Zachodniopomorskie | Klasa A | Szczecin II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaForma
-
RWWWWWWWWWWWW
-
WWWWWWWWWRWPW
-
WPPWWWRWWWWWW
-
RPWPWWWWRWWWP
-
PWWWWRWWWRPPW
-
PPPWPWWWWRWWP
-
WWRWWRPPRRPPW
-
PWRPWPRRPWPWP
-
PWWPPPPPPWRPW
-
WWPRPWRPPPPPP
-
PPPPPPRRPPWWW
-
WPWRPPPPPPPWP
-
RPPPPPPPWPRPP
-
RPPPPPPPPPPPP
Sezon 2019/20
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
41
22.53 %
41
22.53 %
Zwycięstwa gości
38
20.88 %
38
20.88 %
Remisy
103
56.59 %
103
56.59 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
50.55%
92 z 182
92 z 182
0.5
49.45%
90 z 182
90 z 182
53.85%
98 z 182
98 z 182
1.5
46.15%
84 z 182
84 z 182
62.09%
113 z 182
113 z 182
2.5
37.91%
69 z 182
69 z 182
73.63%
134 z 182
134 z 182
3.5
26.37%
48 z 182
48 z 182
78.02%
142 z 182
142 z 182
4.5
21.98%
40 z 182
40 z 182
85.16%
155 z 182
155 z 182
5.5
14.84%
27 z 182
27 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 92 | 50.55 % |
1:2 | 9 | 4.95 % |
1:1 | 8 | 4.4 % |
4:1 | 5 | 2.75 % |
1:0 | 4 | 2.2 % |
2:1 | 4 | 2.2 % |
0:2 | 4 | 2.2 % |
3:1 | 4 | 2.2 % |
0:3 | 4 | 2.2 % |
3:0 | 4 | 2.2 % |
2:0 | 3 | 1.65 % |
4:2 | 3 | 1.65 % |
1:4 | 3 | 1.65 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:2 | 2 | 1.1 % |
0:1 | 2 | 1.1 % |
2:3 | 2 | 1.1 % |
3:2 | 2 | 1.1 % |
2:4 | 2 | 1.1 % |
5:2 | 2 | 1.1 % |
1:6 | 2 | 1.1 % |
6:0 | 2 | 1.1 % |
1:7 | 2 | 1.1 % |
3:3 | 1 | 0.55 % |
1:3 | 1 | 0.55 % |
5:3 | 1 | 0.55 % |
3:5 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:5 | 1 | 0.55 % |
3:6 | 1 | 0.55 % |
0:4 | 1 | 0.55 % |
1:5 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
8:4 | 1 | 0.55 % |
5:0 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
0:6 | 1 | 0.55 % |
7:0 | 1 | 0.55 % |
0:8 | 1 | 0.55 % |
12:0 | 1 | 0.55 % |
13:1 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola12171%Wygrana przynajmniej 1 bramką1710%Wygrana przynajmniej 2 bramkami127%Wygrana 3 bramkami i więcej2112%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
24 sie14:30Dąb Dębice41:Orkan Dalewo
-
24 sie16:00Sarmata Dobra53:Radowia Radowo Małe
-
24 sie16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa70:Czarni Marianowo
-
24 sie17:00Rolpol Chlebowo02:Unia Stargard
-
25 sie13:00Płomień Lisowo12:Ina Ińsko
-
25 sie14:00Masovia Maszewo31:Promień Mosty
-
25 sie15:00WODR Barzkowice12:Orzeł Pęzino
-
31 sie15:00Promień Mosty60:Płomień Lisowo
-
31 sie16:00Dąb Dębice10:Sarmata Dobra
-
31 sie16:00Orzeł Pęzino12:Orkan Dalewo
-
01 wrz13:00Ina Ińsko50:Rolpol Chlebowo
-
01 wrz15:00Czarni Marianowo12:WODR Barzkowice
-
01 wrz15:00Radowia Radowo Małe30:Masovia Maszewo
-
01 wrz18:30Unia Stargard10:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
07 wrz16:00Sarmata Dobra62:Orkan Dalewo
-
07 wrz16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa02:Ina Ińsko
-
07 wrz16:00Orzeł Pęzino33:Czarni Marianowo
-
08 wrz13:00Płomień Lisowo16:Radowia Radowo Małe
-
08 wrz14:00Masovia Maszewo01:Dąb Dębice
-
08 wrz16:00Rolpol Chlebowo12:Promień Mosty
-
08 wrz17:00WODR Barzkowice23:Unia Stargard
-
14 wrz12:00Ina Ińsko30:WODR Barzkowice
-
14 wrz14:00Dąb Dębice21:Płomień Lisowo
-
14 wrz15:00Promień Mosty11:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
14 wrz15:00Czarni Marianowo12:Orkan Dalewo
-
14 wrz16:00Radowia Radowo Małe131:Rolpol Chlebowo
-
14 wrz16:00Sarmata Dobra11:Masovia Maszewo
-
15 wrz18:30Unia Stargard03:Orzeł Pęzino
-
21 wrz15:00Czarni Marianowo42:Unia Stargard
-
21 wrz16:00Rolpol Chlebowo02:Dąb Dębice
-
21 wrz16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa00:Radowia Radowo Małe
-
22 wrz13:00Płomień Lisowo08:Sarmata Dobra
-
22 wrz14:00Masovia Maszewo21:Orkan Dalewo
-
22 wrz14:00Orzeł Pęzino15:Ina Ińsko
-
22 wrz15:00WODR Barzkowice23:Promień Mosty
-
28 wrz13:00Ina Ińsko61:Czarni Marianowo
-
28 wrz15:00Promień Mosty41:Orzeł Pęzino
-
28 wrz16:00Dąb Dębice30:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
28 wrz16:30Sarmata Dobra120:Rolpol Chlebowo
-
29 wrz14:00Masovia Maszewo20:Płomień Lisowo
-
29 wrz15:00Orkan Dalewo22:Unia Stargard
-
29 wrz15:00Radowia Radowo Małe20:WODR Barzkowice
-
05 paź15:00Czarni Marianowo12:Promień Mosty
-
05 paź15:30Orzeł Pęzino17:Radowia Radowo Małe
-
05 paź16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa24:Sarmata Dobra
-
06 paź13:00Płomień Lisowo11:Orkan Dalewo
-
06 paź14:00Rolpol Chlebowo06:Masovia Maszewo
-
06 paź15:00WODR Barzkowice35:Dąb Dębice
-
06 paź15:30Unia Stargard22:Ina Ińsko
-
12 paź14:00Promień Mosty10:Unia Stargard
-
12 paź15:00Dąb Dębice41:Orzeł Pęzino
-
12 paź16:30Sarmata Dobra52:WODR Barzkowice
-
13 paź13:00Płomień Lisowo31:Rolpol Chlebowo
-
13 paź14:00Masovia Maszewo11:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
13 paź15:00Orkan Dalewo36:Ina Ińsko
-
13 paź15:00Radowia Radowo Małe32:Czarni Marianowo
-
19 paź13:00Ina Ińsko21:Promień Mosty
-
19 paź14:00Czarni Marianowo14:Dąb Dębice
-
19 paź15:00Orzeł Pęzino03:Sarmata Dobra
-
19 paź16:00Dąbrovia Stara Dąbrowa20:Płomień Lisowo
-
20 paź14:00Rolpol Chlebowo14:Orkan Dalewo
-
20 paź15:00WODR Barzkowice14:Masovia Maszewo
-
20 paź15:30Unia Stargard17:Radowia Radowo Małe
-
26 paź14:00Dąb Dębice31:Unia Stargard
-
26 paź15:00Sarmata Dobra41:Czarni Marianowo
-
27 paź13:00Płomień Lisowo11:WODR Barzkowice
-
27 paź14:00Masovia Maszewo42:Orzeł Pęzino
-
27 paź14:30Orkan Dalewo25:Promień Mosty
-
27 paź15:00Radowia Radowo Małe12:Ina Ińsko
-
27 paź15:00Rolpol Chlebowo16:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
02 lis13:00Ina Ińsko01:Dąb Dębice
-
02 lis14:00Orzeł Pęzino84:Płomień Lisowo
-
02 lis14:00Czarni Marianowo04:Masovia Maszewo
-
02 lis14:00Promień Mosty03:Radowia Radowo Małe
-
02 lis15:00Dąbrovia Stara Dąbrowa11:Orkan Dalewo
-
03 lis13:30Unia Stargard13:Sarmata Dobra
-
03 lis14:00WODR Barzkowice32:Rolpol Chlebowo
-
09 lis13:00Dąb Dębice21:Promień Mosty
-
09 lis14:00Sarmata Dobra30:Ina Ińsko
-
09 lis14:00Dąbrovia Stara Dąbrowa60:WODR Barzkowice
-
10 lis13:00Masovia Maszewo10:Unia Stargard
-
10 lis13:00Płomień Lisowo52:Czarni Marianowo
-
10 lis13:00Rolpol Chlebowo24:Orzeł Pęzino
-
10 lis14:00Orkan Dalewo31:Radowia Radowo Małe
-
16 lis13:00Czarni Marianowo11:Rolpol Chlebowo
-
16 lis13:00Ina Ińsko42:Masovia Maszewo
-
16 lis13:00Radowia Radowo Małe11:Dąb Dębice
-
16 lis14:00Promień Mosty03:Sarmata Dobra
-
17 lis13:00WODR Barzkowice41:Orkan Dalewo
-
17 lis13:00Orzeł Pęzino02:Dąbrovia Stara Dąbrowa
-
17 lis13:30Unia Stargard12:Płomień Lisowo
-
21 mar?:?Promień Mostynie odbył sięMasovia Maszewo
-
21 mar?:?Czarni Marianowonie odbył sięDąbrovia Stara Dąbrowa
-
21 mar15:00Radowia Radowo Małenie odbył sięSarmata Dobra
-
21 mar18:30Unia Stargardnie odbył sięRolpol Chlebowo
-
22 mar12:00Ina Ińskonie odbył sięPłomień Lisowo
-
22 mar14:00Orzeł Pęzinonie odbył sięWODR Barzkowice
-
22 mar15:00Orkan Dalewonie odbył sięDąb Dębice
-
28 mar15:00Dąbrovia Stara Dąbrowanie odbył sięUnia Stargard
-
28 mar16:00Sarmata Dobranie odbył sięDąb Dębice
-
29 mar13:00Płomień Lisowonie odbył sięPromień Mosty
-
29 mar14:00Rolpol Chlebowonie odbył sięIna Ińsko
-
29 mar14:00Masovia Maszewonie odbył sięRadowia Radowo Małe
-
29 mar15:00Orkan Dalewonie odbył sięOrzeł Pęzino
-
29 mar15:00WODR Barzkowicenie odbył sięCzarni Marianowo
-
04 kwi?:?Radowia Radowo Małenie odbył sięPłomień Lisowo
-
04 kwi?:?Promień Mostynie odbył sięRolpol Chlebowo
-
04 kwi?:?Ina Ińskonie odbył sięDąbrovia Stara Dąbrowa
-
04 kwi?:?Unia Stargardnie odbył sięWODR Barzkowice
-
04 kwi?:?Czarni Marianowonie odbył sięOrzeł Pęzino
-
04 kwi15:00Dąb Dębicenie odbył sięMasovia Maszewo
-
05 kwi15:30Orkan Dalewonie odbył sięSarmata Dobra
-
18 kwi?:?Orzeł Pęzinonie odbył sięUnia Stargard
-
18 kwi16:00Dąbrovia Stara Dąbrowanie odbył sięPromień Mosty
-
19 kwi11:00WODR Barzkowicenie odbył sięIna Ińsko
-
19 kwi13:00Płomień Lisowonie odbył sięDąb Dębice
-
19 kwi14:00Rolpol Chlebowonie odbył sięRadowia Radowo Małe
-
19 kwi15:00Masovia Maszewonie odbył sięSarmata Dobra
-
19 kwi16:00Orkan Dalewonie odbył sięCzarni Marianowo
-
25 kwi?:?Radowia Radowo Małenie odbył sięDąbrovia Stara Dąbrowa
-
25 kwi?:?Promień Mostynie odbył sięWODR Barzkowice
-
25 kwi?:?Ina Ińskonie odbył sięOrzeł Pęzino
-
25 kwi?:?Unia Stargardnie odbył sięCzarni Marianowo
-
25 kwi15:00Orkan Dalewonie odbył sięMasovia Maszewo
-
25 kwi15:00Dąb Dębicenie odbył sięRolpol Chlebowo
-
25 kwi16:00Sarmata Dobranie odbył sięPłomień Lisowo
-
02 maj?:?Unia Stargardnie odbył sięOrkan Dalewo
-
02 maj?:?Czarni Marianowonie odbył sięIna Ińsko
-
02 maj?:?Orzeł Pęzinonie odbył sięPromień Mosty
-
02 maj?:?Dąbrovia Stara Dąbrowanie odbył sięDąb Dębice
-
03 maj13:00Płomień Lisowonie odbył sięMasovia Maszewo
-
03 maj15:00WODR Barzkowicenie odbył sięRadowia Radowo Małe
-
03 maj16:00Rolpol Chlebowonie odbył sięSarmata Dobra
-
09 maj?:?Radowia Radowo Małenie odbył sięOrzeł Pęzino
-
09 maj?:?Promień Mostynie odbył sięCzarni Marianowo
-
09 maj?:?Ina Ińskonie odbył sięUnia Stargard
-
09 maj15:00Dąb Dębicenie odbył sięWODR Barzkowice
-
09 maj16:00Sarmata Dobranie odbył sięDąbrovia Stara Dąbrowa
-
09 maj16:30Orkan Dalewonie odbył sięPłomień Lisowo
-
10 maj15:00Masovia Maszewonie odbył sięRolpol Chlebowo
-
16 maj?:?Ina Ińskonie odbył sięOrkan Dalewo
-
16 maj?:?Unia Stargardnie odbył sięPromień Mosty
-
16 maj?:?Czarni Marianowonie odbył sięRadowia Radowo Małe
-
16 maj?:?Orzeł Pęzinonie odbył sięDąb Dębice
-
16 maj?:?Dąbrovia Stara Dąbrowanie odbył sięMasovia Maszewo
-
17 maj15:00WODR Barzkowice00:Sarmata Dobra(anulowany)
-
17 maj16:00Rolpol Chlebowo00:Płomień Lisowo(anulowany)
-
23 maj?:?Radowia Radowo Małenie odbył sięUnia Stargard
-
23 maj?:?Promień Mostynie odbył sięIna Ińsko
-
23 maj15:00Dąb Dębicenie odbył sięCzarni Marianowo
-
23 maj16:00Sarmata Dobranie odbył sięOrzeł Pęzino
-
24 maj13:00Płomień Lisowonie odbył sięDąbrovia Stara Dąbrowa
-
24 maj15:00Masovia Maszewonie odbył sięWODR Barzkowice
-
24 maj16:00Orkan Dalewonie odbył sięRolpol Chlebowo
-
30 maj?:?Promień Mostynie odbył sięOrkan Dalewo
-
30 maj?:?Ina Ińskonie odbył sięRadowia Radowo Małe
-
30 maj?:?Unia Stargardnie odbył sięDąb Dębice
-
30 maj?:?Czarni Marianowonie odbył sięSarmata Dobra
-
30 maj?:?Orzeł Pęzinonie odbył sięMasovia Maszewo
-
30 maj?:?Dąbrovia Stara Dąbrowanie odbył sięRolpol Chlebowo
-
31 maj15:00WODR Barzkowicenie odbył sięPłomień Lisowo
-
06 cze?:?Radowia Radowo Małenie odbył sięPromień Mosty
-
06 cze15:00Dąb Dębicenie odbył sięIna Ińsko
-
06 cze16:00Sarmata Dobranie odbył sięUnia Stargard
-
07 cze13:00Płomień Lisowonie odbył sięOrzeł Pęzino
-
07 cze15:00Masovia Maszewonie odbył sięCzarni Marianowo
-
07 cze16:00Orkan Dalewonie odbył sięDąbrovia Stara Dąbrowa
-
07 cze16:00Rolpol Chlebowonie odbył sięWODR Barzkowice
-
13 cze?:?Radowia Radowo Małenie odbył sięOrkan Dalewo
-
13 cze?:?Promień Mostynie odbył sięDąb Dębice
-
13 cze?:?Ina Ińskonie odbył sięSarmata Dobra
-
13 cze?:?Unia Stargardnie odbył sięMasovia Maszewo
-
13 cze?:?Czarni Marianowonie odbył sięPłomień Lisowo
-
13 cze?:?Orzeł Pęzinonie odbył sięRolpol Chlebowo
-
14 cze16:00WODR Barzkowicenie odbył sięDąbrovia Stara Dąbrowa
-
21 cze13:00Orkan Dalewonie odbył sięWODR Barzkowice
-
21 cze13:00Dąbrovia Stara Dąbrowanie odbył sięOrzeł Pęzino
-
21 cze13:00Rolpol Chlebowonie odbył sięCzarni Marianowo
-
21 cze13:00Płomień Lisowonie odbył sięUnia Stargard
-
21 cze13:00Masovia Maszewonie odbył sięIna Ińsko
-
21 cze13:00Sarmata Dobranie odbył sięPromień Mosty
-
21 cze13:00Dąb Dębicenie odbył sięRadowia Radowo Małe