Zachodniopomorskie | Klasa A | Szczecin VII
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaForma
-
WWWRWWWWWWWW
-
WWWWPWWWWWPW
-
WWPWWWWWWPWR
-
WPWWPPWWPWWR
-
PWPWPWPWWRWR
-
RWPPWWPPWRWR
-
PPWPWWWPPWPR
-
WWWRPPPWPPWP
-
PWPWPWWPPPRW
-
PPPPWPWPPWWP
-
PPWWPPPWPPPP
-
RPPPPPPPWPPW
-
PPPPPPPPPPPP
Sezon 2019/20
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
37
23.72 %
37
23.72 %
Zwycięstwa gości
35
22.44 %
35
22.44 %
Remisy
84
53.85 %
84
53.85 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
50%
78 z 156
78 z 156
0.5
50%
78 z 156
78 z 156
54.49%
85 z 156
85 z 156
1.5
45.51%
71 z 156
71 z 156
60.26%
94 z 156
94 z 156
2.5
39.74%
62 z 156
62 z 156
67.31%
105 z 156
105 z 156
3.5
32.69%
51 z 156
51 z 156
76.28%
119 z 156
119 z 156
4.5
23.72%
37 z 156
37 z 156
79.49%
124 z 156
124 z 156
5.5
20.51%
32 z 156
32 z 156
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 78 | 50 % |
0:1 | 6 | 3.85 % |
2:0 | 5 | 3.21 % |
0:3 | 5 | 3.21 % |
4:0 | 5 | 3.21 % |
1:3 | 4 | 2.56 % |
4:2 | 4 | 2.56 % |
2:5 | 4 | 2.56 % |
2:1 | 3 | 1.92 % |
3:0 | 3 | 1.92 % |
0:4 | 3 | 1.92 % |
1:1 | 2 | 1.28 % |
2:2 | 2 | 1.28 % |
0:2 | 2 | 1.28 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 2 | 1.28 % |
5:1 | 2 | 1.28 % |
1:5 | 2 | 1.28 % |
0:6 | 2 | 1.28 % |
3:3 | 1 | 0.64 % |
4:4 | 1 | 0.64 % |
1:0 | 1 | 0.64 % |
3:2 | 1 | 0.64 % |
2:3 | 1 | 0.64 % |
4:3 | 1 | 0.64 % |
3:4 | 1 | 0.64 % |
5:3 | 1 | 0.64 % |
1:4 | 1 | 0.64 % |
4:1 | 1 | 0.64 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:3 | 1 | 0.64 % |
7:4 | 1 | 0.64 % |
3:7 | 1 | 0.64 % |
5:0 | 1 | 0.64 % |
6:1 | 1 | 0.64 % |
7:2 | 1 | 0.64 % |
6:0 | 1 | 0.64 % |
7:1 | 1 | 0.64 % |
9:1 | 1 | 0.64 % |
0:9 | 1 | 0.64 % |
9:0 | 1 | 0.64 % |
10:1 | 1 | 0.64 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola11476%Wygrana przynajmniej 1 bramką75%Wygrana przynajmniej 2 bramkami117%Wygrana 3 bramkami i więcej1812%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
25 sie11:00Ina Recz11:Sokół Sokoliniec
-
25 sie14:00Sokół Granowo20:Błękitni Sarnik
-
25 sie14:00Zjednoczeni Wapnica25:Ina Nadarzyn
-
25 sie15:00Orzeł Żeńsko21:Pomorzanin Zamęcin
-
25 sie16:00Korona Raduń33:Iskra Pomień
-
25 sie16:00Orzeł Bierzwnik60:Świt Barnimie
-
01 wrz15:00Sokół Sokoliniec30:Pomorzanin Zamęcin
-
01 wrz15:00Błękitni Sarnik01:Zjednoczeni Wapnica
-
01 wrz15:00Ina Recz02:Korona Raduń
-
01 wrz15:00Sokół Granowo11:Klon Krzęcin
-
01 wrz16:00Świt Barnimie40:Orzeł Żeńsko
-
01 wrz16:00Orzeł Bierzwnik42:Ina Nadarzyn
-
08 wrz14:00Sokół Granowo37:Iskra Pomień
-
08 wrz14:00Zjednoczeni Wapnica24:Klon Krzęcin
-
08 wrz14:00Pomorzanin Zamęcin01:Świt Barnimie
-
08 wrz15:00Orzeł Żeńsko03:Ina Nadarzyn
-
08 wrz16:00Korona Raduń22:Sokół Sokoliniec
-
08 wrz16:00Orzeł Bierzwnik90:Błękitni Sarnik
-
15 wrz14:00Pomorzanin Zamęcin25:Ina Nadarzyn
-
15 wrz15:00Sokół Sokoliniec20:Świt Barnimie
-
15 wrz15:00Błękitni Sarnik13:Orzeł Żeńsko
-
15 wrz15:00Iskra Pomień40:Zjednoczeni Wapnica
-
15 wrz15:00Ina Recz20:Sokół Granowo
-
15 wrz16:00Klon Krzęcin13:Orzeł Bierzwnik
-
22 wrz14:00Sokół Granowo03:Korona Raduń
-
22 wrz14:00Zjednoczeni Wapnica42:Ina Recz
-
22 wrz14:00Pomorzanin Zamęcin40:Błękitni Sarnik
-
22 wrz15:00Orzeł Żeńsko01:Klon Krzęcin
-
22 wrz15:00Świt Barnimie03:Ina Nadarzyn
-
22 wrz16:00Orzeł Bierzwnik51:Iskra Pomień
-
28 wrz15:00Klon Krzęcin40:Pomorzanin Zamęcin
-
29 wrz14:00Sokół Sokoliniec04:Ina Nadarzyn
-
29 wrz14:00Ina Recz03:Orzeł Bierzwnik
-
29 wrz14:00Korona Raduń74:Zjednoczeni Wapnica
-
29 wrz15:00Błękitni Sarnik02:Świt Barnimie
-
29 wrz15:00Iskra Pomień41:Orzeł Żeńsko
-
06 paź13:00Świt Barnimie04:Klon Krzęcin
-
06 paź14:00Sokół Granowo43:Sokół Sokoliniec
-
06 paź14:00Pomorzanin Zamęcin23:Iskra Pomień
-
06 paź15:00Orzeł Bierzwnik51:Korona Raduń
-
06 paź15:00Orzeł Żeńsko15:Ina Recz
-
06 paź15:00Błękitni Sarnik06:Ina Nadarzyn
-
13 paź14:00Sokół Sokoliniec30:Błękitni Sarnik
-
13 paź14:00Klon Krzęcin42:Ina Nadarzyn
-
13 paź14:00Ina Recz32:Pomorzanin Zamęcin
-
13 paź14:00Korona Raduń21:Orzeł Żeńsko
-
13 paź14:00Sokół Granowo20:Zjednoczeni Wapnica
-
13 paź15:00Iskra Pomień01:Świt Barnimie
-
20 paź13:30Pomorzanin Zamęcin21:Korona Raduń
-
20 paź14:00Zjednoczeni Wapnica13:Sokół Sokoliniec
-
20 paź14:00Orzeł Bierzwnik101:Sokół Granowo
-
20 paź14:00Świt Barnimie01:Ina Recz
-
20 paź14:00Błękitni Sarnik03:Klon Krzęcin
-
20 paź15:00Iskra Pomień15:Ina Nadarzyn
-
26 paź14:00Ina Recz09:Ina Nadarzyn
-
27 paź13:00Sokół Sokoliniec01:Klon Krzęcin
-
27 paź13:00Korona Raduń72:Świt Barnimie
-
27 paź13:00Sokół Granowo50:Orzeł Żeńsko
-
27 paź14:00Zjednoczeni Wapnica44:Orzeł Bierzwnik
-
27 paź15:00Iskra Pomień91:Błękitni Sarnik
-
03 lis13:00Błękitni Sarnik06:Ina Recz
-
03 lis13:00Klon Krzęcin04:Iskra Pomień
-
03 lis13:30Pomorzanin Zamęcin63:Sokół Granowo
-
03 lis13:30Korona Raduń25:Ina Nadarzyn
-
03 lis14:00Orzeł Bierzwnik30:Sokół Sokoliniec
-
03 lis14:00Orzeł Żeńsko13:Zjednoczeni Wapnica
-
10 lis12:00Ina Recz24:Klon Krzęcin
-
10 lis13:00Sokół Sokoliniec10:Iskra Pomień
-
10 lis13:00Korona Raduń71:Błękitni Sarnik
-
10 lis13:00Sokół Granowo42:Świt Barnimie
-
10 lis14:00Zjednoczeni Wapnica53:Pomorzanin Zamęcin
-
10 lis14:00Orzeł Bierzwnik40:Orzeł Żeńsko
-
16 lis13:00Klon Krzęcin61:Korona Raduń
-
17 lis13:00Orzeł Żeńsko22:Sokół Sokoliniec
-
17 lis13:00Pomorzanin Zamęcin25:Orzeł Bierzwnik
-
17 lis13:00Świt Barnimie34:Zjednoczeni Wapnica
-
17 lis13:00Iskra Pomień20:Ina Recz
-
17 lis13:00Sokół Granowo14:Ina Nadarzyn
-
21 mar11:00Sokół Sokoliniecnie odbył sięIna Recz
-
22 mar12:00Ina Nadarzynnie odbył sięZjednoczeni Wapnica
-
22 mar13:00Świt Barnimienie odbył sięOrzeł Bierzwnik
-
22 mar14:00Iskra Pomieńnie odbył sięKorona Raduń
-
22 mar14:00Błękitni Sarniknie odbył sięSokół Granowo
-
22 mar15:00Pomorzanin Zamęcinnie odbył sięOrzeł Żeńsko
-
28 mar14:00Klon Krzęcinnie odbył sięSokół Granowo
-
29 mar12:00Ina Nadarzynnie odbył sięOrzeł Bierzwnik
-
29 mar12:00Zjednoczeni Wapnicanie odbył sięBłękitni Sarnik
-
29 mar15:00Pomorzanin Zamęcinnie odbył sięSokół Sokoliniec
-
29 mar15:00Orzeł Żeńskonie odbył sięŚwit Barnimie
-
29 mar15:00Korona Raduńnie odbył sięIna Recz
-
04 kwi14:00Klon Krzęcinnie odbył sięZjednoczeni Wapnica
-
05 kwi13:00Świt Barnimienie odbył sięPomorzanin Zamęcin
-
05 kwi14:00Sokół Sokoliniecnie odbył sięKorona Raduń
-
05 kwi14:00Iskra Pomieńnie odbył sięSokół Granowo
-
05 kwi14:00Błękitni Sarniknie odbył sięOrzeł Bierzwnik
-
05 kwi14:00Ina Nadarzynnie odbył sięOrzeł Żeńsko
-
18 kwi?:?Świt Barnimienie odbył sięSokół Sokoliniec
-
19 kwi12:00Zjednoczeni Wapnicanie odbył sięIskra Pomień
-
19 kwi14:00Ina Nadarzynnie odbył sięPomorzanin Zamęcin
-
19 kwi15:00Orzeł Żeńskonie odbył sięBłękitni Sarnik
-
19 kwi15:00Sokół Granowonie odbył sięIna Recz
-
19 kwi16:00Orzeł Bierzwniknie odbył sięKlon Krzęcin
-
26 kwi13:00Ina Recznie odbył sięZjednoczeni Wapnica
-
26 kwi14:00Iskra Pomieńnie odbył sięOrzeł Bierzwnik
-
26 kwi14:00Ina Nadarzynnie odbył sięŚwit Barnimie
-
26 kwi15:00Klon Krzęcinnie odbył sięOrzeł Żeńsko
-
26 kwi15:00Błękitni Sarniknie odbył sięPomorzanin Zamęcin
-
26 kwi16:00Korona Raduńnie odbył sięSokół Granowo
-
03 maj13:00Świt Barnimienie odbył sięBłękitni Sarnik
-
03 maj13:30Pomorzanin Zamęcinnie odbył sięKlon Krzęcin
-
03 maj14:00Orzeł Bierzwniknie odbył sięIna Recz
-
03 maj15:00Orzeł Żeńskonie odbył sięIskra Pomień
-
03 maj15:00Zjednoczeni Wapnicanie odbył sięKorona Raduń
-
03 maj16:00Ina Nadarzynnie odbył sięSokół Sokoliniec
-
09 maj16:00Ina Recznie odbył sięOrzeł Żeńsko
-
10 maj14:00Sokół Sokoliniecnie odbył sięSokół Granowo
-
10 maj14:00Iskra Pomieńnie odbył sięPomorzanin Zamęcin
-
10 maj15:00Ina Nadarzynnie odbył sięBłękitni Sarnik
-
10 maj16:00Korona Raduńnie odbył sięOrzeł Bierzwnik
-
10 maj16:00Klon Krzęcinnie odbył sięŚwit Barnimie
-
16 maj16:00Świt Barnimienie odbył sięIskra Pomień
-
17 maj13:30Pomorzanin Zamęcin00:Ina Recz(anulowany)
-
17 maj15:00Błękitni Sarnik00:Sokół Sokoliniec(anulowany)
-
17 maj15:00Ina Nadarzyn00:Klon Krzęcin(anulowany)
-
17 maj15:00Orzeł Żeńsko00:Korona Raduń(anulowany)
-
17 maj15:00Zjednoczeni Wapnica00:Sokół Granowo(anulowany)
-
23 maj11:00Ina Recznie odbył sięŚwit Barnimie
-
23 maj16:00Klon Krzęcinnie odbył sięBłękitni Sarnik
-
24 maj14:00Sokół Sokoliniecnie odbył sięZjednoczeni Wapnica
-
24 maj15:00Ina Nadarzynnie odbył sięIskra Pomień
-
24 maj16:00Sokół Granowonie odbył sięOrzeł Bierzwnik
-
24 maj16:00Korona Raduńnie odbył sięPomorzanin Zamęcin
-
30 maj14:00Ina Nadarzynnie odbył sięIna Recz
-
30 maj16:00Klon Krzęcinnie odbył sięSokół Sokoliniec
-
31 maj15:00Orzeł Żeńskonie odbył sięSokół Granowo
-
31 maj16:00Błękitni Sarniknie odbył sięIskra Pomień
-
31 maj16:00Orzeł Bierzwniknie odbył sięZjednoczeni Wapnica
-
31 maj17:00Świt Barnimienie odbył sięKorona Raduń
-
06 cze16:00Ina Recznie odbył sięBłękitni Sarnik
-
07 cze14:00Sokół Sokoliniecnie odbył sięOrzeł Bierzwnik
-
07 cze15:00Ina Nadarzynnie odbył sięKorona Raduń
-
07 cze15:00Zjednoczeni Wapnicanie odbył sięOrzeł Żeńsko
-
07 cze15:00Iskra Pomieńnie odbył sięKlon Krzęcin
-
07 cze16:00Sokół Granowonie odbył sięPomorzanin Zamęcin
-
13 cze17:00Świt Barnimienie odbył sięSokół Granowo
-
14 cze14:00Pomorzanin Zamęcinnie odbył sięZjednoczeni Wapnica
-
14 cze15:00Iskra Pomieńnie odbył sięSokół Sokoliniec
-
14 cze15:00Orzeł Żeńskonie odbył sięOrzeł Bierzwnik
-
14 cze16:00Klon Krzęcinnie odbył sięIna Recz
-
14 cze16:00Błękitni Sarniknie odbył sięKorona Raduń
-
21 cze13:00Ina Nadarzynnie odbył sięSokół Granowo
-
21 cze13:00Sokół Sokoliniecnie odbył sięOrzeł Żeńsko
-
21 cze13:00Orzeł Bierzwniknie odbył sięPomorzanin Zamęcin
-
21 cze13:00Zjednoczeni Wapnicanie odbył sięŚwit Barnimie
-
21 cze13:00Korona Raduńnie odbył sięKlon Krzęcin
-
21 cze13:00Ina Recznie odbył sięIskra Pomień