Dolnośląskie | Klasa A | Wałbrzych III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
88
42.31 %
Zwycięstwa gości
87
41.83 %
Remisy
33
15.87 %

Bramki

Gospodarzy
582
średnia: 2.8
Gości
536
średnia: 2.58

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.44%
3 z 208
0.5
98.56%
205 z 208
2.4%
5 z 208
1.5
97.6%
203 z 208
13.94%
29 z 208
2.5
86.06%
179 z 208
26.92%
56 z 208
3.5
73.08%
152 z 208
41.83%
87 z 208
4.5
58.17%
121 z 208
55.77%
116 z 208
5.5
44.23%
92 z 208

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 11 5.29 %
3:0 11 5.29 %
2:2 10 4.81 %
1:4 10 4.81 %
1:2 8 3.85 %
0:2 8 3.85 %
2:1 6 2.88 %
2:3 6 2.88 %
1:3 6 2.88 %
4:0 6 2.88 %
3:3 5 2.4 %
2:0 5 2.4 %
3:1 5 2.4 %
4:2 5 2.4 %
5:1 5 2.4 %
6:0 5 2.4 %
0:6 5 2.4 %
5:3 4 1.92 %
4:1 4 1.92 %
0:4 4 1.92 %
7:0 4 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 3 1.44 %
4:4 3 1.44 %
3:2 3 1.44 %
3:4 3 1.44 %
2:4 3 1.44 %
3:6 3 1.44 %
2:6 3 1.44 %
0:5 3 1.44 %
5:0 3 1.44 %
6:1 3 1.44 %
1:7 3 1.44 %
1:8 3 1.44 %
8:0 3 1.44 %
0:1 2 0.96 %
4:3 2 0.96 %
4:5 2 0.96 %
0:3 2 0.96 %
2:5 2 0.96 %
6:3 2 0.96 %
1:6 2 0.96 %
0:10 2 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:6 1 0.48 %
5:4 1 0.48 %
3:5 1 0.48 %
6:4 1 0.48 %
5:2 1 0.48 %
1:5 1 0.48 %
6:2 1 0.48 %
7:3 1 0.48 %
3:7 1 0.48 %
8:3 1 0.48 %
3:9 1 0.48 %
0:7 1 0.48 %
9:1 1 0.48 %
0:9 1 0.48 %
9:0 1 0.48 %
1:10 1 0.48 %
10:1 1 0.48 %
11:0 1 0.48 %
14:3 1 0.48 %
12:0 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    71
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    51
    29%
  • 06
    11:00
    Victoria Dębowiec
    1
    7
    :
    Cis Brzeźnica
  • 06
    15:00
    Sudety Międzylesie
    0
    5
    :
    Śnieżnik Domaszków
  • 06
    17:00
    Czermna Kudowa Zdrój
    1
    5
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 06
    17:00
    Zamek Gorzanów
    3
    6
    :
    Zjednoczeni Ścinawka Średnia
  • 06
    17:00
    Pogoń Duszniki-Zdrój
    4
    5
    :
    Iskra Jaszkowa Dolna
  • 06
    17:00
    ATS Wojbórz
    5
    2
    :
    Łomniczanka Stara Łomnica
  • 06
    17:00
    Unia Złoty Stok
    0
    0
    :
    KS Polanica-Zdrój
  • 26
    17:00
    Zjednoczeni Ścinawka Średnia
    -
    -
    :
    Śnieżnik Domaszków
  • 26
    17:00
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
    -
    -
    :
    Cis Brzeźnica
  • 27
    17:00
    Unia Złoty Stok
    -
    -
    :
    Sudety Międzylesie
  • 27
    17:00
    Hutnik Szczytna
    -
    -
    :
    ATS Wojbórz
  • 27
    17:00
    Orlęta Krosnowice
    -
    -
    :
    Pogoń Duszniki-Zdrój
  • 27
    17:00
    KS Polanica-Zdrój
    -
    -
    :
    Zamek Gorzanów
  • 27
    17:00
    Łomniczanka Stara Łomnica
    -
    -
    :
    Czermna Kudowa Zdrój
  • 27
    17:00
    Iskra Jaszkowa Dolna
    -
    -
    :
    Victoria Dębowiec
  • 06
    11:00
    Śnieżnik Domaszków
    -
    -
    :
    Iskra Jaszkowa Dolna
  • 06
    17:00
    Sudety Międzylesie
    -
    -
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 06
    17:00
    Cis Brzeźnica
    -
    -
    :
    Zjednoczeni Ścinawka Średnia
  • 06
    17:00
    Victoria Dębowiec
    -
    -
    :
    Łomniczanka Stara Łomnica
  • 06
    17:00
    Czermna Kudowa Zdrój
    -
    -
    :
    KS Polanica-Zdrój
  • 06
    17:00
    Zamek Gorzanów
    -
    -
    :
    Orlęta Krosnowice
  • 06
    17:00
    Pogoń Duszniki-Zdrój
    -
    -
    :
    Hutnik Szczytna
  • 06
    17:00
    ATS Wojbórz
    -
    -
    :
    Unia Złoty Stok
  • 13
    17:00
    ATS Wojbórz
    -
    -
    :
    Sudety Międzylesie
  • 13
    17:00
    Unia Złoty Stok
    -
    -
    :
    Pogoń Duszniki-Zdrój
  • 13
    17:00
    Hutnik Szczytna
    -
    -
    :
    Zamek Gorzanów
  • 13
    17:00
    Orlęta Krosnowice
    -
    -
    :
    Czermna Kudowa Zdrój
  • 13
    17:00
    KS Polanica-Zdrój
    -
    -
    :
    Victoria Dębowiec
  • 13
    17:00
    Łomniczanka Stara Łomnica
    -
    -
    :
    Śnieżnik Domaszków
  • 13
    17:00
    Iskra Jaszkowa Dolna
    -
    -
    :
    Cis Brzeźnica
  • 13
    17:00
    Zjednoczeni Ścinawka Średnia
    -
    -
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 20
    17:00
    Sudety Międzylesie
    -
    -
    :
    Zjednoczeni Ścinawka Średnia
  • 20
    17:00
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
    -
    -
    :
    Iskra Jaszkowa Dolna
  • 20
    17:00
    Cis Brzeźnica
    -
    -
    :
    Łomniczanka Stara Łomnica
  • 20
    17:00
    Śnieżnik Domaszków
    -
    -
    :
    KS Polanica-Zdrój
  • 20
    17:00
    Victoria Dębowiec
    -
    -
    :
    Orlęta Krosnowice
  • 20
    17:00
    Czermna Kudowa Zdrój
    -
    -
    :
    Hutnik Szczytna
  • 20
    17:00
    Zamek Gorzanów
    -
    -
    :
    Unia Złoty Stok
  • 20
    17:00
    Pogoń Duszniki-Zdrój
    -
    -
    :
    ATS Wojbórz