Dolnośląskie | Klasa A | Legnica II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
125
53.88 %
Zwycięstwa gości
79
34.05 %
Remisy
28
12.07 %

Bramki

Gospodarzy
712
średnia: 3.07
Gości
556
średnia: 2.4

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.86%
2 z 232
0.5
99.14%
230 z 232
5.6%
13 z 232
1.5
94.4%
219 z 232
13.79%
32 z 232
2.5
86.21%
200 z 232
31.03%
72 z 232
3.5
68.97%
160 z 232
43.1%
100 z 232
4.5
56.9%
132 z 232
55.17%
128 z 232
5.5
44.83%
104 z 232

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 17 7.33 %
4:1 11 4.74 %
1:1 9 3.88 %
2:1 9 3.88 %
0:3 8 3.45 %
2:2 7 3.02 %
1:0 7 3.02 %
4:0 7 3.02 %
5:1 7 3.02 %
4:4 6 2.59 %
1:2 6 2.59 %
0:2 6 2.59 %
1:3 6 2.59 %
3:1 6 2.59 %
4:2 6 2.59 %
5:0 6 2.59 %
1:8 6 2.59 %
3:2 5 2.16 %
3:3 4 1.72 %
0:1 4 1.72 %
4:3 4 1.72 %
2:0 4 1.72 %
2:4 4 1.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 4 1.72 %
5:2 4 1.72 %
2:6 4 1.72 %
2:5 3 1.29 %
3:6 3 1.29 %
1:5 3 1.29 %
6:2 3 1.29 %
6:1 3 1.29 %
8:0 3 1.29 %
0:0 2 0.86 %
5:3 2 0.86 %
6:3 2 0.86 %
0:4 2 0.86 %
1:6 2 0.86 %
1:7 2 0.86 %
0:7 2 0.86 %
7:0 2 0.86 %
0:8 2 0.86 %
0:9 2 0.86 %
11:0 2 0.86 %
2:3 1 0.43 %
3:4 1 0.43 %
4:5 1 0.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:5 1 0.43 %
3:5 1 0.43 %
7:5 1 0.43 %
7:3 1 0.43 %
4:8 1 0.43 %
8:4 1 0.43 %
0:5 1 0.43 %
7:2 1 0.43 %
2:7 1 0.43 %
6:0 1 0.43 %
7:1 1 0.43 %
9:3 1 0.43 %
8:1 1 0.43 %
2:9 1 0.43 %
9:1 1 0.43 %
1:10 1 0.43 %
11:2 1 0.43 %
5:14 1 0.43 %
10:0 1 0.43 %
12:0 1 0.43 %
13:0 1 0.43 %
15:0 1 0.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    82
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    70
    34%
  • 15
    15:00
    Wilki Różana
    5
    0
    :
    Czarni Dziewień
  • 15
    16:00
    Tęcza Kwietno
    1
    4
    :
    Sparta Parszowice
  • 15
    17:00
    Rodło Granowice
    1
    5
    :
    Nysa Wiadrów
  • 15
    17:00
    Kuźnia II Jawor
    1
    5
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 16
    14:00
    LZS Lipa
    0
    3
    :
    Błękitni Koskowice
  • 16
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    1
    8
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 16
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    4
    3
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 16
    15:00
    Unia Miłoradzice
    2
    0
    :
    Park Targoszyn
  • 22
    16:00
    LZS Lipa
    1
    2
    :
    Wilki Różana
  • 22
    17:00
    Albatros Jaśkowice
    4
    4
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 22
    17:00
    Park Targoszyn
    2
    1
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 22
    17:00
    Nysa Wiadrów
    1
    10
    :
    Unia Miłoradzice
  • 23
    11:00
    Sparta Parszowice
    15
    0
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 23
    14:00
    Błękitni Koskowice
    5
    2
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 23
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    1
    2
    :
    Rodło Granowice
  • 23
    14:00
    Czarni Dziewień
    8
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 29
    15:00
    Wilki Różana
    3
    5
    :
    Błękitni Koskowice
  • 29
    16:00
    Unia Miłoradzice
    5
    1
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 29
    17:00
    Rodło Granowice
    3
    2
    :
    Sparta Parszowice
  • 30
    10:30
    Tęcza Kwietno
    1
    0
    :
    LZS Lipa
  • 30
    11:00
    Kuźnia II Jawor
    5
    3
    :
    Park Targoszyn
  • 30
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    1
    8
    :
    Czarni Dziewień
  • 30
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    3
    4
    :
    Nysa Wiadrów
  • 30
    14:00
    Bazalt Piotrowice
    1
    1
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 05
    15:00
    Wilki Różana
    3
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 05
    17:00
    Park Targoszyn
    4
    0
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 05
    17:00
    Orzeł Mikołajowice
    4
    1
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 06
    14:00
    Błękitni Koskowice
    6
    1
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 06
    14:00
    Nysa Wiadrów
    3
    2
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 06
    14:00
    Sparta Parszowice
    1
    3
    :
    Unia Miłoradzice
  • 06
    14:00
    Czarni Dziewień
    3
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 06
    14:00
    LZS Lipa
    0
    2
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 12
    15:00
    Unia Miłoradzice
    4
    3
    :
    Czarni Dziewień
  • 12
    17:00
    Rodło Granowice
    4
    3
    :
    LZS Lipa
  • 12
    17:00
    Albatros Jaśkowice
    5
    2
    :
    Park Targoszyn
  • 13
    11:00
    Kuźnia II Jawor
    3
    0
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 13
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    0
    9
    :
    Wilki Różana
  • 13
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    7
    3
    :
    Sparta Parszowice
  • 13
    14:00
    Bazalt Piotrowice
    4
    3
    :
    Nysa Wiadrów
  • 13
    15:00
    Tęcza Kwietno
    0
    2
    :
    Błękitni Koskowice
  • 19
    16:00
    Sparta Parszowice
    7
    2
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 20
    10:30
    Tęcza Kwietno
    2
    1
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 20
    14:00
    Błękitni Koskowice
    8
    0
    :
    Park Targoszyn
  • 20
    14:00
    Nysa Wiadrów
    1
    5
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 20
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    0
    3
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 20
    14:00
    Czarni Dziewień
    6
    2
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 20
    14:00
    LZS Lipa
    4
    2
    :
    Unia Miłoradzice
  • 20
    14:00
    Wilki Różana
    1
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 26
    16:00
    Rodło Granowice
    8
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 26
    16:00
    Unia Miłoradzice
    1
    3
    :
    Wilki Różana
  • 26
    16:00
    Bazalt Piotrowice
    0
    2
    :
    Sparta Parszowice
  • 26
    16:00
    Albatros Jaśkowice
    2
    0
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 27
    11:00
    Kuźnia II Jawor
    1
    4
    :
    Czarni Dziewień
  • 27
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    4
    8
    :
    Błękitni Koskowice
  • 27
    14:00
    LZS Lipa
    5
    3
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 27
    15:00
    Park Targoszyn
    10
    0
    :
    Nysa Wiadrów
  • 03
    11:00
    Wilki Różana
    5
    1
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 03
    15:00
    LZS Lipa
    7
    5
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 04
    11:00
    Sparta Parszowice
    2
    1
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 04
    14:00
    Błękitni Koskowice
    7
    0
    :
    Nysa Wiadrów
  • 04
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    1
    0
    :
    Park Targoszyn
  • 04
    14:00
    Czarni Dziewień
    5
    1
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 04
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    0
    4
    :
    Rodło Granowice
  • 04
    15:00
    Tęcza Kwietno
    1
    7
    :
    Unia Miłoradzice
  • 10
    15:00
    Unia Miłoradzice
    9
    3
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 10
    16:00
    Rodło Granowice
    1
    4
    :
    Błękitni Koskowice
  • 10
    16:00
    Bazalt Piotrowice
    2
    2
    :
    LZS Lipa
  • 10
    16:00
    Albatros Jaśkowice
    3
    0
    :
    Czarni Dziewień
  • 10
    16:00
    Park Targoszyn
    1
    1
    :
    Sparta Parszowice
  • 11
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    3
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 11
    14:00
    Nysa Wiadrów
    2
    6
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 11
    16:00
    Kuźnia II Jawor
    1
    7
    :
    Wilki Różana
  • 17
    16:00
    Rodło Granowice
    4
    4
    :
    Unia Miłoradzice
  • 18
    14:00
    Błękitni Koskowice
    3
    1
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 18
    14:00
    Sparta Parszowice
    11
    0
    :
    Nysa Wiadrów
  • 18
    14:00
    Czarni Dziewień
    3
    0
    :
    Park Targoszyn
  • 18
    14:00
    LZS Lipa
    0
    4
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 18
    14:00
    Wilki Różana
    6
    2
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 18
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    2
    4
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 18
    15:00
    Tęcza Kwietno
    1
    3
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 24
    15:00
    Park Targoszyn
    3
    1
    :
    LZS Lipa
  • 25
    11:00
    Kuźnia II Jawor
    3
    2
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 25
    11:00
    Albatros Jaśkowice
    4
    0
    :
    Wilki Różana
  • 25
    14:00
    Unia Miłoradzice
    1
    1
    :
    Błękitni Koskowice
  • 25
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    4
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 25
    14:00
    Bazalt Piotrowice
    3
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 25
    14:00
    Nysa Wiadrów
    0
    3
    :
    Czarni Dziewień
  • 25
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    3
    0
    :
    Sparta Parszowice
  • 08
    14:00
    Błękitni Koskowice
    4
    2
    :
    Sparta Parszowice
  • 08
    14:00
    Czarni Dziewień
    4
    1
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 08
    14:00
    LZS Lipa
    8
    4
    :
    Nysa Wiadrów
  • 08
    14:00
    Wilki Różana
    4
    1
    :
    Park Targoszyn
  • 08
    14:00
    Tęcza Kwietno
    0
    3
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 08
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    1
    2
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 08
    14:00
    Rodło Granowice
    1
    3
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 08
    14:00
    Unia Miłoradzice
    6
    5
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 11
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    0
    8
    :
    Błękitni Koskowice
  • 11
    14:00
    Kuźnia II Jawor
    0
    2
    :
    Unia Miłoradzice
  • 11
    14:00
    Bazalt Piotrowice
    2
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 11
    14:00
    Albatros Jaśkowice
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 11
    14:00
    Park Targoszyn
    6
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 11
    14:00
    Nysa Wiadrów
    1
    8
    :
    Wilki Różana
  • 11
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    2
    1
    :
    LZS Lipa
  • 11
    14:00
    Sparta Parszowice
    2
    1
    :
    Czarni Dziewień
  • 15
    14:00
    Błękitni Koskowice
    1
    1
    :
    Czarni Dziewień
  • 15
    14:00
    LZS Lipa
    3
    6
    :
    Sparta Parszowice
  • 15
    14:00
    Wilki Różana
    4
    1
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 15
    14:00
    Tęcza Kwietno
    2
    4
    :
    Nysa Wiadrów
  • 15
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    2
    5
    :
    Park Targoszyn
  • 15
    14:00
    Rodło Granowice
    0
    0
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 15
    14:00
    Unia Miłoradzice
    3
    3
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 15
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    2
    7
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 21
    14:00
    Kuźnia II Jawor
    1
    0
    :
    Błękitni Koskowice
  • 22
    11:00
    Albatros Jaśkowice
    1
    1
    :
    Unia Miłoradzice
  • 22
    14:00
    Bazalt Piotrowice
    4
    1
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 22
    14:00
    Park Targoszyn
    0
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 22
    14:00
    Nysa Wiadrów
    0
    7
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 22
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    0
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 22
    14:00
    Sparta Parszowice
    5
    1
    :
    Wilki Różana
  • 22
    14:00
    Czarni Dziewień
    8
    1
    :
    LZS Lipa
  • 06
    15:00
    Bazalt Piotrowice
    5
    0
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 06
    17:00
    Albatros Jaśkowice
    4
    2
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 07
    14:00
    Błękitni Koskowice
    5
    0
    :
    LZS Lipa
  • 07
    14:00
    Czarni Dziewień
    2
    2
    :
    Wilki Różana
  • 07
    14:00
    Sparta Parszowice
    5
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 07
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    5
    2
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 07
    14:00
    Nysa Wiadrów
    3
    6
    :
    Rodło Granowice
  • 07
    14:00
    Park Targoszyn
    1
    0
    :
    Unia Miłoradzice
  • 13
    15:00
    Bazalt Piotrowice
    1
    0
    :
    Błękitni Koskowice
  • 13
    15:00
    Unia Miłoradzice
    13
    0
    :
    Nysa Wiadrów
  • 13
    16:00
    Rodło Granowice
    1
    0
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 14
    11:00
    Kuźnia II Jawor
    4
    2
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 14
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    4
    1
    :
    Park Targoszyn
  • 14
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    2
    6
    :
    Sparta Parszowice
  • 14
    14:00
    Tęcza Kwietno
    0
    9
    :
    Czarni Dziewień
  • 14
    14:00
    Wilki Różana
    3
    1
    :
    LZS Lipa
  • 24
    17:00
    Nysa Wiadrów
    4
    5
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 24
    17:00
    Albatros Jaśkowice
    2
    2
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 25
    14:00
    Błękitni Koskowice
    4
    1
    :
    Wilki Różana
  • 25
    14:00
    LZS Lipa
    4
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 25
    14:00
    Czarni Dziewień
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 25
    14:00
    Sparta Parszowice
    3
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 25
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    1
    3
    :
    Unia Miłoradzice
  • 25
    14:00
    Park Targoszyn
    3
    0
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 01
    11:00
    Rodło Granowice
    3
    0
    :
    Czarni Dziewień
  • 01
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    1
    8
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 01
    14:00
    Unia Miłoradzice
    3
    3
    :
    Sparta Parszowice
  • 01
    14:00
    Zjednoczeni Gościsław
    0
    1
    :
    LZS Lipa
  • 01
    14:00
    Tęcza Kwietno
    2
    4
    :
    Wilki Różana
  • 01
    16:00
    Albatros Jaśkowice
    3
    3
    :
    Błękitni Koskowice
  • 01
    17:00
    Bazalt Piotrowice
    1
    1
    :
    Park Targoszyn
  • 01
    17:30
    Kuźnia II Jawor
    4
    4
    :
    Nysa Wiadrów
  • 03
    14:00
    Błękitni Koskowice
    5
    1
    :
    Tęcza Kwietno
  • 03
    14:00
    Wilki Różana
    3
    3
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 03
    14:00
    LZS Lipa
    0
    2
    :
    Rodło Granowice
  • 03
    14:00
    Czarni Dziewień
    0
    3
    :
    Unia Miłoradzice
  • 03
    14:00
    Sparta Parszowice
    2
    1
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 03
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    4
    1
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 03
    14:00
    Nysa Wiadrów
    1
    3
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 03
    14:00
    Park Targoszyn
    5
    0
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 08
    15:00
    Park Targoszyn
    1
    6
    :
    Błękitni Koskowice
  • 08
    17:00
    Albatros Jaśkowice
    4
    0
    :
    Nysa Wiadrów
  • 08
    17:00
    Bazalt Piotrowice
    4
    0
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 08
    17:00
    Rodło Granowice
    0
    2
    :
    Wilki Różana
  • 09
    11:00
    Zjednoczeni Gościsław
    4
    4
    :
    Tęcza Kwietno
  • 09
    14:00
    Kuźnia II Jawor
    1
    6
    :
    Sparta Parszowice
  • 09
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    3
    0
    :
    Czarni Dziewień
  • 09
    14:00
    Unia Miłoradzice
    3
    0
    :
    LZS Lipa
  • 16
    11:00
    Sparta Parszowice
    1
    2
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 16
    14:00
    Błękitni Koskowice
    5
    0
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 16
    14:00
    Tęcza Kwietno
    2
    5
    :
    Rodło Granowice
  • 16
    14:00
    Wilki Różana
    2
    0
    :
    Unia Miłoradzice
  • 16
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    2
    4
    :
    LZS Lipa
  • 16
    14:00
    Czarni Dziewień
    0
    3
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 16
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    7
    1
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 16
    14:00
    Nysa Wiadrów
    0
    5
    :
    Park Targoszyn
  • 22
    15:00
    Park Targoszyn
    4
    0
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 22
    17:00
    Albatros Jaśkowice
    1
    1
    :
    Sparta Parszowice
  • 22
    17:00
    Bazalt Piotrowice
    5
    1
    :
    Czarni Dziewień
  • 23
    11:00
    Nysa Wiadrów
    2
    9
    :
    Błękitni Koskowice
  • 23
    11:00
    Kuźnia II Jawor
    6
    1
    :
    LZS Lipa
  • 23
    11:00
    Rodło Granowice
    5
    2
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 23
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    2
    6
    :
    Wilki Różana
  • 23
    14:00
    Unia Miłoradzice
    6
    3
    :
    Tęcza Kwietno
  • 29
    17:00
    Orzeł Mikołajowice
    6
    2
    :
    Nysa Wiadrów
  • 30
    11:00
    Zjednoczeni Gościsław
    1
    8
    :
    Unia Miłoradzice
  • 30
    11:00
    Sparta Parszowice
    2
    2
    :
    Park Targoszyn
  • 30
    14:00
    Błękitni Koskowice
    0
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 30
    14:00
    Tęcza Kwietno
    6
    3
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 30
    14:00
    LZS Lipa
    4
    4
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 30
    14:00
    Czarni Dziewień
    6
    1
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 30
    17:30
    Wilki Różana
    7
    0
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 03
    11:00
    Kuźnia II Jawor
    2
    5
    :
    Tęcza Kwietno
  • 03
    11:00
    Kaczawa II Bieniowice
    2
    6
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 03
    11:00
    Unia Miłoradzice
    2
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 03
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    2
    2
    :
    Błękitni Koskowice
  • 03
    14:00
    Nysa Wiadrów
    5
    14
    :
    Sparta Parszowice
  • 03
    14:00
    Park Targoszyn
    0
    3
    :
    Czarni Dziewień
  • 03
    14:00
    Bazalt Piotrowice
    5
    1
    :
    Wilki Różana
  • 03
    15:00
    Albatros Jaśkowice
    4
    2
    :
    LZS Lipa
  • 05
    17:00
    Rodło Granowice
    4
    0
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 05
    17:00
    Zjednoczeni Gościsław
    0
    3
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 05
    17:00
    Tęcza Kwietno
    1
    2
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 06
    11:00
    Sparta Parszowice
    2
    2
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 06
    14:00
    Błękitni Koskowice
    3
    0
    :
    Unia Miłoradzice
  • 06
    14:00
    Wilki Różana
    2
    0
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 06
    14:00
    LZS Lipa
    3
    6
    :
    Park Targoszyn
  • 06
    14:00
    Czarni Dziewień
    3
    0
    :
    Nysa Wiadrów
  • 12
    17:00
    Park Targoszyn
    3
    2
    :
    Wilki Różana
  • 12
    17:00
    Albatros Jaśkowice
    11
    0
    :
    Tęcza Kwietno
  • 12
    17:00
    Kuźnia II Jawor
    3
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 13
    11:00
    Sparta Parszowice
    3
    2
    :
    Błękitni Koskowice
  • 13
    14:00
    Orzeł Mikołajowice
    0
    1
    :
    Czarni Dziewień
  • 13
    14:00
    Nysa Wiadrów
    4
    1
    :
    LZS Lipa
  • 13
    14:00
    Kaczawa II Bieniowice
    1
    2
    :
    Unia Miłoradzice
  • 13
    16:00
    Bazalt Piotrowice
    4
    2
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 19
    16:00
    Unia Miłoradzice
    3
    0
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 19
    17:00
    Rodło Granowice
    0
    8
    :
    Bazalt Piotrowice
  • 20
    11:00
    Zjednoczeni Gościsław
    1
    8
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 20
    14:00
    Błękitni Koskowice
    12
    0
    :
    Kaczawa II Bieniowice
  • 20
    14:00
    Tęcza Kwietno
    4
    4
    :
    Park Targoszyn
  • 20
    14:00
    Wilki Różana
    11
    2
    :
    Nysa Wiadrów
  • 20
    14:00
    LZS Lipa
    1
    4
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 20
    14:00
    Czarni Dziewień
    2
    3
    :
    Sparta Parszowice
  • 24
    18:00
    Czarni Dziewień
    1
    0
    :
    Błękitni Koskowice
  • 24
    18:00
    Sparta Parszowice
    3
    0
    :
    LZS Lipa
    (walkower)
  • 24
    18:00
    Orzeł Mikołajowice
    1
    1
    :
    Wilki Różana
  • 24
    18:00
    Nysa Wiadrów
    4
    1
    :
    Tęcza Kwietno
  • 24
    18:00
    Park Targoszyn
    9
    1
    :
    Zjednoczeni Gościsław
  • 24
    18:00
    Albatros Jaśkowice
    2
    1
    :
    Rodło Granowice
  • 24
    18:00
    Bazalt Piotrowice
    2
    2
    :
    Unia Miłoradzice
  • 24
    18:00
    Kuźnia II Jawor
    0
    7
    :
    Kaczawa II Bieniowice