Dolnośląskie | Klasa A | Jelenia Góra I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
122
56.48 %
Zwycięstwa gości
78
36.11 %
Remisy
16
7.41 %

Bramki

Gospodarzy
599
średnia: 2.77
Gości
449
średnia: 2.08

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.93%
2 z 216
0.5
99.07%
214 z 216
5.56%
12 z 216
1.5
94.44%
204 z 216
17.13%
37 z 216
2.5
82.87%
179 z 216
36.57%
79 z 216
3.5
63.43%
137 z 216
49.07%
106 z 216
4.5
50.93%
110 z 216
67.13%
145 z 216
5.5
32.87%
71 z 216

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 13 6.02 %
3:2 12 5.56 %
2:0 12 5.56 %
3:1 11 5.09 %
1:2 10 4.63 %
0:3 10 4.63 %
2:1 9 4.17 %
4:1 8 3.7 %
1:1 7 3.24 %
2:3 7 3.24 %
4:0 7 3.24 %
1:0 6 2.78 %
0:2 6 2.78 %
0:5 6 2.78 %
6:0 6 2.78 %
4:2 5 2.31 %
5:1 5 2.31 %
2:2 4 1.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 4 1.85 %
1:3 4 1.85 %
1:5 4 1.85 %
5:0 4 1.85 %
1:7 4 1.85 %
8:1 4 1.85 %
3:5 3 1.39 %
6:1 3 1.39 %
7:0 3 1.39 %
0:0 2 0.93 %
3:3 2 0.93 %
3:4 2 0.93 %
2:4 2 0.93 %
5:3 2 0.93 %
1:4 2 0.93 %
1:6 2 0.93 %
7:2 2 0.93 %
9:3 2 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:0 2 0.93 %
0:9 2 0.93 %
9:0 2 0.93 %
4:4 1 0.46 %
5:6 1 0.46 %
4:6 1 0.46 %
5:2 1 0.46 %
3:6 1 0.46 %
0:4 1 0.46 %
3:7 1 0.46 %
7:1 1 0.46 %
2:8 1 0.46 %
8:2 1 0.46 %
1:8 1 0.46 %
1:10 1 0.46 %
11:0 1 0.46 %
1:13 1 0.46 %
0:15 1 0.46 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    88
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    41
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    45
    22%
  • 08
    16:00
    Orzeł Wojcieszów
    1
    1
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 08
    17:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    2
    2
    :
    KS Maciejowa
  • 08
    18:00
    Halniak Miłków
    1
    2
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 08
    18:00
    Piast Bolków
    1
    0
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 09
    11:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    0
    5
    :
    KS Łomnica
  • 09
    11:00
    Bóbr Marciszów
    3
    2
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 09
    16:00
    Czarni Przedwojów
    5
    0
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 09
    18:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    1
    7
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 15
    17:00
    Victoria Jelenia Góra
    8
    0
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 15
    17:00
    Czarni Strzyżowiec
    2
    2
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 16
    11:00
    KS Maciejowa
    3
    2
    :
    Piast Bolków
  • 16
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    1
    8
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 16
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    1
    1
    :
    Czarni Przedwojów
  • 16
    16:00
    Budowlani Wojcieszów
    2
    3
    :
    Bóbr Marciszów
  • 16
    16:00
    KS Łomnica
    4
    1
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 16
    18:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    3
    1
    :
    Halniak Miłków
  • 22
    16:00
    Orzeł Wojcieszów
    0
    1
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 22
    17:00
    Piast Bolków
    5
    2
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 22
    18:00
    Halniak Miłków
    3
    7
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 23
    11:00
    Bóbr Marciszów
    2
    2
    :
    KS Łomnica
  • 23
    11:00
    KS Maciejowa
    2
    1
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 23
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    2
    0
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 23
    16:00
    Czarni Przedwojów
    5
    0
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 23
    17:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    3
    2
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 29
    17:00
    Victoria Jelenia Góra
    8
    1
    :
    KS Maciejowa
  • 29
    17:00
    Orzeł Mysłakowice
    2
    0
    :
    Piast Bolków
  • 29
    17:00
    KS Łomnica
    2
    0
    :
    Czarni Przedwojów
  • 29
    17:00
    Czarni Strzyżowiec
    4
    1
    :
    Bóbr Marciszów
  • 30
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    3
    0
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 30
    11:00
    Halniak Miłków
    1
    4
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 30
    16:00
    Budowlani Wojcieszów
    0
    5
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 09
    18:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    2
    3
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 05
    16:00
    Orzeł Wojcieszów
    5
    1
    :
    Halniak Miłków
  • 05
    16:00
    Czarni Przedwojów
    4
    4
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 05
    16:00
    Mitex Podgórzyn
    1
    5
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 05
    17:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    3
    1
    :
    KS Łomnica
  • 05
    17:00
    Piast Bolków
    4
    2
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 06
    11:00
    Bóbr Marciszów
    4
    0
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 06
    11:00
    KS Maciejowa
    3
    1
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 06
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    0
    3
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 12
    16:00
    Victoria Jelenia Góra
    8
    1
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 12
    16:30
    Orzeł Mysłakowice
    6
    0
    :
    KS Maciejowa
  • 12
    17:00
    KS Łomnica
    7
    0
    :
    Piast Bolków
  • 12
    17:00
    Czarni Strzyżowiec
    2
    0
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 13
    11:00
    Halniak Miłków
    1
    10
    :
    Bóbr Marciszów
  • 13
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    5
    3
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 13
    16:00
    Budowlani Wojcieszów
    5
    1
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 13
    17:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    1
    3
    :
    Czarni Przedwojów
  • 19
    15:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    7
    0
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 19
    16:00
    Orzeł Wojcieszów
    1
    4
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 19
    16:00
    Piast Bolków
    2
    1
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 19
    16:00
    Mitex Podgórzyn
    1
    7
    :
    KS Łomnica
  • 20
    11:00
    Bóbr Marciszów
    3
    1
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 20
    11:00
    Czarni Przedwojów
    3
    2
    :
    Halniak Miłków
  • 20
    11:00
    KS Maciejowa
    2
    3
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 20
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    1
    13
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 26
    15:00
    Victoria Jelenia Góra
    3
    0
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 26
    16:00
    Halniak Miłków
    1
    2
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 26
    16:00
    Orzeł Wojcieszów
    1
    2
    :
    Bóbr Marciszów
  • 26
    17:00
    Czarni Strzyżowiec
    9
    0
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 27
    11:00
    KS Łomnica
    3
    0
    :
    KS Maciejowa
  • 27
    14:00
    Budowlani Wojcieszów
    2
    0
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 27
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    0
    0
    :
    Czarni Przedwojów
  • 27
    16:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    2
    1
    :
    Piast Bolków
  • 03
    15:00
    Czarni Przedwojów
    2
    0
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 03
    16:00
    Piast Bolków
    2
    4
    :
    Halniak Miłków
  • 03
    16:00
    Mitex Podgórzyn
    3
    1
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 04
    11:00
    Bóbr Marciszów
    0
    3
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 04
    11:00
    KS Maciejowa
    1
    7
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 04
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    1
    5
    :
    KS Łomnica
  • 04
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    5
    1
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 04
    13:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    4
    2
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 10
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    7
    0
    :
    Piast Bolków
  • 10
    15:00
    Victoria Jelenia Góra
    6
    0
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 10
    15:00
    Halniak Miłków
    2
    0
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 10
    15:00
    Orzeł Wojcieszów
    8
    0
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 11
    11:00
    KS Łomnica
    3
    3
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 11
    11:00
    Bóbr Marciszów
    3
    2
    :
    Czarni Przedwojów
  • 11
    15:00
    Czarni Strzyżowiec
    5
    0
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 11
    15:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    0
    3
    :
    KS Maciejowa
  • 17
    15:00
    Czarni Przedwojów
    4
    6
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 17
    16:00
    Piast Bolków
    3
    5
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 17
    16:00
    Mitex Podgórzyn
    1
    2
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 18
    11:00
    KS Maciejowa
    0
    9
    :
    Halniak Miłków
  • 18
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    3
    5
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 18
    13:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    3
    2
    :
    Bóbr Marciszów
  • 18
    14:00
    Budowlani Wojcieszów
    1
    5
    :
    KS Łomnica
  • 18
    15:00
    Orzeł Mysłakowice
    2
    1
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 24
    15:00
    Victoria Jelenia Góra
    2
    1
    :
    KS Łomnica
  • 24
    15:00
    Halniak Miłków
    4
    1
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 24
    15:00
    Orzeł Wojcieszów
    6
    1
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 24
    15:00
    Czarni Przedwojów
    2
    3
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 25
    11:00
    Czarni Strzyżowiec
    4
    0
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 25
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    7
    2
    :
    KS Maciejowa
  • 25
    14:00
    Bóbr Marciszów
    3
    0
    :
    Piast Bolków
  • 25
    15:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    2
    1
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 07
    14:00
    Piast Bolków
    3
    5
    :
    Czarni Przedwojów
  • 08
    11:00
    Mitex Podgórzyn
    1
    2
    :
    Bóbr Marciszów
  • 08
    11:00
    KS Maciejowa
    2
    8
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 08
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    0
    2
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 08
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    1
    1
    :
    Halniak Miłków
  • 08
    12:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    0
    3
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 08
    13:00
    Budowlani Wojcieszów
    4
    2
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 08
    14:00
    KS Łomnica
    4
    0
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 11
    11:00
    Victoria Jelenia Góra
    0
    0
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 11
    11:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    0
    5
    :
    KS Łomnica
  • 11
    11:00
    Halniak Miłków
    4
    0
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 11
    11:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    1
    3
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 11
    11:00
    Orzeł Wojcieszów
    5
    1
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 11
    11:00
    Bóbr Marciszów
    3
    0
    :
    KS Maciejowa
  • 11
    11:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    3
    1
    :
    Piast Bolków
  • 11
    13:00
    Czarni Przedwojów
    6
    1
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 14
    14:00
    Piast Bolków
    1
    3
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 15
    11:00
    Mitex Podgórzyn
    0
    2
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 15
    11:00
    KS Maciejowa
    3
    2
    :
    Czarni Przedwojów
  • 15
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    2
    2
    :
    Bóbr Marciszów
  • 15
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    3
    0
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 15
    11:00
    KS Łomnica
    3
    1
    :
    Halniak Miłków
  • 15
    11:00
    Czarni Strzyżowiec
    1
    0
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 15
    13:00
    Budowlani Wojcieszów
    0
    1
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 24
    15:00
    Victoria Jelenia Góra
    6
    0
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 24
    17:00
    KS Łomnica
    9
    0
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 25
    11:00
    Czarni Strzyżowiec
    1
    1
    :
    Halniak Miłków
  • 25
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    4
    1
    :
    Bóbr Marciszów
  • 25
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    0
    3
    :
    Czarni Przedwojów
  • 25
    11:00
    KS Maciejowa
    1
    1
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 25
    14:00
    Budowlani Wojcieszów
    0
    2
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 25
    15:00
    Mitex Podgórzyn
    2
    0
    :
    Piast Bolków
  • 01
    14:00
    Mitex Podgórzyn
    0
    2
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 01
    14:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    8
    1
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 01
    14:00
    Bóbr Marciszów
    0
    5
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 01
    14:00
    Orzeł Wojcieszów
    0
    3
    :
    KS Łomnica
  • 01
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    0
    2
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 01
    16:00
    Piast Bolków
    1
    0
    :
    KS Maciejowa
  • 01
    17:00
    Czarni Przedwojów
    0
    1
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 01
    17:00
    Halniak Miłków
    5
    1
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 03
    14:00
    Victoria Jelenia Góra
    3
    0
    :
    Halniak Miłków
  • 03
    14:00
    Czarni Strzyżowiec
    3
    2
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 03
    14:00
    KS Łomnica
    11
    0
    :
    Bóbr Marciszów
  • 03
    14:00
    Budowlani Wojcieszów
    2
    1
    :
    Czarni Przedwojów
  • 03
    14:00
    Orzeł Mysłakowice
    1
    1
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 03
    14:00
    Kwarc Pisarzowice
    3
    2
    :
    Piast Bolków
  • 03
    14:00
    Mitex Podgórzyn
    3
    0
    :
    KS Maciejowa
  • 03
    14:30
    Woskar II Szklarska Poręba
    4
    1
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 08
    16:00
    KS Maciejowa
    1
    3
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 08
    17:00
    Piast Bolków
    0
    5
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 08
    17:00
    Czarni Przedwojów
    0
    4
    :
    KS Łomnica
  • 08
    17:30
    Pub Gol Jelenia Góra
    3
    2
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 09
    11:00
    Mitex Podgórzyn
    3
    1
    :
    Kwarc Pisarzowice
  • 09
    11:00
    Bóbr Marciszów
    2
    3
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 09
    11:00
    Orzeł Wojcieszów
    2
    0
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 09
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    1
    0
    :
    Halniak Miłków
  • 15
    15:00
    Victoria Jelenia Góra
    5
    0
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 15
    17:00
    Halniak Miłków
    0
    5
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 15
    17:00
    Czarni Strzyżowiec
    1
    0
    :
    Czarni Przedwojów
  • 15
    17:00
    KS Łomnica
    4
    2
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 15
    17:00
    Budowlani Wojcieszów
    1
    2
    :
    Piast Bolków
  • 16
    11:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    1
    7
    :
    Bóbr Marciszów
  • 16
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    6
    0
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 16
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    8
    1
    :
    KS Maciejowa
  • 22
    16:00
    Mitex Podgórzyn
    4
    0
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 22
    17:00
    Piast Bolków
    1
    6
    :
    KS Łomnica
  • 22
    17:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    3
    0
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 22
    17:00
    Czarni Przedwojów
    3
    0
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 23
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    1
    5
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 23
    11:00
    KS Maciejowa
    0
    15
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 23
    14:00
    Bóbr Marciszów
    4
    0
    :
    Halniak Miłków
  • 23
    17:00
    Orzeł Wojcieszów
    4
    1
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 29
    15:00
    Victoria Jelenia Góra
    8
    2
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 30
    11:00
    Halniak Miłków
    4
    1
    :
    Czarni Przedwojów
  • 30
    11:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    0
    3
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 30
    11:00
    Czarni Strzyżowiec
    2
    0
    :
    Piast Bolków
  • 30
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    2
    1
    :
    Bóbr Marciszów
  • 30
    14:00
    Budowlani Wojcieszów
    1
    2
    :
    KS Maciejowa
  • 30
    17:00
    KS Łomnica
    6
    1
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 03
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    2
    0
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 03
    11:00
    KS Maciejowa
    0
    9
    :
    KS Łomnica
  • 03
    11:00
    Mitex Podgórzyn
    3
    4
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 03
    11:00
    Piast Bolków
    3
    4
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 03
    11:00
    Czarni Przedwojów
    3
    1
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 03
    11:00
    Bóbr Marciszów
    1
    2
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 03
    17:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    1
    0
    :
    Halniak Miłków
  • 05
    15:00
    Orzeł Wojcieszów
    7
    1
    :
    Czarni Przedwojów
  • 06
    11:00
    Halniak Miłków
    4
    2
    :
    Piast Bolków
  • 06
    11:00
    Czarni Strzyżowiec
    1
    1
    :
    KS Maciejowa
  • 06
    13:30
    Woskar II Szklarska Poręba
    0
    3
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 06
    14:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    1
    2
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 06
    14:00
    Budowlani Wojcieszów
    0
    2
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 06
    15:00
    Victoria Jelenia Góra
    9
    3
    :
    Bóbr Marciszów
  • 12
    15:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    3
    2
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 12
    16:00
    KS Maciejowa
    3
    1
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 12
    17:00
    Mitex Podgórzyn
    3
    2
    :
    Halniak Miłków
  • 12
    17:00
    Piast Bolków
    3
    0
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 12
    17:00
    Czarni Przedwojów
    2
    1
    :
    Bóbr Marciszów
  • 13
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    3
    1
    :
    KS Łomnica
  • 13
    14:00
    Budowlani Wojcieszów
    0
    3
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 19
    15:30
    Victoria Jelenia Góra
    4
    0
    :
    Czarni Przedwojów
  • 19
    16:00
    Bóbr Marciszów
    1
    6
    :
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 20
    11:00
    Orzeł Wojcieszów
    0
    3
    :
    Piast Bolków
  • 20
    11:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    2
    3
    :
    Mitex Podgórzyn
  • 20
    11:00
    Halniak Miłków
    4
    1
    :
    KS Maciejowa
  • 20
    11:00
    Czarni Strzyżowiec
    5
    6
    :
    Orzeł Mysłakowice
  • 20
    11:00
    KS Łomnica
    7
    2
    :
    Budowlani Wojcieszów
  • 26
    15:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    2
    0
    :
    Czarni Przedwojów
  • 26
    16:00
    Mitex Podgórzyn
    3
    3
    :
    Orzeł Wojcieszów
  • 27
    11:00
    KS Łomnica
    6
    0
    :
    Victoria Jelenia Góra
  • 27
    11:00
    Budowlani Wojcieszów
    2
    4
    :
    Czarni Strzyżowiec
  • 27
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    3
    0
    :
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 27
    11:00
    KS Maciejowa
    5
    3
    :
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 27
    11:00
    Piast Bolków
    1
    2
    :
    Bóbr Marciszów
  • 12
    15:00
    Orzeł Wojcieszów
    odwołany
    KS Maciejowa
  • 13
    11:00
    Victoria Jelenia Góra
    odwołany
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 13
    11:00
    Czarni Przedwojów
    odwołany
    Piast Bolków
  • 13
    11:00
    Bóbr Marciszów
    odwołany
    Mitex Podgórzyn
  • 13
    11:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    odwołany
    Kwarc Pisarzowice
  • 13
    11:00
    Halniak Miłków
    odwołany
    Orzeł Mysłakowice
  • 13
    11:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    odwołany
    Budowlani Wojcieszów
  • 13
    11:00
    Czarni Strzyżowiec
    odwołany
    KS Łomnica
  • 20
    11:00
    Czarni Strzyżowiec
    odwołany
    Victoria Jelenia Góra
  • 20
    11:00
    KS Łomnica
    odwołany
    Woskar II Szklarska Poręba
  • 20
    11:00
    Budowlani Wojcieszów
    odwołany
    Halniak Miłków
  • 20
    11:00
    Orzeł Mysłakowice
    odwołany
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • 20
    11:00
    Kwarc Pisarzowice
    odwołany
    Orzeł Wojcieszów
  • 20
    11:00
    KS Maciejowa
    odwołany
    Bóbr Marciszów
  • 20
    11:00
    Mitex Podgórzyn
    odwołany
    Czarni Przedwojów
  • 20
    11:00
    Piast Bolków
    odwołany
    Pub Gol Jelenia Góra
  • 27
    11:00
    Victoria Jelenia Góra
    odwołany
    Piast Bolków
  • 27
    11:00
    Pub Gol Jelenia Góra
    odwołany
    Mitex Podgórzyn
  • 27
    11:00
    Czarni Przedwojów
    odwołany
    KS Maciejowa
  • 27
    11:00
    Bóbr Marciszów
    odwołany
    Kwarc Pisarzowice
  • 27
    11:00
    Orzeł Wojcieszów
    odwołany
    Orzeł Mysłakowice
  • 27
    11:00
    Włókniarz Chełmsko Śląskie
    odwołany
    Budowlani Wojcieszów
  • 27
    11:00
    Halniak Miłków
    odwołany
    KS Łomnica
  • 27
    11:00
    Woskar II Szklarska Poręba
    odwołany
    Czarni Strzyżowiec