Dolnośląskie | Klasa B | Jelenia Góra I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
86
49.14 %
Zwycięstwa gości
71
40.57 %
Remisy
18
10.29 %

Bramki

Gospodarzy
562
średnia: 3.21
Gości
488
średnia: 2.79

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.57%
1 z 175
0.5
99.43%
174 z 175
4%
7 z 175
1.5
96%
168 z 175
9.71%
17 z 175
2.5
90.29%
158 z 175
25.71%
45 z 175
3.5
74.29%
130 z 175
39.43%
69 z 175
4.5
60.57%
106 z 175
50.29%
88 z 175
5.5
49.71%
87 z 175

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 11 6.29 %
1:2 9 5.14 %
2:2 8 4.57 %
1:3 7 4 %
1:1 5 2.86 %
1:0 5 2.86 %
0:3 5 2.86 %
1:4 5 2.86 %
3:2 4 2.29 %
2:0 4 2.29 %
4:1 4 2.29 %
0:4 4 2.29 %
6:2 4 2.29 %
0:7 4 2.29 %
3:3 3 1.71 %
2:1 3 1.71 %
2:3 3 1.71 %
4:3 3 1.71 %
3:1 3 1.71 %
2:4 3 1.71 %
5:2 3 1.71 %
2:5 3 1.71 %
5:1 3 1.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:3 3 1.71 %
5:0 3 1.71 %
7:1 3 1.71 %
5:4 2 1.14 %
4:2 2 1.14 %
3:5 2 1.14 %
6:4 2 1.14 %
6:3 2 1.14 %
4:0 2 1.14 %
1:5 2 1.14 %
2:6 2 1.14 %
1:6 2 1.14 %
2:7 2 1.14 %
6:0 2 1.14 %
1:8 2 1.14 %
8:0 2 1.14 %
0:9 2 1.14 %
10:1 2 1.14 %
1:11 2 1.14 %
12:0 2 1.14 %
0:0 1 0.57 %
5:5 1 0.57 %
0:1 1 0.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.57 %
6:7 1 0.57 %
0:2 1 0.57 %
3:6 1 0.57 %
7:4 1 0.57 %
3:7 1 0.57 %
6:1 1 0.57 %
8:3 1 0.57 %
0:6 1 0.57 %
1:7 1 0.57 %
7:0 1 0.57 %
8:1 1 0.57 %
9:2 1 0.57 %
0:8 1 0.57 %
10:2 1 0.57 %
11:2 1 0.57 %
11:1 1 0.57 %
2:12 1 0.57 %
11:0 1 0.57 %
0:11 1 0.57 %
1:12 1 0.57 %
12:1 1 0.57 %
13:1 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    54
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    59
    37%
  • 23
    11:00
    Orły Lipienica
    10
    2
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 23
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    1
    1
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 23
    11:00
    Dragon Miszkowice
    1
    2
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 23
    11:00
    Bóbr Opawa
    5
    4
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 23
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    1
    2
    :
    Lesk Sędzisław
  • 23
    12:00
    Husaria Grzędy
    0
    7
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 23
    12:00
    Victoria Czadrów
    5
    1
    :
    Huragan Olszany
  • 30
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    2
    2
    :
    Huragan Olszany
  • 30
    11:00
    Lesk Sędzisław
    4
    1
    :
    Victoria Czadrów
  • 30
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    2
    12
    :
    Bóbr Opawa
  • 30
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    3
    1
    :
    Dragon Miszkowice
  • 30
    11:00
    Orły Lipienica
    3
    1
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 30
    14:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    1
    0
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 30
    14:00
    Skalnik Czarny Bór
    3
    0
    :
    Husaria Grzędy
  • 06
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    7
    3
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 06
    11:00
    Dragon Miszkowice
    1
    11
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 06
    11:00
    Bóbr Opawa
    4
    1
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 06
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    2
    0
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 06
    11:00
    Huragan Olszany
    0
    4
    :
    Lesk Sędzisław
  • 06
    12:00
    Husaria Grzędy
    2
    3
    :
    Orły Lipienica
  • 06
    12:00
    Victoria Czadrów
    7
    1
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 13
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    2
    2
    :
    Lesk Sędzisław
  • 13
    11:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    1
    2
    :
    Huragan Olszany
  • 13
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    1
    6
    :
    Victoria Czadrów
  • 13
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    4
    3
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 13
    11:00
    Orły Lipienica
    11
    2
    :
    Dragon Miszkowice
  • 13
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    1
    1
    :
    Husaria Grzędy
  • 13
    14:00
    Skalnik Czarny Bór
    5
    2
    :
    Bóbr Opawa
  • 20
    11:00
    Dragon Miszkowice
    1
    6
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 20
    11:00
    Bóbr Opawa
    3
    1
    :
    Orły Lipienica
  • 20
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    0
    3
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 20
    11:00
    Huragan Olszany
    3
    2
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 20
    11:00
    Lesk Sędzisław
    7
    0
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 20
    12:00
    Husaria Grzędy
    2
    1
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 20
    12:00
    Victoria Czadrów
    1
    2
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 26
    16:00
    Orzeł II Lubawka
    4
    3
    :
    Huragan Olszany
  • 27
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    3
    0
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 27
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    2
    2
    :
    Lesk Sędzisław
  • 27
    11:00
    Orły Lipienica
    2
    0
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 27
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    4
    2
    :
    Bóbr Opawa
  • 27
    12:00
    Husaria Grzędy
    12
    0
    :
    Dragon Miszkowice
  • 27
    14:00
    Skalnik Czarny Bór
    6
    0
    :
    Victoria Czadrów
  • 04
    11:00
    Dragon Miszkowice
    0
    11
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 04
    11:00
    Bóbr Opawa
    1
    5
    :
    Husaria Grzędy
  • 04
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    0
    3
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 04
    11:00
    Huragan Olszany
    0
    6
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 04
    11:00
    Lesk Sędzisław
    6
    3
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 04
    12:00
    Victoria Czadrów
    3
    2
    :
    Orły Lipienica
  • 04
    16:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    3
    5
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 11
    10:00
    Orły Lipienica
    2
    3
    :
    Huragan Olszany
  • 11
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    6
    1
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 11
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    5
    0
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 11
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    4
    1
    :
    Victoria Czadrów
  • 11
    11:00
    Dragon Miszkowice
    1
    3
    :
    Bóbr Opawa
  • 11
    12:00
    Husaria Grzędy
    8
    0
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 11
    14:00
    Skalnik Czarny Bór
    6
    0
    :
    Lesk Sędzisław
  • 18
    11:00
    Bóbr Opawa
    3
    3
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 18
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    9
    2
    :
    Dragon Miszkowice
  • 18
    11:00
    Huragan Olszany
    0
    1
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 18
    11:00
    Lesk Sędzisław
    1
    0
    :
    Orły Lipienica
  • 18
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    1
    4
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 18
    12:00
    Victoria Czadrów
    1
    0
    :
    Husaria Grzędy
  • 18
    14:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    2
    7
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 25
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    4
    0
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 25
    11:00
    Orły Lipienica
    10
    1
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 25
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    6
    2
    :
    Lesk Sędzisław
  • 25
    11:00
    Dragon Miszkowice
    1
    2
    :
    Victoria Czadrów
  • 25
    11:00
    Bóbr Opawa
    3
    5
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 25
    12:00
    Husaria Grzędy
    1
    1
    :
    Huragan Olszany
  • 25
    14:00
    Skalnik Czarny Bór
    4
    0
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 08
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    3
    4
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 08
    11:00
    Huragan Olszany
    3
    0
    :
    Dragon Miszkowice
  • 08
    11:00
    Lesk Sędzisław
    8
    1
    :
    Husaria Grzędy
  • 08
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    1
    4
    :
    Orły Lipienica
  • 08
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    1
    3
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 08
    12:00
    Victoria Czadrów
    2
    2
    :
    Bóbr Opawa
  • 08
    13:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    1
    8
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 11
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    1
    3
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 11
    11:00
    Orły Lipienica
    2
    1
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 11
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    3
    0
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 11
    11:00
    Husaria Grzędy
    6
    4
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 11
    11:00
    Dragon Miszkowice
    0
    8
    :
    Lesk Sędzisław
  • 11
    11:00
    Bóbr Opawa
    7
    3
    :
    Huragan Olszany
  • 11
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    1
    2
    :
    Victoria Czadrów
  • 15
    11:00
    Huragan Olszany
    1
    2
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 15
    11:00
    Lesk Sędzisław
    7
    3
    :
    Bóbr Opawa
  • 15
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    1
    5
    :
    Husaria Grzędy
  • 15
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    0
    4
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 15
    12:00
    Victoria Czadrów
    1
    3
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 15
    13:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    3
    3
    :
    Dragon Miszkowice
  • 15
    14:00
    Skalnik Czarny Bór
    3
    0
    :
    Orły Lipienica
  • 25
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    6
    3
    :
    Orły Lipienica
  • 25
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    2
    2
    :
    Husaria Grzędy
  • 25
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    1
    0
    :
    Dragon Miszkowice
  • 25
    11:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    2
    2
    :
    Bóbr Opawa
  • 25
    11:00
    Lesk Sędzisław
    2
    1
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 25
    11:00
    Huragan Olszany
    3
    0
    :
    Victoria Czadrów
  • 25
    13:00
    Skalnik Czarny Bór
    5
    2
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 01
    11:00
    Huragan Olszany
    3
    3
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 01
    11:00
    Victoria Czadrów
    0
    4
    :
    Lesk Sędzisław
  • 01
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    2
    0
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 01
    11:00
    Bóbr Opawa
    6
    2
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 01
    11:00
    Dragon Miszkowice
    1
    11
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 01
    11:00
    Husaria Grzędy
    0
    7
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 01
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    2
    5
    :
    Orły Lipienica
  • 03
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    0
    3
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 03
    11:00
    Orły Lipienica
    6
    7
    :
    Husaria Grzędy
  • 03
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    3
    0
    :
    Bóbr Opawa
  • 03
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    1
    3
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 03
    11:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    5
    4
    :
    Victoria Czadrów
  • 03
    11:00
    Lesk Sędzisław
    4
    1
    :
    Huragan Olszany
  • 03
    16:00
    Skalnik Czarny Bór
    12
    0
    :
    Dragon Miszkowice
  • 09
    11:00
    Lesk Sędzisław
    3
    2
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 09
    11:00
    Huragan Olszany
    5
    0
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 09
    11:00
    Victoria Czadrów
    4
    3
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 09
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    1
    2
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 09
    11:00
    Bóbr Opawa
    1
    2
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 09
    11:00
    Dragon Miszkowice
    0
    9
    :
    Orły Lipienica
  • 09
    11:00
    Husaria Grzędy
    2
    7
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 16
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    1
    4
    :
    Husaria Grzędy
  • 16
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    5
    1
    :
    Dragon Miszkowice
  • 16
    11:00
    Orły Lipienica
    2
    4
    :
    Bóbr Opawa
  • 16
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    6
    4
    :
    Victoria Czadrów
  • 16
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    6
    2
    :
    Huragan Olszany
  • 16
    11:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    2
    6
    :
    Lesk Sędzisław
  • 16
    17:00
    Skalnik Czarny Bór
    11
    1
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 23
    10:00
    Huragan Olszany
    2
    4
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 23
    11:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    1
    7
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 23
    11:00
    Lesk Sędzisław
    5
    5
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 23
    11:00
    Victoria Czadrów
    1
    8
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 23
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    0
    3
    :
    Orły Lipienica
  • 23
    11:00
    Bóbr Opawa
    3
    7
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 23
    11:00
    Dragon Miszkowice
    0
    4
    :
    Husaria Grzędy
  • 29
    14:00
    Skalnik Czarny Bór
    3
    0
    :
    Huragan Olszany
  • 30
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    10
    1
    :
    Dragon Miszkowice
  • 30
    11:00
    Husaria Grzędy
    1
    0
    :
    Bóbr Opawa
  • 30
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    3
    0
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 30
    11:00
    Orły Lipienica
    2
    2
    :
    Victoria Czadrów
  • 30
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    2
    0
    :
    Lesk Sędzisław
  • 30
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    3
    6
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 03
    11:00
    Bóbr Opawa
    5
    1
    :
    Dragon Miszkowice
  • 03
    14:00
    Uran Okrzeszyn
    0
    2
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 03
    14:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    1
    4
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 03
    14:00
    Lesk Sędzisław
    1
    3
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 03
    14:00
    Huragan Olszany
    0
    3
    :
    Orły Lipienica
  • 03
    14:00
    Victoria Czadrów
    2
    4
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 03
    14:00
    Sezal2 Janiszów
    1
    3
    :
    Husaria Grzędy
  • 06
    11:00
    Akademia Bolko Bolków
    2
    2
    :
    Bóbr Opawa
  • 06
    11:00
    Dragon Miszkowice
    2
    5
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 06
    11:00
    Husaria Grzędy
    2
    5
    :
    Victoria Czadrów
  • 06
    11:00
    Amfibolit Leszczyniec
    8
    3
    :
    Huragan Olszany
  • 06
    11:00
    Orły Lipienica
    1
    4
    :
    Lesk Sędzisław
  • 06
    11:00
    Skalnik Czarny Bór
    3
    0
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 06
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    13
    1
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 13
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    0
    7
    :
    Skalnik Czarny Bór
  • 13
    11:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    0
    9
    :
    Orły Lipienica
  • 13
    11:00
    Lesk Sędzisław
    1
    1
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 13
    11:00
    Huragan Olszany
    4
    2
    :
    Husaria Grzędy
  • 13
    11:00
    Victoria Czadrów
    7
    1
    :
    Dragon Miszkowice
  • 13
    11:00
    Sezal2 Janiszów
    2
    6
    :
    Bóbr Opawa
  • 13
    18:00
    Orzeł II Lubawka
    1
    1
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 16
    18:00
    Akademia Bolko Bolków
    3
    0
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 16
    18:00
    Bóbr Opawa
    6
    2
    :
    Victoria Czadrów
  • 16
    18:00
    Dragon Miszkowice
    0
    7
    :
    Huragan Olszany
  • 16
    18:00
    Husaria Grzędy
    7
    4
    :
    Lesk Sędzisław
  • 16
    18:00
    Amfibolit Leszczyniec
    12
    1
    :
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
  • 16
    18:00
    Orły Lipienica
    7
    1
    :
    Uran Okrzeszyn
  • 16
    18:00
    Skalnik Czarny Bór
    0
    0
    :
    Orzeł II Lubawka
  • 20
    11:00
    Skalnik Czarny Bór
    2
    3
    :
    Akademia Bolko Bolków
  • 20
    11:00
    Orzeł II Lubawka
    5
    0
    :
    Orły Lipienica
  • 20
    11:00
    Uran Okrzeszyn
    1
    12
    :
    Amfibolit Leszczyniec
  • 20
    11:00
    Lesk Sędzisław
    11
    0
    :
    Dragon Miszkowice
  • 20
    11:00
    Huragan Olszany
    8
    0
    :
    Bóbr Opawa
  • 20
    11:00
    Victoria Czadrów
    5
    2
    :
    Sezal2 Janiszów
  • 20
    15:00
    Włókniarz II Chełmsko Śląskie
    3
    2
    :
    Husaria Grzędy