Dolnośląskie | Klasa A | Legnica I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
110
47.41 %
Zwycięstwa gości
100
43.1 %
Remisy
22
9.48 %

Bramki

Gospodarzy
696
średnia: 3
Gości
628
średnia: 2.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 232
0.5
100%
232 z 232
3.45%
8 z 232
1.5
96.55%
224 z 232
12.07%
28 z 232
2.5
87.93%
204 z 232
23.71%
55 z 232
3.5
76.29%
177 z 232
37.07%
86 z 232
4.5
62.93%
146 z 232
50.43%
117 z 232
5.5
49.57%
115 z 232

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 12 5.17 %
3:2 11 4.74 %
1:1 10 4.31 %
2:1 8 3.45 %
1:2 8 3.45 %
4:2 8 3.45 %
2:4 8 3.45 %
2:0 7 3.02 %
0:3 7 3.02 %
1:4 7 3.02 %
5:2 7 3.02 %
1:5 7 3.02 %
5:1 7 3.02 %
2:2 6 2.59 %
0:5 6 2.59 %
9:1 6 2.59 %
1:0 5 2.16 %
3:4 5 2.16 %
3:1 5 2.16 %
0:4 5 2.16 %
7:2 5 2.16 %
3:3 4 1.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 4 1.72 %
0:1 3 1.29 %
4:5 3 1.29 %
0:2 3 1.29 %
4:1 3 1.29 %
2:5 3 1.29 %
4:0 3 1.29 %
6:2 3 1.29 %
3:7 3 1.29 %
5:0 3 1.29 %
1:6 3 1.29 %
7:0 3 1.29 %
0:7 3 1.29 %
4:3 2 0.86 %
5:3 2 0.86 %
6:1 2 0.86 %
2:7 2 0.86 %
6:0 2 0.86 %
1:7 2 0.86 %
0:8 2 0.86 %
4:4 1 0.43 %
6:6 1 0.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 1 0.43 %
5:4 1 0.43 %
5:6 1 0.43 %
3:5 1 0.43 %
4:6 1 0.43 %
7:5 1 0.43 %
6:3 1 0.43 %
9:6 1 0.43 %
7:3 1 0.43 %
8:3 1 0.43 %
4:9 1 0.43 %
8:2 1 0.43 %
1:8 1 0.43 %
9:2 1 0.43 %
8:0 1 0.43 %
9:0 1 0.43 %
0:10 1 0.43 %
11:1 1 0.43 %
11:0 1 0.43 %
12:1 1 0.43 %
1:15 1 0.43 %
15:0 1 0.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    61
    29%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    40
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    38
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    71
    34%
  • 15
    15:00
    Dragon Jaczów
    2
    0
    :
    Unia Szklary Górne
  • 15
    16:00
    KS Kłopotów-Osiek
    1
    0
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 15
    16:00
    Mieszko Ruszowice
    1
    0
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 16
    14:00
    Kalina Sobin
    4
    2
    :
    Korona Czernina
  • 16
    14:00
    Orzeł Czerna
    1
    3
    :
    Sparta II Grębocice
  • 16
    14:00
    Zadzior Buczyna
    6
    3
    :
    Victoria Siciny
  • 16
    14:00
    LZS Ostaszów
    2
    1
    :
    Sparta Przedmoście
  • 16
    17:00
    Viktoria Borek
    9
    1
    :
    Fortuna Obora
  • 22
    15:00
    Kłos Moskorzyn
    3
    1
    :
    Orzeł Czerna
  • 22
    16:00
    Victoria Siciny
    2
    5
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 22
    17:00
    Korona Czernina
    4
    2
    :
    Sparta Przedmoście
  • 22
    17:00
    Kalina Sobin
    0
    1
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 23
    14:00
    Fortuna Obora
    0
    4
    :
    LZS Ostaszów
  • 23
    14:00
    Unia Szklary Górne
    3
    2
    :
    Viktoria Borek
  • 23
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    0
    4
    :
    Dragon Jaczów
  • 23
    14:00
    Sparta II Grębocice
    9
    1
    :
    Zadzior Buczyna
  • 29
    15:00
    Orzeł Czerna
    4
    2
    :
    Kalina Sobin
  • 29
    16:00
    Mieszko Ruszowice
    1
    5
    :
    Sparta II Grębocice
  • 30
    14:00
    Zadzior Buczyna
    5
    1
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 30
    14:00
    Dragon Jaczów
    5
    2
    :
    Victoria Siciny
  • 30
    15:00
    LZS Ostaszów
    1
    3
    :
    Unia Szklary Górne
  • 30
    16:00
    KS Kłopotów-Osiek
    3
    4
    :
    Korona Czernina
  • 30
    16:00
    Viktoria Borek
    2
    1
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 30
    17:00
    Sparta Przedmoście
    11
    0
    :
    Fortuna Obora
  • 05
    15:00
    Kłos Moskorzyn
    0
    5
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 05
    16:00
    Korona Czernina
    15
    0
    :
    Fortuna Obora
  • 05
    16:00
    Victoria Siciny
    0
    4
    :
    Viktoria Borek
  • 06
    11:00
    Sparta II Grębocice
    4
    5
    :
    Dragon Jaczów
  • 06
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    1
    2
    :
    LZS Ostaszów
  • 06
    14:00
    Kalina Sobin
    3
    4
    :
    Zadzior Buczyna
  • 06
    16:00
    Unia Szklary Górne
    4
    5
    :
    Sparta Przedmoście
  • 06
    16:00
    KS Kłopotów-Osiek
    2
    0
    :
    Orzeł Czerna
  • 12
    16:00
    Mieszko Ruszowice
    5
    1
    :
    Kalina Sobin
  • 12
    16:00
    Viktoria Borek
    4
    2
    :
    Sparta II Grębocice
  • 13
    14:00
    Zadzior Buczyna
    3
    2
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 13
    14:00
    Dragon Jaczów
    2
    2
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 13
    14:00
    Fortuna Obora
    1
    15
    :
    Unia Szklary Górne
  • 13
    15:00
    LZS Ostaszów
    5
    1
    :
    Victoria Siciny
  • 13
    16:00
    Orzeł Czerna
    2
    4
    :
    Korona Czernina
  • 13
    17:00
    Sparta Przedmoście
    2
    1
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 19
    13:00
    Victoria Siciny
    2
    4
    :
    Sparta Przedmoście
  • 19
    15:00
    Kłos Moskorzyn
    0
    2
    :
    Viktoria Borek
  • 19
    15:00
    Kalina Sobin
    1
    3
    :
    Dragon Jaczów
  • 19
    16:00
    Sparta II Grębocice
    0
    4
    :
    LZS Ostaszów
  • 20
    14:00
    Korona Czernina
    1
    4
    :
    Unia Szklary Górne
  • 20
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    5
    1
    :
    Fortuna Obora
  • 20
    16:00
    KS Kłopotów-Osiek
    1
    6
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 20
    16:00
    Orzeł Czerna
    1
    3
    :
    Zadzior Buczyna
  • 26
    16:00
    Mieszko Ruszowice
    5
    3
    :
    Orzeł Czerna
  • 27
    14:00
    Zadzior Buczyna
    8
    2
    :
    Korona Czernina
  • 27
    14:00
    Dragon Jaczów
    4
    0
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 27
    14:00
    Fortuna Obora
    1
    5
    :
    Victoria Siciny
  • 27
    15:00
    LZS Ostaszów
    4
    1
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 31
    14:00
    Viktoria Borek
    1
    1
    :
    Kalina Sobin
  • 31
    14:00
    Sparta Przedmoście
    4
    6
    :
    Sparta II Grębocice
  • 31
    14:00
    Unia Szklary Górne
    2
    2
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 03
    15:00
    Korona Czernina
    7
    2
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 03
    15:00
    Kłos Moskorzyn
    2
    4
    :
    Sparta Przedmoście
  • 03
    15:00
    Kalina Sobin
    1
    4
    :
    LZS Ostaszów
  • 04
    11:00
    Sparta II Grębocice
    9
    1
    :
    Fortuna Obora
  • 04
    14:00
    Victoria Siciny
    0
    8
    :
    Unia Szklary Górne
  • 04
    14:00
    Orzeł Czerna
    2
    7
    :
    Dragon Jaczów
  • 04
    15:00
    KS Kłopotów-Osiek
    1
    1
    :
    Viktoria Borek
  • 04
    15:00
    Zadzior Buczyna
    6
    2
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 10
    15:00
    Sparta Przedmoście
    2
    0
    :
    Kalina Sobin
  • 11
    14:00
    Dragon Jaczów
    5
    1
    :
    Zadzior Buczyna
  • 11
    14:00
    Fortuna Obora
    1
    8
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 11
    14:00
    Unia Szklary Górne
    2
    4
    :
    Sparta II Grębocice
  • 11
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    3
    7
    :
    Victoria Siciny
  • 11
    15:00
    LZS Ostaszów
    4
    1
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 11
    16:00
    Mieszko Ruszowice
    3
    3
    :
    Korona Czernina
  • 11
    16:00
    Viktoria Borek
    5
    2
    :
    Orzeł Czerna
  • 17
    15:00
    Kłos Moskorzyn
    3
    2
    :
    Unia Szklary Górne
  • 17
    16:00
    Mieszko Ruszowice
    3
    0
    :
    Dragon Jaczów
  • 18
    11:00
    Sparta II Grębocice
    0
    2
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 18
    14:00
    Korona Czernina
    7
    2
    :
    Victoria Siciny
  • 18
    14:00
    Kalina Sobin
    9
    0
    :
    Fortuna Obora
  • 18
    14:00
    KS Kłopotów-Osiek
    1
    2
    :
    Sparta Przedmoście
  • 18
    14:00
    Orzeł Czerna
    1
    1
    :
    LZS Ostaszów
  • 18
    15:00
    Zadzior Buczyna
    7
    2
    :
    Viktoria Borek
  • 24
    16:00
    Victoria Siciny
    1
    6
    :
    Sparta II Grębocice
  • 25
    14:00
    Dragon Jaczów
    0
    3
    :
    Korona Czernina
  • 25
    14:00
    LZS Ostaszów
    0
    3
    :
    Zadzior Buczyna
  • 25
    14:00
    Fortuna Obora
    1
    4
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 25
    14:00
    Unia Szklary Górne
    5
    0
    :
    Kalina Sobin
  • 25
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    1
    1
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 25
    15:00
    Viktoria Borek
    8
    3
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 25
    15:00
    Sparta Przedmoście
    3
    2
    :
    Orzeł Czerna
  • 07
    14:00
    Mieszko Ruszowice
    3
    2
    :
    LZS Ostaszów
  • 08
    11:00
    KS Kłopotów-Osiek
    0
    3
    :
    Unia Szklary Górne
  • 08
    14:00
    Korona Czernina
    2
    2
    :
    Sparta II Grębocice
  • 08
    14:00
    Kłos Moskorzyn
    5
    0
    :
    Victoria Siciny
  • 08
    14:00
    Kalina Sobin
    1
    1
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 08
    14:00
    Orzeł Czerna
    3
    0
    :
    Fortuna Obora
  • 08
    14:00
    Zadzior Buczyna
    4
    4
    :
    Sparta Przedmoście
  • 08
    14:00
    Dragon Jaczów
    7
    2
    :
    Viktoria Borek
  • 11
    11:00
    Sparta Przedmoście
    5
    2
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 11
    11:00
    Sparta II Grębocice
    6
    6
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 11
    14:00
    Viktoria Borek
    3
    3
    :
    Korona Czernina
  • 11
    14:00
    LZS Ostaszów
    0
    7
    :
    Dragon Jaczów
  • 11
    14:00
    Fortuna Obora
    0
    5
    :
    Zadzior Buczyna
  • 11
    14:00
    Unia Szklary Górne
    5
    3
    :
    Orzeł Czerna
  • 11
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    6
    2
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 11
    14:00
    Victoria Siciny
    0
    5
    :
    Kalina Sobin
  • 14
    13:00
    KS Kłopotów-Osiek
    1
    2
    :
    Victoria Siciny
  • 15
    14:00
    Korona Czernina
    1
    3
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 15
    14:00
    Kalina Sobin
    1
    3
    :
    Sparta II Grębocice
  • 15
    14:00
    Orzeł Czerna
    1
    1
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 15
    14:00
    Zadzior Buczyna
    2
    1
    :
    Unia Szklary Górne
  • 15
    14:00
    Mieszko Ruszowice
    1
    1
    :
    Fortuna Obora
  • 15
    14:00
    Dragon Jaczów
    2
    5
    :
    Sparta Przedmoście
  • 15
    14:00
    Viktoria Borek
    2
    0
    :
    LZS Ostaszów
  • 21
    13:30
    Sparta II Grębocice
    5
    1
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 21
    14:00
    Kłos Moskorzyn
    3
    1
    :
    Kalina Sobin
  • 22
    14:00
    LZS Ostaszów
    4
    3
    :
    Korona Czernina
  • 22
    14:00
    Sparta Przedmoście
    2
    1
    :
    Viktoria Borek
  • 22
    14:00
    Fortuna Obora
    0
    7
    :
    Dragon Jaczów
  • 22
    14:00
    Unia Szklary Górne
    9
    2
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 22
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    1
    1
    :
    Zadzior Buczyna
  • 22
    14:00
    Victoria Siciny
    1
    4
    :
    Orzeł Czerna
  • 06
    15:00
    Victoria Siciny
    0
    7
    :
    Zadzior Buczyna
  • 07
    14:00
    Korona Czernina
    2
    3
    :
    Kalina Sobin
  • 07
    14:00
    Kłos Moskorzyn
    3
    0
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 07
    14:00
    Sparta II Grębocice
    2
    5
    :
    Orzeł Czerna
  • 07
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    4
    2
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 07
    14:00
    Unia Szklary Górne
    2
    0
    :
    Dragon Jaczów
  • 07
    14:00
    Fortuna Obora
    0
    4
    :
    Viktoria Borek
  • 07
    14:00
    Sparta Przedmoście
    1
    1
    :
    LZS Ostaszów
  • 13
    15:00
    Dragon Jaczów
    1
    1
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 14
    14:00
    Viktoria Borek
    3
    2
    :
    Unia Szklary Górne
  • 14
    14:00
    Zadzior Buczyna
    2
    0
    :
    Sparta II Grębocice
  • 14
    14:00
    Orzeł Czerna
    4
    2
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 14
    14:00
    KS Kłopotów-Osiek
    1
    5
    :
    Kalina Sobin
  • 14
    15:00
    LZS Ostaszów
    3
    2
    :
    Fortuna Obora
  • 14
    15:00
    Mieszko Ruszowice
    3
    4
    :
    Victoria Siciny
  • 14
    16:00
    Sparta Przedmoście
    1
    0
    :
    Korona Czernina
  • 24
    16:00
    Victoria Siciny
    1
    5
    :
    Dragon Jaczów
  • 24
    17:00
    Korona Czernina
    3
    1
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 25
    14:00
    Kalina Sobin
    1
    3
    :
    Orzeł Czerna
  • 25
    14:00
    Kłos Moskorzyn
    1
    2
    :
    Zadzior Buczyna
  • 25
    14:00
    Sparta II Grębocice
    11
    1
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 25
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    1
    0
    :
    Viktoria Borek
  • 25
    14:00
    Unia Szklary Górne
    5
    1
    :
    LZS Ostaszów
  • 25
    14:00
    Fortuna Obora
    0
    3
    :
    Sparta Przedmoście
  • 01
    11:00
    LZS Ostaszów
    0
    1
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 01
    11:00
    Orzeł Czerna
    3
    2
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 01
    14:00
    Fortuna Obora
    2
    2
    :
    Korona Czernina
  • 01
    14:00
    Sparta Przedmoście
    2
    1
    :
    Unia Szklary Górne
  • 01
    14:00
    Viktoria Borek
    0
    2
    :
    Victoria Siciny
  • 01
    15:00
    Mieszko Ruszowice
    0
    10
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 01
    17:00
    Dragon Jaczów
    7
    0
    :
    Sparta II Grębocice
  • 01
    18:00
    Zadzior Buczyna
    12
    1
    :
    Kalina Sobin
  • 03
    11:00
    Kalina Sobin
    7
    0
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 03
    11:00
    Sparta II Grębocice
    4
    2
    :
    Viktoria Borek
  • 03
    14:00
    KS Kłopotów-Osiek
    1
    5
    :
    Zadzior Buczyna
  • 03
    14:00
    Kłos Moskorzyn
    3
    7
    :
    Dragon Jaczów
  • 03
    14:00
    Victoria Siciny
    3
    4
    :
    LZS Ostaszów
  • 03
    15:00
    Łagoszowia Łagoszów
    1
    3
    :
    Sparta Przedmoście
  • 03
    17:00
    Korona Czernina
    2
    2
    :
    Orzeł Czerna
  • 12
    17:00
    Unia Szklary Górne
    4
    0
    :
    Fortuna Obora
  • 08
    17:00
    Viktoria Borek
    7
    2
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 08
    17:00
    Dragon Jaczów
    5
    0
    :
    Kalina Sobin
  • 09
    14:00
    Unia Szklary Górne
    2
    0
    :
    Korona Czernina
  • 09
    14:00
    Fortuna Obora
    3
    2
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 09
    14:00
    Sparta Przedmoście
    3
    3
    :
    Victoria Siciny
  • 09
    15:00
    LZS Ostaszów
    2
    7
    :
    Sparta II Grębocice
  • 09
    15:00
    Mieszko Ruszowice
    5
    2
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 09
    15:00
    Zadzior Buczyna
    2
    2
    :
    Orzeł Czerna
  • 15
    15:00
    Kłos Moskorzyn
    1
    2
    :
    LZS Ostaszów
  • 15
    16:00
    Victoria Siciny
    5
    2
    :
    Fortuna Obora
  • 15
    17:30
    Sparta II Grębocice
    1
    4
    :
    Sparta Przedmoście
  • 16
    14:00
    Korona Czernina
    1
    3
    :
    Zadzior Buczyna
  • 16
    14:00
    Orzeł Czerna
    5
    2
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 16
    14:00
    KS Kłopotów-Osiek
    1
    3
    :
    Dragon Jaczów
  • 16
    14:00
    Kalina Sobin
    3
    2
    :
    Viktoria Borek
  • 16
    15:00
    Łagoszowia Łagoszów
    0
    5
    :
    Unia Szklary Górne
  • 22
    16:00
    Dragon Jaczów
    1
    3
    :
    Orzeł Czerna
  • 22
    17:00
    Viktoria Borek
    4
    2
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 23
    14:00
    Unia Szklary Górne
    5
    4
    :
    Victoria Siciny
  • 23
    14:00
    Fortuna Obora
    1
    7
    :
    Sparta II Grębocice
  • 23
    15:00
    Łagoszowia Łagoszów
    3
    7
    :
    Korona Czernina
  • 23
    15:00
    LZS Ostaszów
    3
    4
    :
    Kalina Sobin
  • 23
    15:30
    Mieszko Ruszowice
    1
    6
    :
    Zadzior Buczyna
  • 23
    17:00
    Sparta Przedmoście
    7
    3
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 29
    15:00
    Kłos Moskorzyn
    7
    5
    :
    Fortuna Obora
  • 29
    16:00
    Victoria Siciny
    3
    2
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 29
    17:00
    Orzeł Czerna
    4
    3
    :
    Viktoria Borek
  • 29
    17:30
    KS Kłopotów-Osiek
    3
    1
    :
    LZS Ostaszów
  • 30
    11:00
    Sparta II Grębocice
    2
    1
    :
    Unia Szklary Górne
  • 30
    14:00
    Kalina Sobin
    0
    3
    :
    Sparta Przedmoście
  • 30
    15:00
    Zadzior Buczyna
    3
    3
    :
    Dragon Jaczów
  • 30
    16:00
    Korona Czernina
    9
    1
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 03
    11:00
    Victoria Siciny
    0
    5
    :
    Korona Czernina
  • 03
    14:00
    Unia Szklary Górne
    9
    6
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 03
    14:00
    Fortuna Obora
    1
    2
    :
    Kalina Sobin
  • 03
    14:00
    Sparta Przedmoście
    6
    0
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 03
    14:00
    Dragon Jaczów
    8
    0
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 03
    15:00
    Łagoszowia Łagoszów
    1
    5
    :
    Sparta II Grębocice
  • 03
    15:00
    LZS Ostaszów
    0
    1
    :
    Orzeł Czerna
  • 03
    17:00
    Viktoria Borek
    3
    5
    :
    Zadzior Buczyna
  • 05
    17:30
    KS Kłopotów-Osiek
    0
    3
    :
    Fortuna Obora
  • 06
    11:00
    Kalina Sobin
    1
    7
    :
    Unia Szklary Górne
  • 06
    11:00
    Sparta II Grębocice
    6
    2
    :
    Victoria Siciny
  • 06
    14:00
    Mieszko Ruszowice
    3
    1
    :
    Viktoria Borek
  • 06
    14:00
    Zadzior Buczyna
    4
    0
    :
    LZS Ostaszów
  • 06
    14:00
    Orzeł Czerna
    0
    3
    :
    Sparta Przedmoście
  • 06
    15:00
    Kłos Moskorzyn
    9
    1
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 06
    18:00
    Korona Czernina
    2
    4
    :
    Dragon Jaczów
  • 12
    16:00
    Sparta II Grębocice
    1
    2
    :
    Korona Czernina
  • 13
    11:00
    Victoria Siciny
    5
    2
    :
    Kłos Moskorzyn
  • 13
    14:00
    Unia Szklary Górne
    6
    1
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 13
    14:00
    Fortuna Obora
    2
    4
    :
    Orzeł Czerna
  • 13
    15:00
    Łagoszowia Łagoszów
    4
    1
    :
    Kalina Sobin
  • 13
    15:00
    LZS Ostaszów
    1
    5
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 13
    17:00
    Sparta Przedmoście
    1
    2
    :
    Zadzior Buczyna
  • 13
    17:00
    Viktoria Borek
    1
    4
    :
    Dragon Jaczów
  • 15
    17:00
    Zadzior Buczyna
    7
    0
    :
    Fortuna Obora
  • 16
    17:00
    Dragon Jaczów
    6
    1
    :
    LZS Ostaszów
  • 16
    17:00
    Orzeł Czerna
    1
    3
    :
    Unia Szklary Górne
  • 16
    17:00
    KS Kłopotów-Osiek
    2
    4
    :
    Łagoszowia Łagoszów
  • 16
    17:00
    Kalina Sobin
    1
    0
    :
    Victoria Siciny
  • 16
    17:00
    Kłos Moskorzyn
    5
    6
    :
    Sparta II Grębocice
  • 16
    18:00
    Korona Czernina
    6
    0
    :
    Viktoria Borek
  • 16
    18:00
    Mieszko Ruszowice
    0
    8
    :
    Sparta Przedmoście
  • 20
    14:00
    Kłos Moskorzyn
    4
    9
    :
    Korona Czernina
  • 20
    14:00
    Sparta II Grębocice
    9
    1
    :
    Kalina Sobin
  • 20
    14:00
    Victoria Siciny
    3
    0
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 20
    14:00
    Łagoszowia Łagoszów
    0
    5
    :
    Orzeł Czerna
  • 20
    14:00
    Unia Szklary Górne
    1
    4
    :
    Zadzior Buczyna
  • 20
    14:00
    Fortuna Obora
    4
    5
    :
    Mieszko Ruszowice
  • 20
    14:00
    Sparta Przedmoście
    2
    1
    :
    Dragon Jaczów
  • 20
    14:00
    LZS Ostaszów
    2
    4
    :
    Viktoria Borek