Dolnośląskie | Klasa A | Jelenia Góra II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
111
53.37 %
Zwycięstwa gości
80
38.46 %
Remisy
17
8.17 %

Bramki

Gospodarzy
579
średnia: 2.78
Gości
454
średnia: 2.18

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 208
0.5
100%
208 z 208
8.17%
17 z 208
1.5
91.83%
191 z 208
15.87%
33 z 208
2.5
84.13%
175 z 208
30.29%
63 z 208
3.5
69.71%
145 z 208
47.12%
98 z 208
4.5
52.88%
110 z 208
63.46%
132 z 208
5.5
36.54%
76 z 208

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 12 5.77 %
3:1 10 4.81 %
1:0 9 4.33 %
4:2 9 4.33 %
3:0 9 4.33 %
4:0 9 4.33 %
0:1 8 3.85 %
3:2 8 3.85 %
1:3 8 3.85 %
1:1 7 3.37 %
1:4 7 3.37 %
5:1 7 3.37 %
0:5 7 3.37 %
2:2 6 2.88 %
2:0 6 2.88 %
2:1 5 2.4 %
4:1 5 2.4 %
3:3 4 1.92 %
4:6 4 1.92 %
0:3 4 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 4 1.92 %
7:1 4 1.92 %
2:3 3 1.44 %
0:2 3 1.44 %
5:3 3 1.44 %
5:2 3 1.44 %
1:5 3 1.44 %
8:0 3 1.44 %
3:4 2 0.96 %
4:3 2 0.96 %
2:4 2 0.96 %
0:4 2 0.96 %
6:1 2 0.96 %
2:8 2 0.96 %
8:1 2 0.96 %
6:5 1 0.48 %
3:5 1 0.48 %
6:4 1 0.48 %
2:5 1 0.48 %
3:6 1 0.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:7 1 0.48 %
6:2 1 0.48 %
2:6 1 0.48 %
1:6 1 0.48 %
7:2 1 0.48 %
6:0 1 0.48 %
0:6 1 0.48 %
1:7 1 0.48 %
0:7 1 0.48 %
7:0 1 0.48 %
2:9 1 0.48 %
9:2 1 0.48 %
0:8 1 0.48 %
9:1 1 0.48 %
1:9 1 0.48 %
9:0 1 0.48 %
10:1 1 0.48 %
0:10 1 0.48 %
11:0 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    72
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    38
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    48
    25%
  • 08
    15:00
    LZS Kościelnik
    3
    4
    :
    Cosmos Radzimów
  • 08
    17:00
    Piast Zawidów
    10
    1
    :
    Granica Bogatynia
  • 08
    18:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    5
    0
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 09
    15:00
    Łazek Pisarzowice
    4
    0
    :
    Granica Miłoszów
  • 09
    15:00
    Pogoń Wleń
    0
    1
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 09
    15:00
    Lech Ręczyn
    2
    3
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 09
    15:00
    LZS Korona Radostów
    4
    6
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 09
    17:00
    Fatma Pobiedna
    1
    2
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 15
    16:00
    Kwisa Mroczkowice
    1
    2
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 15
    17:00
    Granica Bogatynia
    0
    1
    :
    Cosmos Radzimów
  • 15
    17:00
    Chmielanka Chmieleń
    2
    2
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 16
    12:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    4
    0
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 16
    15:00
    LZS Kościelnik
    5
    0
    :
    Lech Ręczyn
  • 16
    15:00
    LZS Korona Radostów
    2
    2
    :
    Piast Zawidów
  • 16
    15:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    6
    1
    :
    Fatma Pobiedna
  • 16
    15:00
    Granica Miłoszów
    2
    2
    :
    Pogoń Wleń
  • 22
    16:00
    Błękitni Studniska Dolne
    3
    0
    :
    LZS Kościelnik
  • 22
    17:00
    Łazek Pisarzowice
    3
    3
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 22
    17:00
    Piast Zawidów
    5
    1
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 23
    15:00
    Pogoń Wleń
    1
    2
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 23
    15:00
    Fatma Pobiedna
    8
    0
    :
    Granica Miłoszów
  • 23
    15:00
    Skalnik Rębiszów
    0
    5
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 23
    15:00
    LZS Korona Radostów
    0
    5
    :
    Cosmos Radzimów
  • 23
    15:00
    Lech Ręczyn
    3
    3
    :
    Granica Bogatynia
  • 29
    15:00
    Granica Miłoszów
    1
    3
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 29
    16:00
    Kwisa Mroczkowice
    0
    5
    :
    LZS Kościelnik
  • 29
    17:00
    Granica Bogatynia
    4
    3
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 29
    17:00
    Łazek Pisarzowice
    9
    1
    :
    Pogoń Wleń
  • 30
    11:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    2
    5
    :
    Piast Zawidów
  • 30
    12:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    3
    0
    :
    Fatma Pobiedna
  • 30
    15:00
    LZS Korona Radostów
    6
    2
    :
    Lech Ręczyn
  • 30
    15:00
    Chmielanka Chmieleń
    2
    1
    :
    Cosmos Radzimów
  • 05
    16:00
    Skalnik Rębiszów
    1
    4
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 05
    17:00
    Piast Zawidów
    7
    1
    :
    Granica Miłoszów
  • 05
    17:00
    Błękitni Studniska Dolne
    4
    2
    :
    LZS Korona Radostów
  • 06
    11:00
    LZS Kościelnik
    0
    1
    :
    Granica Bogatynia
  • 06
    15:00
    Pogoń Wleń
    1
    2
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 06
    15:00
    Fatma Pobiedna
    3
    4
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 06
    15:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    0
    2
    :
    Cosmos Radzimów
  • 06
    15:00
    Lech Ręczyn
    1
    2
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 12
    16:00
    Kwisa Mroczkowice
    0
    3
    :
    Granica Bogatynia
  • 12
    16:00
    Łazek Pisarzowice
    2
    3
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 12
    17:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    3
    2
    :
    Piast Zawidów
  • 13
    12:00
    LZS Korona Radostów
    1
    5
    :
    LZS Kościelnik
  • 13
    15:00
    Chmielanka Chmieleń
    1
    2
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 13
    15:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    9
    0
    :
    Lech Ręczyn
  • 13
    15:00
    Granica Miłoszów
    1
    4
    :
    Cosmos Radzimów
  • 13
    15:00
    Pogoń Wleń
    1
    4
    :
    Fatma Pobiedna
  • 19
    15:00
    LZS Kościelnik
    1
    0
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 19
    16:00
    Błękitni Studniska Dolne
    3
    0
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 19
    16:30
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    1
    4
    :
    Cosmos Radzimów
  • 19
    17:00
    Piast Zawidów
    5
    1
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 19
    17:00
    Granica Bogatynia
    2
    0
    :
    LZS Korona Radostów
  • 20
    15:00
    Fatma Pobiedna
    3
    1
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 20
    15:00
    Skalnik Rębiszów
    1
    0
    :
    Pogoń Wleń
  • 20
    15:00
    Lech Ręczyn
    1
    2
    :
    Granica Miłoszów
  • 26
    15:00
    Granica Miłoszów
    4
    6
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 26
    16:00
    Kwisa Mroczkowice
    1
    2
    :
    LZS Korona Radostów
  • 26
    16:30
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    6
    0
    :
    Lech Ręczyn
  • 26
    16:30
    Łazek Pisarzowice
    1
    6
    :
    Cosmos Radzimów
  • 27
    15:00
    Chmielanka Chmieleń
    3
    2
    :
    Granica Bogatynia
  • 27
    15:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    1
    2
    :
    LZS Kościelnik
  • 27
    15:00
    Pogoń Wleń
    1
    3
    :
    Piast Zawidów
  • 27
    15:00
    Fatma Pobiedna
    0
    1
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 03
    15:00
    Piast Zawidów
    7
    1
    :
    Fatma Pobiedna
  • 03
    15:00
    LZS Kościelnik
    3
    1
    :
    Granica Miłoszów
  • 03
    15:00
    Granica Bogatynia
    4
    2
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 03
    16:00
    Skalnik Rębiszów
    6
    5
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 03
    16:00
    Błękitni Studniska Dolne
    4
    1
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 04
    15:00
    Pogoń Wleń
    1
    3
    :
    Cosmos Radzimów
  • 04
    15:00
    Lech Ręczyn
    0
    1
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 04
    15:00
    LZS Korona Radostów
    5
    2
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 10
    15:00
    Kwisa Mroczkowice
    1
    2
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 10
    15:00
    Granica Miłoszów
    4
    3
    :
    Granica Bogatynia
  • 10
    15:00
    Skalnik Rębiszów
    4
    6
    :
    Piast Zawidów
  • 10
    15:30
    Łazek Pisarzowice
    3
    2
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 11
    11:00
    Pogoń Wleń
    3
    3
    :
    Lech Ręczyn
  • 11
    12:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    2
    2
    :
    LZS Kościelnik
  • 11
    15:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    4
    0
    :
    LZS Korona Radostów
  • 11
    15:00
    Fatma Pobiedna
    0
    3
    :
    Cosmos Radzimów
  • 17
    15:00
    Piast Zawidów
    7
    2
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 17
    15:00
    Skalnik Rębiszów
    1
    7
    :
    Cosmos Radzimów
  • 17
    15:00
    LZS Kościelnik
    0
    1
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 17
    15:00
    Granica Bogatynia
    1
    5
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 17
    16:00
    Błękitni Studniska Dolne
    5
    0
    :
    Pogoń Wleń
  • 18
    14:00
    Lech Ręczyn
    5
    1
    :
    Fatma Pobiedna
  • 18
    14:00
    LZS Korona Radostów
    4
    2
    :
    Granica Miłoszów
  • 18
    14:00
    Chmielanka Chmieleń
    0
    6
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 24
    15:00
    Skalnik Rębiszów
    3
    2
    :
    Lech Ręczyn
  • 24
    15:00
    Piast Zawidów
    1
    5
    :
    Cosmos Radzimów
  • 24
    15:30
    Łazek Pisarzowice
    4
    2
    :
    Granica Bogatynia
  • 25
    11:00
    Kwisa Mroczkowice
    4
    6
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 25
    14:00
    Granica Miłoszów
    1
    4
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 25
    14:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    1
    1
    :
    LZS Korona Radostów
  • 25
    14:00
    Pogoń Wleń
    0
    3
    :
    LZS Kościelnik
  • 25
    14:00
    Fatma Pobiedna
    1
    3
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 07
    14:00
    Kwisa Mroczkowice
    1
    9
    :
    Cosmos Radzimów
  • 07
    14:00
    Granica Bogatynia
    4
    0
    :
    Pogoń Wleń
  • 07
    14:30
    Błękitni Studniska Dolne
    7
    1
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 08
    14:00
    Lech Ręczyn
    2
    8
    :
    Piast Zawidów
  • 08
    14:00
    LZS Kościelnik
    5
    2
    :
    Fatma Pobiedna
  • 08
    14:00
    LZS Korona Radostów
    1
    1
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 08
    14:00
    Chmielanka Chmieleń
    2
    1
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 08
    14:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    5
    3
    :
    Granica Miłoszów
  • 31
    14:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    1
    0
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 11
    11:00
    Lech Ręczyn
    0
    8
    :
    Cosmos Radzimów
  • 11
    12:00
    Kwisa Mroczkowice
    1
    0
    :
    Granica Miłoszów
  • 11
    14:00
    Łazek Pisarzowice
    0
    1
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 11
    14:00
    Pogoń Wleń
    2
    2
    :
    LZS Korona Radostów
  • 11
    14:00
    Fatma Pobiedna
    0
    5
    :
    Granica Bogatynia
  • 11
    14:00
    Skalnik Rębiszów
    0
    2
    :
    LZS Kościelnik
  • 11
    14:00
    Piast Zawidów
    3
    1
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 14
    14:00
    Błękitni Studniska Dolne
    2
    4
    :
    Cosmos Radzimów
  • 14
    14:00
    Granica Bogatynia
    8
    0
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 15
    14:00
    Lech Ręczyn
    3
    1
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 15
    14:00
    LZS Kościelnik
    1
    0
    :
    Piast Zawidów
  • 15
    14:00
    LZS Korona Radostów
    2
    0
    :
    Fatma Pobiedna
  • 15
    14:00
    Chmielanka Chmieleń
    1
    1
    :
    Pogoń Wleń
  • 15
    14:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    4
    1
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 15
    14:00
    Granica Miłoszów
    2
    8
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 24
    15:00
    Skalnik Rębiszów
    3
    2
    :
    LZS Korona Radostów
  • 24
    15:00
    Granica Miłoszów
    5
    3
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 24
    16:00
    Błękitni Studniska Dolne
    7
    1
    :
    Lech Ręczyn
  • 24
    17:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    5
    1
    :
    Pogoń Wleń
  • 24
    17:00
    Chmielanka Chmieleń
    3
    0
    :
    Fatma Pobiedna
  • 24
    17:00
    Granica Bogatynia
    1
    2
    :
    Piast Zawidów
  • 25
    13:00
    Kwisa Mroczkowice
    1
    3
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 25
    16:00
    Cosmos Radzimów
    3
    1
    :
    LZS Kościelnik
  • 01
    14:00
    Lech Ręczyn
    2
    6
    :
    LZS Kościelnik
  • 01
    14:00
    Piast Zawidów
    4
    0
    :
    LZS Korona Radostów
  • 01
    14:00
    Skalnik Rębiszów
    1
    4
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 01
    14:00
    Pogoń Wleń
    0
    5
    :
    Granica Miłoszów
  • 01
    15:00
    Cosmos Radzimów
    4
    2
    :
    Granica Bogatynia
  • 01
    15:30
    Łazek Pisarzowice
    0
    3
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 01
    16:00
    Błękitni Studniska Dolne
    4
    2
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 01
    16:00
    Fatma Pobiedna
    3
    2
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 03
    13:00
    Kwisa Mroczkowice
    4
    1
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 03
    14:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    3
    1
    :
    Pogoń Wleń
  • 03
    14:00
    Granica Miłoszów
    4
    2
    :
    Fatma Pobiedna
  • 03
    14:00
    Chmielanka Chmieleń
    0
    4
    :
    Piast Zawidów
  • 03
    14:00
    Cosmos Radzimów
    6
    4
    :
    LZS Korona Radostów
  • 03
    14:00
    LZS Kościelnik
    2
    2
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 03
    17:00
    Granica Bogatynia
    3
    2
    :
    Lech Ręczyn
  • 12
    17:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    1
    0
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 08
    15:00
    Piast Zawidów
    1
    1
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 08
    16:00
    Błękitni Studniska Dolne
    6
    1
    :
    Granica Bogatynia
  • 08
    17:00
    LZS Kościelnik
    4
    1
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 08
    17:00
    Cosmos Radzimów
    3
    0
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 08
    17:00
    Skalnik Rębiszów
    3
    1
    :
    Granica Miłoszów
  • 09
    15:00
    Lech Ręczyn
    1
    0
    :
    LZS Korona Radostów
  • 09
    15:00
    Fatma Pobiedna
    0
    4
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 09
    15:00
    Pogoń Wleń
    0
    1
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 15
    15:00
    Granica Miłoszów
    3
    6
    :
    Piast Zawidów
  • 15
    15:30
    Łazek Pisarzowice
    1
    1
    :
    Fatma Pobiedna
  • 15
    16:00
    Kwisa Mroczkowice
    5
    1
    :
    Pogoń Wleń
  • 15
    17:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    3
    0
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 15
    17:00
    Cosmos Radzimów
    1
    3
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 15
    17:00
    Chmielanka Chmieleń
    1
    1
    :
    Lech Ręczyn
  • 15
    17:00
    Granica Bogatynia
    1
    2
    :
    LZS Kościelnik
  • 16
    15:00
    LZS Korona Radostów
    1
    4
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 22
    15:00
    Piast Zawidów
    5
    0
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 22
    16:00
    Błękitni Studniska Dolne
    3
    0
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 22
    16:00
    Skalnik Rębiszów
    4
    2
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 22
    17:00
    Granica Bogatynia
    2
    1
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 22
    17:00
    Cosmos Radzimów
    8
    0
    :
    Granica Miłoszów
  • 23
    11:00
    LZS Kościelnik
    3
    1
    :
    LZS Korona Radostów
  • 23
    15:00
    Lech Ręczyn
    2
    3
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 23
    17:00
    Fatma Pobiedna
    3
    2
    :
    Pogoń Wleń
  • 29
    15:00
    Granica Miłoszów
    2
    4
    :
    Lech Ręczyn
  • 29
    15:30
    Łazek Pisarzowice
    0
    7
    :
    Piast Zawidów
  • 29
    16:00
    Kwisa Mroczkowice
    4
    1
    :
    Fatma Pobiedna
  • 29
    17:00
    Cosmos Radzimów
    2
    0
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 29
    17:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    1
    0
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 29
    17:00
    Chmielanka Chmieleń
    3
    5
    :
    LZS Kościelnik
  • 30
    15:00
    Pogoń Wleń
    4
    7
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 30
    15:00
    LZS Korona Radostów
    2
    1
    :
    Granica Bogatynia
  • 03
    12:00
    LZS Korona Radostów
    3
    3
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 03
    12:00
    Błękitni Studniska Dolne
    9
    2
    :
    Granica Miłoszów
  • 03
    13:00
    Skalnik Rębiszów
    2
    0
    :
    Fatma Pobiedna
  • 03
    17:00
    Granica Bogatynia
    3
    1
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 03
    17:00
    LZS Kościelnik
    1
    0
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 03
    17:00
    Lech Ręczyn
    4
    2
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 03
    17:00
    Cosmos Radzimów
    4
    0
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 03
    17:00
    Piast Zawidów
    3
    0
    :
    Pogoń Wleń
  • 05
    15:00
    Granica Miłoszów
    3
    1
    :
    LZS Kościelnik
  • 05
    15:30
    Łazek Pisarzowice
    0
    2
    :
    Lech Ręczyn
  • 05
    16:00
    Kwisa Mroczkowice
    1
    1
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 05
    17:00
    Cosmos Radzimów
    11
    0
    :
    Pogoń Wleń
  • 05
    17:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    1
    3
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 05
    17:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    2
    1
    :
    Granica Bogatynia
  • 06
    15:00
    Fatma Pobiedna
    0
    5
    :
    Piast Zawidów
  • 06
    15:00
    Chmielanka Chmieleń
    5
    3
    :
    LZS Korona Radostów
  • 12
    15:00
    LZS Kościelnik
    2
    0
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 12
    15:00
    Piast Zawidów
    5
    1
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 12
    16:00
    Błękitni Studniska Dolne
    5
    1
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 12
    17:00
    Granica Bogatynia
    8
    1
    :
    Granica Miłoszów
  • 12
    17:00
    Cosmos Radzimów
    3
    0
    :
    Fatma Pobiedna
  • 13
    15:00
    Chmielanka Chmieleń
    4
    0
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 13
    15:00
    LZS Korona Radostów
    1
    3
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 13
    15:00
    Lech Ręczyn
    8
    1
    :
    Pogoń Wleń
  • 19
    16:00
    Pogoń Wleń
    2
    9
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 19
    17:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    2
    0
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 20
    15:00
    Kwisa Mroczkowice
    0
    5
    :
    Piast Zawidów
  • 20
    15:00
    Cosmos Radzimów
    7
    0
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 20
    15:00
    Fatma Pobiedna
    4
    0
    :
    Lech Ręczyn
  • 20
    15:00
    Łazek Pisarzowice
    0
    10
    :
    LZS Kościelnik
  • 20
    15:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    4
    0
    :
    Granica Bogatynia
  • 20
    15:00
    Granica Miłoszów
    5
    2
    :
    LZS Korona Radostów
  • 13
    15:00
    Cosmos Radzimów
    -
    -
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 13
    15:00
    Piast Zawidów
    -
    -
    :
    Lech Ręczyn
  • 13
    15:00
    Skalnik Rębiszów
    -
    -
    :
    Błękitni Studniska Dolne
  • 13
    15:00
    Fatma Pobiedna
    -
    -
    :
    LZS Kościelnik
  • 13
    15:00
    Pogoń Wleń
    -
    -
    :
    Granica Bogatynia
  • 13
    15:00
    Łazek Pisarzowice
    -
    -
    :
    LZS Korona Radostów
  • 13
    15:00
    Kwisa Świeradów-Zdrój
    -
    -
    :
    Chmielanka Chmieleń
  • 13
    15:00
    Granica Miłoszów
    -
    -
    :
    Olsza Olszyna Lubańska
  • 20
    15:00
    Granica Miłoszów
    -
    -
    :
    Kwisa Mroczkowice
  • 20
    15:00
    Olsza Olszyna Lubańska
    -
    -
    :
    Kwisa Świeradów-Zdrój
  • 20
    15:00
    Chmielanka Chmieleń
    -
    -
    :
    Łazek Pisarzowice
  • 20
    15:00
    LZS Korona Radostów
    -
    -
    :
    Pogoń Wleń
  • 20
    15:00
    Granica Bogatynia
    -
    -
    :
    Fatma Pobiedna
  • 20
    15:00
    LZS Kościelnik
    -
    -
    :
    Skalnik Rębiszów
  • 20
    15:00
    Błękitni Studniska Dolne
    -
    -
    :
    Piast Zawidów
  • 20
    15:00
    Cosmos Radzimów
    -
    -
    :
    Lech Ręczyn