Dolnośląskie | Klasa B | Legnica I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
85
46.7 %
Zwycięstwa gości
76
41.76 %
Remisy
21
11.54 %

Bramki

Gospodarzy
544
średnia: 2.99
Gości
456
średnia: 2.51

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 182
0.5
100%
182 z 182
2.75%
5 z 182
1.5
97.25%
177 z 182
9.34%
17 z 182
2.5
90.66%
165 z 182
34.07%
62 z 182
3.5
65.93%
120 z 182
44.51%
81 z 182
4.5
55.49%
101 z 182
54.95%
100 z 182
5.5
45.05%
82 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 21 11.54 %
0:3 17 9.34 %
1:1 7 3.85 %
2:2 7 3.85 %
2:4 7 3.85 %
3:4 6 3.3 %
3:3 5 2.75 %
2:3 5 2.75 %
8:0 5 2.75 %
2:1 4 2.2 %
3:2 4 2.2 %
2:0 4 2.2 %
3:1 4 2.2 %
4:1 4 2.2 %
2:5 4 2.2 %
0:4 4 2.2 %
1:5 4 2.2 %
1:6 4 2.2 %
1:0 3 1.65 %
1:2 3 1.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 3 1.65 %
1:4 3 1.65 %
5:2 3 1.65 %
5:1 3 1.65 %
2:7 3 1.65 %
4:4 2 1.1 %
0:1 2 1.1 %
4:3 2 1.1 %
1:3 2 1.1 %
6:3 2 1.1 %
4:0 2 1.1 %
6:2 2 1.1 %
0:5 2 1.1 %
6:0 2 1.1 %
0:7 2 1.1 %
8:1 2 1.1 %
14:2 2 1.1 %
8:7 1 0.55 %
0:2 1 0.55 %
4:2 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.55 %
6:4 1 0.55 %
3:6 1 0.55 %
5:0 1 0.55 %
1:7 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
7:0 1 0.55 %
3:10 1 0.55 %
0:8 1 0.55 %
9:1 1 0.55 %
10:2 1 0.55 %
9:0 1 0.55 %
1:10 1 0.55 %
10:0 1 0.55 %
11:1 1 0.55 %
13:0 1 0.55 %
1:14 1 0.55 %
14:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    72
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    45
    28%
  • 16
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    11
    1
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 16
    11:00
    Zamet II Przemków
    1
    6
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 16
    11:00
    Błysk Studzionki
    3
    4
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 16
    11:00
    Zryw Kotla
    2
    5
    :
    Perła Potoczek
  • 16
    11:00
    LZS Koźlice
    8
    0
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 16
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    8
    0
    :
    Sokół Niechlów
  • 23
    11:00
    Perła Potoczek
    4
    1
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 23
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    3
    1
    :
    Zryw Kotla
  • 23
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    2
    0
    :
    Błysk Studzionki
  • 23
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    1
    3
    :
    Zamet II Przemków
  • 23
    14:00
    Kupryt Sucha Górna
    1
    5
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 23
    18:00
    Sparta II Rudna
    2
    4
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 30
    11:00
    Zamet II Przemków
    0
    4
    :
    Sparta II Rudna
  • 30
    11:00
    Błysk Studzionki
    14
    2
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 30
    11:00
    Zryw Kotla
    0
    8
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 30
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    4
    2
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 30
    11:00
    LZS Koźlice
    1
    2
    :
    Perła Potoczek
  • 30
    16:00
    Sokół Niechlów
    1
    1
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 06
    11:00
    Perła Potoczek
    4
    3
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 06
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    5
    0
    :
    LZS Koźlice
  • 06
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    3
    1
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 06
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    2
    3
    :
    Zryw Kotla
  • 06
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    3
    2
    :
    Zamet II Przemków
  • 06
    18:00
    Sparta II Rudna
    3
    3
    :
    Błysk Studzionki
  • 13
    11:00
    Błysk Studzionki
    2
    4
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 13
    11:00
    Zryw Kotla
    2
    5
    :
    Sparta II Rudna
  • 13
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    4
    1
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 13
    11:00
    LZS Koźlice
    2
    2
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 13
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    0
    4
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 13
    16:00
    Sokół Niechlów
    3
    5
    :
    Perła Potoczek
  • 20
    11:00
    Perła Potoczek
    10
    0
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 20
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    5
    2
    :
    Sokół Niechlów
  • 20
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    1
    4
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 20
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    2
    7
    :
    LZS Koźlice
  • 20
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    3
    1
    :
    Zryw Kotla
  • 20
    11:00
    Zamet II Przemków
    2
    5
    :
    Błysk Studzionki
  • 20
    18:00
    Sparta II Rudna
    2
    1
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 27
    11:00
    Zryw Kotla
    5
    4
    :
    Zamet II Przemków
  • 27
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    3
    3
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 27
    11:00
    LZS Koźlice
    1
    1
    :
    Sparta II Rudna
  • 27
    14:00
    Kupryt Sucha Górna
    0
    7
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 27
    16:00
    Sokół Niechlów
    1
    5
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 31
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    10
    2
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 04
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    8
    0
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 04
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    1
    2
    :
    Sokół Niechlów
  • 04
    11:00
    Sparta II Rudna
    6
    4
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 04
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    7
    1
    :
    LZS Koźlice
  • 04
    11:00
    Zamet II Przemków
    5
    4
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 04
    11:00
    Błysk Studzionki
    4
    1
    :
    Zryw Kotla
  • 11
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    1
    6
    :
    Błysk Studzionki
  • 11
    11:00
    LZS Koźlice
    4
    3
    :
    Zamet II Przemków
  • 11
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    1
    1
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 11
    11:00
    Perła Potoczek
    2
    2
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 11
    14:00
    Kupryt Sucha Górna
    2
    3
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 11
    15:00
    Sokół Niechlów
    2
    2
    :
    Sparta II Rudna
  • 18
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    1
    1
    :
    Perła Potoczek
  • 18
    11:00
    Sparta II Rudna
    4
    0
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 18
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    8
    1
    :
    Sokół Niechlów
  • 18
    11:00
    Zamet II Przemków
    1
    6
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 18
    11:00
    Błysk Studzionki
    2
    1
    :
    LZS Koźlice
  • 18
    11:00
    Zryw Kotla
    2
    2
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 25
    11:00
    LZS Koźlice
    6
    2
    :
    Zryw Kotla
  • 25
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    4
    1
    :
    Błysk Studzionki
  • 25
    11:00
    Sokół Niechlów
    6
    0
    :
    Zamet II Przemków
  • 25
    11:00
    Perła Potoczek
    9
    0
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 25
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    1
    0
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 25
    14:00
    Kupryt Sucha Górna
    2
    4
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 08
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    1
    5
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 08
    11:00
    Błysk Studzionki
    0
    3
    :
    Sokół Niechlów
  • 08
    11:00
    Zryw Kotla
    3
    4
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 08
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    2
    7
    :
    LZS Koźlice
  • 08
    14:00
    Zamet II Przemków
    5
    1
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 08
    15:00
    Sparta II Rudna
    3
    4
    :
    Perła Potoczek
  • 11
    10:00
    Sokół II Jerzmanowa
    3
    0
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 11
    11:00
    Sokół Niechlów
    3
    6
    :
    Zryw Kotla
  • 11
    11:00
    Kupryt Sucha Górna
    3
    10
    :
    Błysk Studzionki
  • 11
    11:00
    Perła Potoczek
    2
    0
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 11
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    2
    3
    :
    Sparta II Rudna
  • 11
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    3
    0
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 15
    11:00
    Sparta II Rudna
    2
    0
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 15
    11:00
    Zamet II Przemków
    0
    7
    :
    Perła Potoczek
  • 15
    11:00
    Zryw Kotla
    7
    0
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 15
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    3
    0
    :
    Sokół Niechlów
  • 15
    11:00
    LZS Koźlice
    2
    3
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 15
    14:00
    Odra Grodziec Mały
    2
    3
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 22
    11:00
    Sokół Niechlów
    2
    2
    :
    LZS Koźlice
  • 22
    11:00
    Perła Potoczek
    6
    2
    :
    Błysk Studzionki
  • 22
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    5
    2
    :
    Zamet II Przemków
  • 22
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    5
    4
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 22
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    1
    14
    :
    Sparta II Rudna
  • 22
    14:00
    Kupryt Sucha Górna
    2
    4
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 07
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    2
    1
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 07
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    3
    0
    :
    Zamet II Przemków
  • 07
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    9
    1
    :
    Błysk Studzionki
  • 07
    11:00
    Perła Potoczek
    4
    4
    :
    Zryw Kotla
  • 07
    11:00
    Kupryt Sucha Górna
    1
    2
    :
    LZS Koźlice
  • 07
    11:00
    Sokół Niechlów
    2
    5
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 14
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    8
    0
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 14
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    2
    7
    :
    Perła Potoczek
  • 14
    11:00
    Zryw Kotla
    1
    4
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 14
    11:00
    Błysk Studzionki
    0
    2
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 14
    11:00
    Zamet II Przemków
    0
    3
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 14
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    5
    2
    :
    Sparta II Rudna
  • 21
    11:00
    Sparta II Rudna
    3
    0
    :
    Zamet II Przemków
  • 25
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    0
    3
    :
    Błysk Studzionki
  • 25
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    3
    4
    :
    Zryw Kotla
  • 25
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    3
    0
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 25
    11:00
    Perła Potoczek
    6
    3
    :
    LZS Koźlice
  • 25
    11:00
    Kupryt Sucha Górna
    3
    2
    :
    Sokół Niechlów
  • 28
    11:00
    Zamet II Przemków
    0
    3
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 01
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    2
    2
    :
    Perła Potoczek
  • 01
    11:00
    LZS Koźlice
    3
    4
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 01
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    0
    5
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 01
    11:00
    Zryw Kotla
    3
    0
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 01
    11:00
    Błysk Studzionki
    1
    0
    :
    Sparta II Rudna
  • 03
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    2
    2
    :
    Błysk Studzionki
  • 03
    11:00
    Sparta II Rudna
    5
    1
    :
    Zryw Kotla
  • 03
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    0
    3
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 03
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    3
    3
    :
    LZS Koźlice
  • 03
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    3
    4
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 06
    16:00
    Perła Potoczek
    3
    0
    :
    Sokół Niechlów
  • 18
    11:00
    Błysk Studzionki
    3
    0
    :
    Zamet II Przemków
  • 09
    11:00
    Sokół Niechlów
    2
    4
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 09
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    3
    2
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 09
    11:00
    LZS Koźlice
    3
    0
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 09
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    1
    7
    :
    Sparta II Rudna
  • 09
    11:00
    Zryw Kotla
    1
    0
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 09
    14:00
    Kupryt Sucha Górna
    0
    4
    :
    Perła Potoczek
  • 25
    11:00
    Zamet II Przemków
    0
    3
    :
    Zryw Kotla
  • 16
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    3
    0
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 16
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    0
    3
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 16
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    8
    0
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 16
    15:00
    Błyskawica Luboszyce
    14
    0
    :
    Sokół Niechlów
  • 16
    16:00
    Sparta II Rudna
    14
    2
    :
    LZS Koźlice
  • 01
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    3
    0
    :
    Zamet II Przemków
  • 23
    11:00
    Sokół Niechlów
    3
    0
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 23
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    3
    3
    :
    Sparta II Rudna
  • 23
    11:00
    LZS Koźlice
    3
    1
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 23
    11:00
    Zryw Kotla
    5
    1
    :
    Błysk Studzionki
  • 23
    14:00
    Kupryt Sucha Górna
    0
    1
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 25
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    3
    2
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 09
    11:00
    Zamet II Przemków
    0
    3
    :
    LZS Koźlice
  • 30
    11:00
    Błysk Studzionki
    1
    1
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 30
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    0
    3
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 30
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    0
    1
    :
    Perła Potoczek
  • 30
    18:00
    Sparta II Rudna
    13
    0
    :
    Sokół Niechlów
  • 16
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    3
    0
    :
    Zamet II Przemków
  • 03
    11:00
    Perła Potoczek
    3
    3
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 03
    11:00
    LZS Koźlice
    4
    0
    :
    Błysk Studzionki
  • 03
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    3
    0
    :
    Zryw Kotla
  • 03
    14:00
    Kupryt Sucha Górna
    1
    4
    :
    Sparta II Rudna
  • 03
    15:00
    Sokół Niechlów
    0
    3
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 01
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    6
    0
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 23
    11:00
    Zamet II Przemków
    0
    3
    :
    Sokół Niechlów
  • 06
    11:00
    Zryw Kotla
    1
    1
    :
    LZS Koźlice
  • 06
    11:00
    Błysk Studzionki
    4
    4
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 06
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    0
    3
    :
    Perła Potoczek
  • 06
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    2
    1
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 30
    11:00
    Kupryt Sucha Górna
    3
    0
    :
    Zamet II Przemków
  • 03
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    3
    0
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 13
    11:00
    Perła Potoczek
    2
    4
    :
    Sparta II Rudna
  • 13
    11:00
    LZS Koźlice
    2
    4
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 13
    16:00
    Sokół Niechlów
    0
    3
    :
    Błysk Studzionki
  • 13
    16:00
    Sokół II Jerzmanowa
    8
    7
    :
    Zryw Kotla
  • 13
    11:00
    Mieszko II Ruszowice
    0
    3
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 20
    11:00
    Błysk Studzionki
    2
    0
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 20
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    0
    4
    :
    Perła Potoczek
  • 20
    11:00
    Sparta II Rudna
    3
    0
    :
    GLKS Gaworzyce
  • 20
    15:00
    Zryw Kotla
    3
    0
    :
    Sokół Niechlów
  • 20
    17:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    1
    10
    :
    Sokół II Jerzmanowa
  • 13
    11:00
    GLKS Gaworzyce
    1
    6
    :
    Odra Grodziec Mały
  • 13
    11:00
    Perła Potoczek
    3
    0
    :
    Zamet II Przemków
  • 27
    11:00
    Błyskawica Luboszyce
    1
    5
    :
    Sparta II Rudna
  • 27
    11:00
    Sokół II Jerzmanowa
    6
    3
    :
    LZS Koźlice
  • 27
    14:00
    Kupryt Sucha Górna
    0
    3
    :
    Zryw Kotla
  • 27
    17:00
    Sokół Niechlów
    0
    3
    :
    Wiewierzanka Wiewierz
  • 14
    11:00
    LZS Koźlice
    8
    1
    :
    Sokół Niechlów
  • 16
    11:00
    Błysk Studzionki
    0
    5
    :
    Perła Potoczek
  • 20
    17:00
    Sparta II Rudna
    3
    0
    :
    Mieszko II Ruszowice
  • 30
    11:00
    Odra Grodziec Mały
    1
    3
    :
    Błyskawica Luboszyce
  • 06
    11:00
    Wiewierzanka Wiewierz
    1
    1
    :
    Kupryt Sucha Górna
  • 20
    11:00
    Zamet II Przemków
    0
    3
    :
    GLKS Gaworzyce