Dolnośląskie | Klasa B | Jelenia Góra II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
83
54.97 %
Zwycięstwa gości
53
35.1 %
Remisy
15
9.93 %

Bramki

Gospodarzy
541
średnia: 3.58
Gości
382
średnia: 2.53

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.99%
3 z 151
0.5
98.01%
148 z 151
3.31%
5 z 151
1.5
96.69%
146 z 151
5.96%
9 z 151
2.5
94.04%
142 z 151
25.17%
38 z 151
3.5
74.83%
113 z 151
36.42%
55 z 151
4.5
63.58%
96 z 151
45.03%
68 z 151
5.5
54.97%
83 z 151

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 13 8.61 %
0:3 8 5.3 %
4:3 6 3.97 %
1:3 6 3.97 %
1:2 5 3.31 %
5:1 5 3.31 %
6:1 5 3.31 %
1:8 5 3.31 %
2:2 4 2.65 %
3:3 4 2.65 %
2:3 4 2.65 %
4:0 4 2.65 %
9:1 4 2.65 %
0:0 3 1.99 %
2:1 3 1.99 %
5:4 3 1.99 %
3:1 3 1.99 %
1:4 3 1.99 %
4:1 3 1.99 %
1:6 3 1.99 %
7:1 3 1.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:0 3 1.99 %
1:1 2 1.32 %
4:4 2 1.32 %
1:0 2 1.32 %
4:5 2 1.32 %
2:0 2 1.32 %
4:2 2 1.32 %
3:5 2 1.32 %
5:3 2 1.32 %
6:2 2 1.32 %
0:5 2 1.32 %
7:0 2 1.32 %
10:2 2 1.32 %
3:2 1 0.66 %
3:4 1 0.66 %
6:5 1 0.66 %
6:7 1 0.66 %
8:7 1 0.66 %
2:4 1 0.66 %
6:4 1 0.66 %
5:2 1 0.66 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 0.66 %
3:6 1 0.66 %
6:3 1 0.66 %
1:5 1 0.66 %
2:6 1 0.66 %
4:8 1 0.66 %
5:9 1 0.66 %
7:2 1 0.66 %
2:7 1 0.66 %
0:6 1 0.66 %
6:0 1 0.66 %
0:7 1 0.66 %
8:1 1 0.66 %
9:2 1 0.66 %
3:11 1 0.66 %
9:0 1 0.66 %
10:0 1 0.66 %
11:0 1 0.66 %
13:1 1 0.66 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    45
    32%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    49
    35%
  • 23
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    3
    3
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 23
    15:00
    Hottur Borowice
    3
    0
    :
    Stella Lubomierz
  • 23
    15:00
    Zryw Ubocze
    1
    3
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 23
    15:00
    Juvenia Rybnica
    0
    0
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 23
    15:00
    KS II Łomnica
    2
    2
    :
    Potok Karpniki
  • 23
    15:00
    Bobry Wojanów
    1
    8
    :
    WKS Pilchowice
  • 29
    16:00
    KKS Jelenia Góra
    4
    0
    :
    Juvenia Rybnica
  • 30
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    1
    0
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 30
    15:00
    WKS Pilchowice
    4
    3
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 30
    15:00
    Potok Karpniki
    7
    1
    :
    Bobry Wojanów
  • 30
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    1
    2
    :
    KS II Łomnica
  • 30
    15:00
    Hottur Borowice
    4
    4
    :
    Zryw Ubocze
  • 06
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    4
    4
    :
    Potok Karpniki
  • 06
    11:00
    Pogoń II Świerzawa
    1
    3
    :
    WKS Pilchowice
  • 06
    15:00
    Zryw Ubocze
    5
    3
    :
    Stella Lubomierz
  • 06
    15:00
    Juvenia Rybnica
    1
    1
    :
    Hottur Borowice
  • 06
    15:00
    Bobry Wojanów
    1
    2
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 09
    17:00
    KS II Łomnica
    3
    0
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 13
    15:00
    Stella Lubomierz
    4
    2
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 13
    15:00
    Potok Karpniki
    2
    2
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 13
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    1
    3
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 13
    15:00
    Hottur Borowice
    3
    0
    :
    KS II Łomnica
  • 13
    15:00
    Zryw Ubocze
    5
    1
    :
    Juvenia Rybnica
  • 13
    17:00
    KKS Jelenia Góra
    9
    1
    :
    Bobry Wojanów
  • 20
    11:00
    Bobry Wojanów
    2
    3
    :
    Hottur Borowice
  • 20
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    2
    1
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 20
    11:00
    Pogoń II Świerzawa
    9
    1
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 20
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    0
    3
    :
    WKS Pilchowice
  • 20
    15:00
    Juvenia Rybnica
    3
    5
    :
    Stella Lubomierz
  • 20
    15:00
    KS II Łomnica
    6
    3
    :
    Zryw Ubocze
  • 27
    15:00
    Stella Lubomierz
    0
    0
    :
    WKS Pilchowice
  • 27
    15:00
    Potok Karpniki
    8
    1
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 27
    15:00
    KKS Jelenia Góra
    1
    6
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 27
    15:00
    Hottur Borowice
    4
    5
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 27
    15:00
    Zryw Ubocze
    6
    1
    :
    Bobry Wojanów
  • 27
    15:00
    Juvenia Rybnica
    0
    7
    :
    KS II Łomnica
  • 04
    11:00
    Bobry Wojanów
    3
    0
    :
    Juvenia Rybnica
  • 04
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    1
    4
    :
    Zryw Ubocze
  • 04
    11:00
    Pogoń II Świerzawa
    5
    1
    :
    Hottur Borowice
  • 04
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    2
    4
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 04
    15:00
    KS II Łomnica
    0
    3
    :
    Stella Lubomierz
  • 04
    15:00
    WKS Pilchowice
    7
    1
    :
    Potok Karpniki
  • 10
    16:00
    KKS Jelenia Góra
    7
    1
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 11
    11:00
    Juvenia Rybnica
    8
    7
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 11
    13:00
    Zryw Ubocze
    3
    0
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 11
    15:00
    Stella Lubomierz
    2
    1
    :
    Potok Karpniki
  • 11
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    1
    4
    :
    WKS Pilchowice
  • 11
    15:00
    KS II Łomnica
    3
    1
    :
    Bobry Wojanów
  • 18
    11:00
    Bobry Wojanów
    4
    3
    :
    Stella Lubomierz
  • 18
    11:00
    Pogoń II Świerzawa
    3
    5
    :
    Juvenia Rybnica
  • 18
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    3
    3
    :
    Hottur Borowice
  • 18
    14:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    0
    5
    :
    KS II Łomnica
  • 18
    14:00
    WKS Pilchowice
    4
    1
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 18
    14:00
    Potok Karpniki
    3
    0
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 25
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    3
    11
    :
    Zryw Ubocze
  • 25
    11:00
    Bobry Wojanów
    4
    0
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 25
    14:00
    Stella Lubomierz
    7
    0
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 25
    14:00
    KKS Jelenia Góra
    2
    0
    :
    Potok Karpniki
  • 25
    14:00
    Hottur Borowice
    1
    2
    :
    WKS Pilchowice
  • 25
    14:00
    KS II Łomnica
    4
    2
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 07
    14:00
    Bielany Biedrzychowice
    4
    8
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 08
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    2
    3
    :
    Stella Lubomierz
  • 08
    11:00
    Pogoń II Świerzawa
    6
    1
    :
    Bobry Wojanów
  • 08
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    4
    0
    :
    Juvenia Rybnica
  • 08
    13:00
    WKS Pilchowice
    1
    5
    :
    Zryw Ubocze
  • 08
    14:00
    Potok Karpniki
    5
    1
    :
    Hottur Borowice
  • 11
    11:00
    Potok Karpniki
    3
    1
    :
    Zryw Ubocze
  • 11
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    4
    0
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 11
    14:00
    Stella Lubomierz
    5
    1
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 11
    14:00
    Hottur Borowice
    6
    2
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 11
    14:00
    Juvenia Rybnica
    2
    6
    :
    WKS Pilchowice
  • 11
    14:00
    KS II Łomnica
    6
    1
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 14
    14:00
    Bielany Biedrzychowice
    2
    7
    :
    Zryw Ubocze
  • 15
    11:00
    Pogoń II Świerzawa
    3
    0
    :
    Stella Lubomierz
  • 15
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    4
    1
    :
    Bobry Wojanów
  • 15
    11:00
    WKS Pilchowice
    2
    1
    :
    KS II Łomnica
  • 15
    14:00
    Potok Karpniki
    9
    1
    :
    Juvenia Rybnica
  • 15
    14:00
    KKS Jelenia Góra
    1
    0
    :
    Hottur Borowice
  • 21
    15:00
    WKS Pilchowice
    3
    0
    :
    Bobry Wojanów
  • 25
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    0
    6
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 25
    15:00
    Stella Lubomierz
    6
    0
    :
    Hottur Borowice
  • 25
    15:00
    KKS Jelenia Góra
    1
    3
    :
    Zryw Ubocze
  • 25
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    1
    2
    :
    Juvenia Rybnica
  • 25
    15:00
    Potok Karpniki
    0
    5
    :
    KS II Łomnica
  • 28
    15:00
    Bobry Wojanów
    0
    3
    :
    Potok Karpniki
  • 01
    11:00
    Pogoń II Świerzawa
    4
    3
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 01
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    2
    3
    :
    WKS Pilchowice
  • 01
    11:00
    KS II Łomnica
    10
    0
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 01
    11:00
    Juvenia Rybnica
    1
    3
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 01
    11:00
    Zryw Ubocze
    6
    1
    :
    Hottur Borowice
  • 11
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    3
    0
    :
    Bobry Wojanów
  • 03
    11:00
    Stella Lubomierz
    6
    7
    :
    Zryw Ubocze
  • 03
    11:00
    Hottur Borowice
    10
    2
    :
    Juvenia Rybnica
  • 03
    11:00
    KKS Jelenia Góra
    1
    1
    :
    KS II Łomnica
  • 03
    11:00
    Potok Karpniki
    4
    3
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 03
    11:00
    WKS Pilchowice
    3
    2
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 18
    15:00
    Bobry Wojanów
    0
    3
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 09
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    1
    4
    :
    Stella Lubomierz
  • 09
    11:00
    Pogoń II Świerzawa
    2
    0
    :
    Potok Karpniki
  • 09
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    13
    1
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 09
    15:00
    KS II Łomnica
    5
    2
    :
    Hottur Borowice
  • 09
    15:00
    Juvenia Rybnica
    4
    5
    :
    Zryw Ubocze
  • 25
    15:00
    Hottur Borowice
    3
    0
    :
    Bobry Wojanów
  • 16
    11:00
    Stella Lubomierz
    3
    3
    :
    Juvenia Rybnica
  • 16
    15:00
    Zryw Ubocze
    9
    1
    :
    KS II Łomnica
  • 16
    15:00
    KKS Jelenia Góra
    3
    6
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 16
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    5
    9
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 16
    15:00
    WKS Pilchowice
    7
    0
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 03
    15:00
    Bobry Wojanów
    0
    3
    :
    Zryw Ubocze
  • 23
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    1
    3
    :
    Potok Karpniki
  • 23
    11:00
    Pogoń II Świerzawa
    4
    1
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 23
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    8
    0
    :
    Hottur Borowice
  • 23
    15:00
    WKS Pilchowice
    6
    5
    :
    Stella Lubomierz
  • 23
    15:00
    KS II Łomnica
    7
    2
    :
    Juvenia Rybnica
  • 09
    15:00
    Juvenia Rybnica
    3
    0
    :
    Bobry Wojanów
  • 30
    11:00
    Stella Lubomierz
    2
    3
    :
    KS II Łomnica
  • 30
    15:00
    Zryw Ubocze
    5
    3
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 30
    15:00
    Hottur Borowice
    5
    4
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 30
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    1
    8
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 30
    15:00
    Potok Karpniki
    1
    6
    :
    WKS Pilchowice
  • 16
    15:00
    Bobry Wojanów
    0
    3
    :
    KS II Łomnica
  • 03
    11:00
    WKS Pilchowice
    8
    0
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 03
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    2
    2
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 03
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    9
    2
    :
    Juvenia Rybnica
  • 03
    14:00
    Potok Karpniki
    5
    4
    :
    Stella Lubomierz
  • 09
    18:00
    Pogoń II Świerzawa
    6
    4
    :
    Zryw Ubocze
  • 23
    15:00
    Stella Lubomierz
    3
    0
    :
    Bobry Wojanów
  • 06
    15:00
    KS II Łomnica
    6
    2
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 06
    15:00
    Juvenia Rybnica
    1
    8
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 06
    15:00
    Hottur Borowice
    6
    1
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 06
    15:00
    KKS Jelenia Góra
    1
    8
    :
    WKS Pilchowice
  • 06
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    1
    6
    :
    Potok Karpniki
  • 30
    11:00
    Rudawy Janowice Wielkie
    3
    0
    :
    Bobry Wojanów
  • 13
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    1
    8
    :
    Stella Lubomierz
  • 13
    15:00
    Potok Karpniki
    4
    3
    :
    KKS Jelenia Góra
  • 13
    15:00
    WKS Pilchowice
    10
    2
    :
    Hottur Borowice
  • 13
    15:00
    Zryw Ubocze
    8
    0
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 13
    15:00
    Pogoń II Świerzawa
    4
    3
    :
    KS II Łomnica
  • 03
    17:00
    Bobry Wojanów
    0
    3
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 16
    18:00
    Stella Lubomierz
    0
    0
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 16
    18:00
    Juvenia Rybnica
    3
    3
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 16
    18:00
    Zryw Ubocze
    3
    4
    :
    WKS Pilchowice
  • 16
    18:00
    Hottur Borowice
    1
    2
    :
    Potok Karpniki
  • 16
    18:00
    KKS Jelenia Góra
    9
    0
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 20
    11:00
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
    2
    5
    :
    KS II Łomnica
  • 20
    15:00
    KKS Jelenia Góra
    5
    1
    :
    Stella Lubomierz
  • 20
    15:00
    Bielany Biedrzychowice
    2
    2
    :
    Hottur Borowice
  • 20
    15:00
    Zryw Ubocze
    3
    1
    :
    Potok Karpniki
  • 20
    15:00
    WKS Pilchowice
    11
    0
    :
    Juvenia Rybnica
  • 20
    15:00
    Pogoń II Świerzawa
    5
    4
    :
    Rudawy Janowice Wielkie
  • 13
    11:00
    Bobry Wojanów
    0
    3
    :
    GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • 27
    15:00
    Stella Lubomierz
    -
    -
    :
    Pogoń II Świerzawa
  • 27
    15:00
    KS II Łomnica
    -
    -
    :
    WKS Pilchowice
  • 27
    15:00
    Juvenia Rybnica
    -
    -
    :
    Potok Karpniki
  • 27
    15:00
    Zryw Ubocze
    -
    -
    :
    Bielany Biedrzychowice
  • 27
    15:00
    Hottur Borowice
    -
    -
    :
    KKS Jelenia Góra