Zachodniopomorskie | Klasa A | Szczecin IV
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaForma
-
PWWWPWWWWWWWW
-
PWWRWWWWRWWWW
-
WWWWPWWWRWRWP
-
WWWPWWWPWPWRP
-
WWWPWWWPPWPRP
-
WPWWWPWWPPPPW
-
PWPRWWPPWWPRW
-
WWPPWWPPRWWRP
-
RWPPWPPWWPWPP
-
RPPPPPPWPWRWW
-
WPPWPWWPPPPPR
-
PPPPPPPPWPWWW
-
PPPWWPPPPPPPR
-
PPPPPPPPRPPPP
Sezon 2019/20
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
53
29.12 %
53
29.12 %
Zwycięstwa gości
30
16.48 %
30
16.48 %
Remisy
99
54.4 %
99
54.4 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
51.1%
93 z 182
93 z 182
0.5
48.9%
89 z 182
89 z 182
53.85%
98 z 182
98 z 182
1.5
46.15%
84 z 182
84 z 182
57.14%
104 z 182
104 z 182
2.5
42.86%
78 z 182
78 z 182
65.93%
120 z 182
120 z 182
3.5
34.07%
62 z 182
62 z 182
73.63%
134 z 182
134 z 182
4.5
26.37%
48 z 182
48 z 182
79.67%
145 z 182
145 z 182
5.5
20.33%
37 z 182
37 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 93 | 51.1 % |
2:1 | 8 | 4.4 % |
3:1 | 5 | 2.75 % |
3:0 | 5 | 2.75 % |
1:0 | 4 | 2.2 % |
3:2 | 4 | 2.2 % |
4:1 | 4 | 2.2 % |
1:1 | 3 | 1.65 % |
1:3 | 3 | 1.65 % |
4:0 | 3 | 1.65 % |
3:3 | 2 | 1.1 % |
1:2 | 2 | 1.1 % |
2:3 | 2 | 1.1 % |
4:3 | 2 | 1.1 % |
3:4 | 2 | 1.1 % |
2:0 | 2 | 1.1 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 2 | 1.1 % |
4:2 | 2 | 1.1 % |
3:5 | 2 | 1.1 % |
0:4 | 2 | 1.1 % |
1:7 | 2 | 1.1 % |
8:0 | 2 | 1.1 % |
1:10 | 2 | 1.1 % |
2:2 | 1 | 0.55 % |
0:1 | 1 | 0.55 % |
4:5 | 1 | 0.55 % |
5:6 | 1 | 0.55 % |
0:2 | 1 | 0.55 % |
5:3 | 1 | 0.55 % |
0:3 | 1 | 0.55 % |
1:4 | 1 | 0.55 % |
2:5 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 1 | 0.55 % |
1:5 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
8:3 | 1 | 0.55 % |
9:4 | 1 | 0.55 % |
7:1 | 1 | 0.55 % |
8:2 | 1 | 0.55 % |
7:0 | 1 | 0.55 % |
1:8 | 1 | 0.55 % |
9:1 | 1 | 0.55 % |
1:9 | 1 | 0.55 % |
10:2 | 1 | 0.55 % |
3:11 | 1 | 0.55 % |
9:0 | 1 | 0.55 % |
12:0 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola11766%Wygrana przynajmniej 1 bramką2213%Wygrana przynajmniej 2 bramkami159%Wygrana 3 bramkami i więcej2213%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
24 sie16:00Czarni Lubanowo32:Grot Gardno
-
25 sie11:00Orzeł Grzędzice21:Odrzanka Radziszewo
-
25 sie14:00Łabędź Widuchowa13:Ogniwo Babinek
-
25 sie14:00Unia Swochowo11:Czarni Czarnówko
-
25 sie15:00Orzeł Małkocin31:Zjednoczeni Kobylanka
-
25 sie17:00Fagus Kołbacz41:Podlesie Sowno
-
25 sie17:00Wicher Steklno03:Znicz Niedźwiedź
-
31 sie17:00Ogniwo Babinek53:Znicz Niedźwiedź
-
01 wrz14:00Łabędź Widuchowa10:Unia Swochowo
-
01 wrz15:00Orzeł Małkocin80:Podlesie Sowno
-
01 wrz16:00Grot Gardno33:Wicher Steklno
-
01 wrz16:00Zjednoczeni Kobylanka01:Orzeł Grzędzice
-
01 wrz16:30Odrzanka Radziszewo00:Czarni Lubanowo
-
01 wrz17:00Czarni Czarnówko02:Fagus Kołbacz
-
07 wrz16:00Czarni Lubanowo34:Zjednoczeni Kobylanka
-
07 wrz17:00Fagus Kołbacz11:Łabędź Widuchowa
-
08 wrz11:00Orzeł Grzędzice71:Podlesie Sowno
-
08 wrz14:00Unia Swochowo17:Ogniwo Babinek
-
08 wrz15:00Orzeł Małkocin31:Czarni Czarnówko
-
08 wrz16:00Grot Gardno31:Znicz Niedźwiedź
-
08 wrz16:30Wicher Steklno10:Odrzanka Radziszewo
-
14 wrz16:00Czarni Lubanowo30:Podlesie Sowno
-
14 wrz17:00Ogniwo Babinek31:Grot Gardno
-
14 wrz17:00Fagus Kołbacz40:Unia Swochowo
-
15 wrz13:00Czarni Czarnówko24:Orzeł Grzędzice
-
15 wrz14:00Łabędź Widuchowa41:Orzeł Małkocin
-
15 wrz16:00Zjednoczeni Kobylanka45:Wicher Steklno
-
15 wrz16:30Odrzanka Radziszewo20:Znicz Niedźwiedź
-
21 wrz15:00Czarni Lubanowo91:Czarni Czarnówko
-
21 wrz17:00Grot Gardno20:Odrzanka Radziszewo
-
22 wrz11:00Orzeł Grzędzice00:Łabędź Widuchowa
-
22 wrz15:00Orzeł Małkocin70:Unia Swochowo
-
22 wrz16:00Fagus Kołbacz04:Ogniwo Babinek
-
22 wrz16:30Wicher Steklno11:Podlesie Sowno
-
22 wrz17:00Znicz Niedźwiedź23:Zjednoczeni Kobylanka
-
28 wrz16:00Fagus Kołbacz21:Orzeł Małkocin
-
29 wrz11:00Ogniwo Babinek21:Odrzanka Radziszewo
-
29 wrz14:00Łabędź Widuchowa40:Czarni Lubanowo
-
29 wrz14:00Unia Swochowo13:Orzeł Grzędzice
-
29 wrz15:00Zjednoczeni Kobylanka21:Grot Gardno
-
29 wrz16:00Podlesie Sowno19:Znicz Niedźwiedź
-
24 lis11:00Czarni Czarnówko110:Wicher Steklno
-
05 paź15:00Czarni Lubanowo34:Unia Swochowo
-
06 paź11:00Orzeł Grzędzice10:Fagus Kołbacz
-
06 paź13:00Grot Gardno80:Podlesie Sowno
-
06 paź14:30Znicz Niedźwiedź40:Czarni Czarnówko
-
06 paź15:00Orzeł Małkocin12:Ogniwo Babinek
-
06 paź15:00Odrzanka Radziszewo41:Zjednoczeni Kobylanka
-
06 paź16:30Wicher Steklno35:Łabędź Widuchowa
-
12 paź14:00Czarni Lubanowo32:Fagus Kołbacz
-
12 paź16:00Ogniwo Babinek32:Zjednoczeni Kobylanka
-
13 paź13:00Czarni Czarnówko110:Grot Gardno
-
13 paź14:00Łabędź Widuchowa32:Znicz Niedźwiedź
-
13 paź14:00Unia Swochowo41:Wicher Steklno
-
13 paź15:00Podlesie Sowno17:Odrzanka Radziszewo
-
13 paź15:00Orzeł Małkocin04:Orzeł Grzędzice
-
19 paź14:00Czarni Lubanowo62:Orzeł Małkocin
-
19 paź15:30Orzeł Grzędzice43:Ogniwo Babinek
-
20 paź13:00Grot Gardno43:Łabędź Widuchowa
-
20 paź14:00Znicz Niedźwiedź82:Unia Swochowo
-
20 paź14:00Odrzanka Radziszewo120:Czarni Czarnówko
-
20 paź15:00Zjednoczeni Kobylanka30:Podlesie Sowno
-
20 paź16:30Wicher Steklno21:Fagus Kołbacz
-
27 paź?:?Ogniwo Babinek30:Podlesie Sowno
-
27 paź11:00Orzeł Grzędzice33:Czarni Lubanowo
-
27 paź13:00Czarni Czarnówko83:Zjednoczeni Kobylanka
-
27 paź14:00Łabędź Widuchowa30:Odrzanka Radziszewo
-
27 paź14:00Unia Swochowo31:Grot Gardno
-
27 paź15:00Fagus Kołbacz14:Znicz Niedźwiedź
-
27 paź15:00Orzeł Małkocin25:Wicher Steklno
-
03 lis10:00Wicher Steklno15:Orzeł Grzędzice
-
03 lis13:00Grot Gardno10:Fagus Kołbacz
-
03 lis14:00Czarni Lubanowo23:Ogniwo Babinek
-
03 lis14:00Znicz Niedźwiedź42:Orzeł Małkocin
-
03 lis14:00Odrzanka Radziszewo102:Unia Swochowo
-
03 lis14:00Zjednoczeni Kobylanka18:Łabędź Widuchowa
-
03 lis14:30Podlesie Sowno35:Czarni Czarnówko
-
09 lis13:00Czarni Lubanowo94:Wicher Steklno
-
09 lis14:00Ogniwo Babinek42:Czarni Czarnówko
-
10 lis11:00Orzeł Grzędzice51:Znicz Niedźwiedź
-
10 lis14:00Łabędź Widuchowa90:Podlesie Sowno
-
10 lis14:00Unia Swochowo56:Zjednoczeni Kobylanka
-
10 lis14:00Fagus Kołbacz12:Odrzanka Radziszewo
-
10 lis14:00Orzeł Małkocin13:Grot Gardno
-
16 lis13:00Grot Gardno21:Orzeł Grzędzice
-
17 lis12:00Wicher Steklno21:Ogniwo Babinek
-
17 lis13:00Znicz Niedźwiedź21:Czarni Lubanowo
-
17 lis13:00Czarni Czarnówko311:Łabędź Widuchowa
-
17 lis14:00Odrzanka Radziszewo30:Orzeł Małkocin
-
17 lis14:00Zjednoczeni Kobylanka22:Fagus Kołbacz
-
17 lis14:00Podlesie Sowno24:Unia Swochowo
-
21 mar?:?Czarni Czarnówkonie odbył sięUnia Swochowo
-
21 mar?:?Podlesie Sownonie odbył sięFagus Kołbacz
-
21 mar15:00Ogniwo Babineknie odbył sięŁabędź Widuchowa
-
21 mar15:00Odrzanka Radziszewonie odbył sięOrzeł Grzędzice
-
22 mar11:30Grot Gardnonie odbył sięCzarni Lubanowo
-
22 mar15:00Zjednoczeni Kobylankanie odbył sięOrzeł Małkocin
-
22 mar15:00Znicz Niedźwiedźnie odbył sięWicher Steklno
-
28 mar?:?Podlesie Sownonie odbył sięOrzeł Małkocin
-
28 mar?:?Wicher Steklnonie odbył sięGrot Gardno
-
28 mar?:?Czarni Lubanowonie odbył sięOdrzanka Radziszewo
-
28 mar?:?Orzeł Grzędzicenie odbył sięZjednoczeni Kobylanka
-
28 mar?:?Fagus Kołbacznie odbył sięCzarni Czarnówko
-
28 mar?:?Unia Swochowonie odbył sięŁabędź Widuchowa
-
29 mar16:00Znicz Niedźwiedźnie odbył sięOgniwo Babinek
-
04 kwi?:?Łabędź Widuchowanie odbył sięFagus Kołbacz
-
04 kwi?:?Podlesie Sownonie odbył sięOrzeł Grzędzice
-
04 kwi15:00Odrzanka Radziszewonie odbył sięWicher Steklno
-
04 kwi16:00Czarni Czarnówkonie odbył sięOrzeł Małkocin
-
05 kwi11:00Ogniwo Babineknie odbył sięUnia Swochowo
-
05 kwi15:00Zjednoczeni Kobylankanie odbył sięCzarni Lubanowo
-
05 kwi16:00Znicz Niedźwiedźnie odbył sięGrot Gardno
-
18 kwi?:?Podlesie Sownonie odbył sięCzarni Lubanowo
-
18 kwi?:?Unia Swochowonie odbył sięFagus Kołbacz
-
18 kwi?:?Wicher Steklnonie odbył sięZjednoczeni Kobylanka
-
18 kwi?:?Orzeł Grzędzicenie odbył sięCzarni Czarnówko
-
19 kwi14:00Grot Gardnonie odbył sięOgniwo Babinek
-
19 kwi15:00Orzeł Małkocinnie odbył sięŁabędź Widuchowa
-
19 kwi16:00Znicz Niedźwiedźnie odbył sięOdrzanka Radziszewo
-
25 kwi?:?Ogniwo Babineknie odbył sięFagus Kołbacz
-
25 kwi?:?Unia Swochowonie odbył sięOrzeł Małkocin
-
25 kwi?:?Podlesie Sownonie odbył sięWicher Steklno
-
25 kwi15:00Odrzanka Radziszewonie odbył sięGrot Gardno
-
25 kwi16:00Czarni Czarnówkonie odbył sięCzarni Lubanowo
-
26 kwi14:00Łabędź Widuchowanie odbył sięOrzeł Grzędzice
-
26 kwi15:00Zjednoczeni Kobylankanie odbył sięZnicz Niedźwiedź
-
02 maj?:?Znicz Niedźwiedźnie odbył sięPodlesie Sowno
-
02 maj?:?Wicher Steklnonie odbył sięCzarni Czarnówko
-
02 maj?:?Czarni Lubanowonie odbył sięŁabędź Widuchowa
-
02 maj?:?Orzeł Grzędzicenie odbył sięUnia Swochowo
-
02 maj?:?Orzeł Małkocinnie odbył sięFagus Kołbacz
-
02 maj16:00Odrzanka Radziszewonie odbył sięOgniwo Babinek
-
03 maj14:00Grot Gardnonie odbył sięZjednoczeni Kobylanka
-
09 maj?:?Fagus Kołbacznie odbył sięOrzeł Grzędzice
-
09 maj?:?Unia Swochowonie odbył sięCzarni Lubanowo
-
09 maj?:?Podlesie Sownonie odbył sięGrot Gardno
-
09 maj16:00Czarni Czarnówkonie odbył sięZnicz Niedźwiedź
-
09 maj17:00Ogniwo Babineknie odbył sięOrzeł Małkocin
-
10 maj14:00Łabędź Widuchowanie odbył sięWicher Steklno
-
10 maj16:00Zjednoczeni Kobylankanie odbył sięOdrzanka Radziszewo
-
16 maj?:?Fagus Kołbacznie odbył sięCzarni Lubanowo
-
16 maj?:?Wicher Steklnonie odbył sięUnia Swochowo
-
16 maj?:?Orzeł Grzędzicenie odbył sięOrzeł Małkocin
-
16 maj16:00Odrzanka Radziszewonie odbył sięPodlesie Sowno
-
17 maj15:00Grot Gardno00:Czarni Czarnówko(anulowany)
-
17 maj16:00Zjednoczeni Kobylanka00:Ogniwo Babinek(anulowany)
-
17 maj16:00Znicz Niedźwiedź00:Łabędź Widuchowa(anulowany)
-
23 maj?:?Fagus Kołbacz00:Wicher Steklno(anulowany)
-
23 maj?:?Unia Swochowonie odbył sięZnicz Niedźwiedź
-
23 maj?:?Podlesie Sowno00:Zjednoczeni Kobylanka(anulowany)
-
23 maj16:00Czarni Czarnówkonie odbył sięOdrzanka Radziszewo
-
23 maj17:00Ogniwo Babineknie odbył sięOrzeł Grzędzice
-
24 maj14:00Łabędź Widuchowanie odbył sięGrot Gardno
-
24 maj15:00Orzeł Małkocinnie odbył sięCzarni Lubanowo
-
30 maj?:?Podlesie Sowno00:Ogniwo Babinek(anulowany)
-
30 maj?:?Znicz Niedźwiedź00:Fagus Kołbacz(anulowany)
-
30 maj?:?Wicher Steklnonie odbył sięOrzeł Małkocin
-
30 maj?:?Czarni Lubanowonie odbył sięOrzeł Grzędzice
-
30 maj16:00Odrzanka Radziszewonie odbył sięŁabędź Widuchowa
-
31 maj15:00Grot Gardnonie odbył sięUnia Swochowo
-
31 maj16:00Zjednoczeni Kobylankanie odbył sięCzarni Czarnówko
-
06 cze?:?Orzeł Grzędzicenie odbył sięWicher Steklno
-
06 cze?:?Fagus Kołbacz00:Grot Gardno(anulowany)
-
06 cze?:?Unia Swochowonie odbył sięOdrzanka Radziszewo
-
06 cze16:00Czarni Czarnówko00:Podlesie Sowno(anulowany)
-
06 cze17:00Ogniwo Babineknie odbył sięCzarni Lubanowo
-
07 cze14:00Łabędź Widuchowanie odbył sięZjednoczeni Kobylanka
-
07 cze15:00Orzeł Małkocinnie odbył sięZnicz Niedźwiedź
-
13 cze?:?Podlesie Sowno00:Łabędź Widuchowa(anulowany)
-
13 cze?:?Odrzanka Radziszewo00:Fagus Kołbacz(anulowany)
-
13 cze?:?Wicher Steklnonie odbył sięCzarni Lubanowo
-
13 cze16:00Czarni Czarnówkonie odbył sięOgniwo Babinek
-
14 cze15:00Grot Gardnonie odbył sięOrzeł Małkocin
-
14 cze16:00Zjednoczeni Kobylankanie odbył sięUnia Swochowo
-
14 cze17:00Znicz Niedźwiedźnie odbył sięOrzeł Grzędzice
-
21 cze13:00Ogniwo Babineknie odbył sięWicher Steklno
-
21 cze13:00Czarni Lubanowonie odbył sięZnicz Niedźwiedź
-
21 cze13:00Orzeł Grzędzicenie odbył sięGrot Gardno
-
21 cze13:00Orzeł Małkocinnie odbył sięOdrzanka Radziszewo
-
21 cze13:00Fagus Kołbacz00:Zjednoczeni Kobylanka(anulowany)
-
21 cze13:00Unia Swochowo00:Podlesie Sowno(anulowany)
-
21 cze13:00Łabędź Widuchowanie odbył sięCzarni Czarnówko