szwecja
-
21 mar13:00Kopanik Lubnonie odbył sięWspólni Różewo
-
21 mar15:00Gryf Budowonie odbył sięSokół Suliszewo
-
21 mar15:00Grom Giżynonie odbył sięMirstal Mirosławiec
-
22 mar13:00Błękitni Pomierzynnie odbył sięKP Drawsko Pomorskie
-
22 mar13:00Bytyń Nakielnonie odbył sięKS Dzikowo
-
22 mar14:00Legion Strącznonie odbył sięSantos Kłębowiec
-
28 mar?:?Legion Strącznonie odbył sięKolejarz Wierzchowo
-
28 mar?:?Santos Kłębowiecnie odbył sięKopanik Lubno
-
28 mar?:?Wspólni Różewonie odbył sięBytyń Nakielno
-
28 mar?:?KS Dzikowonie odbył sięGrom Giżyno
-
28 mar?:?KP Drawsko Pomorskienie odbył sięGrom Szwecja
-
28 mar15:00Mirstal Mirosławiecnie odbył sięGryf Budowo
-
28 mar16:00Sokół Suliszewonie odbył sięBłękitni Pomierzyn
-
04 kwi?:?Kolejarz Wierzchowonie odbył sięKP Drawsko Pomorskie
-
04 kwi13:00Kopanik Lubnonie odbył sięLegion Strączno
-
04 kwi15:00Grom Giżynonie odbył sięWspólni Różewo
-
04 kwi16:00Grom Szwecjanie odbył sięSokół Suliszewo
-
04 kwi16:00Gryf Budowonie odbył sięKS Dzikowo
-
05 kwi13:00Błękitni Pomierzynnie odbył sięMirstal Mirosławiec
-
05 kwi13:00Bytyń Nakielnonie odbył sięSantos Kłębowiec
-
18 kwi?:?Santos Kłębowiecnie odbył sięGrom Giżyno
-
18 kwi?:?Wspólni Różewonie odbył sięGryf Budowo
-
18 kwi?:?KS Dzikowonie odbył sięBłękitni Pomierzyn
-
18 kwi13:00Kopanik Lubnonie odbył sięKolejarz Wierzchowo
-
18 kwi14:00Sokół Suliszewonie odbył sięKP Drawsko Pomorskie
-
18 kwi15:00Mirstal Mirosławiecnie odbył sięGrom Szwecja
-
19 kwi14:00Legion Strącznonie odbył sięBytyń Nakielno
-
25 kwi?:?Kolejarz Wierzchowonie odbył sięSokół Suliszewo
-
25 kwi?:?KP Drawsko Pomorskienie odbył sięMirstal Mirosławiec
-
25 kwi?:?Gryf Budowonie odbył sięSantos Kłębowiec
-
25 kwi16:00Grom Szwecjanie odbył sięKS Dzikowo
-
25 kwi16:00Grom Giżynonie odbył sięLegion Strączno
-
26 kwi13:00Błękitni Pomierzynnie odbył sięWspólni Różewo
-
26 kwi13:00Bytyń Nakielnonie odbył sięKopanik Lubno
-
02 maj?:?Santos Kłębowiecnie odbył sięBłękitni Pomierzyn
-
02 maj?:?Wspólni Różewonie odbył sięGrom Szwecja
-
02 maj?:?KS Dzikowonie odbył sięKP Drawsko Pomorskie
-
02 maj13:00Kopanik Lubnonie odbył sięGrom Giżyno
-
02 maj15:00Mirstal Mirosławiecnie odbył sięSokół Suliszewo
-
03 maj13:00Bytyń Nakielnonie odbył sięKolejarz Wierzchowo
-
03 maj14:00Legion Strącznonie odbył sięGryf Budowo
-
09 maj?:?Kolejarz Wierzchowonie odbył sięMirstal Mirosławiec
-
09 maj?:?KP Drawsko Pomorskienie odbył sięWspólni Różewo
-
09 maj14:00Sokół Suliszewonie odbył sięKS Dzikowo
-
09 maj16:00Grom Szwecjanie odbył sięSantos Kłębowiec
-
09 maj16:00Gryf Budowonie odbył sięKopanik Lubno
-
09 maj16:00Grom Giżynonie odbył sięBytyń Nakielno
-
10 maj13:00Błękitni Pomierzynnie odbył sięLegion Strączno
-
16 maj?:?Santos Kłębowiecnie odbył sięKP Drawsko Pomorskie
-
16 maj?:?Wspólni Różewonie odbył sięSokół Suliszewo
-
16 maj?:?KS Dzikowonie odbył sięMirstal Mirosławiec
-
16 maj13:00Kopanik Lubnonie odbył sięBłękitni Pomierzyn
-
16 maj16:00Grom Giżynonie odbył sięKolejarz Wierzchowo
-
17 maj13:00Bytyń Nakielno00:Gryf Budowo(anulowany)
-
17 maj14:00Legion Strączno00:Grom Szwecja(anulowany)
-
23 maj?:?Kolejarz Wierzchowo00:KS Dzikowo(anulowany)
-
23 maj?:?KP Drawsko Pomorskienie odbył sięLegion Strączno
-
23 maj14:00Sokół Suliszewonie odbył sięSantos Kłębowiec
-
23 maj15:00Mirstal Mirosławiecnie odbył sięWspólni Różewo
-
23 maj16:00Grom Szwecjanie odbył sięKopanik Lubno
-
23 maj16:00Gryf Budowonie odbył sięGrom Giżyno
-
24 maj13:00Błękitni Pomierzynnie odbył sięBytyń Nakielno
-
30 maj?:?Gryf Budowo00:Kolejarz Wierzchowo(anulowany)
-
30 maj?:?Santos Kłębowiecnie odbył sięMirstal Mirosławiec
-
30 maj?:?Wspólni Różewonie odbył sięKS Dzikowo
-
30 maj13:00Kopanik Lubnonie odbył sięKP Drawsko Pomorskie
-
30 maj16:00Grom Giżynonie odbył sięBłękitni Pomierzyn
-
31 maj13:00Bytyń Nakielnonie odbył sięGrom Szwecja
-
31 maj14:00Legion Strącznonie odbył sięSokół Suliszewo
-
06 cze?:?Kolejarz Wierzchowo00:Wspólni Różewo(anulowany)
-
06 cze?:?KS Dzikowonie odbył sięSantos Kłębowiec
-
06 cze?:?KP Drawsko Pomorskienie odbył sięBytyń Nakielno
-
06 cze15:00Mirstal Mirosławiecnie odbył sięLegion Strączno
-
06 cze15:00Sokół Suliszewonie odbył sięKopanik Lubno
-
06 cze16:00Grom Szwecjanie odbył sięGrom Giżyno
-
07 cze13:00Błękitni Pomierzynnie odbył sięGryf Budowo
-
13 cze?:?Błękitni Pomierzyn00:Kolejarz Wierzchowo(anulowany)
-
13 cze?:?Gryf Budowonie odbył sięGrom Szwecja
-
13 cze?:?Santos Kłębowiecnie odbył sięWspólni Różewo
-
13 cze13:00Kopanik Lubnonie odbył sięMirstal Mirosławiec
-
13 cze15:00Bytyń Nakielnonie odbył sięSokół Suliszewo
-
13 cze16:00Grom Giżynonie odbył sięKP Drawsko Pomorskie
-
14 cze14:00Legion Strącznonie odbył sięKS Dzikowo
-
20 cze15:00Mirstal Mirosławiec00:Bytyń Nakielno(anulowany)
-
20 cze15:00Sokół Suliszewo00:Grom Giżyno(anulowany)
-
21 cze13:00Kolejarz Wierzchowo00:Santos Kłębowiec(anulowany)
-
21 cze13:00Wspólni Różewonie odbył sięLegion Strączno
-
21 cze13:00KS Dzikowonie odbył sięKopanik Lubno
-
21 cze13:00KP Drawsko Pomorskienie odbył sięGryf Budowo
-
21 cze13:00Grom Szwecjanie odbył sięBłękitni Pomierzyn