Dolnośląskie | Klasa B | Legnica II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
102
50.25 %
Zwycięstwa gości
85
41.87 %
Remisy
16
7.88 %

Bramki

Gospodarzy
750
średnia: 3.69
Gości
620
średnia: 3.05

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 203
0.5
100%
203 z 203
0.49%
1 z 203
1.5
99.51%
202 z 203
2.96%
6 z 203
2.5
97.04%
197 z 203
16.75%
34 z 203
3.5
83.25%
169 z 203
26.11%
53 z 203
4.5
73.89%
150 z 203
34.48%
70 z 203
5.5
65.52%
133 z 203

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 12 5.91 %
3:0 11 5.42 %
5:1 11 5.42 %
1:3 10 4.93 %
4:2 7 3.45 %
6:1 7 3.45 %
2:2 5 2.46 %
3:3 5 2.46 %
3:4 5 2.46 %
4:3 5 2.46 %
2:1 4 1.97 %
2:3 4 1.97 %
2:4 4 1.97 %
1:4 4 1.97 %
5:2 4 1.97 %
1:5 4 1.97 %
6:2 4 1.97 %
5:0 4 1.97 %
0:6 4 1.97 %
9:2 4 1.97 %
0:2 3 1.48 %
3:1 3 1.48 %
2:5 3 1.48 %
2:6 3 1.48 %
7:2 3 1.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 3 1.48 %
1:7 3 1.48 %
8:2 3 1.48 %
1:1 2 0.99 %
4:4 2 0.99 %
5:5 2 0.99 %
3:2 2 0.99 %
3:5 2 0.99 %
5:3 2 0.99 %
4:7 2 0.99 %
8:4 2 0.99 %
0:5 2 0.99 %
8:3 2 0.99 %
7:0 2 0.99 %
1:8 2 0.99 %
0:8 2 0.99 %
0:9 2 0.99 %
11:0 2 0.99 %
1:0 1 0.49 %
1:2 1 0.49 %
5:4 1 0.49 %
6:4 1 0.49 %
7:5 1 0.49 %
4:1 1 0.49 %
6:3 1 0.49 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 1 0.49 %
3:7 1 0.49 %
4:8 1 0.49 %
1:6 1 0.49 %
2:7 1 0.49 %
3:8 1 0.49 %
7:1 1 0.49 %
2:8 1 0.49 %
3:9 1 0.49 %
0:7 1 0.49 %
8:1 1 0.49 %
10:3 1 0.49 %
8:0 1 0.49 %
9:1 1 0.49 %
2:10 1 0.49 %
11:2 1 0.49 %
10:0 1 0.49 %
1:11 1 0.49 %
2:13 1 0.49 %
13:0 1 0.49 %
15:1 1 0.49 %
16:1 1 0.49 %
0:16 1 0.49 %
23:0 1 0.49 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    55
    29%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    80
    43%
  • 16
    11:00
    Platan Siedlce
    9
    1
    :
    LZS Żelazny Most
  • 16
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    1
    3
    :
    Huzar Raszówka
  • 16
    11:00
    Iskra II Księginice
    11
    0
    :
    Victoria Parchów
  • 16
    11:00
    Górnik II Lubin
    6
    2
    :
    Mewa Goliszów
  • 16
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    4
    3
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 16
    14:00
    Victoria Niemstów
    2
    1
    :
    Zryw Stary Łom
  • 16
    14:00
    LZS Biała
    8
    4
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 23
    11:00
    Mewa Goliszów
    6
    3
    :
    LZS Biała
  • 23
    11:00
    Zryw Stary Łom
    1
    7
    :
    Górnik II Lubin
  • 23
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    2
    2
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 23
    11:00
    LZS Żelazny Most
    4
    7
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 23
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    1
    0
    :
    Platan Siedlce
  • 23
    13:00
    Huzar Raszówka
    0
    6
    :
    Iskra II Księginice
  • 23
    14:00
    Victoria Parchów
    3
    8
    :
    Victoria Niemstów
  • 30
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    8
    1
    :
    LZS Żelazny Most
  • 30
    11:00
    Iskra II Księginice
    4
    1
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 30
    11:00
    Górnik II Lubin
    16
    1
    :
    Victoria Parchów
  • 30
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    1
    3
    :
    Mewa Goliszów
  • 30
    12:00
    LZS Biała
    3
    4
    :
    Zryw Stary Łom
  • 30
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    1
    3
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 30
    14:00
    Victoria Niemstów
    3
    3
    :
    Huzar Raszówka
  • 06
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    0
    3
    :
    Victoria Niemstów
  • 06
    11:00
    LZS Żelazny Most
    4
    8
    :
    Iskra II Księginice
  • 06
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    1
    2
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 06
    11:00
    Platan Siedlce
    6
    1
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 06
    14:00
    Zryw Stary Łom
    10
    3
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 06
    14:00
    Victoria Parchów
    2
    7
    :
    LZS Biała
  • 06
    14:00
    Huzar Raszówka
    3
    1
    :
    Górnik II Lubin
  • 13
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    1
    4
    :
    Platan Siedlce
  • 13
    11:00
    Iskra II Księginice
    5
    2
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 13
    11:00
    Górnik II Lubin
    5
    1
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 13
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    9
    2
    :
    Victoria Parchów
  • 13
    11:00
    Zryw Stary Łom
    2
    1
    :
    Mewa Goliszów
  • 13
    12:00
    LZS Biała
    8
    2
    :
    Huzar Raszówka
  • 13
    14:00
    Victoria Niemstów
    6
    1
    :
    LZS Żelazny Most
  • 20
    11:00
    Victoria Parchów
    0
    6
    :
    Mewa Goliszów
  • 20
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    3
    4
    :
    LZS Biała
  • 20
    11:00
    LZS Żelazny Most
    3
    4
    :
    Górnik II Lubin
  • 20
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    6
    1
    :
    Victoria Niemstów
  • 20
    11:00
    Platan Siedlce
    3
    0
    :
    Iskra II Księginice
  • 20
    14:00
    Huzar Raszówka
    5
    2
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 20
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    0
    3
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 27
    11:00
    LZS Biała
    11
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 27
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    7
    2
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 27
    14:00
    Iskra II Księginice
    8
    2
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 27
    14:00
    Victoria Niemstów
    5
    0
    :
    Platan Siedlce
  • 27
    14:00
    Mewa Goliszów
    6
    4
    :
    Huzar Raszówka
  • 27
    14:00
    Zryw Stary Łom
    6
    0
    :
    Victoria Parchów
  • 31
    11:00
    Górnik II Lubin
    1
    3
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 04
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    1
    8
    :
    Mewa Goliszów
  • 04
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    8
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 04
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    5
    4
    :
    LZS Biała
  • 04
    11:00
    Platan Siedlce
    3
    3
    :
    Górnik II Lubin
  • 04
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    4
    3
    :
    Iskra II Księginice
  • 04
    14:00
    Huzar Raszówka
    2
    1
    :
    Zryw Stary Łom
  • 04
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    2
    2
    :
    Victoria Niemstów
  • 11
    11:00
    Górnik II Lubin
    8
    0
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 11
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    4
    4
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 11
    14:00
    Victoria Niemstów
    0
    3
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 11
    14:00
    LZS Biała
    3
    9
    :
    Platan Siedlce
  • 11
    14:00
    Mewa Goliszów
    3
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 11
    14:00
    Zryw Stary Łom
    6
    2
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 11
    14:00
    Victoria Parchów
    1
    5
    :
    Huzar Raszówka
  • 18
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    6
    2
    :
    Victoria Parchów
  • 18
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    16
    :
    Zryw Stary Łom
  • 18
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    2
    2
    :
    Mewa Goliszów
  • 18
    11:00
    Platan Siedlce
    8
    3
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 18
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    1
    1
    :
    Górnik II Lubin
  • 18
    11:00
    Iskra II Księginice
    5
    1
    :
    Victoria Niemstów
  • 18
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    3
    7
    :
    LZS Biała
  • 25
    11:00
    Górnik II Lubin
    5
    1
    :
    Iskra II Księginice
  • 25
    11:00
    LZS Biała
    3
    3
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 25
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    4
    2
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 25
    14:00
    Mewa Goliszów
    2
    5
    :
    Platan Siedlce
  • 25
    14:00
    Zryw Stary Łom
    0
    2
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 25
    14:00
    Victoria Parchów
    23
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 25
    14:00
    Huzar Raszówka
    9
    2
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 08
    11:00
    LZS Żelazny Most
    2
    13
    :
    Huzar Raszówka
  • 08
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    7
    2
    :
    Victoria Parchów
  • 08
    11:00
    Platan Siedlce
    5
    1
    :
    Zryw Stary Łom
  • 08
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    5
    5
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 08
    11:00
    Iskra II Księginice
    10
    0
    :
    LZS Biała
  • 08
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    3
    1
    :
    Mewa Goliszów
  • 08
    14:00
    Victoria Niemstów
    1
    3
    :
    Górnik II Lubin
  • 11
    11:00
    LZS Biała
    1
    4
    :
    Victoria Niemstów
  • 11
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    3
    4
    :
    Iskra II Księginice
  • 11
    11:00
    Mewa Goliszów
    3
    3
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 11
    11:00
    Zryw Stary Łom
    5
    1
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 11
    11:00
    Victoria Parchów
    1
    3
    :
    Platan Siedlce
  • 11
    11:00
    Huzar Raszówka
    2
    3
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 11
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    3
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 15
    10:00
    Górnik II Lubin
    6
    0
    :
    LZS Biała
  • 15
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    5
    1
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 15
    11:00
    Platan Siedlce
    6
    1
    :
    Huzar Raszówka
  • 15
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    2
    6
    :
    Zryw Stary Łom
  • 15
    11:00
    Iskra II Księginice
    13
    0
    :
    Mewa Goliszów
  • 15
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    9
    2
    :
    Victoria Parchów
  • 15
    14:00
    Victoria Niemstów
    4
    2
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 21
    14:00
    Zryw Stary Łom
    3
    5
    :
    Iskra II Księginice
  • 22
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    2
    4
    :
    Górnik II Lubin
  • 22
    11:00
    Victoria Parchów
    0
    8
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 22
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    1
    11
    :
    Platan Siedlce
  • 22
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    5
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 22
    14:00
    Mewa Goliszów
    1
    3
    :
    Victoria Niemstów
  • 22
    14:00
    Huzar Raszówka
    7
    5
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 07
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    3
    :
    Platan Siedlce
  • 07
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    4
    3
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 07
    11:00
    Victoria Parchów
    2
    4
    :
    Iskra II Księginice
  • 07
    11:00
    Mewa Goliszów
    0
    6
    :
    Górnik II Lubin
  • 07
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    3
    3
    :
    LZS Biała
  • 07
    14:00
    Huzar Raszówka
    2
    3
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 07
    14:00
    Zryw Stary Łom
    3
    2
    :
    Victoria Niemstów
  • 14
    11:00
    LZS Biała
    8
    4
    :
    Mewa Goliszów
  • 14
    11:00
    Górnik II Lubin
    5
    1
    :
    Zryw Stary Łom
  • 14
    11:00
    Iskra II Księginice
    3
    0
    :
    Huzar Raszówka
  • 14
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    5
    2
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 14
    11:00
    Platan Siedlce
    3
    2
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 14
    14:00
    Victoria Niemstów
    4
    3
    :
    Victoria Parchów
  • 14
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    3
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 21
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    3
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 25
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    2
    3
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 25
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    1
    8
    :
    Iskra II Księginice
  • 25
    11:00
    Victoria Parchów
    2
    2
    :
    Górnik II Lubin
  • 25
    14:00
    Huzar Raszówka
    2
    2
    :
    Victoria Niemstów
  • 25
    14:00
    Zryw Stary Łom
    6
    1
    :
    LZS Biała
  • 10
    18:00
    Mewa Goliszów
    2
    4
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 28
    11:00
    Iskra II Księginice
    3
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 01
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    0
    9
    :
    Zryw Stary Łom
  • 01
    11:00
    LZS Biała
    5
    5
    :
    Victoria Parchów
  • 01
    11:00
    Górnik II Lubin
    9
    2
    :
    Huzar Raszówka
  • 01
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    1
    5
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 01
    11:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    1
    6
    :
    Platan Siedlce
  • 01
    14:00
    Victoria Niemstów
    7
    1
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 11
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    3
    :
    Victoria Niemstów
  • 25
    11:00
    Platan Siedlce
    4
    2
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 16
    11:00
    Victoria Parchów
    6
    1
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 16
    14:00
    Huzar Raszówka
    2
    6
    :
    LZS Biała
  • 19
    17:00
    Kryształ Chocianowiec
    2
    5
    :
    Iskra II Księginice
  • 19
    17:00
    Mewa Goliszów
    1
    7
    :
    Zryw Stary Łom
  • 13
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    0
    9
    :
    Górnik II Lubin
  • 18
    11:00
    Górnik II Lubin
    3
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 03
    11:00
    Mewa Goliszów
    0
    4
    :
    Victoria Parchów
  • 03
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    0
    3
    :
    Huzar Raszówka
  • 03
    11:00
    LZS Biała
    5
    1
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 03
    11:00
    Iskra II Księginice
    2
    1
    :
    Platan Siedlce
  • 03
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    4
    3
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 03
    14:00
    Victoria Niemstów
    1
    3
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 25
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    3
    :
    LZS Biała
  • 09
    11:00
    Platan Siedlce
    8
    2
    :
    Victoria Niemstów
  • 09
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    2
    3
    :
    Górnik II Lubin
  • 09
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    2
    10
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 09
    11:00
    Victoria Parchów
    2
    5
    :
    Zryw Stary Łom
  • 09
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    2
    8
    :
    Iskra II Księginice
  • 09
    14:00
    Huzar Raszówka
    8
    3
    :
    Mewa Goliszów
  • 01
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    3
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 16
    11:00
    Mewa Goliszów
    2
    6
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 16
    11:00
    Górnik II Lubin
    5
    1
    :
    Platan Siedlce
  • 16
    14:00
    Victoria Niemstów
    5
    1
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 16
    17:00
    Iskra II Księginice
    1
    1
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 30
    14:00
    Zryw Stary Łom
    15
    1
    :
    Huzar Raszówka
  • 27
    11:00
    LZS Biała
    -
    -
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 09
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    3
    :
    Mewa Goliszów
  • 23
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    1
    3
    :
    Victoria Niemstów
  • 23
    11:00
    Platan Siedlce
    6
    2
    :
    LZS Biała
  • 23
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    5
    0
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 23
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    4
    7
    :
    Zryw Stary Łom
  • 23
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    0
    5
    :
    Górnik II Lubin
  • 23
    14:00
    Huzar Raszówka
    1
    4
    :
    Victoria Parchów
  • 16
    11:00
    Zryw Stary Łom
    3
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 30
    11:00
    Victoria Parchów
    5
    1
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 30
    11:00
    Mewa Goliszów
    1
    7
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 30
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    1
    5
    :
    Platan Siedlce
  • 30
    11:00
    LZS Biała
    7
    0
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 30
    11:00
    Górnik II Lubin
    11
    2
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 30
    14:00
    Victoria Niemstów
    0
    2
    :
    Iskra II Księginice
  • 09
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    3
    1
    :
    LZS Biała
  • 23
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    3
    :
    Victoria Parchów
  • 03
    11:00
    Iskra II Księginice
    1
    5
    :
    Górnik II Lubin
  • 03
    11:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    4
    2
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 03
    11:00
    Platan Siedlce
    5
    2
    :
    Mewa Goliszów
  • 03
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    4
    2
    :
    Zryw Stary Łom
  • 06
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    4
    2
    :
    Huzar Raszówka
  • 30
    14:00
    Huzar Raszówka
    3
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 06
    11:00
    Mewa Goliszów
    3
    4
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 06
    11:00
    LZS Biała
    5
    0
    :
    Iskra II Księginice
  • 06
    11:00
    Górnik II Lubin
    6
    0
    :
    Victoria Niemstów
  • 06
    14:00
    Victoria Parchów
    0
    2
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 06
    14:00
    Zryw Stary Łom
    7
    0
    :
    Platan Siedlce
  • 06
    14:00
    Iskra Niedźwiedzice
    4
    2
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 06
    11:00
    LZS Żelazny Most
    0
    3
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
  • 13
    11:00
    Iskra II Księginice
    2
    4
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 13
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    3
    5
    :
    Mewa Goliszów
  • 13
    11:00
    Platan Siedlce
    0
    3
    :
    Victoria Parchów
  • 13
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    5
    3
    :
    Huzar Raszówka
  • 13
    14:00
    Victoria Niemstów
    1
    4
    :
    LZS Biała
  • 13
    14:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    0
    7
    :
    Zryw Stary Łom
  • 01
    11:00
    Mewa Goliszów
    0
    6
    :
    Iskra II Księginice
  • 20
    11:00
    LZS Komorniki (k. Polkowic)
    1
    3
    :
    Kryształ Chocianowiec
  • 20
    11:00
    Huzar Raszówka
    7
    2
    :
    Platan Siedlce
  • 20
    11:00
    Victoria Parchów
    6
    1
    :
    LZS Nowa Wieś Lubińska
  • 20
    11:00
    Iskra Niedźwiedzice
    5
    3
    :
    Victoria Niemstów
  • 20
    11:00
    LZS Biała
    5
    0
    :
    Górnik II Lubin
  • 20
    16:00
    Zryw Stary Łom
    4
    4
    :
    Relaks Szklary Dolne
  • 20
    11:00
    Kryształ Chocianowiec
    3
    0
    :
    LZS Żelazny Most
  • 26
    13:00
    Górnik II Lubin
    -
    -
    :
    Iskra Niedźwiedzice
  • 27
    11:00
    Victoria Niemstów
    -
    -
    :
    Mewa Goliszów
  • 27
    11:00
    Iskra II Księginice
    -
    -
    :
    Zryw Stary Łom
  • 27
    11:00
    Relaks Szklary Dolne
    -
    -
    :
    Victoria Parchów
  • 27
    11:00
    LZS Nowa Wieś Lubińska
    -
    -
    :
    Huzar Raszówka
  • 27
    11:00
    Platan Siedlce
    -
    -
    :
    LZS Komorniki (k. Polkowic)