Dolnośląskie | Klasa A | Wrocław IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
108
51.67 %
Zwycięstwa gości
66
31.58 %
Remisy
35
16.75 %

Bramki

Gospodarzy
511
średnia: 2.44
Gości
387
średnia: 1.85

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.91%
4 z 209
0.5
98.09%
205 z 209
9.09%
19 z 209
1.5
90.91%
190 z 209
22.97%
48 z 209
2.5
77.03%
161 z 209
44.98%
94 z 209
3.5
55.02%
115 z 209
61.72%
129 z 209
4.5
38.28%
80 z 209
70.81%
148 z 209
5.5
29.19%
61 z 209

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 17 8.13 %
1:1 15 7.18 %
2:2 13 6.22 %
1:2 12 5.74 %
3:0 11 5.26 %
2:0 9 4.31 %
3:1 9 4.31 %
0:1 8 3.83 %
1:0 7 3.35 %
3:2 7 3.35 %
4:2 6 2.87 %
0:3 6 2.87 %
4:1 6 2.87 %
4:0 6 2.87 %
0:2 5 2.39 %
1:3 5 2.39 %
5:2 5 2.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 4 1.91 %
3:4 4 1.91 %
2:4 4 1.91 %
6:0 4 1.91 %
4:3 3 1.44 %
5:1 3 1.44 %
5:0 3 1.44 %
0:6 3 1.44 %
3:3 2 0.96 %
3:5 2 0.96 %
5:3 2 0.96 %
0:4 2 0.96 %
1:5 2 0.96 %
1:6 2 0.96 %
0:7 2 0.96 %
9:2 2 0.96 %
4:4 1 0.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 1 0.48 %
1:4 1 0.48 %
2:6 1 0.48 %
0:5 1 0.48 %
2:7 1 0.48 %
3:8 1 0.48 %
8:3 1 0.48 %
1:7 1 0.48 %
2:8 1 0.48 %
8:2 1 0.48 %
9:3 1 0.48 %
7:0 1 0.48 %
8:0 1 0.48 %
9:1 1 0.48 %
9:0 1 0.48 %
0:10 1 0.48 %
11:0 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    76
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    44
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    17%
  • 15
    17:00
    Wicher Domasław
    2
    1
    :
    Błękitni Siedlce
  • 15
    17:00
    Świteź Wiązów
    2
    1
    :
    Rapid Domaniów
  • 15
    17:00
    Ślęża Sobótka
    0
    5
    :
    KP Ludów Śląski
  • 15
    17:00
    Polonia Jaszowice
    8
    2
    :
    Polonia Jaksonów
  • 15
    17:30
    Sokół II Marcinkowice
    4
    3
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 16
    12:00
    Czarni Sobocisko
    0
    3
    :
    LKS Brożec
  • 16
    18:00
    Lider Borów
    5
    2
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 26
    18:00
    Strzelinianka II Strzelin
    0
    3
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 22
    17:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    0
    7
    :
    Polonia Jaszowice
  • 22
    17:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    2
    2
    :
    Świteź Wiązów
  • 22
    17:00
    Wicher Domasław
    2
    4
    :
    Lider Borów
  • 23
    11:00
    Błękitni Siedlce
    0
    6
    :
    Polonia Jaksonów
  • 23
    12:00
    Korona Pęcz Szczawin
    4
    1
    :
    Czarni Sobocisko
  • 23
    13:00
    KP Ludów Śląski
    5
    0
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 23
    17:00
    Rapid Domaniów
    3
    2
    :
    Ślęża Sobótka
  • 02
    18:00
    LKS Brożec
    0
    4
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 29
    16:00
    Polonia Jaksonów
    5
    1
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 29
    17:00
    Lider Borów
    4
    3
    :
    Błękitni Siedlce
  • 29
    17:00
    Świteź Wiązów
    2
    0
    :
    Wicher Domasław
  • 29
    17:00
    Ślęża Sobótka
    3
    1
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 29
    17:00
    Sokół II Marcinkowice
    3
    1
    :
    Rapid Domaniów
  • 29
    17:00
    Polonia Jaszowice
    4
    2
    :
    LKS Brożec
  • 30
    12:00
    Czarni Sobocisko
    0
    7
    :
    KP Ludów Śląski
  • 16
    17:00
    Strzelinianka II Strzelin
    3
    5
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 05
    11:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    3
    5
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 05
    16:00
    LKS Brożec
    2
    2
    :
    Polonia Jaksonów
  • 05
    16:00
    KP Ludów Śląski
    5
    2
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 05
    16:00
    Rapid Domaniów
    2
    0
    :
    Czarni Sobocisko
  • 05
    16:00
    Wicher Domasław
    2
    6
    :
    Ślęża Sobótka
  • 05
    17:00
    Korona Pęcz Szczawin
    1
    6
    :
    Polonia Jaszowice
  • 06
    11:00
    Błękitni Siedlce
    2
    4
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 06
    17:00
    Lider Borów
    3
    0
    :
    Świteź Wiązów
    (walkower)
  • 12
    15:00
    Polonia Jaszowice
    0
    0
    :
    KP Ludów Śląski
  • 12
    16:00
    Ślęża Sobótka
    3
    2
    :
    Lider Borów
  • 12
    16:00
    Strzelinianka II Strzelin
    0
    1
    :
    Rapid Domaniów
  • 12
    16:00
    Polonia Jaksonów
    3
    1
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 13
    11:00
    Świteź Wiązów
    4
    1
    :
    Błękitni Siedlce
  • 13
    12:00
    Czarni Sobocisko
    4
    2
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 13
    17:00
    Sokół II Marcinkowice
    3
    1
    :
    Wicher Domasław
  • 13
    17:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    3
    0
    :
    LKS Brożec
  • 19
    16:00
    Rapid Domaniów
    2
    2
    :
    Polonia Jaszowice
  • 19
    16:00
    Wicher Domasław
    1
    1
    :
    Czarni Sobocisko
  • 20
    11:00
    Błękitni Siedlce
    1
    3
    :
    LKS Brożec
  • 20
    11:00
    Korona Pęcz Szczawin
    0
    1
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 20
    11:00
    KP Ludów Śląski
    4
    1
    :
    Polonia Jaksonów
  • 20
    16:00
    Lider Borów
    2
    1
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 20
    16:00
    Świteź Wiązów
    0
    0
    :
    Ślęża Sobótka
  • 20
    17:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    4
    4
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 26
    15:00
    Ślęża Sobótka
    1
    1
    :
    Błękitni Siedlce
  • 26
    15:00
    Polonia Jaszowice
    9
    2
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 26
    16:00
    Polonia Jaksonów
    1
    2
    :
    Rapid Domaniów
  • 27
    12:00
    Czarni Sobocisko
    2
    2
    :
    Lider Borów
  • 27
    15:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    0
    2
    :
    KP Ludów Śląski
  • 27
    16:00
    Strzelinianka II Strzelin
    1
    5
    :
    Wicher Domasław
  • 28
    17:00
    LKS Brożec
    1
    1
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 29
    13:00
    Sokół II Marcinkowice
    3
    1
    :
    Świteź Wiązów
  • 03
    15:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    3
    0
    :
    Polonia Jaksonów
  • 03
    15:00
    Wicher Domasław
    0
    6
    :
    Polonia Jaszowice
  • 03
    15:00
    Lider Borów
    5
    1
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 03
    15:00
    Ślęża Sobótka
    1
    1
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 04
    11:00
    Błękitni Siedlce
    1
    2
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 04
    11:00
    KP Ludów Śląski
    4
    1
    :
    LKS Brożec
  • 04
    16:00
    Rapid Domaniów
    2
    0
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 04
    16:00
    Świteź Wiązów
    1
    1
    :
    Czarni Sobocisko
  • 10
    15:00
    Sokół II Marcinkowice
    2
    1
    :
    Błękitni Siedlce
  • 10
    15:00
    Polonia Jaszowice
    5
    2
    :
    Lider Borów
  • 10
    15:00
    Polonia Jaksonów
    5
    3
    :
    Wicher Domasław
  • 10
    15:00
    LKS Brożec
    0
    1
    :
    Rapid Domaniów
  • 11
    12:00
    Czarni Sobocisko
    1
    2
    :
    Ślęża Sobótka
  • 11
    15:00
    Strzelinianka II Strzelin
    0
    3
    :
    Świteź Wiązów
  • 11
    15:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    3
    0
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 21
    16:00
    Korona Pęcz Szczawin
    1
    2
    :
    KP Ludów Śląski
  • 17
    15:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    1
    3
    :
    LKS Brożec
  • 17
    15:00
    Wicher Domasław
    1
    3
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 17
    15:00
    Ślęża Sobótka
    4
    0
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 18
    11:00
    Błękitni Siedlce
    3
    4
    :
    KP Ludów Śląski
  • 18
    15:00
    Lider Borów
    1
    0
    :
    Polonia Jaksonów
  • 18
    15:00
    Świteź Wiązów
    1
    1
    :
    Polonia Jaszowice
  • 18
    15:00
    Sokół II Marcinkowice
    5
    1
    :
    Czarni Sobocisko
  • 18
    16:00
    Rapid Domaniów
    2
    1
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 24
    14:00
    Polonia Jaszowice
    5
    0
    :
    Ślęża Sobótka
  • 24
    14:00
    Polonia Jaksonów
    4
    2
    :
    Świteź Wiązów
  • 24
    14:00
    LKS Brożec
    3
    2
    :
    Wicher Domasław
  • 25
    11:00
    Korona Pęcz Szczawin
    5
    2
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 25
    11:00
    KP Ludów Śląski
    2
    1
    :
    Rapid Domaniów
  • 25
    14:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    1
    2
    :
    Lider Borów
  • 25
    14:30
    Czarni Sobocisko
    0
    4
    :
    Błękitni Siedlce
  • 25
    20:15
    Strzelinianka II Strzelin
    4
    3
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 31
    13:30
    Lider Borów
    1
    0
    :
    LKS Brożec
  • 31
    13:30
    Ślęża Sobótka
    3
    4
    :
    Polonia Jaksonów
  • 31
    13:30
    Czarni Sobocisko
    6
    0
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 31
    14:30
    Błękitni Siedlce
    2
    4
    :
    Rapid Domaniów
  • 31
    14:30
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    1
    6
    :
    KP Ludów Śląski
  • 31
    15:00
    Sokół II Marcinkowice
    2
    8
    :
    Polonia Jaszowice
  • 31
    16:00
    Świteź Wiązów
    0
    2
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 31
    17:30
    Wicher Domasław
    2
    2
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 07
    13:30
    Polonia Jaszowice
    9
    1
    :
    Czarni Sobocisko
  • 07
    13:30
    Polonia Jaksonów
    3
    0
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 07
    13:30
    Nefryt Jordanów Śląski
    3
    1
    :
    Ślęża Sobótka
  • 07
    13:30
    LKS Brożec
    3
    0
    :
    Świteź Wiązów
  • 08
    11:00
    Korona Pęcz Szczawin
    1
    1
    :
    Lider Borów
  • 08
    11:00
    KP Ludów Śląski
    1
    0
    :
    Wicher Domasław
  • 08
    13:30
    Strzelinianka II Strzelin
    1
    7
    :
    Błękitni Siedlce
  • 08
    14:00
    Rapid Domaniów
    2
    0
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 11
    13:30
    Błękitni Siedlce
    6
    0
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 11
    13:30
    Lider Borów
    0
    1
    :
    KP Ludów Śląski
  • 11
    13:30
    Świteź Wiązów
    3
    2
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 11
    13:30
    Ślęża Sobótka
    0
    2
    :
    LKS Brożec
  • 11
    13:30
    Nefryt Jordanów Śląski
    2
    1
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 11
    13:30
    Czarni Sobocisko
    4
    0
    :
    Polonia Jaksonów
  • 11
    13:30
    Strzelinianka II Strzelin
    0
    3
    :
    Polonia Jaszowice
  • 11
    16:30
    Wicher Domasław
    1
    1
    :
    Rapid Domaniów
  • 14
    13:30
    Polonia Jaszowice
    7
    0
    :
    Błękitni Siedlce
  • 14
    13:30
    Polonia Jaksonów
    11
    0
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 14
    13:30
    LKS Brożec
    2
    1
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 14
    13:30
    Rapid Domaniów
    3
    0
    :
    Lider Borów
  • 14
    14:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    1
    2
    :
    Wicher Domasław
  • 15
    11:00
    Korona Pęcz Szczawin
    2
    0
    :
    Ślęża Sobótka
  • 15
    11:00
    KP Ludów Śląski
    1
    1
    :
    Świteź Wiązów
  • 15
    13:30
    Nefryt Jordanów Śląski
    1
    2
    :
    Czarni Sobocisko
  • 24
    16:00
    Polonia Jaksonów
    2
    2
    :
    Polonia Jaszowice
  • 24
    17:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    1
    4
    :
    Lider Borów
  • 25
    15:00
    Błękitni Siedlce
    1
    1
    :
    Wicher Domasław
  • 25
    15:00
    Rapid Domaniów
    9
    2
    :
    Świteź Wiązów
  • 25
    15:00
    KP Ludów Śląski
    3
    0
    :
    Ślęża Sobótka
  • 25
    15:00
    Korona Pęcz Szczawin
    1
    0
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 25
    15:00
    LKS Brożec
    6
    0
    :
    Czarni Sobocisko
  • 25
    15:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    2
    0
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 29
    18:00
    Polonia Jaszowice
    3
    0
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 01
    11:00
    Polonia Jaksonów
    1
    0
    :
    Błękitni Siedlce
  • 01
    11:00
    Sokół II Marcinkowice
    0
    6
    :
    KP Ludów Śląski
  • 01
    12:00
    Czarni Sobocisko
    0
    0
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 01
    12:00
    Ślęża Sobótka
    0
    1
    :
    Rapid Domaniów
  • 01
    15:00
    Strzelinianka II Strzelin
    0
    0
    :
    LKS Brożec
  • 01
    15:00
    Świteź Wiązów
    4
    2
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 01
    15:00
    Lider Borów
    1
    1
    :
    Wicher Domasław
  • 03
    18:00
    Błękitni Siedlce
    0
    2
    :
    Lider Borów
  • 03
    18:00
    Wicher Domasław
    4
    1
    :
    Świteź Wiązów
  • 03
    18:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    0
    3
    :
    Ślęża Sobótka
  • 03
    18:00
    Rapid Domaniów
    3
    0
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 03
    18:00
    KP Ludów Śląski
    4
    0
    :
    Czarni Sobocisko
  • 03
    18:00
    LKS Brożec
    2
    1
    :
    Polonia Jaszowice
  • 03
    18:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    2
    1
    :
    Polonia Jaksonów
  • 05
    18:00
    Korona Pęcz Szczawin
    0
    1
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 08
    15:00
    Ślęża Sobótka
    1
    1
    :
    Wicher Domasław
  • 08
    16:00
    Polonia Jaksonów
    2
    2
    :
    LKS Brożec
  • 08
    16:00
    Polonia Jaszowice
    3
    4
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 08
    17:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    1
    1
    :
    Błękitni Siedlce
  • 09
    10:00
    Strzelinianka II Strzelin
    4
    1
    :
    KP Ludów Śląski
  • 09
    12:00
    Czarni Sobocisko
    0
    3
    :
    Rapid Domaniów
  • 09
    15:00
    Sokół II Marcinkowice
    3
    1
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 09
    15:00
    Świteź Wiązów
    2
    2
    :
    Lider Borów
  • 15
    15:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    3
    4
    :
    Czarni Sobocisko
  • 15
    17:00
    Wicher Domasław
    2
    2
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 15
    17:00
    Rapid Domaniów
    2
    1
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 16
    11:00
    LKS Brożec
    1
    0
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 16
    15:00
    Błękitni Siedlce
    2
    1
    :
    Świteź Wiązów
  • 16
    15:00
    KP Ludów Śląski
    1
    2
    :
    Polonia Jaszowice
  • 16
    15:00
    Korona Pęcz Szczawin
    2
    0
    :
    Polonia Jaksonów
  • 16
    17:00
    Lider Borów
    2
    1
    :
    Ślęża Sobótka
  • 22
    15:00
    Ślęża Sobótka
    3
    3
    :
    Świteź Wiązów
  • 22
    16:00
    Polonia Jaksonów
    3
    8
    :
    KP Ludów Śląski
  • 22
    16:00
    Polonia Jaszowice
    6
    0
    :
    Rapid Domaniów
  • 22
    17:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    0
    1
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 22
    17:00
    Sokół II Marcinkowice
    2
    0
    :
    Lider Borów
  • 23
    12:00
    Czarni Sobocisko
    0
    1
    :
    Wicher Domasław
  • 23
    15:00
    LKS Brożec
    3
    1
    :
    Błękitni Siedlce
  • 23
    15:00
    Strzelinianka II Strzelin
    9
    0
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 26
    18:00
    Korona Pęcz Szczawin
    2
    2
    :
    LKS Brożec
  • 29
    15:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    1
    3
    :
    Polonia Jaszowice
  • 29
    17:00
    Wicher Domasław
    4
    0
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 29
    17:00
    Rapid Domaniów
    4
    2
    :
    Polonia Jaksonów
  • 30
    15:00
    Błękitni Siedlce
    5
    0
    :
    Ślęża Sobótka
  • 30
    15:00
    Świteź Wiązów
    1
    1
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 30
    15:00
    KP Ludów Śląski
    2
    2
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 30
    17:00
    Lider Borów
    4
    2
    :
    Czarni Sobocisko
  • 01
    18:00
    Polonia Jaszowice
    1
    1
    :
    Wicher Domasław
  • 03
    11:00
    Polonia Jaksonów
    9
    3
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 03
    15:00
    Korona Pęcz Szczawin
    1
    2
    :
    Błękitni Siedlce
  • 03
    15:00
    LKS Brożec
    3
    2
    :
    KP Ludów Śląski
  • 03
    15:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    1
    2
    :
    Rapid Domaniów
  • 03
    15:00
    Strzelinianka II Strzelin
    2
    1
    :
    Lider Borów
  • 03
    15:00
    Czarni Sobocisko
    2
    3
    :
    Świteź Wiązów
  • 03
    15:00
    Sokół II Marcinkowice
    3
    1
    :
    Ślęża Sobótka
  • 05
    16:00
    Ślęża Sobótka
    2
    1
    :
    Czarni Sobocisko
  • 05
    17:00
    Wicher Domasław
    5
    2
    :
    Polonia Jaksonów
  • 06
    15:00
    Błękitni Siedlce
    1
    3
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 06
    15:00
    KP Ludów Śląski
    3
    3
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 06
    17:00
    Świteź Wiązów
    2
    4
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 06
    17:00
    Lider Borów
    2
    2
    :
    Polonia Jaszowice
  • 06
    17:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    1
    5
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 06
    17:00
    Rapid Domaniów
    3
    0
    :
    LKS Brożec
  • 12
    15:00
    Strzelinianka II Strzelin
    2
    0
    :
    Ślęża Sobótka
  • 12
    16:00
    Polonia Jaszowice
    3
    2
    :
    Świteź Wiązów
  • 12
    17:00
    Polonia Jaksonów
    3
    2
    :
    Lider Borów
  • 13
    12:00
    Czarni Sobocisko
    1
    0
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 13
    15:00
    KP Ludów Śląski
    8
    3
    :
    Błękitni Siedlce
  • 13
    15:00
    Korona Pęcz Szczawin
    1
    2
    :
    Rapid Domaniów
  • 13
    15:00
    LKS Brożec
    4
    0
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 13
    15:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    8
    0
    :
    Wicher Domasław
  • 20
    15:00
    Błękitni Siedlce
    4
    0
    :
    Czarni Sobocisko
  • 20
    15:00
    Sokół II Marcinkowice
    2
    1
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 20
    15:00
    Ślęża Sobótka
    0
    2
    :
    Polonia Jaszowice
  • 20
    15:00
    Świteź Wiązów
    0
    10
    :
    Polonia Jaksonów
  • 20
    15:00
    Lider Borów
    1
    2
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 20
    15:00
    Wicher Domasław
    5
    3
    :
    LKS Brożec
  • 20
    15:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    2
    7
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 20
    15:00
    Rapid Domaniów
    2
    1
    :
    KP Ludów Śląski
  • 24
    18:30
    Korona Pęcz Szczawin
    2
    2
    :
    Wicher Domasław
  • 26
    17:00
    Polonia Jaksonów
    -
    -
    :
    Ślęża Sobótka
  • 26
    18:00
    Nefryt Jordanów Śląski
    -
    -
    :
    Świteź Wiązów
  • 27
    15:00
    Rapid Domaniów
    -
    -
    :
    Błękitni Siedlce
  • 27
    15:00
    KP Ludów Śląski
    -
    -
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • 27
    15:00
    LKS Brożec
    -
    -
    :
    Lider Borów
  • 27
    15:00
    Polonia Jaszowice
    -
    -
    :
    Sokół II Marcinkowice
  • 27
    15:00
    Strzelinianka II Strzelin
    -
    -
    :
    Czarni Sobocisko
  • 05
    17:00
    Błękitni Siedlce
    -
    -
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 05
    17:00
    Czarni Sobocisko
    -
    -
    :
    Polonia Jaszowice
  • 05
    17:00
    Sokół II Marcinkowice
    -
    -
    :
    Polonia Jaksonów
  • 05
    17:00
    Ślęża Sobótka
    -
    -
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 05
    17:00
    Świteź Wiązów
    -
    -
    :
    LKS Brożec
  • 05
    17:00
    Lider Borów
    -
    -
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 05
    17:00
    Wicher Domasław
    -
    -
    :
    KP Ludów Śląski
  • 05
    17:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    -
    -
    :
    Rapid Domaniów
  • 12
    15:00
    Błękitni Pustków Wilczkowski
    -
    -
    :
    Błękitni Siedlce
  • 13
    17:00
    Rapid Domaniów
    -
    -
    :
    Wicher Domasław
  • 13
    17:00
    KP Ludów Śląski
    -
    -
    :
    Lider Borów
  • 13
    17:00
    Korona Pęcz Szczawin
    -
    -
    :
    Świteź Wiązów
  • 13
    17:00
    LKS Brożec
    -
    -
    :
    Ślęża Sobótka
  • 13
    17:00
    Sokół II Marcinkowice
    -
    -
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 13
    17:00
    Polonia Jaksonów
    -
    -
    :
    Czarni Sobocisko
  • 13
    17:00
    Polonia Jaszowice
    -
    -
    :
    Strzelinianka II Strzelin
  • 19
    16:00
    Strzelinianka II Strzelin
    -
    -
    :
    Polonia Jaksonów
  • 19
    16:00
    Ślęża Sobótka
    -
    -
    :
    Korona Pęcz Szczawin
  • 20
    17:00
    Błękitni Siedlce
    -
    -
    :
    Polonia Jaszowice
  • 20
    17:00
    Czarni Sobocisko
    -
    -
    :
    Nefryt Jordanów Śląski
  • 20
    17:00
    Sokół II Marcinkowice
    -
    -
    :
    LKS Brożec
  • 20
    17:00
    Świteź Wiązów
    -
    -
    :
    KP Ludów Śląski
  • 20
    17:00
    Lider Borów
    -
    -
    :
    Rapid Domaniów
  • 20
    17:00
    Wicher Domasław
    -
    -
    :
    Błękitni Pustków Wilczkowski