Dolnośląskie | Klasa B | Jelenia Góra III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
52.27 %
Zwycięstwa gości
51
38.64 %
Remisy
12
9.09 %

Bramki

Gospodarzy
459
średnia: 3.48
Gości
384
średnia: 2.91

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.52%
2 z 132
0.5
98.48%
130 z 132
2.27%
3 z 132
1.5
97.73%
129 z 132
6.82%
9 z 132
2.5
93.18%
123 z 132
18.18%
24 z 132
3.5
81.82%
108 z 132
28.79%
38 z 132
4.5
71.21%
94 z 132
43.18%
57 z 132
5.5
56.82%
75 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 7 5.3 %
3:2 6 4.55 %
2:1 5 3.79 %
3:0 5 3.79 %
5:2 5 3.79 %
2:2 4 3.03 %
0:2 4 3.03 %
3:1 4 3.03 %
4:2 4 3.03 %
2:5 4 3.03 %
2:6 4 3.03 %
6:1 4 3.03 %
4:4 3 2.27 %
4:3 3 2.27 %
0:3 3 2.27 %
4:0 3 2.27 %
5:1 3 2.27 %
6:2 3 2.27 %
0:7 3 2.27 %
0:0 2 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 2 1.52 %
1:2 2 1.52 %
1:3 2 1.52 %
4:6 2 1.52 %
4:1 2 1.52 %
5:0 2 1.52 %
2:7 2 1.52 %
1:7 2 1.52 %
10:4 2 1.52 %
1:8 2 1.52 %
8:1 2 1.52 %
8:0 2 1.52 %
9:0 2 1.52 %
11:2 2 1.52 %
1:1 1 0.76 %
0:1 1 0.76 %
3:4 1 0.76 %
5:4 1 0.76 %
2:0 1 0.76 %
2:4 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.76 %
1:4 1 0.76 %
6:3 1 0.76 %
7:4 1 0.76 %
5:8 1 0.76 %
0:4 1 0.76 %
7:3 1 0.76 %
4:8 1 0.76 %
8:4 1 0.76 %
0:5 1 0.76 %
1:6 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
8:2 1 0.76 %
0:8 1 0.76 %
9:1 1 0.76 %
10:1 1 0.76 %
11:1 1 0.76 %
1:11 1 0.76 %
2:14 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    26%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    51
    42%
  • 30
    11:00
    KS Milików
    2
    2
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 30
    11:00
    Znicz Kruszyn
    7
    3
    :
    GKS II Gromadka
  • 30
    11:00
    KS Czerna
    0
    2
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 30
    11:00
    Jawa Otok
    2
    3
    :
    KS Włodzice
  • 30
    11:00
    GKS Raciborowice
    0
    6
    :
    LZS Nowa
  • 30
    13:00
    KS Kotliska
    6
    2
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 06
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    10
    4
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 06
    11:00
    LZS Nowa
    3
    1
    :
    KS Kotliska
  • 06
    11:00
    KS Włodzice
    5
    2
    :
    GKS Raciborowice
  • 06
    11:00
    GKS II Gromadka
    4
    3
    :
    KS Czerna
  • 06
    11:00
    KS Milików
    6
    1
    :
    Znicz Kruszyn
  • 06
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    2
    7
    :
    Jawa Otok
  • 13
    11:00
    Znicz Kruszyn
    4
    2
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 13
    11:00
    KS Czerna
    2
    5
    :
    KS Milików
  • 13
    11:00
    Jawa Otok
    8
    1
    :
    GKS II Gromadka
  • 13
    11:00
    GKS Raciborowice
    0
    2
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 13
    13:00
    KS Kotliska
    2
    3
    :
    KS Włodzice
  • 13
    14:00
    LKS Kraśnik Dolny
    1
    8
    :
    LZS Nowa
  • 20
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    3
    2
    :
    LZS Nowa
  • 20
    11:00
    KS Włodzice
    4
    4
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 20
    11:00
    KS Milików
    0
    4
    :
    Jawa Otok
  • 20
    11:00
    Znicz Kruszyn
    3
    2
    :
    KS Czerna
  • 20
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    0
    2
    :
    KS Kotliska
  • 20
    17:00
    GKS II Gromadka
    5
    0
    :
    GKS Raciborowice
  • 26
    15:00
    Jawa Otok
    7
    4
    :
    Znicz Kruszyn
  • 27
    10:00
    LKS Kraśnik Dolny
    6
    3
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 27
    11:00
    KS Czerna
    2
    14
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 27
    11:00
    GKS Raciborowice
    2
    1
    :
    KS Milików
  • 27
    11:00
    LZS Nowa
    3
    2
    :
    KS Włodzice
  • 27
    13:00
    KS Kotliska
    8
    4
    :
    GKS II Gromadka
  • 04
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    3
    1
    :
    KS Włodzice
  • 04
    11:00
    GKS II Gromadka
    2
    3
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 04
    11:00
    KS Milików
    2
    3
    :
    KS Kotliska
  • 04
    11:00
    Znicz Kruszyn
    3
    1
    :
    GKS Raciborowice
  • 04
    11:00
    KS Czerna
    2
    6
    :
    Jawa Otok
  • 04
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    0
    7
    :
    LZS Nowa
  • 11
    11:00
    Jawa Otok
    3
    0
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 11
    11:00
    GKS Raciborowice
    2
    5
    :
    KS Czerna
  • 11
    11:00
    LKS Kraśnik Dolny
    6
    1
    :
    KS Milików
  • 11
    11:00
    LZS Nowa
    5
    1
    :
    GKS II Gromadka
  • 11
    11:00
    KS Włodzice
    9
    1
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 11
    13:00
    KS Kotliska
    8
    1
    :
    Znicz Kruszyn
  • 18
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    6
    2
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 18
    11:00
    GKS II Gromadka
    2
    6
    :
    KS Włodzice
  • 18
    11:00
    KS Milików
    0
    0
    :
    LZS Nowa
  • 18
    11:00
    Znicz Kruszyn
    4
    2
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 18
    11:00
    KS Czerna
    4
    6
    :
    KS Kotliska
  • 18
    11:00
    Jawa Otok
    3
    0
    :
    GKS Raciborowice
  • 25
    11:00
    GKS Raciborowice
    0
    5
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 25
    11:00
    LKS Kraśnik Dolny
    3
    4
    :
    KS Czerna
  • 25
    11:00
    LZS Nowa
    3
    2
    :
    Znicz Kruszyn
  • 25
    11:00
    KS Włodzice
    1
    3
    :
    KS Milików
  • 25
    13:00
    KS Kotliska
    2
    3
    :
    Jawa Otok
  • 25
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    4
    4
    :
    GKS II Gromadka
  • 08
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    3
    0
    :
    GKS II Gromadka
  • 08
    11:00
    KS Milików
    5
    1
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 08
    11:00
    Znicz Kruszyn
    2
    5
    :
    KS Włodzice
  • 08
    11:00
    KS Czerna
    3
    5
    :
    LZS Nowa
  • 08
    11:00
    Jawa Otok
    5
    2
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 08
    11:00
    GKS Raciborowice
    1
    7
    :
    KS Kotliska
  • 15
    11:00
    LKS Kraśnik Dolny
    5
    2
    :
    GKS Raciborowice
  • 15
    11:00
    LZS Nowa
    0
    1
    :
    Jawa Otok
  • 15
    11:00
    KS Włodzice
    4
    0
    :
    KS Czerna
  • 15
    11:00
    GKS II Gromadka
    0
    8
    :
    KS Milików
  • 15
    14:00
    KS Kotliska
    5
    2
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 15
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    2
    6
    :
    Znicz Kruszyn
  • 25
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    3
    1
    :
    KS Milików
  • 25
    11:00
    GKS II Gromadka
    10
    4
    :
    Znicz Kruszyn
  • 25
    11:00
    KS Włodzice
    5
    1
    :
    Jawa Otok
  • 25
    11:00
    LZS Nowa
    0
    0
    :
    GKS Raciborowice
  • 25
    11:00
    LKS Kraśnik Dolny
    4
    1
    :
    KS Kotliska
  • 25
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    3
    3
    :
    KS Czerna
  • 01
    11:00
    LKS Kraśnik Dolny
    5
    8
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 01
    11:00
    GKS Raciborowice
    6
    2
    :
    KS Włodzice
  • 01
    11:00
    Jawa Otok
    4
    0
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 01
    11:00
    KS Czerna
    1
    7
    :
    GKS II Gromadka
  • 01
    11:00
    Znicz Kruszyn
    4
    3
    :
    KS Milików
  • 01
    14:00
    KS Kotliska
    2
    2
    :
    LZS Nowa
  • 03
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    4
    6
    :
    Znicz Kruszyn
  • 03
    11:00
    KS Milików
    4
    0
    :
    KS Czerna
  • 03
    11:00
    GKS II Gromadka
    2
    2
    :
    Jawa Otok
  • 03
    11:00
    KS Włodzice
    4
    2
    :
    KS Kotliska
  • 03
    11:00
    LZS Nowa
    11
    2
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 03
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    1
    8
    :
    GKS Raciborowice
  • 09
    11:00
    LZS Nowa
    1
    2
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 09
    11:00
    LKS Kraśnik Dolny
    4
    3
    :
    KS Włodzice
  • 09
    11:00
    GKS Raciborowice
    5
    0
    :
    GKS II Gromadka
  • 09
    11:00
    Jawa Otok
    2
    3
    :
    KS Milików
  • 09
    11:00
    KS Czerna
    2
    4
    :
    Znicz Kruszyn
  • 09
    14:00
    KS Kotliska
    8
    0
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 16
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    10
    1
    :
    KS Czerna
  • 16
    11:00
    Znicz Kruszyn
    6
    1
    :
    Jawa Otok
  • 16
    11:00
    KS Milików
    2
    2
    :
    GKS Raciborowice
  • 16
    11:00
    GKS II Gromadka
    2
    6
    :
    KS Kotliska
  • 16
    11:00
    KS Włodzice
    1
    6
    :
    LZS Nowa
  • 16
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    1
    4
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 22
    16:00
    GKS Raciborowice
    3
    2
    :
    Znicz Kruszyn
  • 23
    11:00
    KS Włodzice
    5
    2
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 23
    11:00
    LZS Nowa
    11
    2
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 23
    11:00
    LKS Kraśnik Dolny
    3
    3
    :
    GKS II Gromadka
  • 23
    11:00
    Jawa Otok
    2
    1
    :
    KS Czerna
  • 23
    14:00
    KS Kotliska
    3
    2
    :
    KS Milików
  • 30
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    0
    2
    :
    Jawa Otok
  • 30
    11:00
    KS Czerna
    4
    8
    :
    GKS Raciborowice
  • 30
    11:00
    KS Milików
    0
    3
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 30
    11:00
    GKS II Gromadka
    0
    7
    :
    LZS Nowa
  • 30
    14:00
    Znicz Kruszyn
    5
    4
    :
    KS Kotliska
  • 30
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    2
    5
    :
    KS Włodzice
  • 03
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    1
    11
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 03
    14:00
    KS Włodzice
    2
    1
    :
    GKS II Gromadka
  • 03
    14:00
    LZS Nowa
    4
    1
    :
    KS Milików
  • 03
    14:00
    LKS Kraśnik Dolny
    0
    3
    :
    Znicz Kruszyn
  • 03
    14:00
    KS Kotliska
    11
    1
    :
    KS Czerna
  • 03
    14:00
    GKS Raciborowice
    2
    0
    :
    Jawa Otok
  • 06
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    3
    0
    :
    GKS Raciborowice
  • 06
    11:00
    Jawa Otok
    0
    3
    :
    KS Kotliska
  • 06
    11:00
    KS Czerna
    2
    7
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 06
    11:00
    Znicz Kruszyn
    2
    1
    :
    LZS Nowa
  • 06
    11:00
    KS Milików
    2
    3
    :
    KS Włodzice
  • 06
    11:00
    GKS II Gromadka
    8
    2
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 13
    11:00
    GKS II Gromadka
    1
    3
    :
    Kolonia Bolesławiec
  • 13
    11:00
    KS Włodzice
    1
    2
    :
    Znicz Kruszyn
  • 13
    11:00
    LZS Nowa
    9
    0
    :
    KS Czerna
  • 13
    11:00
    LKS Kraśnik Dolny
    4
    2
    :
    Jawa Otok
  • 13
    11:00
    KS Kotliska
    4
    4
    :
    GKS Raciborowice
  • 13
    14:00
    Zbylut Zbylutów
    0
    7
    :
    KS Milików
  • 20
    11:00
    Kolonia Bolesławiec
    9
    0
    :
    KS Kotliska
  • 20
    11:00
    GKS Raciborowice
    6
    1
    :
    LKS Kraśnik Dolny
  • 20
    11:00
    Jawa Otok
    1
    1
    :
    LZS Nowa
  • 20
    11:00
    KS Czerna
    2
    1
    :
    KS Włodzice
  • 20
    11:00
    Znicz Kruszyn
    8
    0
    :
    Zbylut Zbylutów
  • 20
    11:00
    KS Milików
    3
    0
    :
    GKS II Gromadka