Dolnośląskie | Klasa A | Wałbrzych I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
116
53.7 %
Zwycięstwa gości
76
35.19 %
Remisy
24
11.11 %

Bramki

Gospodarzy
699
średnia: 3.24
Gości
497
średnia: 2.3

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.39%
3 z 216
0.5
98.61%
213 z 216
5.56%
12 z 216
1.5
94.44%
204 z 216
11.11%
24 z 216
2.5
88.89%
192 z 216
24.07%
52 z 216
3.5
75.93%
164 z 216
39.35%
85 z 216
4.5
60.65%
131 z 216
56.48%
122 z 216
5.5
43.52%
94 z 216

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 10 4.63 %
2:2 9 4.17 %
2:1 9 4.17 %
3:2 9 4.17 %
1:1 8 3.7 %
2:4 8 3.7 %
0:3 8 3.7 %
3:1 7 3.24 %
5:2 7 3.24 %
5:1 7 3.24 %
1:2 6 2.78 %
2:3 6 2.78 %
1:3 6 2.78 %
4:0 6 2.78 %
7:0 6 2.78 %
0:1 5 2.31 %
4:2 5 2.31 %
3:0 5 2.31 %
0:4 5 2.31 %
1:0 4 1.85 %
1:4 4 1.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 4 1.85 %
5:0 4 1.85 %
6:1 4 1.85 %
6:0 4 1.85 %
0:0 3 1.39 %
3:3 3 1.39 %
3:4 3 1.39 %
2:0 3 1.39 %
2:5 3 1.39 %
1:6 3 1.39 %
8:1 3 1.39 %
4:3 2 0.93 %
3:5 2 0.93 %
6:4 2 0.93 %
6:3 2 0.93 %
7:2 2 0.93 %
7:1 2 0.93 %
0:7 2 0.93 %
10:1 2 0.93 %
4:4 1 0.46 %
4:5 1 0.46 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 1 0.46 %
5:3 1 0.46 %
7:5 1 0.46 %
4:7 1 0.46 %
1:5 1 0.46 %
6:2 1 0.46 %
3:7 1 0.46 %
4:10 1 0.46 %
9:1 1 0.46 %
12:4 1 0.46 %
0:9 1 0.46 %
1:10 1 0.46 %
10:0 1 0.46 %
11:1 1 0.46 %
1:11 1 0.46 %
1:12 1 0.46 %
12:0 1 0.46 %
13:1 1 0.46 %
14:1 1 0.46 %
15:0 1 0.46 %
0:18 1 0.46 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    65
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    32
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    62
    32%
  • 15
    17:00
    Włókniarz Głuszyca
    2
    3
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 15
    17:00
    Zieloni Mrowiny
    3
    4
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 15
    17:00
    Górnik Wałbrzych
    7
    0
    :
    Orzeł Witoszów
  • 16
    11:00
    Zagłębie Wałbrzych
    4
    0
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 16
    13:00
    Unia Bogaczowice
    4
    4
    :
    Herbapol Stanowice
  • 16
    17:00
    Podgórze Wałbrzych
    4
    1
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 16
    17:00
    KS Walim
    7
    1
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 16
    17:00
    PUO Wiśniowa
    3
    4
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 22
    17:00
    MKS Szczawno Zdrój
    3
    4
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 22
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    3
    1
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 22
    17:00
    Włókniarz Głuszyca
    2
    2
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 23
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    8
    1
    :
    Orzeł Witoszów
  • 23
    12:00
    Czarni Wałbrzych
    0
    0
    :
    Unia Bogaczowice
  • 23
    15:00
    Herbapol Stanowice
    7
    0
    :
    KS Walim
  • 23
    17:00
    Sudety Dziećmorowice
    4
    1
    :
    PUO Wiśniowa
  • 23
    17:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    2
    4
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 29
    17:00
    Zagłębie Wałbrzych
    3
    3
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 29
    17:00
    PUO Wiśniowa
    0
    5
    :
    Herbapol Stanowice
  • 29
    17:00
    Górnik Wałbrzych
    12
    0
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 30
    16:00
    Unia Bogaczowice
    1
    5
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 30
    17:00
    Podgórze Wałbrzych
    0
    4
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 30
    17:00
    Zieloni Mrowiny
    6
    4
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 30
    17:00
    KS Walim
    6
    4
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 30
    17:00
    Orzeł Witoszów
    0
    7
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 05
    16:00
    Włókniarz Głuszyca
    1
    2
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 06
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    1
    1
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 06
    11:00
    Czarni Wałbrzych
    4
    0
    :
    PUO Wiśniowa
  • 06
    13:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    4
    0
    :
    KS Walim
  • 06
    14:00
    Sudety Dziećmorowice
    2
    1
    :
    Orzeł Witoszów
  • 06
    16:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    6
    0
    :
    Unia Bogaczowice
  • 06
    16:00
    Podgórze Wałbrzych
    1
    0
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 23
    17:00
    Herbapol Stanowice
    0
    3
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 12
    16:00
    PUO Wiśniowa
    3
    1
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 12
    16:00
    Górnik Wałbrzych
    3
    0
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 12
    16:00
    MKS Szczawno Zdrój
    6
    0
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 12
    16:30
    Zagłębie Wałbrzych
    1
    0
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 13
    12:00
    Unia Bogaczowice
    5
    3
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 13
    16:00
    Zieloni Mrowiny
    2
    2
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 13
    16:00
    KS Walim
    2
    5
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 13
    16:00
    Orzeł Witoszów
    2
    5
    :
    Herbapol Stanowice
  • 19
    15:00
    Herbapol Stanowice
    2
    3
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 19
    16:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    2
    0
    :
    PUO Wiśniowa
  • 19
    16:00
    Włókniarz Głuszyca
    1
    1
    :
    KS Walim
  • 20
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    9
    1
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 20
    12:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    0
    4
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 20
    16:00
    Czarni Wałbrzych
    2
    1
    :
    Orzeł Witoszów
  • 20
    16:00
    Podgórze Wałbrzych
    1
    1
    :
    Unia Bogaczowice
  • 20
    16:00
    Zieloni Mrowiny
    3
    2
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 26
    16:00
    PUO Wiśniowa
    1
    1
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 26
    16:00
    MKS Szczawno Zdrój
    14
    1
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 27
    11:00
    Górnik Wałbrzych
    6
    0
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 27
    13:00
    Unia Bogaczowice
    4
    5
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 27
    15:00
    Zagłębie Wałbrzych
    2
    3
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 27
    16:00
    KS Walim
    4
    1
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 27
    16:00
    Orzeł Witoszów
    1
    3
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 27
    16:00
    Sudety Dziećmorowice
    3
    2
    :
    Herbapol Stanowice
  • 03
    15:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    2
    2
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 03
    16:00
    Zagłębie Wałbrzych
    3
    2
    :
    Unia Bogaczowice
  • 04
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    2
    3
    :
    Herbapol Stanowice
  • 04
    11:00
    Czarni Wałbrzych
    1
    0
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 04
    15:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    6
    3
    :
    Orzeł Witoszów
  • 04
    15:00
    Podgórze Wałbrzych
    3
    2
    :
    PUO Wiśniowa
  • 04
    15:00
    Zieloni Mrowiny
    2
    4
    :
    KS Walim
  • 04
    15:30
    Włókniarz Głuszyca
    0
    9
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 10
    15:00
    PUO Wiśniowa
    0
    3
    :
    Zieloni Mrowiny
    (walkower)
  • 10
    15:00
    Orzeł Witoszów
    1
    0
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 10
    15:00
    Herbapol Stanowice
    6
    1
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 10
    16:00
    KS Walim
    5
    2
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 11
    11:00
    MKS Szczawno Zdrój
    6
    2
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 11
    13:00
    Unia Bogaczowice
    4
    2
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 11
    15:00
    Górnik Wałbrzych
    13
    1
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 11
    15:00
    Sudety Dziećmorowice
    4
    10
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 17
    15:30
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    3
    5
    :
    Herbapol Stanowice
  • 18
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    4
    2
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 18
    11:00
    Zagłębie Wałbrzych
    7
    0
    :
    PUO Wiśniowa
  • 18
    13:00
    Unia Bogaczowice
    0
    5
    :
    KS Walim
  • 18
    15:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    5
    2
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 18
    15:00
    Włókniarz Głuszyca
    2
    2
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 18
    15:00
    Podgórze Wałbrzych
    10
    1
    :
    Orzeł Witoszów
  • 18
    15:30
    Zieloni Mrowiny
    1
    6
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 24
    15:00
    PUO Wiśniowa
    1
    4
    :
    Unia Bogaczowice
  • 24
    15:00
    MKS Szczawno Zdrój
    6
    3
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 24
    15:00
    Czarni Wałbrzych
    3
    3
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 25
    11:00
    Górnik Wałbrzych
    7
    0
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 25
    12:00
    Herbapol Stanowice
    8
    1
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 25
    14:00
    KS Walim
    1
    1
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 25
    14:00
    Orzeł Witoszów
    2
    1
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 25
    14:00
    Sudety Dziećmorowice
    4
    1
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 31
    14:30
    Unia Bogaczowice
    1
    6
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 21
    12:00
    Zieloni Mokrzeszów
    2
    3
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 22
    11:00
    Zagłębie Wałbrzych
    2
    1
    :
    Orzeł Witoszów
  • 22
    13:30
    Górnik Boguszów-Gorce
    2
    2
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 22
    13:30
    Włókniarz Głuszyca
    2
    1
    :
    Herbapol Stanowice
  • 22
    13:30
    Podgórze Wałbrzych
    0
    0
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 22
    13:30
    Zieloni Mrowiny
    0
    1
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 22
    13:30
    KS Walim
    4
    0
    :
    PUO Wiśniowa
  • 08
    11:00
    PUO Wiśniowa
    1
    2
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 08
    11:00
    Górnik Wałbrzych
    15
    0
    :
    KS Walim
  • 08
    11:00
    MKS Szczawno Zdrój
    5
    0
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 08
    11:00
    Czarni Wałbrzych
    1
    3
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 08
    13:30
    Orzeł Witoszów
    3
    3
    :
    Unia Bogaczowice
  • 08
    13:30
    Sudety Dziećmorowice
    3
    2
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 08
    13:30
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    0
    1
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 08
    14:00
    Herbapol Stanowice
    2
    2
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 11
    10:30
    Zagłębie Wałbrzych
    4
    2
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 11
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    3
    2
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 11
    11:00
    PUO Wiśniowa
    0
    3
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 11
    13:30
    Zieloni Mrowiny
    1
    2
    :
    Herbapol Stanowice
  • 11
    14:00
    Włókniarz Głuszyca
    1
    3
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 11
    14:00
    Podgórze Wałbrzych
    2
    2
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 11
    14:00
    Unia Bogaczowice
    0
    0
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 11
    14:00
    KS Walim
    2
    4
    :
    Orzeł Witoszów
  • 15
    11:00
    Górnik Wałbrzych
    5
    0
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 15
    13:30
    Orzeł Witoszów
    4
    2
    :
    PUO Wiśniowa
  • 15
    13:30
    Sudety Dziećmorowice
    2
    4
    :
    Unia Bogaczowice
  • 15
    13:30
    Herbapol Stanowice
    5
    1
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 15
    13:30
    Czarni Wałbrzych
    0
    1
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 15
    13:30
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    5
    1
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 15
    13:30
    Górnik Boguszów-Gorce
    3
    7
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 15
    14:00
    MKS Szczawno Zdrój
    12
    4
    :
    KS Walim
  • 24
    15:00
    Zieloni Mokrzeszów
    1
    3
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 24
    15:00
    Herbapol Stanowice
    3
    1
    :
    Unia Bogaczowice
  • 24
    16:00
    MKS Szczawno Zdrój
    7
    2
    :
    PUO Wiśniowa
  • 25
    12:00
    Czarni Wałbrzych
    3
    1
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 25
    14:00
    Sudety Dziećmorowice
    5
    2
    :
    KS Walim
  • 25
    17:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    0
    1
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 25
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    2
    1
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 25
    17:00
    Orzeł Witoszów
    0
    18
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 01
    11:00
    Górnik Wałbrzych
    5
    0
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 01
    14:00
    KS Walim
    0
    2
    :
    Herbapol Stanowice
  • 01
    14:00
    Unia Bogaczowice
    1
    4
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 01
    15:00
    Zieloni Mrowiny
    6
    1
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 01
    17:00
    Orzeł Witoszów
    4
    3
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 01
    17:00
    PUO Wiśniowa
    4
    3
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 01
    17:00
    Podgórze Wałbrzych
    0
    4
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 01
    17:30
    Zagłębie Wałbrzych
    0
    3
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 03
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    2
    3
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 03
    14:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    1
    2
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 03
    17:00
    Włókniarz Głuszyca
    5
    0
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 03
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    4
    1
    :
    Unia Bogaczowice
  • 03
    17:00
    Czarni Wałbrzych
    1
    4
    :
    KS Walim
  • 03
    17:00
    Herbapol Stanowice
    6
    1
    :
    PUO Wiśniowa
  • 03
    17:00
    Sudety Dziećmorowice
    0
    3
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 03
    17:00
    MKS Szczawno Zdrój
    11
    1
    :
    Orzeł Witoszów
  • 08
    17:00
    MKS Szczawno Zdrój
    8
    1
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 08
    17:00
    Górnik Wałbrzych
    3
    1
    :
    Herbapol Stanowice
  • 08
    17:00
    PUO Wiśniowa
    2
    4
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 08
    17:00
    Zagłębie Wałbrzych
    1
    1
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 09
    11:00
    Unia Bogaczowice
    4
    1
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 09
    17:00
    Orzeł Witoszów
    3
    5
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 09
    17:00
    KS Walim
    0
    1
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 09
    17:00
    Zieloni Mrowiny
    4
    1
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 15
    15:00
    Herbapol Stanowice
    7
    0
    :
    Orzeł Witoszów
  • 15
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    4
    1
    :
    PUO Wiśniowa
  • 15
    18:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    3
    1
    :
    KS Walim
  • 16
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    3
    2
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 16
    11:00
    Czarni Wałbrzych
    1
    12
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 16
    14:00
    Sudety Dziećmorowice
    1
    6
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 16
    17:00
    Podgórze Wałbrzych
    2
    1
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 16
    17:00
    Włókniarz Głuszyca
    3
    0
    :
    Unia Bogaczowice
  • 22
    17:00
    Górnik Wałbrzych
    3
    1
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 22
    17:00
    PUO Wiśniowa
    2
    1
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 22
    17:00
    Unia Bogaczowice
    0
    3
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 22
    17:00
    Zagłębie Wałbrzych
    2
    5
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 23
    14:00
    Sudety Dziećmorowice
    1
    3
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 23
    17:00
    MKS Szczawno Zdrój
    10
    1
    :
    Herbapol Stanowice
  • 23
    17:00
    Orzeł Witoszów
    2
    2
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 23
    17:00
    KS Walim
    2
    4
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 29
    15:00
    Herbapol Stanowice
    5
    1
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 29
    17:00
    Włókniarz Głuszyca
    3
    0
    :
    PUO Wiśniowa
  • 30
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    3
    2
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 30
    13:00
    Czarni Wałbrzych
    0
    4
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 30
    16:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    10
    0
    :
    Orzeł Witoszów
  • 30
    17:00
    Zieloni Mrowiny
    1
    1
    :
    Unia Bogaczowice
  • 30
    17:00
    Podgórze Wałbrzych
    1
    2
    :
    KS Walim
  • 30
    18:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    0
    7
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 03
    13:00
    Unia Bogaczowice
    0
    3
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 03
    14:00
    Sudety Dziećmorowice
    2
    2
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 03
    17:00
    Herbapol Stanowice
    4
    0
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 03
    17:00
    MKS Szczawno Zdrój
    0
    3
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 03
    17:00
    Orzeł Witoszów
    1
    2
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 03
    17:00
    PUO Wiśniowa
    7
    0
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 03
    17:00
    KS Walim
    4
    1
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 05
    17:00
    Zagłębie Wałbrzych
    5
    2
    :
    KS Walim
  • 05
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    6
    1
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 06
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    5
    2
    :
    Unia Bogaczowice
  • 06
    14:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    0
    5
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 06
    17:00
    Zieloni Mrowiny
    3
    2
    :
    PUO Wiśniowa
  • 06
    17:00
    Podgórze Wałbrzych
    1
    10
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 06
    17:00
    Włókniarz Głuszyca
    3
    0
    :
    Orzeł Witoszów
  • 06
    17:00
    Czarni Wałbrzych
    1
    3
    :
    Herbapol Stanowice
  • 12
    15:00
    Herbapol Stanowice
    7
    2
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 12
    17:00
    MKS Szczawno Zdrój
    5
    1
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 12
    17:00
    Górnik Wałbrzych
    3
    0
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 12
    17:00
    PUO Wiśniowa
    2
    4
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 13
    11:00
    KS Walim
    7
    5
    :
    Unia Bogaczowice
  • 13
    14:00
    Sudety Dziećmorowice
    2
    0
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 13
    17:00
    Czarni Wałbrzych
    1
    4
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 13
    17:00
    Orzeł Witoszów
    0
    5
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 20
    17:00
    Zieloni Mokrzeszów
    5
    2
    :
    KS Walim
  • 20
    17:00
    Unia Bogaczowice
    2
    1
    :
    PUO Wiśniowa
  • 20
    17:00
    Zagłębie Wałbrzych
    1
    11
    :
    Górnik Wałbrzych
  • 20
    17:00
    Zieloni Mrowiny
    5
    2
    :
    Orzeł Witoszów
  • 20
    17:00
    Podgórze Wałbrzych
    2
    4
    :
    MKS Szczawno Zdrój
  • 20
    17:00
    Włókniarz Głuszyca
    4
    1
    :
    Sudety Dziećmorowice
  • 20
    17:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    0
    4
    :
    Herbapol Stanowice
  • 20
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    5
    1
    :
    Czarni Wałbrzych
  • 26
    15:00
    MKS Szczawno Zdrój
    6
    0
    :
    Zieloni Mrowiny
  • 26
    17:00
    Herbapol Stanowice
    5
    1
    :
    Włókniarz Głuszyca
  • 27
    14:00
    Górnik Wałbrzych
    5
    1
    :
    Unia Bogaczowice
  • 27
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    7
    1
    :
    Zieloni Mokrzeszów
  • 27
    17:00
    Czarni Wałbrzych
    1
    1
    :
    Górnik Boguszów-Gorce
  • 27
    17:00
    Sudety Dziećmorowice
    2
    0
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 27
    17:00
    Orzeł Witoszów
    4
    2
    :
    Zagłębie Wałbrzych
  • 27
    17:00
    PUO Wiśniowa
    4
    7
    :
    KS Walim
  • 06
    11:00
    Zieloni Mokrzeszów
    odwołany
    PUO Wiśniowa
  • 06
    13:00
    Unia Bogaczowice
    odwołany
    Orzeł Witoszów
  • 06
    17:00
    KS Walim
    odwołany
    Górnik Wałbrzych
  • 06
    17:00
    Zagłębie Wałbrzych
    odwołany
    MKS Szczawno Zdrój
  • 06
    17:00
    Zieloni Mrowiny
    odwołany
    Sudety Dziećmorowice
  • 06
    17:00
    Podgórze Wałbrzych
    odwołany
    Herbapol Stanowice
  • 06
    17:00
    Włókniarz Głuszyca
    odwołany
    Czarni Wałbrzych
  • 06
    17:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    odwołany
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 13
    17:00
    Górnik Boguszów-Gorce
    odwołany
    Zieloni Mokrzeszów
  • 13
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    odwołany
    Włókniarz Głuszyca
  • 13
    17:00
    Czarni Wałbrzych
    odwołany
    Podgórze Wałbrzych
  • 13
    17:00
    Herbapol Stanowice
    odwołany
    Zieloni Mrowiny
  • 13
    17:00
    Sudety Dziećmorowice
    odwołany
    Zagłębie Wałbrzych
  • 13
    17:00
    MKS Szczawno Zdrój
    odwołany
    Unia Bogaczowice
  • 13
    17:00
    Orzeł Witoszów
    odwołany
    KS Walim
  • 13
    17:00
    Górnik Wałbrzych
    odwołany
    PUO Wiśniowa
  • 20
    17:00
    Zieloni Mokrzeszów
    odwołany
    Górnik Wałbrzych
  • 20
    17:00
    PUO Wiśniowa
    odwołany
    Orzeł Witoszów
  • 20
    17:00
    KS Walim
    odwołany
    MKS Szczawno Zdrój
  • 20
    17:00
    Unia Bogaczowice
    odwołany
    Sudety Dziećmorowice
  • 20
    17:00
    Zagłębie Wałbrzych
    odwołany
    Herbapol Stanowice
  • 20
    17:00
    Zieloni Mrowiny
    odwołany
    Czarni Wałbrzych
  • 20
    17:00
    Podgórze Wałbrzych
    odwołany
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 20
    17:00
    Włókniarz Głuszyca
    odwołany
    Górnik Boguszów-Gorce