Dolnośląskie | Klasa B | Jelenia Góra IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
57
52.29 %
Zwycięstwa gości
49
44.95 %
Remisy
3
2.75 %

Bramki

Gospodarzy
412
średnia: 3.78
Gości
335
średnia: 3.07

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.92%
1 z 109
0.5
99.08%
108 z 109
1.83%
2 z 109
1.5
98.17%
107 z 109
1.83%
2 z 109
2.5
98.17%
107 z 109
21.1%
23 z 109
3.5
78.9%
86 z 109
30.28%
33 z 109
4.5
69.72%
76 z 109
43.12%
47 z 109
5.5
56.88%
62 z 109

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 7 6.42 %
3:0 6 5.5 %
1:2 5 4.59 %
1:3 5 4.59 %
3:2 4 3.67 %
5:1 4 3.67 %
2:1 3 2.75 %
4:5 3 2.75 %
4:1 3 2.75 %
5:2 3 2.75 %
0:4 3 2.75 %
1:5 3 2.75 %
5:0 3 2.75 %
8:2 3 2.75 %
7:0 3 2.75 %
2:3 2 1.83 %
3:4 2 1.83 %
4:3 2 1.83 %
4:2 2 1.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 2 1.83 %
2:5 2 1.83 %
6:2 2 1.83 %
6:1 2 1.83 %
1:7 2 1.83 %
0:0 1 0.92 %
2:2 1 0.92 %
3:3 1 0.92 %
0:1 1 0.92 %
5:4 1 0.92 %
3:1 1 0.92 %
2:4 1 0.92 %
5:3 1 0.92 %
3:5 1 0.92 %
1:4 1 0.92 %
2:6 1 0.92 %
7:3 1 0.92 %
4:8 1 0.92 %
0:5 1 0.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:2 1 0.92 %
3:8 1 0.92 %
8:3 1 0.92 %
7:1 1 0.92 %
3:9 1 0.92 %
8:1 1 0.92 %
3:10 1 0.92 %
11:3 1 0.92 %
1:10 1 0.92 %
10:1 1 0.92 %
11:2 1 0.92 %
3:12 1 0.92 %
12:2 1 0.92 %
2:13 1 0.92 %
1:13 1 0.92 %
13:0 1 0.92 %
14:0 1 0.92 %
0:16 1 0.92 %
22:0 1 0.92 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    29
    27%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    43
    40%
  • 30
    11:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    4
    2
    :
    Orzeł Platerówka
  • 30
    11:00
    LZS Zaręba
    2
    2
    :
    LZS Porajów-Kopaczów
  • 30
    13:00
    Sudety Giebułtów
    3
    4
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 30
    15:00
    Przyszłość Dłużyna
    3
    3
    :
    Granit Gierałtów
  • 30
    16:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    4
    8
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 06
    11:00
    Granit Gierałtów
    2
    5
    :
    LZS Porajów-Kopaczów
  • 06
    11:00
    Orzeł Platerówka
    5
    0
    :
    LZS Zaręba
  • 06
    11:00
    Piast Czerwona Woda
    0
    3
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 06
    11:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    1
    2
    :
    Sudety Giebułtów
  • 06
    15:00
    Przyszłość Dłużyna
    4
    3
    :
    Zryw Bratków
  • 13
    11:00
    Zryw Bratków
    6
    1
    :
    Granit Gierałtów
  • 13
    11:00
    LZS Zaręba
    3
    1
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 13
    15:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    2
    13
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 13
    15:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    4
    1
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 13
    15:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    7
    2
    :
    Orzeł Platerówka
  • 20
    11:00
    Granit Gierałtów
    8
    2
    :
    Orzeł Platerówka
  • 20
    11:00
    Piast Czerwona Woda
    5
    4
    :
    LZS Porajów-Kopaczów
  • 20
    11:00
    Zryw Bratków
    22
    0
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 20
    15:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    5
    1
    :
    LZS Zaręba
  • 20
    15:00
    Przyszłość Dłużyna
    6
    4
    :
    Sudety Giebułtów
  • 27
    11:00
    Orzeł Platerówka
    1
    4
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 27
    13:00
    Sudety Giebułtów
    2
    3
    :
    Zryw Bratków
  • 27
    15:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    1
    7
    :
    Granit Gierałtów
  • 27
    15:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    2
    5
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 27
    15:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    12
    2
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 04
    11:00
    Granit Gierałtów
    1
    3
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 04
    11:00
    Zryw Bratków
    1
    2
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 04
    11:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    3
    10
    :
    Sudety Giebułtów
  • 04
    15:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    3
    2
    :
    Orzeł Platerówka
  • 04
    15:00
    Przyszłość Dłużyna
    8
    2
    :
    LZS Zaręba
  • 11
    11:00
    LZS Zaręba
    2
    6
    :
    Zryw Bratków
  • 11
    11:00
    Piast Czerwona Woda
    3
    0
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 11
    13:00
    Sudety Giebułtów
    4
    5
    :
    Granit Gierałtów
  • 11
    15:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    13
    0
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 11
    15:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    5
    2
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 18
    11:00
    Granit Gierałtów
    4
    2
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 18
    11:00
    Zryw Bratków
    1
    2
    :
    LZS Porajów-Kopaczów
  • 18
    11:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    0
    5
    :
    LZS Zaręba
  • 18
    15:00
    Przyszłość Dłużyna
    5
    2
    :
    Orzeł Platerówka
  • 18
    16:00
    Sudety Giebułtów
    2
    4
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 25
    11:00
    LZS Zaręba
    1
    2
    :
    Sudety Giebułtów
  • 25
    11:00
    Orzeł Platerówka
    1
    3
    :
    Zryw Bratków
  • 25
    11:00
    Piast Czerwona Woda
    4
    1
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 25
    15:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    2
    3
    :
    Granit Gierałtów
  • 25
    15:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    7
    1
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 08
    11:00
    Zryw Bratków
    3
    2
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 08
    11:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    3
    9
    :
    Orzeł Platerówka
  • 08
    11:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    2
    1
    :
    LZS Zaręba
  • 08
    13:00
    Sudety Giebułtów
    1
    10
    :
    LZS Porajów-Kopaczów
  • 08
    14:00
    Przyszłość Dłużyna
    14
    0
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 15
    11:00
    LZS Zaręba
    0
    4
    :
    Granit Gierałtów
  • 15
    11:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    5
    1
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 15
    11:00
    Orzeł Platerówka
    6
    2
    :
    Sudety Giebułtów
  • 15
    11:00
    Piast Czerwona Woda
    8
    3
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 15
    11:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    1
    5
    :
    Zryw Bratków
  • 11
    11:00
    Piast Czerwona Woda
    odwołany
    Sudety Giebułtów
  • 25
    11:00
    Granit Gierałtów
    3
    5
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 25
    11:00
    Orzeł Platerówka
    0
    3
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 25
    14:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    5
    2
    :
    LZS Zaręba
  • 25
    16:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    10
    1
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 18
    11:00
    Sudety Giebułtów
    0
    3
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 01
    11:00
    LZS Zaręba
    3
    8
    :
    Orzeł Platerówka
  • 01
    11:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    7
    0
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 01
    11:00
    Zryw Bratków
    4
    5
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 01
    14:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    8
    2
    :
    Granit Gierałtów
  • 03
    11:00
    Granit Gierałtów
    7
    3
    :
    Zryw Bratków
  • 03
    11:00
    Orzeł Platerówka
    0
    4
    :
    LZS Porajów-Kopaczów
  • 03
    12:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    1
    5
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 03
    15:00
    Przyszłość Dłużyna
    11
    2
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 03
    16:00
    Piast Czerwona Woda
    5
    0
    :
    LZS Zaręba
  • 01
    11:00
    Sudety Giebułtów
    0
    3
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 09
    11:00
    Orzeł Platerówka
    6
    4
    :
    Granit Gierałtów
  • 09
    11:00
    LZS Zaręba
    0
    0
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 09
    11:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    0
    16
    :
    Zryw Bratków
  • 09
    14:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    5
    0
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 09
    11:00
    Zryw Bratków
    3
    0
    :
    Sudety Giebułtów
  • 16
    11:00
    Granit Gierałtów
    11
    3
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 16
    15:00
    Przyszłość Dłużyna
    1
    3
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 16
    15:00
    Piast Czerwona Woda
    3
    0
    :
    Orzeł Platerówka
  • 16
    17:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    0
    1
    :
    LZS Porajów-Kopaczów
  • 16
    11:00
    Sudety Giebułtów
    0
    3
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 23
    11:00
    LZS Zaręba
    2
    1
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 23
    14:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    0
    4
    :
    Zryw Bratków
  • 23
    15:00
    Piast Czerwona Woda
    3
    2
    :
    Granit Gierałtów
  • 23
    15:00
    Orzeł Platerówka
    2
    1
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 16
    11:00
    Zryw Bratków
    5
    1
    :
    LZS Zaręba
  • 23
    11:00
    Granit Gierałtów
    3
    0
    :
    Sudety Giebułtów
  • 30
    15:00
    Przyszłość Dłużyna
    4
    5
    :
    LZS Porajów-Kopaczów
  • 30
    17:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    1
    13
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 30
    17:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    1
    2
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 30
    11:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    3
    0
    :
    Sudety Giebułtów
  • 03
    11:00
    LZS Zaręba
    7
    0
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 03
    14:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    4
    3
    :
    Granit Gierałtów
  • 03
    14:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    8
    1
    :
    Zryw Bratków
  • 03
    16:00
    Orzeł Platerówka
    3
    2
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 03
    11:00
    Sudety Giebułtów
    0
    3
    :
    LZS Zaręba
  • 06
    11:00
    Granit Gierałtów
    1
    5
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 06
    11:00
    Zryw Bratków
    5
    3
    :
    Orzeł Platerówka
  • 06
    15:00
    Przyszłość Dłużyna
    3
    4
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 06
    17:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    3
    12
    :
    LZS Porajów-Kopaczów
  • 06
    11:00
    LZS Porajów-Kopaczów
    3
    0
    :
    Sudety Giebułtów
  • 13
    11:00
    Olsza II Olszyna Lubańska
    6
    2
    :
    Przyszłość Dłużyna
  • 13
    11:00
    LZS Zaręba
    1
    3
    :
    Jaśnica Opolno Zdrój
  • 13
    15:00
    Piast Czerwona Woda
    4
    1
    :
    Zryw Bratków
  • 13
    15:00
    Orzeł Platerówka
    6
    1
    :
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • 30
    11:00
    Granit Gierałtów
    5
    1
    :
    LZS Zaręba
  • 13
    11:00
    Sudety Giebułtów
    0
    3
    :
    Orzeł Platerówka
  • 20
    11:00
    Zryw Bratków
    7
    0
    :
    Olsza II Olszyna Lubańska
  • 20
    12:00
    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
    1
    7
    :
    Piast Czerwona Woda
  • 20
    14:00
    Jaśnica Opolno Zdrój
    1
    3
    :
    LZS Porajów-Kopaczów