Dolnośląskie | 4. Liga | dolnośląska (wschód)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
143
46.73 %
Zwycięstwa gości
113
36.93 %
Remisy
50
16.34 %

Bramki

Gospodarzy
661
średnia: 2.16
Gości
555
średnia: 1.81

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.92%
12 z 306
0.5
96.08%
294 z 306
14.71%
45 z 306
1.5
85.29%
261 z 306
30.72%
94 z 306
2.5
69.28%
212 z 306
47.71%
146 z 306
3.5
52.29%
160 z 306
60.13%
184 z 306
4.5
39.87%
122 z 306
76.8%
235 z 306
5.5
23.2%
71 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 22 7.19 %
1:0 20 6.54 %
2:1 16 5.23 %
2:2 15 4.9 %
0:2 15 4.9 %
1:2 14 4.58 %
0:1 13 4.25 %
3:2 13 4.25 %
2:3 13 4.25 %
0:0 12 3.92 %
2:0 12 3.92 %
3:0 11 3.59 %
0:3 11 3.59 %
1:4 10 3.27 %
3:1 9 2.94 %
4:2 9 2.94 %
4:1 7 2.29 %
4:0 7 2.29 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 6 1.96 %
5:1 6 1.96 %
5:0 6 1.96 %
1:5 5 1.63 %
1:6 5 1.63 %
6:1 5 1.63 %
6:0 4 1.31 %
2:4 3 0.98 %
5:3 2 0.65 %
2:5 2 0.65 %
0:5 2 0.65 %
0:6 2 0.65 %
1:7 2 0.65 %
7:0 2 0.65 %
8:0 2 0.65 %
9:1 2 0.65 %
10:0 2 0.65 %
3:3 1 0.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.33 %
4:3 1 0.33 %
5:4 1 0.33 %
3:5 1 0.33 %
5:2 1 0.33 %
6:3 1 0.33 %
0:4 1 0.33 %
6:2 1 0.33 %
3:7 1 0.33 %
2:8 1 0.33 %
0:7 1 0.33 %
8:1 1 0.33 %
1:9 1 0.33 %
0:9 1 0.33 %
9:0 1 0.33 %
1:10 1 0.33 %
0:12 1 0.33 %
13:1 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    126
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    59
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    53
    20%
  • 08
    15:00
    GKS Mirków/Długołęka
    1
    7
    :
    Bielawianka Bielawa
  • 08
    17:00
    Lechia Dzierżoniów
    2
    1
    :
    Sokół Marcinkowice
  • 08
    17:00
    Orzeł Ząbkowice Śląskie
    1
    2
    :
    Sokół Wielka Lipa
  • 08
    17:00
    LKS Bystrzyca Górna
    0
    0
    :
    Polonia Trzebnica
  • 08
    17:00
    Orzeł Prusice
    2
    0
    :
    MKP Wołów
  • 08
    17:00
    AKS Strzegom
    3
    0
    :
    Nysa Kłodzko
  • 08
    17:00
    Unia Bardo
    0
    2
    :
    Moto Jelcz Oława
  • 09
    15:00
    Piast Żerniki-Wrocław
    1
    1
    :
    Orzeł Lubawka
  • 12
    12:00
    Piast Żerniki-Wrocław
    1
    1
    :
    Bielawianka Bielawa
  • 12
    15:00
    Orzeł Prusice
    1
    10
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 12
    16:00
    LKS Bystrzyca Górna
    0
    2
    :
    GKS Mirków/Długołęka
  • 12
    16:00
    AKS Strzegom
    5
    1
    :
    Sokół Marcinkowice
  • 12
    16:00
    Unia Bardo
    3
    2
    :
    Sokół Wielka Lipa
  • 13
    16:00
    Moto Jelcz Oława
    1
    0
    :
    Polonia Trzebnica
  • 13
    16:00
    Orzeł Lubawka
    2
    8
    :
    MKP Wołów
  • 13
    14:00
    Nysa Kłodzko
    1
    3
    :
    AKS Strzegom
  • 13
    15:00
    Sokół Marcinkowice
    1
    4
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 13
    15:00
    Bielawianka Bielawa
    2
    0
    :
    GKS Mirków/Długołęka
  • 13
    15:00
    Polonia Trzebnica
    0
    1
    :
    LKS Bystrzyca Górna
  • 13
    15:00
    MKP Wołów
    6
    0
    :
    Orzeł Prusice
  • 13
    15:00
    Mechanik Brzezina
    3
    0
    :
    Pogoń Pieszyce
  • 13
    15:00
    Moto Jelcz Oława
    2
    0
    :
    Unia Bardo
  • 14
    15:00
    Orzeł Lubawka
    2
    3
    :
    Piast Żerniki-Wrocław
  • 03
    15:00
    Piast Żerniki-Wrocław
    0
    1
    :
    MKP Wołów
  • 03
    16:00
    Unia Bardo
    2
    4
    :
    Mechanik Brzezina
  • 03
    17:00
    Moto Jelcz Oława
    3
    1
    :
    Nysa Kłodzko
  • 03
    17:00
    AKS Strzegom
    1
    0
    :
    Polonia Trzebnica
  • 03
    17:00
    Pogoń Pieszyce
    0
    2
    :
    Sokół Wielka Lipa
  • 03
    17:00
    Orzeł Prusice
    1
    2
    :
    Bielawianka Bielawa
  • 03
    17:00
    LKS Bystrzyca Górna
    1
    3
    :
    Sokół Marcinkowice
  • 05
    17:30
    GKS Mirków/Długołęka
    1
    4
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 19
    17:00
    GKS Mirków/Długołęka
    5
    0
    :
    LKS Bystrzyca Górna
  • 19
    17:00
    Sokół Marcinkowice
    3
    7
    :
    AKS Strzegom
  • 19
    17:00
    Sokół Wielka Lipa
    5
    1
    :
    Unia Bardo
  • 19
    17:00
    Polonia Trzebnica
    0
    1
    :
    Moto Jelcz Oława
  • 19
    17:00
    MKP Wołów
    1
    0
    :
    Orzeł Lubawka
  • 19
    17:00
    Mechanik Brzezina
    2
    2
    :
    Nysa Kłodzko
  • 19
    18:00
    Bielawianka Bielawa
    1
    4
    :
    Piast Żerniki-Wrocław
  • 22
    17:00
    Moto Jelcz Oława
    2
    1
    :
    Sokół Wielka Lipa
  • 22
    17:00
    Unia Bardo
    1
    6
    :
    Bielawianka Bielawa
  • 22
    17:00
    AKS Strzegom
    2
    1
    :
    Piast Nowa Ruda
  • 22
    17:00
    Pogoń Pieszyce
    1
    6
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 23
    12:00
    Piast Żerniki-Wrocław
    1
    1
    :
    Sokół Marcinkowice
  • 23
    16:00
    Orzeł Lubawka
    2
    0
    :
    Polonia Trzebnica
  • 23
    17:00
    Orzeł Prusice
    0
    12
    :
    GKS Mirków/Długołęka
  • 19
    17:00
    Sokół Wielka Lipa
    odwołany
    Sokół Marcinkowice
  • 19
    17:00
    Polonia Trzebnica
    odwołany
    Piast Nowa Ruda
  • 19
    17:00
    MKP Wołów
    odwołany
    Lechia Dzierżoniów
  • 19
    17:00
    Mechanik Brzezina
    odwołany
    GKS Mirków/Długołęka
  • 19
    17:00
    Nysa Kłodzko
    odwołany
    Orzeł Ząbkowice Śląskie
  • 19
    17:00
    Orzeł Lubawka
    odwołany
    LKS Bystrzyca Górna
  • 19
    17:00
    Moto Jelcz Oława
    odwołany
    Orzeł Prusice
  • 19
    17:00
    Unia Bardo
    odwołany
    Pogoń Pieszyce
  • 19
    17:00
    Piast Żerniki-Wrocław
    odwołany
    AKS Strzegom
  • 23
    17:00
    AKS Strzegom
    odwołany
    Unia Bardo
  • 23
    17:00
    Pogoń Pieszyce
    odwołany
    Moto Jelcz Oława
  • 23
    17:00
    Orzeł Prusice
    odwołany
    Orzeł Lubawka
  • 23
    17:00
    LKS Bystrzyca Górna
    odwołany
    Nysa Kłodzko
  • 23
    17:00
    Orzeł Ząbkowice Śląskie
    odwołany
    Mechanik Brzezina
  • 23
    17:00
    GKS Mirków/Długołęka
    odwołany
    MKP Wołów
  • 23
    17:00
    Lechia Dzierżoniów
    odwołany
    Polonia Trzebnica
  • 23
    17:00
    Piast Nowa Ruda
    odwołany
    Sokół Wielka Lipa
  • 23
    17:00
    Sokół Marcinkowice
    odwołany
    Bielawianka Bielawa
  • 26
    17:00
    Bielawianka Bielawa
    odwołany
    Piast Nowa Ruda
  • 26
    17:00
    Sokół Wielka Lipa
    odwołany
    Lechia Dzierżoniów
  • 26
    17:00
    Polonia Trzebnica
    odwołany
    GKS Mirków/Długołęka
  • 26
    17:00
    MKP Wołów
    odwołany
    Orzeł Ząbkowice Śląskie
  • 26
    17:00
    Mechanik Brzezina
    odwołany
    LKS Bystrzyca Górna
  • 26
    17:00
    Nysa Kłodzko
    odwołany
    Orzeł Prusice
  • 26
    17:00
    Orzeł Lubawka
    odwołany
    Pogoń Pieszyce
  • 26
    17:00
    Moto Jelcz Oława
    odwołany
    AKS Strzegom
  • 26
    17:00
    Unia Bardo
    odwołany
    Piast Żerniki-Wrocław