Dolnośląskie | Klasa A | Wrocław I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
108
51.92 %
Zwycięstwa gości
73
35.1 %
Remisy
27
12.98 %

Bramki

Gospodarzy
622
średnia: 2.99
Gości
462
średnia: 2.22

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.48%
1 z 208
0.5
99.52%
207 z 208
4.33%
9 z 208
1.5
95.67%
199 z 208
16.83%
35 z 208
2.5
83.17%
173 z 208
35.58%
74 z 208
3.5
64.42%
134 z 208
44.23%
92 z 208
4.5
55.77%
116 z 208
57.21%
119 z 208
5.5
42.79%
89 z 208

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 14 6.73 %
3:0 13 6.25 %
2:1 11 5.29 %
0:3 8 3.85 %
3:3 7 3.37 %
1:2 7 3.37 %
4:1 7 3.37 %
3:2 6 2.88 %
0:2 6 2.88 %
2:0 6 2.88 %
2:4 6 2.88 %
1:0 5 2.4 %
1:4 5 2.4 %
4:0 5 2.4 %
2:6 5 2.4 %
2:2 4 1.92 %
3:1 4 1.92 %
4:2 4 1.92 %
5:1 4 1.92 %
6:2 4 1.92 %
0:5 4 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 4 1.92 %
0:1 3 1.44 %
2:3 3 1.44 %
3:4 3 1.44 %
1:3 3 1.44 %
5:3 3 1.44 %
5:2 3 1.44 %
6:1 3 1.44 %
7:2 3 1.44 %
0:8 3 1.44 %
9:0 3 1.44 %
4:3 2 0.96 %
3:5 2 0.96 %
6:3 2 0.96 %
0:4 2 0.96 %
1:5 2 0.96 %
5:0 2 0.96 %
8:3 2 0.96 %
0:6 2 0.96 %
7:1 2 0.96 %
9:2 2 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 0.48 %
5:5 1 0.48 %
5:6 1 0.48 %
4:6 1 0.48 %
2:5 1 0.48 %
7:4 1 0.48 %
1:6 1 0.48 %
2:7 1 0.48 %
2:8 1 0.48 %
9:3 1 0.48 %
7:0 1 0.48 %
0:7 1 0.48 %
1:8 1 0.48 %
8:0 1 0.48 %
9:1 1 0.48 %
2:10 1 0.48 %
10:0 1 0.48 %
14:0 1 0.48 %
17:0 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    73
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    53
    29%
  • 15
    15:00
    Puma Pietrzykowice
    5
    6
    :
    LZS Osiek
  • 15
    17:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    1
    3
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 15
    17:00
    Victoria Orzeszków
    8
    3
    :
    Porcelana Ciechów
  • 15
    17:00
    Sokół Smolec
    6
    0
    :
    Muchobór Wrocław
  • 15
    17:00
    Sparta Miłcz
    2
    3
    :
    Odra Lubiąż
  • 16
    18:00
    Zorza Pęgów
    5
    3
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 16
    18:00
    Zieloni Rakoszyce
    1
    1
    :
    Kometa Krzelów
  • 26
    20:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    3
    2
    :
    Pogoń Miękinia
  • 22
    17:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    6
    2
    :
    Pogoń Miękinia
  • 22
    17:00
    Odra Lubiąż
    6
    0
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 22
    17:00
    Muchobór Wrocław
    1
    4
    :
    Sparta Miłcz
  • 22
    17:00
    Porcelana Ciechów
    2
    10
    :
    Sokół Smolec
  • 22
    17:00
    Kometa Krzelów
    3
    4
    :
    Victoria Orzeszków
  • 22
    17:00
    KP Brzeg Dolny
    0
    0
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 23
    14:00
    Zorza Pęgów
    3
    3
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 23
    15:00
    LZS Osiek
    3
    4
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 29
    13:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    2
    1
    :
    Odra Lubiąż
  • 29
    17:00
    Victoria Orzeszków
    3
    1
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 29
    17:00
    Sokół Smolec
    9
    0
    :
    Kometa Krzelów
  • 29
    17:00
    Sparta Miłcz
    2
    8
    :
    Porcelana Ciechów
  • 29
    18:00
    Zieloni Rakoszyce
    3
    2
    :
    Zorza Pęgów
  • 30
    17:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    3
    5
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 30
    17:00
    Puma Pietrzykowice
    3
    0
    :
    Muchobór Wrocław
  • 30
    18:00
    Pogoń Miękinia
    4
    2
    :
    LZS Osiek
  • 05
    16:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    4
    1
    :
    LZS Osiek
  • 05
    16:00
    Odra Lubiąż
    1
    0
    :
    Pogoń Miękinia
  • 05
    16:00
    Porcelana Ciechów
    4
    2
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 05
    16:00
    Kometa Krzelów
    2
    6
    :
    Sparta Miłcz
  • 05
    16:00
    KP Brzeg Dolny
    3
    5
    :
    Sokół Smolec
  • 05
    16:00
    Zorza Pęgów
    3
    3
    :
    Victoria Orzeszków
  • 06
    11:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    9
    0
    :
    Muchobór Wrocław
  • 06
    17:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    1
    2
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 12
    13:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    4
    1
    :
    Porcelana Ciechów
  • 12
    16:00
    Victoria Orzeszków
    3
    2
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 12
    16:00
    Sokół Smolec
    9
    2
    :
    Zorza Pęgów
  • 12
    16:00
    Sparta Miłcz
    2
    6
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 12
    16:00
    Puma Pietrzykowice
    9
    3
    :
    Kometa Krzelów
  • 13
    10:30
    Zieloni Rakoszyce
    2
    0
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 13
    15:00
    LZS Osiek
    1
    1
    :
    Odra Lubiąż
  • 13
    16:00
    Pogoń Miękinia
    3
    0
    :
    Muchobór Wrocław
  • 19
    16:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    1
    0
    :
    Odra Lubiąż
  • 19
    16:00
    Muchobór Wrocław
    0
    3
    :
    LZS Osiek
  • 19
    16:00
    Porcelana Ciechów
    4
    6
    :
    Pogoń Miękinia
  • 19
    16:00
    Kometa Krzelów
    1
    2
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 19
    16:00
    KP Brzeg Dolny
    6
    0
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 19
    16:00
    Zorza Pęgów
    3
    1
    :
    Sparta Miłcz
  • 19
    16:00
    Zieloni Rakoszyce
    1
    1
    :
    Victoria Orzeszków
  • 20
    14:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    5
    2
    :
    Sokół Smolec
  • 26
    15:00
    Sparta Miłcz
    5
    3
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 26
    15:00
    Pogoń Miękinia
    2
    1
    :
    Kometa Krzelów
  • 26
    15:00
    Odra Lubiąż
    4
    0
    :
    Muchobór Wrocław
  • 27
    11:00
    Victoria Orzeszków
    0
    2
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 27
    15:00
    Puma Pietrzykowice
    4
    2
    :
    Zorza Pęgów
  • 27
    15:00
    LZS Osiek
    4
    2
    :
    Porcelana Ciechów
  • 30
    17:30
    Polonia Bielany Wrocławskie
    3
    1
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 18
    19:00
    Sokół Smolec
    3
    0
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 03
    15:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    7
    4
    :
    Muchobór Wrocław
  • 03
    15:00
    Porcelana Ciechów
    0
    4
    :
    Odra Lubiąż
  • 03
    15:00
    Kometa Krzelów
    6
    2
    :
    LZS Osiek
  • 03
    15:00
    KP Brzeg Dolny
    1
    2
    :
    Pogoń Miękinia
  • 03
    15:00
    Zorza Pęgów
    0
    3
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 03
    16:00
    Zieloni Rakoszyce
    3
    0
    :
    Sparta Miłcz
  • 04
    11:00
    Victoria Orzeszków
    2
    4
    :
    Sokół Smolec
  • 04
    14:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    1
    1
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 10
    15:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    3
    0
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 10
    15:00
    Pogoń Miękinia
    4
    3
    :
    Zorza Pęgów
  • 10
    15:00
    Odra Lubiąż
    1
    0
    :
    Kometa Krzelów
  • 10
    16:00
    Sokół Smolec
    6
    3
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 11
    15:00
    Sparta Miłcz
    2
    1
    :
    Victoria Orzeszków
  • 11
    15:00
    Puma Pietrzykowice
    2
    4
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 11
    15:00
    LZS Osiek
    1
    6
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 21
    18:00
    Muchobór Wrocław
    2
    5
    :
    Porcelana Ciechów
  • 17
    15:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    14
    0
    :
    Porcelana Ciechów
  • 17
    15:00
    Kometa Krzelów
    3
    0
    :
    Muchobór Wrocław
  • 17
    15:00
    KP Brzeg Dolny
    1
    3
    :
    Odra Lubiąż
  • 17
    15:00
    Zieloni Rakoszyce
    0
    1
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 17
    15:00
    Sokół Smolec
    5
    2
    :
    Sparta Miłcz
  • 18
    14:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    2
    1
    :
    Pogoń Miękinia
  • 18
    15:00
    Zorza Pęgów
    3
    3
    :
    LZS Osiek
  • 18
    15:00
    Victoria Orzeszków
    1
    1
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 24
    13:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    7
    1
    :
    Victoria Orzeszków
  • 24
    14:00
    Odra Lubiąż
    2
    0
    :
    Zorza Pęgów
  • 24
    14:00
    Porcelana Ciechów
    3
    3
    :
    Kometa Krzelów
  • 24
    15:00
    LZS Osiek
    2
    0
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 25
    13:00
    Puma Pietrzykowice
    0
    1
    :
    Sokół Smolec
  • 25
    14:00
    Sparta Miłcz
    2
    4
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 22
    12:00
    Pogoń Miękinia
    4
    0
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 22
    12:00
    Muchobór Wrocław
    1
    5
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 31
    13:30
    Ambrozja Bogdaszowice
    6
    1
    :
    Kometa Krzelów
  • 31
    13:30
    Zorza Pęgów
    7
    2
    :
    Muchobór Wrocław
  • 31
    13:30
    Zieloni Rakoszyce
    0
    1
    :
    LZS Osiek
  • 31
    13:30
    Victoria Orzeszków
    0
    5
    :
    Pogoń Miękinia
  • 31
    13:30
    Sparta Miłcz
    6
    1
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 31
    14:00
    Sokół Smolec
    3
    0
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 22
    16:30
    Zjednoczeni Szczepanów
    0
    3
    :
    Odra Lubiąż
  • 25
    18:00
    KP Brzeg Dolny
    7
    2
    :
    Porcelana Ciechów
  • 07
    13:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    17
    0
    :
    Sparta Miłcz
  • 07
    13:30
    Odra Lubiąż
    4
    1
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 07
    13:30
    Porcelana Ciechów
    1
    4
    :
    Zorza Pęgów
  • 07
    13:30
    Kometa Krzelów
    0
    2
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 08
    12:00
    Puma Pietrzykowice
    1
    2
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 08
    13:00
    Pogoń Miękinia
    3
    3
    :
    Sokół Smolec
  • 08
    14:00
    LZS Osiek
    5
    0
    :
    Victoria Orzeszków
  • 08
    14:00
    Muchobór Wrocław
    1
    1
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 11
    11:00
    Victoria Orzeszków
    1
    4
    :
    Odra Lubiąż
  • 11
    13:30
    Ambrozja Bogdaszowice
    3
    0
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 11
    13:30
    Zorza Pęgów
    3
    1
    :
    Kometa Krzelów
  • 11
    13:30
    Zieloni Rakoszyce
    4
    1
    :
    Muchobór Wrocław
  • 11
    13:30
    Sokół Smolec
    1
    1
    :
    LZS Osiek
  • 11
    13:30
    Sparta Miłcz
    1
    1
    :
    Pogoń Miękinia
  • 11
    13:30
    Puma Pietrzykowice
    2
    6
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 11
    18:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    3
    0
    :
    Porcelana Ciechów
  • 14
    13:30
    Polonia Bielany Wrocławskie
    2
    1
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 14
    13:30
    Odra Lubiąż
    0
    2
    :
    Sokół Smolec
  • 14
    13:30
    Porcelana Ciechów
    3
    0
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 14
    13:30
    Kometa Krzelów
    1
    2
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 14
    13:30
    KP Brzeg Dolny
    1
    0
    :
    Zorza Pęgów
  • 15
    11:00
    Muchobór Wrocław
    0
    4
    :
    Victoria Orzeszków
  • 15
    13:00
    LZS Osiek
    2
    4
    :
    Sparta Miłcz
  • 29
    11:00
    Pogoń Miękinia
    8
    0
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 24
    14:30
    Muchobór Wrocław
    0
    6
    :
    Sokół Smolec
  • 24
    17:30
    Odra Lubiąż
    5
    1
    :
    Sparta Miłcz
  • 25
    11:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    4
    1
    :
    Zorza Pęgów
  • 25
    11:00
    KP Brzeg Dolny
    2
    1
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 25
    11:00
    Kometa Krzelów
    1
    4
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 25
    11:00
    Porcelana Ciechów
    3
    2
    :
    Victoria Orzeszków
  • 25
    14:00
    Pogoń Miękinia
    2
    1
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 25
    15:00
    LZS Osiek
    2
    2
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 01
    10:00
    Sparta Miłcz
    2
    1
    :
    Muchobór Wrocław
  • 01
    11:00
    Pogoń Miękinia
    7
    2
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 01
    11:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    6
    2
    :
    LZS Osiek
  • 01
    11:00
    Puma Pietrzykowice
    2
    7
    :
    Odra Lubiąż
  • 01
    11:00
    Sokół Smolec
    9
    2
    :
    Porcelana Ciechów
  • 01
    11:00
    Victoria Orzeszków
    2
    2
    :
    Kometa Krzelów
  • 01
    11:00
    Zieloni Rakoszyce
    2
    1
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 01
    11:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    1
    1
    :
    Zorza Pęgów
  • 03
    14:00
    Zorza Pęgów
    2
    1
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 03
    14:00
    KP Brzeg Dolny
    1
    1
    :
    Victoria Orzeszków
  • 03
    14:00
    Kometa Krzelów
    0
    2
    :
    Sokół Smolec
  • 03
    14:00
    Porcelana Ciechów
    0
    5
    :
    Sparta Miłcz
  • 03
    14:00
    Muchobór Wrocław
    2
    0
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 03
    14:00
    Odra Lubiąż
    2
    1
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 03
    15:00
    LZS Osiek
    0
    3
    :
    Pogoń Miękinia
  • 03
    17:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    3
    3
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 08
    15:00
    Zieloni Rakoszyce
    1
    1
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 08
    16:00
    Muchobór Wrocław
    0
    2
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 08
    17:00
    Sokół Smolec
    1
    1
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 08
    17:00
    Victoria Orzeszków
    2
    4
    :
    Zorza Pęgów
  • 09
    11:00
    Puma Pietrzykowice
    5
    5
    :
    Porcelana Ciechów
  • 09
    14:00
    Pogoń Miękinia
    2
    0
    :
    Odra Lubiąż
  • 09
    14:00
    Sparta Miłcz
    2
    0
    :
    Kometa Krzelów
  • 09
    15:00
    LZS Osiek
    2
    6
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 15
    16:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    4
    1
    :
    Victoria Orzeszków
  • 15
    17:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    5
    1
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 15
    17:00
    KP Brzeg Dolny
    0
    2
    :
    Sparta Miłcz
  • 15
    17:00
    Odra Lubiąż
    6
    2
    :
    LZS Osiek
  • 16
    11:00
    Zorza Pęgów
    0
    5
    :
    Sokół Smolec
  • 16
    11:00
    Kometa Krzelów
    1
    2
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 16
    12:00
    Porcelana Ciechów
    0
    8
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 16
    17:00
    Muchobór Wrocław
    1
    3
    :
    Pogoń Miękinia
  • 22
    15:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    9
    0
    :
    Kometa Krzelów
  • 22
    15:00
    Puma Pietrzykowice
    8
    3
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 22
    17:00
    Odra Lubiąż
    4
    0
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 22
    17:00
    Sparta Miłcz
    1
    0
    :
    Zorza Pęgów
  • 22
    17:00
    Sokół Smolec
    5
    3
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 22
    17:00
    Victoria Orzeszków
    1
    1
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 23
    14:00
    Pogoń Miękinia
    5
    0
    :
    Porcelana Ciechów
  • 23
    15:00
    LZS Osiek
    4
    1
    :
    Muchobór Wrocław
  • 29
    17:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    4
    0
    :
    Victoria Orzeszków
  • 29
    17:00
    Zieloni Rakoszyce
    0
    6
    :
    Sokół Smolec
  • 29
    17:00
    KP Brzeg Dolny
    0
    8
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 30
    11:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    2
    2
    :
    Sparta Miłcz
  • 30
    11:00
    Zorza Pęgów
    3
    0
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 30
    11:00
    Kometa Krzelów
    0
    8
    :
    Pogoń Miękinia
  • 30
    14:00
    Porcelana Ciechów
    1
    8
    :
    LZS Osiek
  • 30
    15:30
    Muchobór Wrocław
    0
    3
    :
    Odra Lubiąż
  • 03
    11:00
    Odra Lubiąż
    7
    1
    :
    Porcelana Ciechów
  • 03
    11:00
    Pogoń Miękinia
    3
    0
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 03
    11:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    6
    1
    :
    Zorza Pęgów
  • 03
    11:00
    Puma Pietrzykowice
    3
    3
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 03
    11:00
    Sparta Miłcz
    5
    1
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 03
    11:00
    Sokół Smolec
    10
    0
    :
    Victoria Orzeszków
  • 03
    12:00
    Muchobór Wrocław
    0
    3
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 03
    15:00
    LZS Osiek
    5
    1
    :
    Kometa Krzelów
  • 05
    17:00
    Victoria Orzeszków
    5
    2
    :
    Sparta Miłcz
  • 05
    17:00
    Zieloni Rakoszyce
    6
    0
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 05
    17:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    0
    3
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 05
    17:00
    KP Brzeg Dolny
    1
    1
    :
    LZS Osiek
  • 05
    18:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    3
    2
    :
    Sokół Smolec
  • 06
    11:00
    Zorza Pęgów
    0
    5
    :
    Pogoń Miękinia
  • 06
    11:00
    Kometa Krzelów
    3
    4
    :
    Odra Lubiąż
  • 06
    13:00
    Porcelana Ciechów
    4
    3
    :
    Muchobór Wrocław
  • 11
    18:00
    Pogoń Miękinia
    2
    3
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 12
    18:00
    Odra Lubiąż
    7
    0
    :
    KP Brzeg Dolny
  • 13
    11:00
    Porcelana Ciechów
    1
    5
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 13
    11:00
    Muchobór Wrocław
    4
    0
    :
    Kometa Krzelów
  • 13
    11:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    3
    2
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 13
    11:00
    Puma Pietrzykowice
    1
    4
    :
    Victoria Orzeszków
  • 13
    15:00
    LZS Osiek
    2
    4
    :
    Zorza Pęgów
  • 13
    17:00
    Sparta Miłcz
    2
    6
    :
    Sokół Smolec
  • 20
    11:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    9
    1
    :
    Sparta Miłcz
  • 20
    11:00
    Sokół Smolec
    6
    3
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 20
    11:00
    Victoria Orzeszków
    0
    3
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 20
    11:00
    Zieloni Rakoszyce
    1
    2
    :
    Pogoń Miękinia
  • 20
    11:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    3
    0
    :
    LZS Osiek
  • 20
    11:00
    Zorza Pęgów
    0
    7
    :
    Odra Lubiąż
  • 20
    11:00
    KP Brzeg Dolny
    2
    2
    :
    Muchobór Wrocław
  • 20
    11:00
    Kometa Krzelów
    2
    3
    :
    Porcelana Ciechów
  • 05
    17:00
    Sokół Smolec
    -
    -
    :
    Pogoń Miękinia
  • 05
    17:00
    Victoria Orzeszków
    -
    -
    :
    LZS Osiek
  • 05
    17:00
    KP Brzeg Dolny
    -
    -
    :
    Kometa Krzelów
  • 06
    17:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    -
    -
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 06
    17:00
    Sparta Miłcz
    -
    -
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 06
    17:00
    Zieloni Rakoszyce
    -
    -
    :
    Odra Lubiąż
  • 06
    17:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    -
    -
    :
    Muchobór Wrocław
  • 06
    17:00
    Zorza Pęgów
    -
    -
    :
    Porcelana Ciechów
  • 12
    15:00
    Porcelana Ciechów
    -
    -
    :
    Zjednoczeni Szczepanów
  • 12
    17:00
    KP Brzeg Dolny
    -
    -
    :
    Ambrozja Bogdaszowice
  • 13
    11:00
    Muchobór Wrocław
    -
    -
    :
    Zieloni Rakoszyce
  • 13
    17:00
    Kometa Krzelów
    -
    -
    :
    Zorza Pęgów
  • 13
    17:00
    Odra Lubiąż
    -
    -
    :
    Victoria Orzeszków
  • 13
    17:00
    LZS Osiek
    -
    -
    :
    Sokół Smolec
  • 13
    17:00
    Pogoń Miękinia
    -
    -
    :
    Sparta Miłcz
  • 13
    17:00
    Polonia Bielany Wrocławskie
    -
    -
    :
    Puma Pietrzykowice
  • 19
    17:00
    Victoria Orzeszków
    -
    -
    :
    Muchobór Wrocław
  • 20
    17:00
    Ambrozja Bogdaszowice
    -
    -
    :
    Polonia Bielany Wrocławskie
  • 20
    17:00
    Puma Pietrzykowice
    -
    -
    :
    Pogoń Miękinia
  • 20
    17:00
    Sparta Miłcz
    -
    -
    :
    LZS Osiek
  • 20
    17:00
    Sokół Smolec
    -
    -
    :
    Odra Lubiąż
  • 20
    17:00
    Zieloni Rakoszyce
    -
    -
    :
    Porcelana Ciechów
  • 20
    17:00
    Zjednoczeni Szczepanów
    -
    -
    :
    Kometa Krzelów
  • 20
    17:00
    Zorza Pęgów
    -
    -
    :
    KP Brzeg Dolny