Dolnośląskie | Klasa A | Legnica III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
122
52.36 %
Zwycięstwa gości
89
38.2 %
Remisy
22
9.44 %

Bramki

Gospodarzy
744
średnia: 3.19
Gości
550
średnia: 2.36

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 233
0.5
100%
233 z 233
2.15%
5 z 233
1.5
97.85%
228 z 233
9.44%
22 z 233
2.5
90.56%
211 z 233
27.9%
65 z 233
3.5
72.1%
168 z 233
41.2%
96 z 233
4.5
58.8%
137 z 233
54.51%
127 z 233
5.5
45.49%
106 z 233

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 17 7.3 %
0:3 16 6.87 %
4:0 13 5.58 %
1:1 9 3.86 %
3:1 9 3.86 %
3:3 7 3 %
3:2 7 3 %
0:2 6 2.58 %
4:1 6 2.58 %
1:2 5 2.15 %
2:1 5 2.15 %
2:3 5 2.15 %
4:3 5 2.15 %
4:2 5 2.15 %
2:4 5 2.15 %
1:4 5 2.15 %
6:2 5 2.15 %
3:4 4 1.72 %
3:5 4 1.72 %
2:5 4 1.72 %
6:3 4 1.72 %
5:1 4 1.72 %
5:0 4 1.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 4 1.72 %
6:1 4 1.72 %
2:2 3 1.29 %
0:1 3 1.29 %
1:3 3 1.29 %
5:2 3 1.29 %
3:6 3 1.29 %
0:4 3 1.29 %
1:6 3 1.29 %
6:0 3 1.29 %
8:2 3 1.29 %
7:0 3 1.29 %
4:4 2 0.86 %
1:0 2 0.86 %
2:0 2 0.86 %
1:5 2 0.86 %
7:1 2 0.86 %
1:7 2 0.86 %
0:7 2 0.86 %
8:0 2 0.86 %
5:5 1 0.43 %
4:5 1 0.43 %
5:4 1 0.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:5 1 0.43 %
5:6 1 0.43 %
5:7 1 0.43 %
2:6 1 0.43 %
7:3 1 0.43 %
8:4 1 0.43 %
7:2 1 0.43 %
2:7 1 0.43 %
0:6 1 0.43 %
2:8 1 0.43 %
8:1 1 0.43 %
2:9 1 0.43 %
9:2 1 0.43 %
1:9 1 0.43 %
10:2 1 0.43 %
9:0 1 0.43 %
10:1 1 0.43 %
0:10 1 0.43 %
12:2 1 0.43 %
13:0 1 0.43 %
14:0 1 0.43 %
16:0 1 0.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    86
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    35
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    63
    30%
  • 15
    14:00
    Huragan Proboszczów
    3
    2
    :
    Błękitni Kościelec
  • 16
    11:00
    LZS Nowy Kościół
    4
    1
    :
    Huras Krotoszyce
  • 16
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    4
    3
    :
    Płomień Michów
  • 16
    11:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    6
    2
    :
    Sokół Krzywa
  • 16
    14:00
    Wilkowianka Wilków
    3
    2
    :
    Arka Trzebnice
  • 16
    17:00
    Czarni Rokitki
    3
    0
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 16
    18:00
    Orzeł Zagrodno
    0
    3
    :
    Orlik Okmiany
  • 03
    17:00
    Górnik II Złotoryja
    2
    2
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 22
    15:30
    Sokół Krzywa
    5
    1
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 22
    17:00
    Płomień Michów
    1
    2
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 23
    14:00
    Arka Trzebnice
    3
    3
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 23
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    6
    1
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 23
    14:00
    Błękitni Kościelec
    0
    7
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 23
    14:00
    Huras Krotoszyce
    2
    3
    :
    Huragan Proboszczów
  • 23
    17:00
    Orlik Okmiany
    0
    4
    :
    Czarni Rokitki
  • 23
    17:00
    Wilkowianka Wilków
    6
    2
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 30
    11:00
    LZS Nowy Kościół
    6
    3
    :
    Arka Trzebnice
  • 30
    11:00
    Górnik II Złotoryja
    6
    1
    :
    Huras Krotoszyce
  • 30
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    5
    2
    :
    Błękitni Kościelec
  • 30
    11:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    2
    6
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 30
    14:00
    Huragan Proboszczów
    5
    5
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 30
    14:00
    Kolejarz Miłkowice
    3
    3
    :
    Orlik Okmiany
  • 30
    17:00
    Orzeł Zagrodno
    3
    1
    :
    Płomień Michów
  • 30
    17:00
    Czarni Rokitki
    1
    0
    :
    Sokół Krzywa
  • 05
    16:00
    Sokół Krzywa
    2
    1
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 05
    16:00
    Wilkowianka Wilków
    2
    8
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 06
    11:00
    Płomień Michów
    1
    5
    :
    Czarni Rokitki
  • 06
    11:00
    LZS Nowy Kościół
    2
    7
    :
    Huragan Proboszczów
  • 06
    11:30
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    3
    2
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 06
    12:00
    Błękitni Kościelec
    3
    0
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 06
    14:00
    Arka Trzebnice
    10
    1
    :
    Orlik Okmiany
  • 06
    16:00
    Huras Krotoszyce
    4
    0
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 12
    17:00
    Kolejarz Miłkowice
    0
    1
    :
    Płomień Michów
  • 13
    11:00
    Górnik II Złotoryja
    8
    4
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 13
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    4
    3
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 13
    11:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    1
    1
    :
    Huras Krotoszyce
  • 13
    14:00
    Huragan Proboszczów
    6
    5
    :
    Arka Trzebnice
  • 13
    14:00
    Orlik Okmiany
    0
    2
    :
    Sokół Krzywa
  • 13
    15:30
    Orzeł Zagrodno
    5
    0
    :
    Błękitni Kościelec
  • 13
    16:00
    Czarni Rokitki
    4
    0
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 19
    16:00
    Błękitni Kościelec
    3
    6
    :
    Czarni Rokitki
  • 19
    16:00
    Huras Krotoszyce
    0
    2
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 20
    14:00
    Arka Trzebnice
    4
    0
    :
    Sokół Krzywa
  • 20
    14:00
    Płomień Michów
    3
    2
    :
    Orlik Okmiany
  • 20
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    4
    2
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 20
    14:00
    Orzeł Wojcieszyn
    4
    4
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 20
    14:00
    Huragan Proboszczów
    0
    5
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 20
    16:00
    Wilkowianka Wilków
    4
    2
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 26
    16:00
    Orlik Okmiany
    1
    4
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 26
    16:00
    Sokół Krzywa
    6
    0
    :
    Płomień Michów
  • 26
    17:00
    Kolejarz Miłkowice
    5
    1
    :
    Błękitni Kościelec
  • 27
    11:00
    Górnik II Złotoryja
    6
    3
    :
    Arka Trzebnice
  • 27
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    4
    2
    :
    Huragan Proboszczów
  • 27
    11:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    2
    1
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 27
    11:00
    Orzeł Zagrodno
    4
    0
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 27
    16:00
    Czarni Rokitki
    3
    1
    :
    Huras Krotoszyce
  • 03
    16:00
    Błękitni Kościelec
    2
    3
    :
    Orlik Okmiany
  • 04
    11:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    1
    5
    :
    Sokół Krzywa
  • 04
    11:00
    Górnik II Złotoryja
    6
    0
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 04
    14:00
    Arka Trzebnice
    6
    3
    :
    Płomień Michów
  • 04
    14:00
    Huras Krotoszyce
    1
    2
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 04
    14:00
    Orzeł Zagrodno
    5
    0
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 04
    14:00
    Huragan Proboszczów
    1
    4
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 04
    16:00
    Wilkowianka Wilków
    1
    6
    :
    Czarni Rokitki
  • 10
    15:00
    Płomień Michów
    1
    7
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 10
    16:00
    Orlik Okmiany
    2
    5
    :
    Huras Krotoszyce
  • 10
    16:00
    Sokół Krzywa
    7
    1
    :
    Błękitni Kościelec
  • 11
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    0
    5
    :
    Arka Trzebnice
  • 11
    14:00
    Kolejarz Miłkowice
    3
    3
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 11
    15:00
    Czarni Rokitki
    7
    0
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 11
    15:30
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    1
    4
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 11
    16:00
    Orzeł Zagrodno
    1
    0
    :
    Huragan Proboszczów
  • 01
    16:30
    Orzeł Zagrodno
    0
    2
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 17
    16:00
    Błękitni Kościelec
    1
    1
    :
    Płomień Michów
  • 18
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    3
    4
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 18
    14:00
    Arka Trzebnice
    4
    4
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 18
    14:00
    Huras Krotoszyce
    2
    4
    :
    Sokół Krzywa
  • 18
    14:00
    Wilkowianka Wilków
    1
    2
    :
    Orlik Okmiany
  • 18
    14:00
    Kolejarz Miłkowice
    9
    0
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 18
    14:00
    Huragan Proboszczów
    5
    6
    :
    Czarni Rokitki
  • 24
    15:00
    Czarni Rokitki
    4
    0
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 24
    16:00
    Orlik Okmiany
    3
    0
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 24
    16:00
    Sokół Krzywa
    1
    1
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 25
    11:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    1
    9
    :
    Arka Trzebnice
  • 25
    11:00
    Płomień Michów
    4
    2
    :
    Huras Krotoszyce
  • 25
    11:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    5
    2
    :
    Błękitni Kościelec
  • 25
    14:00
    Kolejarz Miłkowice
    6
    2
    :
    Huragan Proboszczów
  • 25
    14:30
    Orzeł Zagrodno
    7
    0
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 08
    11:00
    Huragan Proboszczów
    12
    2
    :
    Orlik Okmiany
  • 08
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    0
    10
    :
    Czarni Rokitki
  • 08
    11:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    0
    2
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 08
    14:00
    Arka Trzebnice
    6
    2
    :
    Błękitni Kościelec
  • 08
    14:00
    Huras Krotoszyce
    3
    4
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 08
    14:00
    Wilkowianka Wilków
    8
    1
    :
    Płomień Michów
  • 08
    14:00
    Sokół Krzywa
    10
    2
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 08
    14:00
    Górnik II Złotoryja
    6
    1
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 31
    14:00
    Sokół Krzywa
    3
    4
    :
    Huragan Proboszczów
  • 11
    11:00
    Płomień Michów
    8
    0
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 11
    14:00
    Orzeł Zagrodno
    4
    0
    :
    Arka Trzebnice
  • 11
    14:00
    Czarni Rokitki
    8
    0
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 11
    14:00
    Kolejarz Miłkowice
    4
    0
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 11
    14:00
    Orlik Okmiany
    1
    1
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 11
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    3
    1
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 11
    14:00
    Błękitni Kościelec
    2
    5
    :
    Huras Krotoszyce
  • 15
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    4
    2
    :
    Orlik Okmiany
  • 15
    11:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    0
    3
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 15
    14:00
    Arka Trzebnice
    8
    2
    :
    Huras Krotoszyce
  • 15
    14:00
    Wilkowianka Wilków
    3
    1
    :
    Błękitni Kościelec
  • 15
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    1
    7
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 15
    14:00
    Huragan Proboszczów
    5
    4
    :
    Płomień Michów
  • 15
    14:00
    Górnik II Złotoryja
    0
    3
    :
    Sokół Krzywa
  • 15
    14:00
    Orzeł Zagrodno
    0
    3
    :
    Czarni Rokitki
  • 22
    11:00
    Sokół Krzywa
    5
    0
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 22
    11:00
    Płomień Michów
    1
    6
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 22
    14:00
    Czarni Rokitki
    5
    1
    :
    Arka Trzebnice
  • 22
    14:00
    Kolejarz Miłkowice
    1
    2
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 22
    14:00
    Orlik Okmiany
    7
    2
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 22
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    3
    0
    :
    Huragan Proboszczów
  • 22
    14:00
    Błękitni Kościelec
    3
    1
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 22
    14:00
    Huras Krotoszyce
    0
    4
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 06
    16:00
    Sokół Krzywa
    5
    2
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 07
    11:00
    Arka Trzebnice
    3
    0
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 07
    11:00
    Płomień Michów
    4
    1
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 07
    11:00
    Orlik Okmiany
    1
    2
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 07
    14:00
    Huras Krotoszyce
    0
    3
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 07
    14:00
    Błękitni Kościelec
    1
    3
    :
    Huragan Proboszczów
  • 07
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    2
    1
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 07
    14:00
    Kolejarz Miłkowice
    0
    3
    :
    Czarni Rokitki
  • 14
    11:00
    Kolejarz Miłkowice
    2
    9
    :
    Arka Trzebnice
  • 14
    11:00
    Orzeł Zagrodno
    3
    1
    :
    Sokół Krzywa
  • 14
    14:00
    Czarni Rokitki
    3
    0
    :
    Orlik Okmiany
  • 14
    14:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    2
    0
    :
    Płomień Michów
  • 14
    14:00
    Orzeł Wojcieszyn
    2
    5
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 14
    14:00
    Górnik II Złotoryja
    0
    2
    :
    Błękitni Kościelec
  • 14
    14:00
    Huragan Proboszczów
    3
    0
    :
    Huras Krotoszyce
  • 14
    15:00
    LZS Nowy Kościół
    0
    5
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 21
    14:00
    Huras Krotoszyce
    0
    3
    :
    Górnik II Złotoryja
    (walkower)
  • 24
    16:00
    Sokół Krzywa
    1
    3
    :
    Czarni Rokitki
  • 24
    17:00
    Błękitni Kościelec
    0
    3
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 25
    11:00
    Wilkowianka Wilków
    4
    1
    :
    Huragan Proboszczów
  • 25
    11:00
    Płomień Michów
    1
    6
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 25
    14:00
    Arka Trzebnice
    3
    0
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 25
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    6
    1
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 25
    14:00
    Orlik Okmiany
    2
    3
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 28
    14:00
    Orzeł Wojcieszyn
    3
    0
    :
    Huras Krotoszyce
  • 01
    11:00
    Orzeł Zagrodno
    2
    1
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 01
    11:00
    Górnik II Złotoryja
    1
    1
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 01
    14:00
    Orlik Okmiany
    3
    3
    :
    Arka Trzebnice
  • 01
    14:00
    Kolejarz Miłkowice
    2
    4
    :
    Sokół Krzywa
  • 01
    14:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    4
    0
    :
    Błękitni Kościelec
  • 01
    14:00
    Huragan Proboszczów
    6
    2
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 19
    18:00
    Czarni Rokitki
    9
    2
    :
    Płomień Michów
  • 11
    14:00
    Huras Krotoszyce
    0
    3
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 03
    11:00
    Wilkowianka Wilków
    7
    0
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 03
    11:00
    Płomień Michów
    3
    3
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 03
    14:00
    Arka Trzebnice
    14
    0
    :
    Huragan Proboszczów
  • 03
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    4
    1
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 03
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    4
    0
    :
    Czarni Rokitki
  • 03
    14:00
    Sokół Krzywa
    2
    2
    :
    Orlik Okmiany
  • 03
    17:00
    Błękitni Kościelec
    0
    4
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 18
    14:00
    Orzeł Zagrodno
    3
    0
    :
    Huras Krotoszyce
  • 08
    16:00
    Sokół Krzywa
    2
    5
    :
    Arka Trzebnice
  • 08
    16:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    3
    2
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 09
    11:00
    Orlik Okmiany
    8
    2
    :
    Płomień Michów
  • 09
    14:00
    Kolejarz Miłkowice
    0
    1
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 09
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    2
    3
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 09
    14:00
    Górnik II Złotoryja
    4
    1
    :
    Huragan Proboszczów
  • 09
    16:00
    Czarni Rokitki
    1
    1
    :
    Błękitni Kościelec
  • 25
    14:00
    Huras Krotoszyce
    0
    3
    :
    Czarni Rokitki
  • 16
    11:00
    Płomień Michów
    3
    6
    :
    Sokół Krzywa
  • 16
    14:00
    Arka Trzebnice
    4
    3
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 16
    14:00
    Huragan Proboszczów
    3
    1
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 16
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    2
    4
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 16
    14:00
    Błękitni Kościelec
    8
    2
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 16
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    4
    1
    :
    Orlik Okmiany
  • 16
    17:00
    Wilkowianka Wilków
    3
    0
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 01
    11:00
    Kolejarz Miłkowice
    3
    0
    :
    Huras Krotoszyce
  • 22
    16:00
    Sokół Krzywa
    0
    3
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 22
    16:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    4
    0
    :
    Huragan Proboszczów
  • 22
    17:00
    LZS Nowy Kościół
    5
    7
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 23
    11:00
    Płomień Michów
    0
    6
    :
    Arka Trzebnice
  • 23
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    2
    4
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 23
    14:00
    Orlik Okmiany
    3
    2
    :
    Błękitni Kościelec
  • 23
    16:00
    Czarni Rokitki
    4
    3
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 09
    14:00
    Huras Krotoszyce
    0
    3
    :
    Orlik Okmiany
  • 29
    17:00
    Huragan Proboszczów
    3
    3
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 29
    17:00
    Błękitni Kościelec
    6
    3
    :
    Sokół Krzywa
  • 30
    11:00
    Górnik II Złotoryja
    3
    3
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 30
    14:00
    Arka Trzebnice
    3
    1
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 30
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    0
    7
    :
    Czarni Rokitki
  • 30
    14:00
    Wilkowianka Wilków
    4
    3
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 30
    15:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    2
    0
    :
    Płomień Michów
  • 15
    16:00
    Sokół Krzywa
    3
    0
    :
    Huras Krotoszyce
  • 03
    11:00
    Płomień Michów
    1
    3
    :
    Błękitni Kościelec
  • 03
    11:00
    Czarni Rokitki
    2
    1
    :
    Huragan Proboszczów
  • 03
    11:00
    Górnik II Złotoryja
    1
    1
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 03
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    0
    1
    :
    Arka Trzebnice
  • 03
    14:00
    Orlik Okmiany
    2
    4
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 03
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    4
    0
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 03
    14:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    3
    1
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 23
    14:00
    Huras Krotoszyce
    0
    3
    :
    Płomień Michów
  • 05
    17:00
    Błękitni Kościelec
    3
    5
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 06
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    0
    2
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 06
    11:00
    Górnik II Złotoryja
    1
    1
    :
    Czarni Rokitki
  • 06
    14:00
    Arka Trzebnice
    4
    0
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 06
    14:00
    Huragan Proboszczów
    3
    0
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 06
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    3
    5
    :
    Orlik Okmiany
  • 06
    17:00
    Wilkowianka Wilków
    4
    0
    :
    Sokół Krzywa
  • 30
    14:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    3
    0
    :
    Huras Krotoszyce
  • 12
    17:00
    Kolejarz Miłkowice
    1
    1
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 12
    18:00
    Orzeł Zagrodno
    5
    0
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 13
    11:00
    Płomień Michów
    3
    5
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 13
    14:00
    Błękitni Kościelec
    0
    3
    :
    Arka Trzebnice
  • 13
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    3
    6
    :
    Sokół Krzywa
  • 13
    14:00
    Orlik Okmiany
    5
    1
    :
    Huragan Proboszczów
  • 13
    16:00
    Czarni Rokitki
    16
    0
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 06
    14:00
    Huras Krotoszyce
    0
    3
    :
    Błękitni Kościelec
  • 20
    11:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    3
    5
    :
    Czarni Rokitki
  • 20
    11:00
    Orzeł Wojcieszyn
    3
    4
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 20
    11:00
    Górnik II Złotoryja
    6
    0
    :
    Orlik Okmiany
  • 20
    14:00
    Arka Trzebnice
    1
    4
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 20
    14:00
    Huragan Proboszczów
    7
    1
    :
    Sokół Krzywa
  • 20
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    2
    2
    :
    Płomień Michów
  • 20
    17:00
    Wilkowianka Wilków
    4
    5
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 13
    14:00
    Huras Krotoszyce
    0
    3
    :
    Arka Trzebnice
  • 24
    18:00
    Błękitni Kościelec
    3
    0
    :
    Wilkowianka Wilków
  • 24
    18:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    13
    0
    :
    LZS Nowy Kościół
  • 24
    18:00
    Płomień Michów
    0
    5
    :
    Huragan Proboszczów
  • 24
    18:00
    Sokół Krzywa
    3
    2
    :
    Górnik II Złotoryja
  • 24
    18:00
    Orlik Okmiany
    7
    3
    :
    Orzeł Wojcieszyn
  • 24
    18:00
    Kolejarz Miłkowice
    1
    4
    :
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • 24
    18:00
    Czarni Rokitki
    2
    3
    :
    Orzeł Zagrodno
  • 20
    14:00
    Wilkowianka Wilków
    3
    0
    :
    Huras Krotoszyce
  • 27
    11:00
    Orzeł Zagrodno
    -
    -
    :
    Kolejarz Miłkowice
  • 27
    14:00
    Arka Trzebnice
    -
    -
    :
    Czarni Rokitki
  • 27
    14:00
    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
    -
    -
    :
    Orlik Okmiany
  • 27
    14:00
    Orzeł Wojcieszyn
    -
    -
    :
    Sokół Krzywa
  • 27
    14:00
    Górnik II Złotoryja
    -
    -
    :
    Płomień Michów
  • 27
    14:00
    Huragan Proboszczów
    -
    -
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 27
    14:00
    LZS Nowy Kościół
    -
    -
    :
    Błękitni Kościelec