Dolnośląskie | Klasa A | Jelenia Góra III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
94
45.19 %
Zwycięstwa gości
97
46.63 %
Remisy
17
8.17 %

Bramki

Gospodarzy
590
średnia: 2.84
Gości
543
średnia: 2.61

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 208
0.5
100%
208 z 208
4.33%
9 z 208
1.5
95.67%
199 z 208
10.1%
21 z 208
2.5
89.9%
187 z 208
26.44%
55 z 208
3.5
73.56%
153 z 208
41.35%
86 z 208
4.5
58.65%
122 z 208
59.62%
124 z 208
5.5
40.38%
84 z 208

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 14 6.73 %
3:2 13 6.25 %
1:3 11 5.29 %
2:1 8 3.85 %
1:1 7 3.37 %
2:2 7 3.37 %
2:3 7 3.37 %
4:2 7 3.37 %
3:0 7 3.37 %
3:1 6 2.88 %
0:5 6 2.88 %
1:0 5 2.4 %
2:4 5 2.4 %
0:3 5 2.4 %
1:4 5 2.4 %
0:1 4 1.92 %
0:2 4 1.92 %
4:1 4 1.92 %
2:5 4 1.92 %
0:4 4 1.92 %
5:1 4 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 4 1.92 %
7:1 4 1.92 %
4:5 3 1.44 %
3:5 3 1.44 %
5:2 3 1.44 %
4:0 3 1.44 %
5:0 3 1.44 %
7:2 3 1.44 %
7:0 3 1.44 %
0:7 3 1.44 %
3:3 2 0.96 %
3:4 2 0.96 %
6:2 2 0.96 %
6:1 2 0.96 %
2:7 2 0.96 %
2:9 2 0.96 %
8:0 2 0.96 %
9:1 2 0.96 %
9:0 2 0.96 %
4:4 1 0.48 %
4:3 1 0.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 1 0.48 %
5:3 1 0.48 %
4:6 1 0.48 %
7:4 1 0.48 %
1:5 1 0.48 %
2:6 1 0.48 %
4:8 1 0.48 %
8:3 1 0.48 %
6:0 1 0.48 %
0:6 1 0.48 %
1:7 1 0.48 %
11:2 1 0.48 %
12:3 1 0.48 %
10:0 1 0.48 %
1:11 1 0.48 %
12:2 1 0.48 %
2:13 1 0.48 %
3:14 1 0.48 %
12:0 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    29%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    48
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    34
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    53
    28%
  • 08
    16:00
    Chrobry Nowogrodziec
    5
    1
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 08
    17:00
    Majdan Bolesławice
    1
    6
    :
    LKS Ocice
  • 08
    17:00
    WKS Żarki Średnie
    0
    3
    :
    GKS Iwiny
  • 08
    18:00
    Rybak Parowa
    6
    2
    :
    LKS Mierzwin
  • 09
    15:00
    LZS Niwnice
    3
    2
    :
    LZS Łaziska
  • 09
    15:00
    Sparta Zebrzydowa
    3
    2
    :
    LZS Brzeźnik
  • 09
    15:00
    Górnik Węgliniec
    4
    0
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 09
    17:00
    GKS Gromadka
    2
    2
    :
    Orzeł Gościszów
  • 15
    16:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    1
    2
    :
    Górnik Węgliniec
  • 15
    17:00
    LKS Mierzwin
    1
    3
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 16
    11:00
    LZS Brzeźnik
    3
    4
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 16
    15:00
    GKS Iwiny
    3
    3
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 16
    15:00
    LKS Ocice
    3
    0
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 16
    15:00
    LZS Łaziska
    2
    4
    :
    Majdan Bolesławice
  • 16
    15:00
    Orzeł Gościszów
    5
    0
    :
    LZS Niwnice
  • 16
    17:00
    Rybak Parowa
    7
    1
    :
    GKS Gromadka
  • 22
    17:00
    WKS Żarki Średnie
    1
    1
    :
    LZS Łaziska
  • 22
    17:00
    KS Stare Jaroszowice
    3
    0
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 23
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    2
    1
    :
    LKS Ocice
  • 23
    15:00
    LZS Niwnice
    1
    2
    :
    Rybak Parowa
  • 23
    15:00
    Majdan Bolesławice
    2
    13
    :
    Orzeł Gościszów
  • 23
    15:00
    Górnik Węgliniec
    3
    2
    :
    LZS Brzeźnik
  • 23
    17:00
    GKS Gromadka
    4
    2
    :
    LKS Mierzwin
  • 23
    17:00
    Chrobry Nowogrodziec
    8
    0
    :
    GKS Iwiny
  • 29
    17:00
    GKS Gromadka
    4
    5
    :
    LZS Niwnice
  • 30
    11:00
    LKS Mierzwin
    0
    7
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 30
    15:00
    LZS Brzeźnik
    1
    0
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 30
    15:00
    GKS Iwiny
    2
    3
    :
    Górnik Węgliniec
  • 30
    15:00
    LKS Ocice
    0
    5
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 30
    15:00
    LZS Łaziska
    1
    2
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 30
    17:00
    Orzeł Gościszów
    2
    2
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 30
    18:00
    Rybak Parowa
    5
    0
    :
    Majdan Bolesławice
  • 06
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    3
    3
    :
    Orzeł Gościszów
  • 06
    15:00
    LZS Niwnice
    2
    1
    :
    LKS Mierzwin
  • 06
    15:00
    Majdan Bolesławice
    0
    3
    :
    GKS Gromadka
  • 06
    15:00
    WKS Żarki Średnie
    1
    0
    :
    Rybak Parowa
  • 06
    15:00
    Górnik Węgliniec
    4
    0
    :
    LKS Ocice
  • 06
    15:00
    KS Stare Jaroszowice
    3
    1
    :
    GKS Iwiny
  • 06
    15:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    0
    1
    :
    LZS Brzeźnik
  • 06
    17:00
    Chrobry Nowogrodziec
    12
    2
    :
    LZS Łaziska
  • 12
    16:00
    GKS Iwiny
    2
    2
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 13
    11:00
    LKS Mierzwin
    0
    6
    :
    LZS Brzeźnik
  • 13
    15:00
    LKS Ocice
    2
    4
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 13
    15:00
    LZS Łaziska
    0
    4
    :
    Górnik Węgliniec
  • 13
    15:00
    Orzeł Gościszów
    2
    5
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 13
    15:00
    GKS Gromadka
    3
    2
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 13
    15:00
    LZS Niwnice
    4
    3
    :
    Majdan Bolesławice
  • 13
    16:00
    Rybak Parowa
    3
    1
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 19
    16:30
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    0
    2
    :
    LKS Ocice
  • 20
    11:00
    WKS Żarki Średnie
    4
    1
    :
    LZS Niwnice
  • 20
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    0
    1
    :
    GKS Gromadka
  • 20
    15:00
    Majdan Bolesławice
    2
    2
    :
    LKS Mierzwin
  • 20
    15:00
    Chrobry Nowogrodziec
    3
    0
    :
    Rybak Parowa
  • 20
    15:00
    Górnik Węgliniec
    12
    3
    :
    Orzeł Gościszów
  • 20
    15:00
    KS Stare Jaroszowice
    1
    1
    :
    LZS Łaziska
  • 20
    15:00
    LZS Brzeźnik
    1
    0
    :
    GKS Iwiny
  • 26
    11:00
    GKS Gromadka
    1
    4
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 27
    11:00
    LKS Mierzwin
    4
    8
    :
    GKS Iwiny
  • 27
    15:00
    LKS Ocice
    1
    2
    :
    LZS Brzeźnik
  • 27
    15:00
    LZS Łaziska
    2
    3
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 27
    15:00
    Orzeł Gościszów
    4
    5
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 27
    15:00
    Rybak Parowa
    0
    3
    :
    Górnik Węgliniec
  • 27
    15:00
    LZS Niwnice
    2
    9
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 27
    15:00
    Majdan Bolesławice
    2
    3
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 03
    16:00
    WKS Żarki Średnie
    2
    3
    :
    LKS Mierzwin
  • 04
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    4
    2
    :
    Majdan Bolesławice
  • 04
    15:00
    Chrobry Nowogrodziec
    4
    1
    :
    LZS Niwnice
  • 04
    15:00
    Górnik Węgliniec
    4
    2
    :
    GKS Gromadka
  • 04
    15:00
    KS Stare Jaroszowice
    9
    1
    :
    Rybak Parowa
  • 04
    15:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    3
    5
    :
    Orzeł Gościszów
  • 04
    15:00
    LZS Brzeźnik
    5
    2
    :
    LZS Łaziska
  • 04
    15:00
    GKS Iwiny
    1
    2
    :
    LKS Ocice
  • 10
    15:00
    GKS Gromadka
    1
    3
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 10
    16:00
    LKS Mierzwin
    2
    2
    :
    LKS Ocice
  • 10
    16:00
    WKS Żarki Średnie
    1
    6
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 11
    15:00
    LZS Łaziska
    1
    2
    :
    GKS Iwiny
  • 11
    15:00
    Orzeł Gościszów
    1
    1
    :
    LZS Brzeźnik
  • 11
    15:00
    Rybak Parowa
    3
    2
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 11
    15:00
    LZS Niwnice
    0
    4
    :
    Górnik Węgliniec
  • 11
    15:00
    Majdan Bolesławice
    0
    7
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 17
    16:00
    KS Stare Jaroszowice
    4
    5
    :
    LZS Niwnice
  • 18
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    8
    0
    :
    LKS Mierzwin
  • 18
    11:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    1
    1
    :
    GKS Gromadka
  • 18
    14:00
    Chrobry Nowogrodziec
    9
    1
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 18
    14:00
    Górnik Węgliniec
    12
    0
    :
    Majdan Bolesławice
  • 18
    14:00
    LZS Brzeźnik
    2
    1
    :
    Rybak Parowa
  • 18
    14:00
    GKS Iwiny
    3
    2
    :
    Orzeł Gościszów
  • 18
    14:00
    LKS Ocice
    1
    1
    :
    LZS Łaziska
  • 25
    11:00
    LKS Mierzwin
    1
    1
    :
    LZS Łaziska
  • 25
    11:00
    WKS Żarki Średnie
    0
    5
    :
    Górnik Węgliniec
  • 25
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    0
    1
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 25
    14:00
    Orzeł Gościszów
    3
    1
    :
    LKS Ocice
  • 25
    14:00
    Rybak Parowa
    4
    2
    :
    GKS Iwiny
  • 25
    14:00
    LZS Niwnice
    3
    2
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 25
    14:00
    Majdan Bolesławice
    2
    2
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 25
    15:00
    GKS Gromadka
    1
    0
    :
    LZS Brzeźnik
  • 07
    14:00
    GKS Iwiny
    2
    1
    :
    GKS Gromadka
  • 08
    14:00
    Chrobry Nowogrodziec
    7
    0
    :
    LKS Mierzwin
  • 08
    14:00
    Górnik Węgliniec
    3
    2
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 08
    14:00
    KS Stare Jaroszowice
    1
    5
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 08
    14:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    0
    2
    :
    Majdan Bolesławice
  • 08
    14:00
    LZS Brzeźnik
    4
    2
    :
    LZS Niwnice
  • 08
    14:00
    LKS Ocice
    1
    3
    :
    Rybak Parowa
  • 08
    14:00
    LZS Łaziska
    3
    2
    :
    Orzeł Gościszów
  • 11
    11:00
    WKS Żarki Średnie
    2
    1
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 11
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    1
    2
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 11
    14:00
    LKS Mierzwin
    3
    4
    :
    Orzeł Gościszów
  • 11
    14:00
    Rybak Parowa
    4
    1
    :
    LZS Łaziska
  • 11
    14:00
    GKS Gromadka
    2
    1
    :
    LKS Ocice
  • 11
    14:00
    LZS Niwnice
    2
    4
    :
    GKS Iwiny
  • 11
    14:00
    Majdan Bolesławice
    1
    3
    :
    LZS Brzeźnik
  • 11
    14:00
    Chrobry Nowogrodziec
    1
    3
    :
    Górnik Węgliniec
  • 15
    11:00
    Górnik Węgliniec
    4
    0
    :
    LKS Mierzwin
  • 15
    14:00
    KS Stare Jaroszowice
    2
    5
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 15
    14:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    3
    1
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 15
    14:00
    LZS Brzeźnik
    0
    2
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 15
    14:00
    GKS Iwiny
    5
    0
    :
    Majdan Bolesławice
  • 15
    14:00
    LKS Ocice
    1
    2
    :
    LZS Niwnice
  • 15
    14:00
    LZS Łaziska
    0
    3
    :
    GKS Gromadka
  • 15
    14:00
    Orzeł Gościszów
    1
    3
    :
    Rybak Parowa
  • 24
    15:00
    GKS Iwiny
    0
    4
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 25
    11:00
    LKS Mierzwin
    1
    2
    :
    Rybak Parowa
  • 25
    14:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    0
    1
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 25
    15:00
    Orzeł Gościszów
    2
    2
    :
    GKS Gromadka
  • 25
    15:00
    LZS Łaziska
    3
    2
    :
    LZS Niwnice
  • 25
    15:00
    LKS Ocice
    5
    2
    :
    Majdan Bolesławice
  • 25
    15:00
    LZS Brzeźnik
    3
    2
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 25
    15:00
    KS Stare Jaroszowice
    6
    2
    :
    Górnik Węgliniec
  • 01
    14:00
    KS Stare Jaroszowice
    2
    1
    :
    LKS Mierzwin
  • 01
    14:00
    Górnik Węgliniec
    7
    0
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 01
    14:00
    Chrobry Nowogrodziec
    5
    1
    :
    LZS Brzeźnik
  • 01
    14:00
    Sparta Zebrzydowa
    3
    1
    :
    GKS Iwiny
  • 01
    14:00
    WKS Żarki Średnie
    2
    3
    :
    LKS Ocice
  • 01
    14:00
    Majdan Bolesławice
    2
    3
    :
    LZS Łaziska
  • 01
    14:00
    LZS Niwnice
    1
    3
    :
    Orzeł Gościszów
  • 01
    14:00
    GKS Gromadka
    0
    2
    :
    Rybak Parowa
  • 03
    12:00
    LZS Łaziska
    1
    3
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 03
    14:00
    LKS Mierzwin
    1
    6
    :
    GKS Gromadka
  • 03
    14:00
    Rybak Parowa
    1
    4
    :
    LZS Niwnice
  • 03
    14:00
    Orzeł Gościszów
    7
    2
    :
    Majdan Bolesławice
  • 03
    14:00
    LKS Ocice
    7
    2
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 03
    14:00
    GKS Iwiny
    2
    5
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 03
    14:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    1
    2
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 03
    16:30
    LZS Brzeźnik
    4
    6
    :
    Górnik Węgliniec
  • 09
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    3
    2
    :
    LZS Łaziska
  • 09
    13:00
    Chrobry Nowogrodziec
    1
    0
    :
    LKS Ocice
  • 09
    14:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    2
    0
    :
    LKS Mierzwin
  • 09
    15:00
    KS Stare Jaroszowice
    1
    2
    :
    LZS Brzeźnik
  • 09
    15:00
    Górnik Węgliniec
    5
    2
    :
    GKS Iwiny
  • 09
    15:00
    WKS Żarki Średnie
    2
    4
    :
    Orzeł Gościszów
  • 09
    15:00
    Majdan Bolesławice
    2
    7
    :
    Rybak Parowa
  • 09
    15:00
    LZS Niwnice
    4
    2
    :
    GKS Gromadka
  • 15
    15:00
    GKS Iwiny
    5
    1
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 15
    17:00
    GKS Gromadka
    7
    1
    :
    Majdan Bolesławice
  • 16
    11:00
    LKS Mierzwin
    1
    4
    :
    LZS Niwnice
  • 16
    11:00
    LZS Brzeźnik
    2
    1
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 16
    15:00
    Rybak Parowa
    2
    7
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 16
    15:00
    Orzeł Gościszów
    1
    2
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 16
    15:00
    LZS Łaziska
    1
    11
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 16
    15:00
    LKS Ocice
    2
    3
    :
    Górnik Węgliniec
  • 22
    16:00
    KS Stare Jaroszowice
    6
    1
    :
    LKS Ocice
  • 22
    17:00
    Górnik Węgliniec
    11
    2
    :
    LZS Łaziska
  • 22
    17:00
    Chrobry Nowogrodziec
    6
    0
    :
    Orzeł Gościszów
  • 23
    11:00
    LZS Brzeźnik
    9
    0
    :
    LKS Mierzwin
  • 23
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    2
    5
    :
    Rybak Parowa
  • 23
    14:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    0
    5
    :
    GKS Iwiny
  • 23
    15:00
    WKS Żarki Średnie
    1
    2
    :
    GKS Gromadka
  • 23
    15:00
    Majdan Bolesławice
    2
    4
    :
    LZS Niwnice
  • 29
    15:00
    GKS Iwiny
    3
    5
    :
    LZS Brzeźnik
  • 29
    16:00
    Orzeł Gościszów
    1
    4
    :
    Górnik Węgliniec
  • 29
    17:00
    GKS Gromadka
    0
    3
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 29
    17:00
    Rybak Parowa
    0
    5
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 30
    11:00
    LKS Mierzwin
    0
    7
    :
    Majdan Bolesławice
  • 30
    15:00
    LZS Niwnice
    1
    4
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 30
    15:00
    LZS Łaziska
    0
    4
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 30
    15:00
    LKS Ocice
    3
    0
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 03
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    1
    1
    :
    LZS Niwnice
  • 03
    13:00
    Chrobry Nowogrodziec
    8
    3
    :
    GKS Gromadka
  • 03
    17:00
    GKS Iwiny
    7
    1
    :
    LKS Mierzwin
  • 03
    17:00
    LZS Brzeźnik
    3
    0
    :
    LKS Ocice
  • 03
    17:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    4
    2
    :
    LZS Łaziska
  • 03
    17:00
    KS Stare Jaroszowice
    7
    1
    :
    Orzeł Gościszów
  • 03
    17:00
    Górnik Węgliniec
    5
    3
    :
    Rybak Parowa
  • 03
    17:00
    WKS Żarki Średnie
    5
    1
    :
    Majdan Bolesławice
  • 05
    15:00
    Majdan Bolesławice
    2
    9
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 05
    17:00
    GKS Gromadka
    3
    2
    :
    Górnik Węgliniec
  • 06
    11:00
    LKS Mierzwin
    1
    6
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 06
    15:00
    LZS Niwnice
    2
    6
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 06
    15:00
    Rybak Parowa
    3
    5
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 06
    15:00
    Orzeł Gościszów
    3
    0
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 06
    15:00
    LZS Łaziska
    1
    7
    :
    LZS Brzeźnik
  • 06
    15:00
    LKS Ocice
    3
    1
    :
    GKS Iwiny
  • 12
    17:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    6
    1
    :
    Rybak Parowa
  • 13
    11:00
    Sparta Zebrzydowa
    1
    3
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 13
    13:00
    Chrobry Nowogrodziec
    3
    0
    :
    Majdan Bolesławice
  • 13
    15:00
    LKS Ocice
    10
    0
    :
    LKS Mierzwin
  • 13
    15:00
    GKS Iwiny
    4
    4
    :
    LZS Łaziska
  • 13
    15:00
    LZS Brzeźnik
    4
    1
    :
    Orzeł Gościszów
  • 13
    15:00
    KS Stare Jaroszowice
    7
    2
    :
    GKS Gromadka
  • 13
    15:00
    Górnik Węgliniec
    7
    4
    :
    LZS Niwnice
  • 20
    17:00
    LKS Mierzwin
    1
    3
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 20
    17:00
    WKS Żarki Średnie
    0
    5
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 20
    17:00
    Majdan Bolesławice
    3
    14
    :
    Górnik Węgliniec
  • 20
    17:00
    LZS Niwnice
    1
    3
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 20
    17:00
    GKS Gromadka
    9
    0
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 20
    17:00
    Rybak Parowa
    0
    5
    :
    LZS Brzeźnik
  • 20
    17:00
    Orzeł Gościszów
    7
    0
    :
    GKS Iwiny
  • 20
    17:00
    LZS Łaziska
    1
    2
    :
    LKS Ocice
  • 13
    15:00
    LKS Mierzwin
    -
    -
    :
    Chrobry Nowogrodziec
  • 13
    15:00
    Sparta Zebrzydowa
    -
    -
    :
    Górnik Węgliniec
  • 13
    15:00
    WKS Żarki Średnie
    -
    -
    :
    KS Stare Jaroszowice
  • 13
    15:00
    Majdan Bolesławice
    -
    -
    :
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • 13
    15:00
    LZS Niwnice
    -
    -
    :
    LZS Brzeźnik
  • 13
    15:00
    GKS Gromadka
    -
    -
    :
    GKS Iwiny
  • 13
    15:00
    Rybak Parowa
    -
    -
    :
    LKS Ocice
  • 13
    15:00
    Orzeł Gościszów
    -
    -
    :
    LZS Łaziska
  • 20
    17:00
    Orzeł Gościszów
    -
    -
    :
    LKS Mierzwin
  • 20
    17:00
    LZS Łaziska
    -
    -
    :
    Rybak Parowa
  • 20
    17:00
    LKS Ocice
    -
    -
    :
    GKS Gromadka
  • 20
    17:00
    GKS Iwiny
    -
    -
    :
    LZS Niwnice
  • 20
    17:00
    LZS Brzeźnik
    -
    -
    :
    Majdan Bolesławice
  • 20
    17:00
    GKS Tomaszów Bolesławiecki
    -
    -
    :
    WKS Żarki Średnie
  • 20
    17:00
    KS Stare Jaroszowice
    -
    -
    :
    Sparta Zebrzydowa
  • 20
    17:00
    Górnik Węgliniec
    -
    -
    :
    Chrobry Nowogrodziec